Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
26. jan 2009

hej podarilo prirodzene a o to viac to bolelo ked som musela na potrat, na moje narodky..........ani doky nebol nadšený aj na nom bolo vidieť že ho to štve že to dopadlo takto

bleelka
26. jan 2009

no uz si spominam na tvoj pribeh... je mi to luto... ale vsetko zle je na nieco dobre, i ked teraz tomu clovek nechce moc verit... hlavu hore, uz si raz otehotnela, to je dobre znamenie, ze ti to tam funguje ;) drzim palceky a tesim sa nabuduce, uz musim bezat, manzelik ma vyhana od compu 😒 krasnu nocku, papa

scarlette
26. jan 2009

bleelka mam pocit ze tvoje zufalstvo tak nejak prameni hlavne z toho ze samoc nas tym zamyslas... ber to tak ze mas aspon nejaku sancu na prirodzene otehotnenie, je nas tu dost co tuto moznost nemaju...
skus sa zamestnat aj nejako inak ako len vyhladavanim veci o endo, nicomu to totiz nepridava a pokial sa dobre pamatam tak sa pokusate prirodzene otehotniet a stret tomu teda sance nezvysuje. 😉

mirip
26. jan 2009

ved ja viem ale som si myslela že tie mesiace len prečkám a hotovo ale to chodenie po doktoroch mi už ležie na nervy dúfam že už to skončí a budem chodiť len na gyndu na folikulometriu

mirip
26. jan 2009

ok idem už do postele tak brú noc 😉

bleelka
26. jan 2009

scarlette, mas pravdu, ono psychicky nie som na tom tak, ze zufalo chcem dieta, ale je prvada, ze sa mojou dg. az moc zamestnavam, mangelovi sa to tiez nepaci, asi sem prestanem na chvilu chodit a mozno to naozaj pomoze... dik za radu a takuto facku 🙂 uz to musi byt asi fakt zle, ked uz aj ostatnym tak pripadam 🙂 no ale neda sami bez vas byt ;) tak drzte palce, ideme na to, viete co je haluz? ze mam paprad na ovu mikroskope pred apocas mrchy... je to normalne???

scarlette
26. jan 2009

bleelka ovulku mozes mat aj pocas mrchy... nie je pravidlo ze ju musis mat vzdy v strede cyklu 😉 ...
a inak pauza od MK minimalne na par dni je fajn, precisti to hlavu, a neboj viem o com pisem, tiez som to uz par krat musela spravit ale z inych dovodov ako je premyslanie nad touto pliagou...
a neber pls moj komentar v zlom 😉

miri dobru nocku 😉 inak som zvedava co mi zajtra povie lekar...

mirip
27. jan 2009

AAAAAAAAAAAA šup hore, tak podme snažilky kde ste nech nám nezapadne téma prachom, to že tu zrazu akoby naraz ostali niektoré tehulky neznamená že sa zrútil svet, tak šup, šup sem 😉

zajacik...
27. jan 2009

Mirip najlepsie by bolo keby tato tema uplne zapadla prachom z dovodu, ze uz by ziadna babulka nemala endometriozu a vsetky snazilky co sme tu by sme uz boli tehulky 🙂 Dobre som to vymyslela, nie? 😀

mirip
27. jan 2009

Dobre, ale táto téma tu je vždy pre snažilky ktoré majú problémy a sa to aspon navzájom podporujeme ked sa nedarí tak lahko otehotnieť, som aj rada že tehule si založili novú tému, nie preto že tie baby nemám rada ale keby to diskutovali len o tehotenských problémoch, chutiach a nevolnostiach tak nás čo nie sme tehule by to dosť deptalo......... 😉

zajacik...
27. jan 2009

Neboj, aj my sa dockame, treba verit, aj ked po rokoch snazilkovania je to tazsie, ale nevzdame to, nie?

tittika
27. jan 2009

miri dufam ze si buduci tyzden das do pasu "snz" 😉 potom "tt" 😵 jaaaj uz aby to bolo 😝 aj ja 😀 a vsetky 😵

mirip
27. jan 2009

no to závisí od toho čo povie v prvý deň menzesu doktor 😉 ak to bude ok tak si snž. dám, minule som mala snž, dosť dlho potom ma to prestalo baviť som snž zrušila a o mesiac som bola tehula

mirip
27. jan 2009

ved hej zajacik, čo nám ostáva j ked zakopneme a spadneme na kolená musíme sa zo zeme zodvihnúť a ťahať sa dalej........a ty sa ako dlho snažíš ked si písala po rokoch?

zajacik...
27. jan 2009

Mirip no my snazilkujeme 3,5 roka, z toho 10 mesiacov vlani som nesnazilkovala kvoli endometrioze - umelemu prechodu. Ked sa nedarilo ani potom, isli sme do CAR, som po 1.IVF a zajtra sa dozviem vysledok, ako to dopadlo, idem na krvicku 🤐

mirip
27. jan 2009

no my 3roky a 6mesiacov, ja neodrátam 6mesiacov liečby endo,lebo my sme sa snažili aj počas liečby endo, lebo ja som mávala menzes stále a sa mi práve upravil a začal chodiť presne ako hodinky, doky vtedy povedal že to nie je dôvod na paniku ked mám počas liečby menzes že každá žena na liečbu reaguje inak a ked mám menzes sa môžeme normálne snažiť, mal vela pacientok čo takto počas liečby otehotnelo, al ked som bola na laparo tam bola jedna baba na rizikovom a otehotnela pri liečbe a čakala dvjičky chlapcov,ale ja odrátam akurát 4mesiace pauza a dva a pol mesiaca tehotenstvo, čiže 6,5mesiaca nič ale inak to je 3roky a 6mesiacov

mirip
27. jan 2009

zajtra držím všetky prsty aby bolo HCG vysoké 😉

tittika
27. jan 2009

ja ani neviem kolko musim zalovit v pamati 😀

tittika
27. jan 2009

cca v july to budu 3 roky

tittika
27. jan 2009

zajacik a citis nieco "ine" ? drzim palceky 😵

mirip
27. jan 2009

v júli? 😀 dobré, tak sme tu už staré korčule snažilky že? 😀

zajacik...
27. jan 2009

Mirip, Tittika, dakujem 🙂 A okrem strachu necitim nic vynimocne 😉 zajtra vam dam urcite vediet, ako som dopadla...

mirip
27. jan 2009

neboj bude to dobré? menzes prišiel ? nie no tak? niet sa čoho báť.....kolko ti "mešká"

zajacik...
27. jan 2009

Mirip to je tazko odhadnut, lebo teraz kvoli stimulacii som mala pomyleny cyklus, mne len na 33 DC odoberali vajicka, takze ak by som pocitala cyklus, tak som 48 DC. Ale myslim ze teraz ozaj neviem, kedy by malúnemal prist menzes.. a este k tomu beriem hormony, to tiez moze ovplyvnit...

mirip
27. jan 2009

hej, takže sa to nedá vypočítať ale ja verím že HCG bude vysoké dosť 😉

miminap
27. jan 2009

ahojte ievky.asi tu uz nik nie je,. ja vas citam vzy vecer. teraz choim neskoro z prace, nejak sa mi to kopi strasielne. takze poslene spravy. v neelu som bola v nemocnici na kontrolu, lebo iky z Carca mal sluzbu. verikt znel: lucrin nezabera, cysta ma 6x4 cm a na krcku mam dalsiu malu, takze hned, ako mi nabehne cyklus, ma caka dalsia laparka.. 😢 ja uz si daco spravim, fakt.. a potom zasa lucrin.. ja uz neviem, to nema konca..

tittika
27. jan 2009

mimi ani nech ta nenapadne daco si spravit 😠 sme tu preto aby sme sa povzbudzovali a podporovali tak sa mojka drz 😉 teda pokus sa 😔 uz aby si bola po laparke...potom ti urcite trosku odlahne

zajacik...
27. jan 2009

Mirip dakujem 🙂
Miminap zelam ti aby toto bola tvoja posledna laparka, lebo verim ze je to na porazenie... drz sa!

scarlette
27. jan 2009

ahojte babule, tak ja som boladnes u lekara a cakam teraz na mrchu... uz davno som ju tak tuzobne necakala tak uvidim kedy sa jej uraci ale PMS uz mam tak bud v noci alebo zajtra...

mimi tak to je fasa...kolko uz mas liecbu? uz ti nebudu pichat?

scarlette
28. jan 2009

ahojte dievcence, dnes som tu trochu skor 🙂