Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
7. jan 2009

cau miri
uf baby ani mi zuby nespominajte, min. rok som stastna odchadzala z preventivky, ze budem mat pokoj a do mesiaca mi odpadla polka stolicky, odvtedy sa tam neviem dokopat a teraz uz ma zacala riadne boliet cela strana, tak asi nebude nieco v poriadku, co poviete? 😅 😀 😀

mirip
7. jan 2009

no treba ísť, mna napr. zub ani nebolí len tá uzlina a kedže je to už dobrý mesiac aj hlava ma niekedy z toho bolí

pink_lady
7. jan 2009

janis asi tusis spravne 😅 😔

janis24
7. jan 2009

no, som si aj myslela... 😀

pink_lady
7. jan 2009

babule mam otazku ci mi NAHODOU neviete poradit daktora 😅 totiz v ten piatok mam mat skusky na autoskole no a mam si tam kuipt kolok 1000 sk...aky to bude na eura? 😀 lebo eurove su len 0.5, 1, 10, 20, 50 a 1000 😝 😨

pink_lady
7. jan 2009

100 EUR nie 1000 😀

monika3
autor
7. jan 2009

ahoojte babulky...
miri nezabudla som na vas
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂

len moc nechodim na net , bola som zrovna u dokiho...a nebol z toho nadseny ked videl ze este spinim ci co to krvacam alebo co to je...tipujem ze z tej cysty, co ine to moze byt? neviem kedy to konecne prestane, nesmiem vobec nic robit iba lezat. Babo pekne podrastlo, a je v poriadku a to je podstatne... ine ma ani nezaujima 😉

ach velmi vam prajem aby ste uz boli tehulky.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a ozaj ako dopadla CSilka?

janis24
7. jan 2009

monik ahoj 😵 Len pekne lezkaj... 😉 Si normalne doma na rizikovom, ci mas PN v robote? Ja myslim, ze to spinenie moze byt z tej cysty, ked je malinke v poriadku, tak to snad nebude nic vazne 😉 No, csillka to mala negativne, teda ked testla, krvne vysledky nevieme... 😔

pink to ti neporadim, ked je to takto... Myslim, ze ked prides na postu si to kupit, tam ti povedia, ktory to ma byt, mozno sa kupuje 20 a 10, aby to vyslo, fakt neviem, je divne, ze ti nikto nic nepovedal ohladom toho...

pink_lady
7. jan 2009

monik az mi srcco poskocilo 😀 od radosti ze je vsetko v poriadku- teda aspon babo 😵 drzim palce len tak dalej 😵 teda este to spinenie nech ide do haja 🙂

janis no, v pondelok mi ujko povedal ze 1000 sk kolok 😀 a na eura mi nevedel povedat resp ked som sa ho spytala ze v eurach to je ako tak nepovedal uz nic 😀 myslela som ze sa ho dnes este raz spytam ale prelozil mi jazdu na zajtra tak snad na poste budu vedet 😀

pink_lady
7. jan 2009

a csillka ... ☹ uz ma napisane i v profile

sue13
7. jan 2009

Ahojte. 🙂
Posielam Vam tehu virusky zakial som este tehu 😵

TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT
TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT
TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT
TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT 🙂 🙂 TTT

Viem ze nie je lahke pre Vas otehotniet a verte ze ani pre mna nebolo. Snazila som sa o to 5 rokov.
Ale verte mi ze treba sa snazit mysiet pozotivne a hlavne neprestat verit.
Potom ked sa Vam to konecne podari a ja verim ze sa Vam to podari tak na vsetko toto zle rychlo zabudnete a zistite ze to vsetko za to stalo 😵 Drzim Vam palceky velmi!!!!!

monika3
autor
7. jan 2009

no teda Csilka neg. - viem ze to bol ich tiez tusim treti pokus, tak si viem predstavit Csilka ako sa citis...

som z toho smutna Janis, Csilka , Scar ze vam tie ivf-ka nevysli - tento rok to dufam vsetko napravi, budem na Vas a ostatne babulky mysliet. Teraz si to fakt o tolko vazim a povazujem za zazrak ze nam to vyslo - teda aspon doposial ako to je.
inak budem PN, ziadna robota, doki sa vydesil ze ci som v mojom stave v praci tak som ukludnila ze nie.

pinky drzim palce pri jazdeni,

csilla76
7. jan 2009

Ahoojte 🙂

tak u7z viete ako som dopadla 😢 nejak sa nám tento rok nezacina dobre..no ale co uz 😢

som to musela predychat trosku.... ale ja som silná a nevzdavam to takze hladim dopredu a raz sa to urcite podari kazdej z nas..treba verit 🙂

tak vas vsetky pozdravujem 😵

pink_lady
7. jan 2009

sue onedlho uz budes mamina drzim palce 😉 ...ale 5 rokov? ved tolko manzelika nepoznas 😨 teda aspon podla toho co si hovorila 😅

monik, dakujem 😀

csilla76
7. jan 2009

pink ako mas moja? 😀 dovolenkujes? 😉

mirip
7. jan 2009

no pinky zrejme sa sue snažila už pred svadbou o baby, csillka je mi to lúto, ale ako hovoríš hádam sa aj na nás všetky raz usmeje šťastie 😉

csilla76
7. jan 2009

mirip co uz...musime bojovat dalej... 😉 uz pracujes alebo mas este volno?

mirip
7. jan 2009

máme ešte volno, zajtra začínam

pink_lady
7. jan 2009

csilka ano este dovolenkujem 😀

ale ucim sa na vodicak 😀 😀 😀 ...babule tie ktore /predpokladam ze vsetky/ mate vodicak, tak na tie skusky sa staci ucit len tych 35 testov na pisomnu cast ze? 😅 😀

mirip
7. jan 2009

hej pinky ja mám vodičák už 12rokov, stačí sa učiť len testy so správnou odpovedou

nelly3
7. jan 2009

ahojte 🙂
vidim, ze poniektore nas trapia zuby, no pekne zaciname na novy rok. mne zatial mrcha este neprisla, ale pobolieva ma od vcera brucho, takze ju uz ocakavam hviezdu jednu 😀
janis ty si myslim spominala, ze si brala antiku teraz, to si ju brala po liecbe hormonalnej? lebo ako vies aj ja mam zacat, len neviem k comu mi to ma pomoct 😨
monika pekne len oddychuj a ty mas endo cystu? ja som si myslela, ze ked je endo cysta tak sa neda otehotniet, ze to vadi alebo ked bude bejby vo vnutri vacsie co sa snou potom urobi? 😨
pinky len sa pekne uc a hovoris, ze ked bude vodicak tak ma aj zvezies 😉 ja som sa ucila tiez tie testy co spominas a urobila som na plny pocet bodov, taka som bola na seba hrda 😀
csilla , mirip ahooojte 😉

scarlette
7. jan 2009

caute babule 🙂
csilka citala som v inej teme ze si dnes muzovi na obed robila francuzaky 🙂 ja ich prave robim tomu mojmu na veceru 😀

pink_lady
7. jan 2009

nelly mirip diky, upokojili ste ma 😀

nelly dohodle - ak sa nebudes bat ze naburame 😀 😀

myslim ze cysta pocas tehu moze byt, mama vravela ze mala tiez pocas tehotenstva /len pri mne 😀 - a tehotna bola 6x 😅 - takze viem odkial to mam 😀 ) ze dr jej vravela ze po porode to bude treba vybrat ale po porode to zmizlo same 😎

nelly - kedy nam dojde vyplata? 😀 😀 😀 😀

nelly3
7. jan 2009

no neviem, ci endo cysta zmizne sama. myslim si, ze v piatok by mala byt. 🙂

nelly3
7. jan 2009

no pinky pekne sa ulievas, ze konca tyzdna dovca a ja od dneska pekne zarezavam 😠

mirip
7. jan 2009

nelly aj ja som ešte doma ale len do zajtra to už idem tiež do roboty, ešteže nie je plných 5dní to by bol zabiják

nelly3
7. jan 2009

tak to ano, stacia mi na zaciatok aj 3 prac. dni 😀

pink_lady
7. jan 2009

no vidis nelly ty mas aspon rozbehovku za to ja do toho supnem hned ze 5 dni 😝

ale tak plus je ze uz budem mat po autoskole a uz nebudem muset nadrabat a pod takze snad sa v normalnom case budem dostavat domov, ted apokial nebezi semester 😀

mirip
7. jan 2009

no ako tak pozerám v tejto téme chýba už len okolo 2500 príspevkov, už aby bola noá téma jednak že je tam v názve chyba a monicka nám je tehulka tak novú založí niektorá z vás netehula 😵

pink_lady
7. jan 2009

babule ... 😕 ja mam tep asi milion 😕 urobila som si test ...a su tam krasne dve silne ...