Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
18. dec 2008

pink, scar 😉
pink som nevedela, ze aj na VS toto plati, myslela som, ze len ZS a SS...

scarlette
18. dec 2008

baby dnes idem na muzovu firemnu party a neviem co si obliect ☹

pink_lady
18. dec 2008

scar u teba to je ale fyziologicke 😵 ja som daco zle pojedla a je mi teda poriadne divne 😝 asi som to vcera prehnala s acidkom 😝 br az sa mi zaludok zdvihol ked som to slovo napisala ze acidko 😀

pink_lady
18. dec 2008

janis no aj tu to tak evidentne plati... 🙂 ale je to viac na ostaru ako na uzitok 😅

janis24
18. dec 2008

pink co sa tyras, a este dva razy si to napisala 😀 😀 😀
scar v tom ti neporadim, ale hlavne ziadne hole krize a brucho! 😀

pink_lady
18. dec 2008

no ved vravim ze mi je zle, to z toho pisem dvojmo 😀 😀 😀 😀
scar hlavne nieco teple 😉

scarlette
18. dec 2008

baby to sa nebojte, na pozvanke ze smart casual, takze musim najst nieco v skrini a uz davno kupujem vsetky veci tak aby som mala krize aj brucho prikryte...

inak pink ja tak posledny tyzden neznasam jogurty... dovtedy som ich jedla minimlane jeden denne ale minuly tyzden som si jeden otvorila a s takym odporom zjedla ze sa na ne nemozem ani pozriet

katrin21
18. dec 2008

scareltte: si na milion percent uspesne tehotna.. !!!! na milion!!!!

pink: aj moja sestra uci na VS , uz 20 rokov.. na UKF v NR 🙂)

janis24
18. dec 2008

katrin tam som chodila, nepoznam ju? 😨 😉

pink_lady
18. dec 2008

scar aj ja si to myslim ze bude darcek pod stromcek 😵 😵 😵 ale jogurty mi prosim ta momentalne nespominaj 😀 😀 😝 😀

katrin - no tak to uz je aspon docentka nie? 😅 😀

scarlette
18. dec 2008

katrin ja tomu veri len obcas ma nahlodne taky cervicek ze ci si to nenamyslam 😅 vsak uvidime zajtra, resp v nedelu 😀
inak kocky vcera som skoro prizabila svojho muza... tak ma nas...... 😠

janis24
18. dec 2008

hiiii, co ti urobil scar??? 😀 😀 😀 Ved mu dohovor poriadne, ze v tomto stave ta nemoze rozculovat 😉

pink_lady
18. dec 2008

scar 😕 co urobil? 😕

scarlette
18. dec 2008

sme boli vcera v ba, ja som mala jeden zur a on tiez... volali sme si o pol deviatej a uprosikal ma nech do desiatej este vydrzim, ze ok... o desiatej som sla pre neho uz mal celkom vypite... este som na neho cakala dalsie dve hodiny a ked sme dosli domov bolo pol jednej .. on mi zaspal v aute - lezal na zadnych sedadlach a dnes rano sa ho pytam ci si ntbk nechal v praci... a zacal si nadavat lebo ho mal so sebou v tej krcme kde sedeli... ze fas zarobil si 30tis... nastastie ja duchapritomne som zavolala do tej krcmy a spytala som sa a povedali ze chalanisko co tam bol s nimi ho nakoniec vzal... zechvala bohu teraz mi muz volal ze uz sa aj s tym kamosom dohodol kedy sa pon zastavi... som mala chut ho zastrelit za toto... ale nastastie sa mi rano ospravedlnoval tak som mu prepacila 😅

katrin21
18. dec 2008

janis, pink -lady: no robila si minuly rok PhD, aj PaeDr... takze ma tho dost... uci na katedre techniky, kedysi to bolo na Čermani, teraz su pod Zoborom vedla intrakov... je aj tajomnicka katedry a ziaci ju miluju... je super... a vyzera strasne mlado na to ze na 43 a tri deti... 🙂))
inak aj mna ucila.... hrozne, ako jedinej mi hladala pred pisomkou tahaky.. dost trapnem ale ona je strasna poctivka 🙂) ale inak je fakt zlata a oblubena.. a uci aj dialkarov v Cadci, Leviciach a tak...

pink_lady
18. dec 2008

uff no dakedy mam pocit ze vsetci chlapi su rovnaky 😅

pink_lady
18. dec 2008

katrin...no, vsak ani ja nie som zla, pokial nenajdem tahaky 😅 😀 ale ja mam len PhD. 😀 😅 😀 ale v 43 budem mat tiez 3 deti 😅

katrin21
18. dec 2008

a ty kde ucis?

katrin21
18. dec 2008

pink: ona si to musela spravit, ak nechcela dosjt o pracu.... kto si neurobil, toho prepustili... potrebuju kvoli akreditácii a tak mat titulovaných.. ale chuda, strasne to prezivala, kde mala obhajoby...

pink_lady
18. dec 2008

katrin ja som mala obhajoby v tento v august, este doteraz sa mi niekedy o tom sniva 😀

janis24
18. dec 2008

tak to asi nepoznam katrin, ja som chodila vacs. na Piaristicku...
pink ja tiez premyslam, len neviem ci Phd alebo PhDr, ale neviem sa k tomu nijak dokopat, a ked si spomeniem, ako si ty stresovala pred skuskami... 😅 Ja si na titule nejak nepotrpim, skor si chcem spravit psychoterapeut. vycvik a dat sa na sukr. sferu a mam pokoj...
scar no to by ma tiez asi vytocilo, mas moje pochopenie 😅

pink_lady
18. dec 2008

janis urob si PhD 😅 no ja si tiez nepotrpim na tituly isla som na doktorandske lebo ma to bavilo 😉 nooo a ze som stresovala 😀 tak to ja stresujem pred vsetkym 😀

katrin21
18. dec 2008

janis aj ja som za PhD.. lebo to je vacsia " vaha"... medzinarodne uznavane

janis24
18. dec 2008

ja viem baby, ale aj to dlhsie trva a ja som na to leniva, resp. mam pocit, ze ten cas by som vedela vyuzit zmysluplnejsie... 😅 Nemam problem s ucenim, ale mam odpor voci dizertacke, u nas to beru strasne striktne a drbu ta kazdu malickost, vyslovene ta ponizuju... Vyskumy a statistika su strasne zlozite a robit to kvoli trom pismenkam pred menom... 😝

katrin21
18. dec 2008

lenze janis... ako som pochopila moju segru.... nerobila to pre tie pismenka pred menom, ale preto, ze chela dobru pracu s dobrou prac, pozíciou a postup... a to bez titulov na VŠ nejde...... priam ich prepustali, ak si nezvysovali kvalifikaciu... tiez sa jej do toho nechcelo... pri tych detoch a vsetkom.... ale zvadla to.,.

pink_lady
18. dec 2008

janis nie je to az take zle ako to vyzera, zalezi aj od toho, ako ktomu student pristupi 😉 inak to je za menom nie pred menom 😎 ale radsej ako tie 3 pismenka by som mala 3 babatka 😵

janis24
18. dec 2008

😀 😀 jasne pink, aj ja 😉
Je to o mojom momentalnom postoji, mozno ho raz zmenim, mozno nie, nasilu nic robit nebudem a v mojej sfere mi to pracovnu poziciu nijak nevylepsi, cize u nas tie pismenka skutocne nic "materialne" neznamenaju. A o prestiz mi nejde, chcem si len dobre robit svoju robotu... 😉

csilla76
18. dec 2008

ahojte 🙂 tak vám chcem len povedat ze som sa konecne dovolala dokimu,bol na nejakom pojednávani,oznámil mi ze máme len 2 embryjka,davame si PK aj lepidielko a ET bude v pondelok.ja nechapem precoooooooo len 2 ????je mi do placu...je to strasne tazke..tolko si vytrpiet a predsa potom....ja nemám slov....strasne sa bojim...

lenocka3
18. dec 2008

csillka ahoj 🙂

neboooooj 😵 😵 to bude vianocny zazrak 😵 😵 😵 si predstav, ako sa bude babenko zalepidielkovane prave na vianoce usalasovat v tebe 🙂 😵 vsade budu hrat koledy a budu krasne rozpravocky 😵 a ty budes domka s muzom oddychovat a varit kapustnicu 😵 hadam si len nemyslis, ze by to mohlo zle dopadnut.
Ved aj z dvoch embryok mozu byt este kludne aj stvorcatka 😀 😵 😵
Nic neboj, urcite to vyjde 😵 😵 😵

csilla76
18. dec 2008

jasne lenocka viem ze mozu byt aj z dvoch..len sa tak velmi bojkám o ne...aby vydrzali tu PK a pekne sa vyvijali do pondelka a potom samozrejme zahryzkali do mojho bruska...joj len keby tie stresy neboli.... 😅