Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janemari
28. feb 2009

Ahojte vsetky tehu aj snazilky.Ako s tu mavate? 🙂

janka1986
28. feb 2009

Ahoj,mne tiez zistili endometriozu.S priatelom sa snazime od februara,poslednu MS som mala 3.2.2009,a od 15 do 25 dna som uzivala duphaston.Len od vcera mam slabe spinenie.Co si o tom myslite..Dufam,ze nam to vyslo.A prajem pekny vikend a dakujem za odpovede

mirip
28. feb 2009

môže to byť implantačné špinenie...skús o takých 5dní test, ja som tak tiež mala prvýkrát špinenie

zajacik...
28. feb 2009

Janka1986, to vlastne teraz niekedy by si mala dostat MS, nie? To spinenie moze znamenat aj tehu, aj prichadzajucu MS, takze treba len par dni pockat a vysledok sa dozvies 😉 Drzim palceky!!! 😵 Duphaston este stale beries alebo si ho vysadila?

mirip
28. feb 2009

zajatčik duphaston sa v tomto berie od 15do 25DC potom už nie.................ja som tak tiež mala prvýkrát teraz nie dal mi ho až ked so našla //, ono duphaston HCG neovplyvní ani rast ani jeho pokles

zajacik...
28. feb 2009

Mirip viem ze HCG neovplyvni, ale myslela som ci neovplyvni spinenie alebo mrchu... ja som po IVF brala duphaston dlhsie, vysadila som ho az po negat. krvicke, ale to je asi o inom... Inak mam este recept aj na duphaston, aj utrogestan, ale nebola som si to vyzdvihnut (predpisal mi to keby bola pozitivna krvicka). Aj som rozmyslala ci si to nemam ist vyzdvihnut a zacat jest, ale uz nechcem do seba tlacit hormony, ono ked sa ma podarit, tak sa podari aj bez tabletiek...

scarlette
28. feb 2009

ahojte kocky,
zajacik takze v pondelok testis aj ty? ja skusim test zajtra ale aj tak cakam na pondelok na krvicku, inak krize bolia aj mna aj brusko, ale prsia prestali boliet...

rikuska21
28. feb 2009

Mirip, da sa otehotniet pri endo aj prirodzenou cestou?

zajacik...
28. feb 2009

Scarlette rozhodla som sa ze aj ja budem testovat zajtra, tak nech nam to vyjde!! Mna krize boli a stale, brusko len niekedy, ale vcera som uz myslela ze pride mrcha, nastastie to potom prestalo... a prsia som necitila vobec, tak uvidime zajtra 🙂

scarlette
28. feb 2009

rikuska ano da sa aj prirodzene, viacerym kockam sa podarilo 😉

mirip
28. feb 2009

rikuska to sa pýtaš mna 😲 ???????????? ja dvakrát aj ked prvýkrát to nevyšlo...........

mirip
28. feb 2009

pink_lady, lencka3, ellianka otehotneli tiež prorodzene a aj karamelinka a babulina tie už baby aj majú..........

janka1986
28. feb 2009

Zajacik, buduci tyzden mam dostat MS,a duphaston uz neberiem,to som brala len tych 10 dni.Pockam ci pride MS a potom sa uvidi,ale dufam,ze uz nepride.
Dakujem vam za odpovede.A drzim vam palceky 🙂

zajacik...
28. feb 2009

Janka, dik, aj my tebe 🙂 No a pokial mas MS dostat az buduci tyzden, tak to spinenie kludne mohlo byt uhniezdovanie 😵 Daj vediet ako si potom dopadla, dobre?

bleelka
28. feb 2009

ahojte babulky, aj prsia uz mate naliate, alebo nie? bolia vas? ake priznaky mate?

zajacik...
28. feb 2009

Bleelka ja prsia necitim vobec... minuly tyzden som spinila a take 2 hodinky aj krvacala, uz som myslela ze kramy ale potom zas len spinenie... a kazdy den ma bolia krize a sem-tam aj brusko, ale dnes nebolka 😉 No som zvedava ako zajtra dopadnem...

bleelka
28. feb 2009

zajacik, tak to bolo pravdepodobne zahniezdovanie 😵 drzim palcekyyyy, zajtra teda testujes? drzim palce a daj vediet ako si dopadla... ja mam dostat ms 2.3., ale ak nedojdu, tak testik az po tyzdni mozem, muzik zakazal skorej, ale urcite by som to nevydrzala...

zajacik...
28. feb 2009

No jasne ze dam vediet... moj muzik ma zase nahovaral na testik uz cez tyzden, ale ja som nechcela, bolo by to este skoro...

pink_lady
28. feb 2009

kocky drzim palce vidim ze sa tu poctivo snazite 😵 😵 😵 tak aby to vyslo:

T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵

ale babulky, moc sa nesledujte, uzkostlivo sa na to nesustredte -.--z vlastnej skusenosti viem ze ono to pride naozaj vtedy ked to najmenej clovek caka 😵 ...dokonca test som si robila viac menej zo srandy, 😀 a ked som zbadala tie dve tlstice myslela som ze odpadnem, /doslova/ 😀 😀 😀

ktosi tu spominal ze ho prestali prsia boliet...tie nebolia stale, dokonca mna teraz uz skoro vobec aj ked sa mi zvacsili o 2 cisla 😅

zajacik...
28. feb 2009

Pink lady dik za virusiky 🙂 No ja sa velmi nesledujem, ja to len konstatujem, ze som spinila (to by poznal kazdy aj bez sledovania) a tie krize tiez niesu od sledovania sa 😀 A test zajtra robim viac-menej zo zvedavosti, ajked by som bola strasne stastna, keby tam boli tie //. Ale velmi sa na to nespolieham, hlavne po minulomesacnom neuspesnom IVF, ktoremu som tak verila... viem ze bude ako ma byt, my to nijako neovplyvnime 🙂

pink_lady
28. feb 2009

zajacik, drzim palce 😵 a neprechladla si ked ta bolia krize? 😕 mna krize neboleli; špinit som spinila asi jeden den, bolo to cca 10 dni ovulke ale vtedy ma nenapadlo ze by to mohlo byt uhniezdovanie, myslela som ze ide mrcha; az tyzden neskor, po pozitivnom teste mi to zacalo dochadzat a do seba zapadat 😎

zajacik...
28. feb 2009

Ja som spinila dokopy asi 4 dni, ale vzdy len asi hodinku za den, no a na treti den rano to bolo krvacanie, to som bola presvedcena ze to bola mrcha... ale nebola 🙂 A nemyslim ze by som prechladla, obliekam sa teplucko 🙂 Ved uvidime...

mirip
28. feb 2009

ja som prvýkrát špinila tiež 22 a 23DC a to mávam 30dnové cykly teda mávala som.........teraz sa mi to rozhádzalo od septembra a druhýkrát som špinenie nemala............len ma tak napadlo sme boli tak isto vyšiel 27DC na piatko ako prvýkrát a sme boli v NR, a ja som béola hotová..celú cestu domov som spala a bolelo ma brucho.........tak som skúsila len tak z prči test a vyšiel............ale po termíne, tak som čakala a v utorok už boli do termínu....som myslela že odkvacnem som to teraz čakala najmenej, ved aj pink si pamatáš aké som mala problémy z hrdlom my skoro mandle 22ho januára vyberali 😵

zajacik...
28. feb 2009

Ja som si tiez po IVF povedala ze kaslem na snazilkovanie, snazili sme sa ked sme mali chut, a chut bola ...bBol valentin 🙂 a predtym som len tak (no mozno nie celkom len tak) pozrela ako by mi vysli plodne dni podla Jonasa a vysli v strede cyklu, tak aj to ma potesilo 😉

jajka27
28. feb 2009

zajačik držím palce,aby sa to podarilo a ukázali sa // 🙂 🙂 🙂

janemari
28. feb 2009

Tak babule nejak ste sa rozbehli s tym tehulkovanim.Ale zo srdca vam to prajem,aspon nebudem stracat nadej ze je to mozne aj s tou nasou diagnozou.A teraz ked som dostala vypoved budem mat po liecbe casu sa venovat snazilkovaniu.Budem doma v klude a na cerstvom vzduchu/byvam za mnou les predomnou les 🙂 / a nebude mi skodit pracovne prostredie.

zajacik...
28. feb 2009

Jajka dakujem 🙂
Janemari, nadej netreba nikdy stracat, ja verim stale bez ohladu na zajtrajsi vysledok, nech dopadne akokolvek, nadej je tu vzdy 😵

bleelka
28. feb 2009

pinky dakujeme kranse za virusiky, chytam 😵
zajacik, drzim palceky, moc ti to prajem a inspirujem sa tvojim optimizmom 😉
janemari, kukni na nazov temy, takze pokial si tu, tehulka urcite budes 😵
ja som ziadne spinenie nemala ☹ takze mrcha asi dorazi... no ale nadej zomiera posledna, takze cakam 🙂

janemari
28. feb 2009

Ja viem ze budem a urobim pre to vsetko co bude v mojich silach. 🙂

miminap
28. feb 2009

ahojte dievcence. jeeeeeeej, ste nas potesili tehulky, ze ste nas prisli pozriet. ja som prave sadla, ze si oddychnem. od rana som behala s vysavaco, mopom, prachovkou, manze mi skladal taky suflikovy kontajner do satnbika na pradlo, tak som ho plnila. no, dievcence, ja sa snazim odsledovat, kedy mi nabehne cyklus normalny. a stale nic.. navaly uz nemam, skusam na mikroskope sliny, ci mam ovulku, alebo sa aspon blizi. ale raz mam paprad a raz zasa nie.. tak neviem.. boze, ja mam take nervy z tej operacie dalsej.. kym sa zasa pozbieram z nej..
kazdopadne, ani neviem, ci buden mat vobec ovulaciu tento prvy cyklus a hned dalsi ma budu operovat, takze prirodzene ani nepripada do uvahy. co by som dala za take prekvapenie, ake ste zazili vy, mirip, pinky, monika, lenocka..
scar, drzim palce. na teba som nezabudla, len uz to beriem ako hotovu vec, ze si tehulka tiez. 😉
no, idem trochu pracovat, este nakuknem. papa