• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
Ahojte :slight_smile: lenocka gratulujem,super ako sa to v novom roku rozbieha :dizzy_face:

idem za chvilku do mesta potrebujem cosi vybavit a nakupit. :wink: ako sa mávate? :slight_smile: pozdravujem vsetky :slight_smile:
21. jan 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!
csilka akurat som pred chvilkou na teba myslela ze ako sa mas? :wink:

lenocka vsak mam normalne vycitky ze ty zarezavas a ja som doma ako zdechlinka :confounded: dnes som musela ist rano na krv tak nalacno jasne no ale viete ako to je ked sa tehula nenaranajkuje ...boooozinku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Csilka špeci davka pre teba: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

:dizzy_face:

aaa aj ostatnym:
21. jan 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pinky,aj ty sa pekne s bobacikom opatruj :slight_smile: idem sa uz chystat,potom poobede kuknem este.zatial pááá :dizzy_face:
21. jan 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilka vybav co potrebujes, paa
21. jan 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kočky
pink ty len pekne odychuj a rychlo sa uzdrav :slight_smile:
21. jan 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte holky :wink:
21. jan 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: cafteee
pinky - no, vsak mne nic fakt nie je.. :dizzy_face:
scillka - dakujeemeeeee :slight_smile:
jani ahoj :slight_smile: mrsina-nemrsina svinucha uz skoncila? :angry:
21. jan 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand diky :slight_smile:
janis caf :grinning:
21. jan 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni hej, skoncila a som zase chora, uz stvrty raz za dva mesiace, uz ma to nebavi... :confounded: Jaj ako rada by som teraz radsej riesila vase krasne problemy :wink:
21. jan 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis ved za chvilku sa pridaš k nam ved teraz je to tu tak zavírené že to musi výjst aj keby čo bolo :wink:
21. jan 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaa...mne zmazalo spravu.
Jani- a obvodny doki nic nehovori? nemas nejakeho bacila cudneho, ktoremu sa u teba lubi? :angry:
21. jan 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no obvodny je moja babina :grinning: Ja tam moc nechodim, ked som chora, mamina mi vzdy donesie z nemocky co potrebujem, teraz uz som brala dvoje atb a nic nepomohlo. Asi by som mala ist na nejaky vyter z hrdla, len sa tam neviem dostat kvoli robote, mam toho vela...Snad to prejde... :slight_smile:

lenand duuuufam :dizzy_face:
21. jan 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj - podla mna by ten vyter pomohol - mozno mas nejako stafylo-ci streptokoka a zbytocne sa trapis pri atb, ktore ho neznicia... :frowning2:
A aj u vas uz zliezol sneh? Tu konecne - uz su po nom len stopy :slight_smile: ja som taka rada, nemam rada sneh.
Sice Jani, ty sa asi netesis, ze? :grinning: ty lyzo-maniak :grinning:
21. jan 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kocky...
juj Janis tak dufam ze si doma a liecis sa...teraz je aj dost take chripkove obdobie...

A Lenocka sneh uz ani u nas nie je a mne sa tak paci ked je taka biela zima :slight_smile:

Lenand Pinky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jan 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja mam tiez nadchu, ale snad to uz pomaly prechadza, menzes je nejaky divny, vcera som krvacala a dneska tam pomenej. pekne budem mat rozhadzany cyklus :angry:
tehulky sa opatrujte :slight_smile:
21. jan 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik, nelly :wink:
nie som doma, zarezavam...
Lenoc pomaaly zlieza, ale este je ho tu stale dost, nejak mi to nevadi, lebo bud. tyzden ideme do Zdiaru lyzovat a tam je stale 70 centakov :grinning:
21. jan 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf moni, nelly :slight_smile:
hadam sa ti cyklus rychlo da do poriadku :slight_smile:
baby, keby uz bola jar - taky marec april by mi stacil. Nech uz zacnu stromceky kvitnut :dizzy_face: a nesmyka sa na cestach :slight_smile: nech je hlavne dlho svetlo vonku a nech uz tak pekne vonia vzduch.
Som nenarocna, co? :dizzy_face:
21. jan 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej super aj my sa chystame do toho rakuska, este sme tam neboli tak sa nam bude snad pacit.
21. jan 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka to by som aj ja brala, ja tak nemam rada toto pocasie, tmu, take depresivne :angry:
21. jan 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj - presne tak nelly.
jani :grinning: tak nic :grinning:
prave som prisla na to, ze toho roku nejdem do Egypta v juni :sweat_smile: hm. A nevadi, pojdeme buduci rok :slight_smile:
21. jan 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jar ba som brala aj ja oliverko vkuse repta ked ho obliekam do školky že už sa nechce tolko obliekat a kedy už bude nosit šiltovku a botasky a chce sa už chodit bicyklovat a to každe rano ked ideme do školky kým bol ešte snech a robili snehuliaka a podobne bolo dobre a teraz sa to všetko topí a je všade voda tak už sa mu to nepači
21. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no pekne, co nas to caka :grinning: :grinning:
21. jan 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to maš pravdu dnešne deti su poriadne šidielka a na všetko maju odpoved ked oliver vystraja a sa ho spitam kedy už bude počuvat tak mi odpovie že ked už bude mat doma bračeka tak už bude počuvat a prečo už nejdem do nemocnice pre bračeka ved už mam velke brucho :grinning: moj oliver je dost ukecane dieta
21. jan 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete cooo? :grinning: :grinning: :grinning: v tychto minutach je presne rok co ma previezli zo saly na pooperacku :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidis pink kto by to bol povedal vtedy, ze takto o rok sa budes konecne vytesovat z tej malej fazulky v brusku? :dizzy_face: Super :wink:
nelly uzite si to a daj potom vediet, ako sa vam pacilo, na kolko tam idete?
21. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no som si pekne oddychla doobeda a vy ozaj asi pilne pracujete...tak nech Vam ten cas rychlo ubieha :wink:

Pinky rok veru...vtedy ste boli spolu tusim so Scarlett na tom rovnako :wink:
21. jan 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis len na jeden den :slight_smile:
pinky a v pondelok bude 5 rokov co som bola na laparotomii.
21. jan 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby ja mam od poslednej laparotomie asi pol roka...to mame nepekne vyrocia :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nely aj segra ide na jeden lyzovat do Rakuska, uz asi mozno aj bola- urcite to bude stat za to :wink:
21. jan 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru... Ja som mala teraz 9. januara dva roky od prvej laparky, ked som sa dozvedela, ze mam tu hnusnu hnusobu endo :angry:
monik ale to tt ti vyslo vcelku rychlo od poslednej lpt, takze aspon to :wink:
21. jan 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok