Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
13. jan 2009

presne tak, preco ist hned pod noz

lenocka3
14. jan 2009

bre ranko kocky 🙂
co mate nove?
ja ani nic moc. Vcera vecer hrozny krc v brusku, skoro som porodila... dnes rano trosku krc a dve kvapky nie cerstvej krvi. Takze sa mrsina ozvala nacas 🙂 naplno sa rozbehne asi az zajtra podla vsetkeho, lebo ma este neprestali boliet prsia.
A tak. Vcera som sa rozhodla s manzom, ze ked ideme na iui 2x a ked potom ani ivf nevyjde, tak dame rok pause. Aspon si oddychnem od vsetkych tych hormonov, lebo fakt mi uz z nich zasibava 😀 🙄 😅 😀

lenocka3
14. jan 2009

a toto je co?
kde ste vsetky? 😵 😵 hybajte na kona!!!

lenand
14. jan 2009

čavte čo porabate ja som doma som si myslela že ešte budem chodit do prace ale vyhnali nas tehulky domou na 60percent do konca mesiaca a od 16.2 už začinam čerpat dovolenku a potom 23.3 matersku tak sa ani do roboty už vela nenachodím aj mužik je doma lebo kvoli plynu nemožu spustit vyrobu tak už je z toho dost neštastný ☹

janis24
14. jan 2009

ahojte 😉
lenoc sorac, od rana lietam, tak som nestihla nakuknut, chudatenko moje, ty si tu taka sama... 😔 😀 Inak ja dufam, ze uz mi ta mrcha tiez pomaly zacne, rano som sa potesila dvom kvapkam, aj bolesti boli vcera vecer, ale nie velke, taky tlak v bruchu. No a od rana zase nic, akoby utal, uz ma z toho porazi, chcem stihnut tu nemocnicu do konca tyzdna a okrem toho ideme v sobotu na ples a nechcem ho prezit doslovnym skrucanim sa na parkete 😅
lenand tak fajn ze uz pomaaaly nastupujes na matersku, treba sa setrit a oddychovat 😉 Inak s tym plynom je to riadna hnusarina, uz ma stvu, tri dni mame obmedzene vykurovanie a ja tu riadne mrznem v robote, jak keby som bola malo chora... 😠

lenand
14. jan 2009

aj nas koli tomu poslali domou lebo obmedzili vykurovanie
ale muž už je neštastny lebo oni su velkoodberatelia a všetky pece im idu na plyn a musi sediet doma a čakat ako sa to všetko vyvynie a tak v kuse sleduje ta3 čo nové

lenocka3
14. jan 2009

no super jani - tak to mame rovnaku mrsinu tento mesiac. Ja tiez stale nic, uz ma aj brusko zacne tlacit a hned prestane...
leni - no, je to teraz tazke... my mame v plane v pripade potreby aj doma vytrhat podlahu a zakurit si nou 😀

scarlette
14. jan 2009

ahojte kocky, tak ja od zajtra zacinam s liekmi na ivf soft 🙂
dnes som si uzila paradnu jazdu s poladovicou.... kedze som nemala svoje auto musela som sa uspokojit s malym prditkom co nema ziadne super veci ale prezila som a dosla som cela 😀

lenand
14. jan 2009

scarlet tak aj u nas je riadna poladovica to ti poviem ani po chodnikoch sa nedá chodit cez den bol odmet a teraz to pekne primrzlo 😠
dufam že to teraz vyjde s tím ivf a pridaš sa pokne k monike a pink držim pršteky 😵 😵

scarlette
14. jan 2009

leni no ja som oskrabala komplet auto a nez som dosla do ba, tj cca 15min tak som mala celu pravu stranu opat od ladu...
a to dufam aj ja ze to vyjde avsak neovplyvnim to nijak vedome tak budem len cakat

lenand
14. jan 2009

ja viem že sa to neda ovplyvnit ale bolo by to super keby to vyšlo a začalo sa to postupne v tejto teme hemžit samimi tehulkami 😵

scarlette
14. jan 2009

bolo by to fajn ale su veci medzi nebom a zemou 🙂
ale raz sa nam o podari vsetkym 😀

monika3
autor
15. jan 2009

ahojte 😉 😉 😉 😉
prajem Vam pekny den 🙂 ja som este taka prispata...tak idem nieco so sebou urobit 😀
Scar myslime na teba 🙂 🙂 🙂

lenand
15. jan 2009

ahojte prajem pekny den tu v kuse prši tak sedim doma aj oliverka dal mužik do školky lebo sa bal že sa šmyknem a spadnem všade to rano bolo ako na klzisku 😠

lenocka3
15. jan 2009

dobre ranko kocky 🙂
cafte tehule 🙂 no, len nikam nechodte, clovek ma problem stat na nohach 🙂
ja nemam nic nove, akurat cakam, kedy dostanem, aby som zavolala do Car-ka, nech mi predpisu lieky, lebo nemam doma ziadne 😒

janis24
15. jan 2009

ahojte 😉
baby mna uz asi trafi, ja sa zas normalnej mrchy nedockam, rano som sa uz zvijala, ale nikde nic, akurat som zacala spinit, presne ako minuly mesiac, namiesto mrchy styri dni silneho spinenia, len velmi malicko krvi... Teraz to vyzera tak isto...Tak ani neviem, ci sa to HP oplati robit, okrem toho ak by sa to aj zajtra rozbehlo, potom ide vikend a v pondelok uz je zas neskoro, to je fakt naschval... 😒

lenocka3
15. jan 2009

aho jani, moja, to ti verim, ze je to na nervy 😒 ....aj ja cakam kedy uz, lebo ak dostanem v piatok vecer, nemam lieky a v pondelok je neskoro ich zacat brat a kym po ne pobezim... no tiez na slaktrafenie. A krce mam, ale take nic moc, cakam vacsie 😒

janis24
15. jan 2009

hm, tak sme na tom podobne... Len mne sa potom asi cele ivfko posunie o mesiac, do slaka 😠
Ja ale fakt netusim, ze co to ma byt, to spinenie namiesto normalnej mrchy, preco ide sliznica von bez krvi? 😅

lenocka3
15. jan 2009

neviem jani.... ved aj mne sa tym padom posunie iui a potom aj ivf ☹
a to mas asi take, ako sa ja som mavala po kramoch.... take silne spinenie - len sliznica bez krvi... ze to sa aj tak maternica precistuje. nic ine mi na to nepovedali, ale preco to mas miesto ms fakt nechapalky....
asi mame nejaky stastny mesiac spolocne 😀

monika3
autor
15. jan 2009

janis ahojcek, podla mna sa ti MS este rozbehne a potom chod na HP 😉

lenocka 😉

lenocka3
15. jan 2009

caf moni - 12 tt 🙂 😵 😵 uz len tyzden ci kolko a koniec prveho trimestra ak dobre ratam 😵 😵 😵 Si skvelaaa! 🙂

monika3
autor
15. jan 2009

Leni dufam ze je vsetko ok...vobec som nic nepribrala ale kazde rano a aj v priebehu dna hocikedy mi byva blbo tak sa ani necudujem 😒 keby som nevracala tak fakt sa niekedy necitim ako tehu-
cakam ze na konci 12 tt vsetko prejde a budem si to uzivat...zatial som dobry optimista 😉

janis24
15. jan 2009

ahoj monik, no aj keby, ktory den mam brat ako zaciatok mrchy? Ked som zacala spinit, alebo krvacat? A doki mi odporucil, ze najlepsie je druhy den cyklu robit HP, lenze takto neviem kedy to je a aj tak ide vikend...

lenoc no prave, ja so spinenim pomimo problem nemam, nastastie, vzdy sa mi dialo len toto, ze to prislo namiesto mrchy, to bolo este v zaciatkoch ked som zistila, ze mam endo, potom dlho dlho nic, a zase to prislo minuly mesiac a to som este aj brala antiku, takze to uz fakt nechapem 😅 Aaaale asi sa budem muset na to vykaslat, lebo aj tak na nic nepridem a zbytocne sa rozculujem... 😉

janis24
15. jan 2009

monik to sa ani necuduj ze nepriberas, ked zatial to vsetko ide z teba asi von 😀 A mas uz tehu knizku? 😵

monika3
autor
15. jan 2009

janis ja som zaciatok MS vzdy povazovala az ked som zacala krvacat--- 😉 tiez mi to dva tri dni predtym tak haprovalo a ked by ti padol 2 den MS na nedelu tak sa chodi na krv v pondelok, cize to je v poho 😉

monika3
autor
15. jan 2009

a tehu knihu este nemam...mozno ju dostanem teraz, miesto toho som vyfasovala papier do nemocnice keby som musela ist...no dufam ze take nieco sa konat nebude, uz sa mi o trosinku to krvacanie zlepsuje 😉

lenocka3
15. jan 2009

jani - ano, inak aj ja ked mi robili HP, tak za zaciatok ms povazujem az krvacanie. Aj ked som 3-4 dni spinila pred, tak som pockala, kym nezacnem krvacat, a podla sona aj vsetkych vysledkov to tak vychadza, ze cyklus az od krvacania.

lenocka3
15. jan 2009

juj monicka, to je super, ze sa to zlepsuje 😵 😵 tesim sa s tebou 🙂

lenocka3
16. jan 2009

dbore ranko kocky 🙂
ako sa mame? Skoro som nasu temu nenasla, taka bola zasita 🙂

janis24
16. jan 2009

aj ja zelam pekne ranko 😉
tak co lenoc, ako si na tom? Ja rano pol hodina na vecku, co som sa nevedela postavit, ale uz je to fajn. Aj sa to rozbieha, ale ta krv neni vobec cerstva, stale je to take hnede, vobec sa mi to nepaci... 😖