• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
lenocka čo to tu čitam super až sa mi očka rozsvietili to je naj spravička tak tento rok začina pekne :dizzy_face: a s tím alkoholom sa pridavam k vam s pink len u mna to nebolo na silvestra ale u nas na rock feste ešte v lete a to som tiež netušila že som tehu a trošku som to prehnala ale zatial je babetko v poriadku tak sa nebojte aj vaše budu určite v poriadku :slight_smile:
19. jan 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz prepadavju take navaly hladu :confused: :grinning:
inak som zistila ze ked si dam pred spanim aspon pohar mlieka tak rano sa zobudim uplne super :sunglasses: ked si nedam nic tak rano mi je tak vseliako veru :sweat_smile: :grinning:
19. jan 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink mne tiež pomahal pohar granka
19. jan 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby :slight_smile: tak ten femina mi zabera :grinning: ale pocas tych najvacsich bolesti tak na cca 3 hodinky, potom si davam dalsi :sweat_smile: , ale je teda pravda, ze zaberie a ulavi sa mi po nom :slight_smile:

este mam otazocku... da sa endometrioza zistit aj "obycajnym" vysetrenim? Lekar mi raz robil aj vnutorny utz... videl by nieco, alebo nie? Nepovedal mi nic...
19. jan 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie - nemusel by vidiet absolutne nic. Jedine, keby si mala cystu, aj to sa neda s presnostou urcit, ci je endometriozna. Ak mas ale loziska napr. velkosti sosovice ako ja, tak ich mozes mat aj milion a na sone nic nezisti :slight_smile:
a baby, na mna este nic neprislo, len hrozny smad. vypila by som vsetko, bojim sa, aby som nesla roztopit sneh okolo firmy :grinning:, teda nie ze by sme tu vodu nemali, ale len hnusnu chlorovu a zabudla som si kupit :slight_smile:
19. jan 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jednu otazocku mam :sweat_smile: brali ste HAK? Ako to bolo s bolestami vtedy? Pretrvavali, ci sa zmiernili/neboli?
19. jan 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no - ja som nebrala, ale moja segra brala a tiez ma endometriozu. Ked mala HAK ani nevedela, ze ma mrchu. Hned ako ju vysadila za dva mesiace uz lezala na operacke, kde jej vyberali cystu velku ako slepacie vajce... :frowning2: mala hrozne bolesti, potom bola pol roka na hormonoch, a po nich jej staci 1x ibalgin 400 za cele kramy. Nechapem to, ale velmi jej to prajem, uz to u nej trva 4 roky :slight_smile:
19. jan 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc lenoc :grinning: tiez denne vypijem milion litrov vodz asi :grinning: ale to preto lebo telo sa viac odvodnuje :sweat_smile: no a potom si to pýta späť

...uff ako sa ten cas vlecie :frowning2: nech uz je aspon 17.00 :sweat_smile: :pensive:
19. jan 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, este raz dakujem :slight_smile: "zdoverim" sa svojej gynekologicke :grinning: len som bola zvedava na vase skusenosti... tak snad ma to obide :pensive:
19. jan 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha - to ja ze som nieco zjedla, ked ma tak susi... a to ma od minuleho tyzdna tak, a to som este nic netusila. Len mi bolo divne, ako zrazu sama od seba dodrziavam pitny rezim :grinning: :grinning:
pinky - nech uz je 15:00, nech volam do Heliku :dizzy_face: :dizzy_face:
ozaj - kolko HCG mam mat?
19. jan 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaaaaaaaaaam:

3. tt (1. týden po početí) 5-50 U/l
4. tt (2. týden po poč.) 50-500 U/l
5. tt (3. týden po poč.) 100-5.000 U/l
6.tt (4. týden po poč.) 500-10.000 U/l
7.tt (5. týden po poč.) 1.000-50.000 U/l
8.tt (6. týden po poč.) 10.000-100.000 U/l
9.+ 10.tt (7.+ 8. týden po poč.) 15.000-200.000 U/l

som zvedava, kolko mi povedia
19. jan 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink a ty kedy ideš k dokymu

lenocka mna tiež stale smedi a v kuse nečo pijem a potom beham čurat ostošest ale nevadí to petrí k tomu
19. jan 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand moj ordinuje od 16.00
19. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som len netrpezliva
19. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja :pensive: :confused:
19. jan 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja :-d :grinning:
bola som vykupit potraviny ... voda voda voda, uz mam aj duphaston - mam rovno dve balenia. Tak som ho hned spapala. A spala by som. Ja som totiz od pol svtrtej na nohach, lebo som nemohla spat :slight_smile:
19. jan 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež brala duphaston 2krat dene a spat sa mi chce aj teraz vkuse som unavena ešte že davam oliverka do školky tak trošku vegetim
19. jan 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni - aj si robila, ci si na rizikovom, ci mas dovcu? sorry, zevraj tehule zabudaju, ja zabudam uz rok :grinning:
19. jan 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som vracala tak som bola doma na marodke ale potom po 4 mesiaci som išla naspet do prace ale kedže pracujem v automobilovom priemysle tak aj na nas dopadla kríza tak v novembri sme chodili len 3 dni do tyždna do prace a v decembri sme boli tiež len 3 dni a od 12.12 sme boli doma platia nam 60percent a teraz som tiež doma tiež nas vyhnali na 60percent ale inač doky ma chcel nechat doma na marodke a vobec nechcel aby som chodila do roboty lale ja som aj tak viac doma ako v robote tak už to potom neriešil a od 16februara začinam čerpat dovolenku a 23.3 nastupujem na matersku :slight_smile:
19. jan 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zabudam tiež tak to nevadi to robia tie narkozy ja už mam 3 za sebou a teraz mam ratat tiež že to može byt cisarsky tak čo už je tam vetšia pravdepodobnost vravel mi doky
19. jan 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to robia narkozy? :grinning: ja ma uz dve, este jedna a zabudnem, kde byvam :grinning:
19. jan 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj moj mužik ma už 6za sebou a len očas zabudne :grinning:
19. jan 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
a ozaj - teraz som mala taky slabsi krc v brusku kramoskovy... to mozem mat? :confused:
19. jan 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna ešte aj teraz tak vie zaboliet v podbrušku a ked som bola tehu s oliverkom tak som hned na začiatku mala tiež bolesti a nechali si ma v nemocnici bola som tam len tyžden a potom som brala tiež dophaston a ešte magne b6 vraveli že sa to tam začina roztahovat a vtedy som bola 7mesiacou po laparke tak že aj preto ma to može ešte trošku pobolievat a aj teraz som mala podobne bolesti na začiatku ale už som nešla do nemocnice vravela som to aj dokymu a dal mi hned aj duphaston
19. jan 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pre istotu to potom spomen dokymu
19. jan 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj pojdem ten buduci tyzden. Rozmyslam, ze sa to tam natahuje a ja ked mam maternicu prichytenu o creva, ze asi to boli. Doki hovoril, ze to problem nie je, ze mozem mat trochu bolesti...
19. jan 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja mam krce posledne dni tiez , v sobotu som mala takz jeden strasny som sa uplne vylakala lebo to mi ako by celu maternicu stiahlo a uff mala som co robit aby mi aj slza nevyhrkla :cry: teraz je to len take trosku pobolievanie - krcik obcas ale to myslim je ok ked uz maternica dufam rastie :dizzy_face:
19. jan 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka ved to spomen dokymu že ta pobolieva a uvidíš a možno by bolo lepšie aby si zo začiatku bola doma a v klude s nožkami vyloženymi a odychovala
19. jan 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked prudko vstanem tak niekedy až musim ostat v predlkone aby mi to prešlo ale podla vyšetreni a sona je všetko ok aj krčok je zavretý ako ma byt baby ale určite to povedzte dokymu
19. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka gratulujemmmmm :slight_smile: taka som rada, fakt tie zazraky sa deju :wink: ty si kedy bola na operacii? a mas aj teraz cystu? brala si nieco teraz na podporu otehotnenia? nejake hormony?
19. jan 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok