Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
9. feb 2009

No veru Nelly tesim sa kazdemu tyzdnu ked prejdem 😉
a ako tvoj novy gyndos...si spokojna

Scar ty ako injekcijky...v pohode,

Miri dobre znamenie ked zvazujes testik 😉

nelly3
9. feb 2009

moni mala som ist minuly tyzden, ale u jednej gynekol. v ba som kedysi davno chodila a som tam preistotu volala ci ma tam maju este zaevidovanu, ze ano a to som tam uz 5 rokov nechodila ( proste neporiadok ) tak mi vyradila, ale k novemu mozem ist az v marci. tak som sa preobjednala k novemu na zaciatok marca. boze ako sa to vsetko vlecie 😠

monika3
autor
9. feb 2009

Fuha Nelly a to kde tu v Blave sa tak dlho caka na objednanie...

nelly3
9. feb 2009

nie na objednanie, ale mala ma tam evidovanu ako svoju pacientku a ten novy by ma nevzal keby som u tejto nebola vyradena z evidencie kvoli poistovni 😉

zajacik...
9. feb 2009

Nelly a to preco nemozes ist k novemu hned? Ja ked som prisla k novemu gyn., tak odo mna pytal potvrdenie ze som vyradena od predoslej a bolo to 🙂

zajacik...
9. feb 2009

Monika ked uz sa v tejto teme objavi tehulka skor vynimocne, a ty si nas prisla pozriet, tak by si na nas mohla trosku poprskat tehu-bacilkov 🙂

nelly3
9. feb 2009

zajacik, ale ja som nebola vyradena u tej v blave a ked ma minuly tyzden vyradila az od noveho mesiaca t.j. marca mozem ist k novemu gyn. neviem preco nie hned asi to tak je s poistovnami

monika3
autor
9. feb 2009

No Nelly to su tahanice...to je sukromna amb. ze?

Zajacik to vies ze Vas poprskam a keby to bolo na mne tak otocim zazracnym prstenom a ste tehulky vsetky 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT..... 🙂 🙂 🙂

zajacik...
9. feb 2009

Nelly tak skoda ze si to nestihla koncom januara 😒 Ale neboj, ubehne to, ani sa nenazdas...

scarlette
9. feb 2009

monika v pohode,picham meriona a od dnes aj orgalutran...

nelly3
9. feb 2009

no ja som si myslela, ze som tam uz davno vyradena 😠 ale na dobre sa musi cakat 😀

janemari
9. feb 2009

🙂 ahojte.Tak dnes som bola u lekarky a ta povedala,ze je malo pravdepodobne zeby sa mi podarilo hned otehotniet pri liecbe decapeptylom/ale uvidime/.Dala mi nejaky gel na zmiernenie priznakov prechodu pri tejto liecbe,vola sa ESTREVA.Nemate nejake skusenosti s tymto pripravkom? 😕

zajacik...
9. feb 2009

Monika dik za bacilky 🙂 A nevies niekde zohnat ten zazracny prsten? 😵

zajacik...
9. feb 2009

Scarlette ten orgalutran znie ako orangutan 😀
Janemari ten gel nepoznam 😕

monika3
autor
9. feb 2009

Scar sikulka 😉 ja som bola taka rada ze som mala len kratky protokol, trvalo to cele tyzden...iba dve kontroly a rpi tom predoslom dlhom aj sest kontrol a uz som bola total vycerpana.....
tak nech to aj tebe takto rychlo ubehne 😉

Nelly 😉 veru ved marec je uz za chvilu

Janemari Estreva nepoznam

scarlette
9. feb 2009

zajacik tak toto ma este nenapadlo... 😀
jane ani ja ten gel nepoznam, ja som priliecbe nebrala nic...

monika3
autor
9. feb 2009

Zajacik nemam prstienok 😔

scarlette
9. feb 2009

monika ja uz picham 9dni... som zvedava ako dlho este, vo stvrtok mali foliky 13 a 12

mirip
9. feb 2009

no a za deň scar folík narastie o 1 alebo 1,5mm tak si vypočítal, budú už velké podla mna 😉

monika3
autor
9. feb 2009

scar to mas dva foliky ze ? ja som nikdy nevedela ako velke boli moje...nieco tusim hovorili ale fakt nepamatam..
a ani som nemala vela teraz posledne styri a dva iba presli a jeden stale vo mne bojuje 😉

mirip
9. feb 2009

no folík je dozretý ked má 18mm

monika3
autor
9. feb 2009

ano tych 18 az cez 20...no to odberu urcite podrastu 🙂

zajacik...
9. feb 2009

No podla mna foliky praskaju okolo 22-24 mm 😉 Scarlette drzim palce!!!
Mirip kedy testujes? Kolky DC si?

mirip
9. feb 2009

netestujem, nemám dôvod 🙄

bleelka
9. feb 2009

mirip akoze nemas dovod?
baby, tak ako je to s tymi folikmi? den pred operaciou som mala folikul 14mm (to bolo 10.12), kolky den na to mi mohol prasknut?

mirip
9. feb 2009

MS

zajacik...
9. feb 2009

Bleelka pred akou operaciou? Pred laparkou? Ak si mala folik 14 mm, tak o take 4 dni mohol mat 24mm a vtedy mohol prasknut...

bleelka
9. feb 2009

mirip ☹ to je mi luto... mrcha mrchata... hlavu hore, februar je nas 😉
kukla som Reflex, no nic moc...cakala som od toho viacej...

zajacik...
9. feb 2009

Mirip 😒 do kelu aj s MS 😠

bleelka
9. feb 2009

zajacik, ano pred laparkou, robili mi kontorlne sono ci cysta naaahodou nepraskla... jasne, ze nie ☹ a len tak utrusil medzi recou, ze tam je 14 mm folikul na tom druhom zdravom vajecniku samozrejme... no a z nemocky ma pustili 15.12, takze sme to missli...sa mi zdalo, ze ovulka bola 13.12, mala som trosku nizsiu teplotu, ale to som merala v inu dobu a inym teplomerom, kedze v nemocke davali ortutove a budicek 5.30 (ja meriam 7.30), takze tie teploty tam moc neberiem... kurnajs mam taku naladu, ze uz ani babo nechcem, dnes som sa dozvedela, ze nam nejdu zvysovat platy kvoli krize... kurnajs a tak som s tym pocitala... nakoniec budeme radi, ze mame obaja robotu a neviem si predstavit ked budem na materskej a manzel pride o pracu... juj ani si to predstavit nechcem....