• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
bleelka ale to kazdemu z nas tu ...vsetky sme na jednej lodi :unamused:
30. dec 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky prajem vam všetko dobre v novom roku a hlavne aby ten rok 2009 bol pre vas ten najkrajši a aby ste sa tešili zo spravy o tom že ste tehu a potom o 9 mesiačikou aj z bebetka to vám prajem z uprimneho srdiečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dec 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile: leni beriem si zopar a vdaka :slight_smile:
30. dec 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla a budeš testovat alebo počkaš až na krvičku
30. dec 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidim leni ked bude moj gyndos robit v piatok tak pojdem na krvicku,ale mozno v novom roku testnem-mám 2 testy Rapiclear :slight_smile:
30. dec 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom daj vediet ako si dopadla je čakam len pozitývne spravičky mam také tušenie že sa poriadne zahryzli bambulky :dizzy_face:
30. dec 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááj leni bodaj by to tak bolo,to by bol nas najkrajsi novorocny darek :dizzy_face:
30. dec 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj novoročný darček sa volá menzes :angry: čaute
30. dec 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
kam sa zajtra chystate? my ideme k znamim, bude tam taka mensia oslava :sunglasses:
kedy sme sa uz nevideli na konovi tak do noveho roku 2009 prajem to po com vsetky tuzime a vsetko len to najjjjjjjj. takze na buduci rok budeme vsetky tehuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
30. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, ze budeme... musime... to by v tom bol cert keby nie :grinning:
30. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, veseleho silvestra zajtra !!
my ideme v nedelu do zavaznej poruby na lyzovacku, je to niekde na Orave, nikdy som tam nebola, ale mame tam nejaku chatu na dve-tri noci, tak sa tesakujem... :slight_smile:

inak... ste pisali o najakych pocitoch na zac, tehotenstva.. ja ked som bola tehotna, tak som mala pocit, ze kazdy den dostavam mrchu- bolelo ma tak brucho, ako ked uz uz ma prist... a furt nic.. tak ma ani nenapadlo, ze som v tom, lebo mna vzdy pred tym par dni tak bolievalo brucho... ale ked uz nesla dva tyzdne tak som testla a bola slaba druha ciarka... inak mi ani raz nebolo zle.. nic, ani som nevedela, ze som tehotna, len som asi v 6 tyzdni zacala jemne krvacat, ale po tyzdni t preslo a potom klidek.. mohla som aj buky valat.. ani druhy raz mi nebolo zle... ani som nic necitila..
30. dec 2008 o 22:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoojte kocky :slight_smile:
prajem Vam dnes perfektneho silvestra a v nom roku pekne velke bruska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ja uz som doma z nemocky, tak aby to vsetko dobre dopadlo musim len lezat a lezat...

Scar to mi je luto ze to nevyslo, zvlast ked bola do toho vlozena tolka namaha a energia :slight_smile: Drzim palce aby nabuduce to bolo uz naisto :wink:

tak sa majte a v novom roku vsetko naj naj naj.... :slight_smile:
31. dec 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

monika tesim sa ze ste v poriadku,tak pekne nohy vysoko a oddychovat a opatrujte sa :slight_smile: :slight_smile:

katrin prijemnu lyzovacku :slight_smile: scar,nelly,bleelka,pinklady,libi,mirip,lenocka,lenand :dizzy_face: :dizzy_face:

prajem vsetkym prijemny silvestrovsky dnik a vecer veselu zabavu a stastny novy rok :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika som rada ze si uz domka, a verim ze kludovym rezimom sa vsetko spravi :slight_smile: budem na vas mysliet a hlavne aby ste si v lete uzivali v naruci s drobcekom :wink:
31. dec 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej moni super, som tak rada, drz sa. :dizzy_face:
31. dec 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, krasneho Silvestra a do Noveho roka babatka do bruska vsetkym, ale este lepsie nech to stihnete vsetko naraz, otehotniet, vynosit a porodit - vsetko v uspesnejsom a plodnejsom roku 2009! Vela zdravicka vsetkym!!!
31. dec 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastny novy rok kocky :dizzy_face:
1. jan 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
časute kočky, tak, všetko dobre v novom roku, nech veľke bruška nám narastu v tomto roku :dizzy_face: :grinning: :grinning:
1. jan 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šťastný nový rok 2009, dúfam že na jeho konci budeme už všetky buď maminy alebo prinajmešom s brušiskami
1. jan 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nádherný nový rok žienky :dizzy_face:
nech sa nám všetkým splnia sny :slight_smile:

monik, držkajte sa s malým drobčekom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jan 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

csillka drz sa dnes a verim pevne ze prides s pozitivnymi spravickami :dizzy_face:
2. jan 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csillka je mi to neskutocne luto aj som si poplakala :cry: :cry: :cry: :cry:
2. jan 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile:

vcera som nestihla vam popriat, tak dnes, prajem vam vsetkym krasny novy rok, vela vela zdravicka ale hlavne to, aby sme vsetky pocitili ten krasny pocit, a naplnila sa tuzba kazdej jednej z nas mat v naruci uz coskoro maleho drobceka. :dizzy_face:
2. jan 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky aj ja vam zelam vsetko len to najkrajsie, vela veeela sil a pozitivneho myslenia no a dufam, ze to ostatne uz pride s tym :dizzy_face:
2. jan 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink IP :slight_smile: ako sa mate?
2. jan 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nelly uz som ti odpisala :grinning:
2. jan 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, tak ja sa dnes tak trochu staram o manzelika,,,
vcera sme boli na navsteve a s hostitelom sa tak "zrubal" ze az... sme sa na nich s jeho manzelkou brutalne bavili...
len si neviem vysvetlit preco ma ten kamos kluce od nasho auta...lepsie povedane manzelov kluc od nasho auta???
3. jan 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no scar ty mas doma "veselo" :grinning: :grinning:
3. jan 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, ja uz dnes zarezavam v robote, tak vas idem pozdravit... :wink:
Nejak mi tie sviatky rychlo ubehli, ale zmysluplne :slight_smile:
Cakam teraz na mrchu a pojdem si dat spravit HP...
5. jan 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
janis tak to ti nezavidim ze uz v robote, ale dlho sa neradujem ani ja uz, uz len zajtra a tiez sup praca :angry: :grinning: teda normalne ma hlava dnes rozbolela z tej predstavy, strasne sa mi nechce :sweat_smile: :grinning:

inak ja by som mala dostat mrchu pozajtra ale ziadne priznaky sa nedeju :confused: teda nie ze by mi tie bolesti chybali - ako brucha tak i chrbta a hlavy - nech su tam kde su potvory :angry: :grinning:
5. jan 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok