Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
17. jan 2009

ahojte babulky,
tak u nas doma to vyzera na maly lazaret... muz lezi s chripkou a mna skriabe slusne v hrdle... uz len toto teraz potrebujeme... 😠

lenand
17. jan 2009

čavte kočky mi sa chystame na oslavu kamaratou mali mal 1rok tak som nakukla 🙂 čo porabate

mirip
17. jan 2009

scar nič si z toho nerob, aj mna škriabe, mám aj trošičku zvačšenú uzlinu pri sánke a zubár z toho narobil velké haló, obvodák povedal že je to z oslabenej imunity ked som od augusta doteraz nebrala nič na alergiu a zubár ma poslal ku krčnému a ako to dopadlo si už určite čítala, no na nervy, čo niektorí doktori neurobia aby si nahonobili kšefty, ale ako som si nasadila ATB je to lepšie, ovela

bleelka
17. jan 2009

ja som myslela, ci cysta vadi pri prirodzernom otehotneni... ivf je ina vec...

pink_lady
17. jan 2009

bleelka podla posledneho sona /oktober/ som mala cystu... a aj nevybrane a neliecene loziska...a ....vidis potvora mrcha meska 2 tyzdne 😵

bleelka ono je to podla mna vsetko velmi velmi individualne ...zbytocne budes porovnavat lebo kazdy organizmus je iny aj ked diagnoza je ta ista...niekto moze mat endo 3 stupna a otehotnie prirodzene a niekto moze mat pol cm lozisko a neotehotnie 😔 a mnohe zeny co maju deti ani netusia ze maju endo 😉 ...moc nad tym nefilozofuj 😉

bleelka
18. jan 2009

pinky dik moc, asi mas naozaj pravdu a gratulujem k babenku 🙂 povzbudila si ma, asi je to osud, babo este nema prist, tak budem trpezliva...

nelly3
18. jan 2009

bleelka diky 🙂 a ty si tiez u nej bola?
pinky a aku velku si mala cysu v oktobri? mna ta lava strana kde mam cystu stale pobolieva, neviem ci z tej cysty alebo co 😠 som uz z toho na nervy a tu antikoncepciu som aj vysadila. aj tak to nema zmysel ju brat. som sa rozhodla, ze si najdem nejakeho ineho gynekologa, a u nas je aj jeden co sa zaobra liecenim neplodnosti, snad mi pomoze.

bleelka
18. jan 2009

nelly ano, mne ju vybrali v decembri laparoskopicky, lekar hned povedal, ze to musi von, pred operaciou bola 6x4 cm, ked ju zistili 5x3,5, cize kazdy cyklus mi narastla o pol cm, vybrali ju o 2 cykly po zisteni, aj mna pobolievala a aj podbrusko. Daj si to von, budes mat aspon zcasti pokoj pokial nemas ine loziska. drzim palce

nelly3
18. jan 2009

no mna predtym nepobolievala, ja ju mam uz aj 2 roky, ja som pred 5 rokmi bola na operacii, mala som velke loziska endometriozy a vela zrastov, vtedy mi to pouvolnovali atd. no myslim si, ze zase tam mam tie loziska a tu cystu urcite, to mam potvrdene z utz a je 4x4cm a to ju mam taku velku pomaly aj rok. no toho lekara si musim vybavit a potom nech uz robi so mnou co chce 😉

nelly3
18. jan 2009

a bleelka kde ta operovali? mna v ruzinove doktor krizko.

matkamatko
18. jan 2009

ahojte kočky, tak ja som včera dostala taku pani mrchu, že som mala v sebe 3 ibače a to sa spustila o 5 dni skôr a na svahu ked som lyzovala, a to mam endo I. stupna ale bolesti mam pocit, že na IV.

lenocka na marec sa spolieham aj ja, teraz ideme na 2.IUI a v marci začíname IVF, tak dufam, že tu endo svinu porazíme, tak si držme palce.

kto ide ešte v marci na IVF?

bleelka
18. jan 2009

nelly, mna operovali na Kramaroch, meno neviem, viem len, ze to bol mulat vola sa Elo, asistoval mu MUDr. Prochazka... neviem ci nebola chyba, ze som tam nesla po znamosti... zovsadial pocuvam, ze to je riziko, ked nepoznas lekara a on teba, ze inak sa teba kaslu... smutne...

lenocka3
18. jan 2009

baby babyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cafte, ste tu?

lenocka3
18. jan 2009

baby pozrite mi do albumu

lenocka3
18. jan 2009

pregnyl mi pichali 30/12.... myslite, ze by este mohol takto skreslit vysledok? ☹ ☹ ja neviem co mam robit.... booooze, je mi do placu a uz pol hodinu sa rehocem 😀 ms nemam, ani naznak, len ten vytok - taky ako byva v tehu. A kozy mam 10-ny a celu noc som kvoli nim nespala a chodim furt cikat...
ze nevydrzi Pregnyl 18 dni v tele?

lenocka3
18. jan 2009

boze, kde vas mam?
😒

matkamatko
18. jan 2009

Lenocka určite si tehu!!!!!!!!!!!!!presne ako Pinky!!!!!

pregnyl to už určite nie je!!!§

Baby ako to robíte? aj ja chcem... 😀 😀

Srdečne ti gratulujem!!!!

lenocka3
18. jan 2009

😀 matka dakujem 😀
Ale, ja som z toho uplne mimo 😅 😅 😅 ja neviem ako sa toto podarilo.... stale tomu nemozem uverit.... 😅 😅 po tolkych rokoch a trapeniach a operaciach a vysetreniach a pri tolkych loziskach a zrastoch v brusku..... stale tomu neverim
a kedy mam ist vobec k dokimu?

lenocka3
18. jan 2009

a ja sa asi zastrelim, vcera sme oslavovali a co som ja vina vypila... ze vsak nie je mozne, aby som bola tehu 😢 😢

matkamatko
18. jan 2009

no lenocka podla toho koľko ti mešká

lenocka3
18. jan 2009

ved ja teraz ani neviem ako sa volam, nie ze kolko mi meska 😀
no asi od stredy - dnes je nedela.
len by som chcela ist co najskor - nech mi daju duphaston, aby sa to udrzalo, nech mi to ta moja endo neskazi..

pink_lady
18. jan 2009

jezis lenooooooooooooooooooc ja som ti to vravela aj ma hlava prestala boliet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moc gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

co sa tyka dokiho, mne povedal aby som prisla 2 tt po vynechani aby sa dalo tehu potvrdit v maternici ... 😉 a to vino - ja mam tiez z toho strach lebo tiez som den pred tym /silvester.../ nez som to zistila ...dost popila 😕

leni super takze my budeme naraz aj rodit 😅 😀

lenocka3
18. jan 2009

boze pinky 😀 to je neuveritelne. prave som do temy san Helios pisala ako vyzeral moj cyklus.... cele som to dodrbkala a nikomu sa nepriznala..., prisla som neskoro na sono, to som dokimu nepovedala, zle som si vyratala aj ovu aj lieky som nejako divne pojedla, lebo som ich mala brat do pondelka a mne dosli min tyzden uz v nedelu... a tie krce co som spominala ako na mrchu, ze mam .... tie nemam uz dva dni, navyse sme mali casovany styk 30-teho a 31-ho. 30-teho som sa opila 😀 ale s celou rodinou, lebo svagrova dosla zo zahranicia a ja som ani nevedela, ze ma muzik vecer pomiloval 😀 pamatam si len rano 31-ho.
dufam, ze nebudem mat babatko s abstinencnymi priznakmi... 😀

pink_lady
18. jan 2009

lenoc no v najhorsom si tie nase deti hned po porode vypytaju flasu 😀 Ale nie ja viem ze sa bojis aj ja sa bojim, chcem sa spytat dokiho zajtra ci to mohlo nejako uskodit, verim ze nie 🙂
Inak ja som vecer mala trochu krce - a take ako keby kramove bolesti ale vraj to je od 6tt normalne 😉

lenocka3
18. jan 2009

aha - tie mi na dva dni prestali a potom ich mam cakat opat? 😅 😀 ale nie, ved to je jedno.
Ja dnes ani nezaspim. urobila som si teraz aj druhy test, aj ten je pozit.. 😀 idem na nakupy, aspon sa unavim a rychlejsie zaspim 😀

pink_lady
18. jan 2009

parada leni 😵 ale neboj sa ze nezaspis - mozno tuto noc nie - to som ani ja 😀 ale potom to na teba pride 😀 😀
ja by som teraz spala aj 48 hodin denne 😀 😔 😔 😔 aj teraz polospim a rozmyslam, ci sa mi toto sniva alebo je to realita 😅

mirip
18. jan 2009

ahojte, o čo k tomu dodať gratulujem 😉 , ako som hovorila už skôr nakoniec všetky ostanete tehulky a maminky a len ja tu ako snažilka zostarnem 😕 😔

pink_lady
18. jan 2009

aaale miri choj do haja 😀 😀 😀 😀 😠 😀 😀 😀 vsak si sama pisala- podarilo sa raz podari sa aj druhykrat ...ver mi 😉

mirip
18. jan 2009

ved hej len hrdlo ma stále bolí výsledky sterov ešte nemám a uzlinu mám stále zvačšenú, takže budme reálne ked sa aj začneme snažiť ked toto neprejde tak to február určite nebude a mesiace utekajú a ani vek nemám najnižší ale najvyšší z vás...............takže už ani pesimisticky ani optimisticky myslieť nedokážem............zrejme ma aj koník doráža, inak tabulku som zrušila aj svoje albumy bude to tak lepšie, tak zatial pá

ellianka
18. jan 2009

lenočka moja zlatá 🙂 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵
nádherná nedelná správička...sedím tu vysmiata od ucha k uchu 😀

žienky vyzerá to na nádhernú novoročnú nádielku 😉