Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

tittika
10. mar 2009

dnes som 29dc takze ano 😀 meska ,fuha ja som zabudla co som brala 😕 ano v kuse som brala

dahra
10. mar 2009

Chloe,
takze napriek tomu vsetkemu dalej stimulujes? Nestopli ti to? "Len" sanca je mensia. 😖
To je hrozne s tou laparkou, drzim palce nech sa vam to podari a nemusis nic absolvovat.
Inak ja som dako nechcela verit, ked mnohe zeny vraveli, ze cysty, myomy a kadejake zenske choroby sa cato vracaju. Ale bude na tom, zial, nieco pravdy. Moja mamka je toho tiez dokazom, hoci nemala endo.

chloe77
10. mar 2009

Tittika
noo tak drzim palceee! 😀
Dahra
ano dalej pokracujem vraj mam pozitivne mysliet aby to bolo uspesne..
mne to hned po prvej cyste povedali ze sa to vracia. u nas v rodine nema nikto gynekologicke problemy.. a vsetci maju deti

dahra
10. mar 2009

Chloe,
tak teda bude vam silno drzat palce, mam taky dojem, ze si "moj" pripad. Nech sa to vydari. Ja zatial do 21.3. nebudem pravdepodobne nic nove vediet, lebo az potom mam konzultaciu.

Tittika,
ja by som sa necudovala 😀, drzim tiez palce. Ako som sem dosla, takmer vsetky baby tu otehotneli, hoci az taky genialny prehlad nemam, ale taky dojem to na mne zanechalo. Len nech si ten tehu vietor dalej vanie. Urcite aj vichor by mne tentokrat uvitali. 😝 A nech sa coskoro opat zmeni osadentvo v tejto teme.

chloe77
10. mar 2009

Dahra
diik uvidime kazdopadne ta budem informovat..

😀 😀 parada pozitivne urcite aj ja ked som sem prisla ma to caka 😉 😀

katrin21
11. mar 2009

jaj, baby, ale ste ma vcera odignorovali... nemam sme terza tolko casu chodit, ale myslela som, ze vas potesi sprava, ze niekedy sa endo aj nevrati, ako mojej kamoske... ale co uz.... drzim palce vsetkym a idem sa modlit, aby ten folikul, co bol na sone, bol taky, ze bude aj ovu....
pa pa

katrin21
11. mar 2009

😉

dahra
11. mar 2009

Katrin 🙂,
mna by to veruze aj potesilo. Ale endo odo mna ani neodisla, tak este o jej navrate akosi nepremyslam 😉.
Drzim palce na sone!

mirip
11. mar 2009

katrin to vieme a dúfame že nám sa nevráti tiež 😉

dahra
11. mar 2009

Teeeda, obe temy o endo maju presne rovnaky pocet prispevkov 8889- tento moj je 8890 😅

sedmokrasska
11. mar 2009

Helou Helou, tak som teda aj tu. Juj, kym som vas nasla. 😎

sedmokrasska
11. mar 2009

Chcela som sa spytat v suvislosti s tym, ze moze zmiznut endometrioza po case.... a chcem sa spytat, ci endo moze zmiznut aj po porode. Lebo je vela takych "zarucenych" info.

Dnessom si fakt priala, aby som bola tehotna, a aby som nemala mrchu uz nikdy. Fakt.

tittika
11. mar 2009

ahoj sedmokraska aj ja si to dnes prajem aby som nemala mrchu 9 mesiacov,dnes som 30 DC mrcha nikde,zacala sa mi strasne tocit hlava a potim sa .... grga sa mi ...jaaaj sa bojim testnut... 🤐

monika3
autor
11. mar 2009

ahojte kocky tak nachvili som nakukla aj sem... a chcem Vam povedat ze tie co stimuluje a mate cystu, tak nic nie je stratene....mne sa to podarilo s obrovskou cystou,uprimne som teda tomu tiez neverila ze to takto moze vyjst, je to velmi individulane ci to vyjde alebo nie, ale sanca je 😉
Drzim Vam vsetkym palce

sedmokrasska
11. mar 2009

tittika, skus sa otestovat 🙂 budem ti strasne drzat palce! 😎

chloe77
11. mar 2009

Tittitka
rychlo testni podla mna si tehu 🙂 drzim, palec
Katrin21
ja som citala co pises len ja som sem do tejto temy vpadla tento tyzden pretoze som potrebovala nejake info a vobec som nevedela vasu minulost teda kociek tu v tejto teme... kazdopadne drzim palce aby ste boli uspesny a nemuseli vyuzivat lekarsku pomoc ako ja a mnohe ostatne babulky 🙂 😵
monika3
super povzbudenie ja mam cystu a stimulujem... tak veriiim 😨

sedmokrasska
11. mar 2009

Chloe,

precitala som si tvoj prispevok vyssie, o tom, ze asi ides proti prirode a chces to vzdat. Ja sa sice momentalne nesnazim, ani teda neviem, ci moja cesta za mimcom bude lahsia, alebo tazsia. Jedno som sa vsak naucila za cely moj zivot, treba v kazdom pripade mysliet pozitivne, nevzdavat sa. Z mojho blizkeho okolia mam velmi dobry priklad. Mlady par sa po svadbe snazil 7 rokov o dietatko. Nedarilo sa. Boli sklamani, nestastni. Tak to nechali tak. Zacali sa zaujimat o ine veci. Zacali stavat dom, a prave, ked v to uz nedufali sa to podarilo!!! Pred niekolkymi dnami sa im narodili dvojcata!!!! Takze ja si myslim, ze prave vtedy, ked sa to najmenej caka, sa to podari. A musim vam povedat este nieco. Ja tiez teda nemam vlastne deti, ale myslim si, ze kazda z nas je dobra teta, sesternica, alebo krstna mama, takze si aspon takto uzivame radosti. Priroda nas zeny tak trocha skusa 🙂 a ja pevne verim, ze vsetko bude presne take ako ma byt. Uz teraz viem, ze najsilnejsia laska je ta materinska, a co vsetko zeny podstupia, aby boli matkami, je uzasne. Myslim si, ze kazda z nas uz len z tej snahy si raz zasluzi, aby ju niekto oslovil mama. 🙂 dufam, ze som vas aspon kusok povzbudila.

chloe77
11. mar 2009

sedmokraska
jeeej pekne si to napisala 😵 🙂 dakujem za povzbudenie.. ja tiez poznam podobne pripady ako si ty pisala.. uvidime budem sa snazit i ked psychika je svina 😔

bleelka
11. mar 2009

tittika, ak mas pravidelnu ms, tak testni, v uspesnych som ta uz oprskala, tak to musi vyjst 😵 drzim palceeeee

dahra
11. mar 2009

Monika,
to je povzbudzujuca spravicka, urcite to je skvele vediet, ze vam sa to podarilo.
Teraz, ako cakas drobca, co sa s tou cystou deje? Ak sa smiem pytat.

Tittika, tiez drzim palce nech sa ta potvora neukaze.

Chloe, ty to zvladnes neboj sa, budem na teba mysliet. Prajem vela sil, aby si s lahkostou "preplavala" do vitazneho ciela. Monike sa to aj s tymi problemami podarilo, ty budes dalsia a odvazne vyslovujem, ze ja budem tretia. 😉

sedmokrasska
11. mar 2009

Dahra, robis poradie? Tak hadam budem aj niekde na konci tak o rok, o dva 😎

Co inak robkate dnes vecer? 😝

chloe77
11. mar 2009

Dahra
tak ta beriem za slovo 🙂 😵
Sedmokraska
prave sa chystam spat zajtra do prace ... 😖 nic neni v telke a ten moj kuka futbal tak pekny vecer a dobru noc 😵

sedmokrasska
11. mar 2009

Dobru, dobru 🙂

monika3
autor
12. mar 2009

ahojcek 🙂
Dahra, hned po otehotneni sa mi cysta do mesiaca a pol o polovicu zmensila, neviem ci je tam este teraz , niako sa to nesleduje, a teraz ked je zvacsena maternica ani neviem ci by bola vidno a mozno aj zmizla uplne, teraz mi uz sleduju len babo 🙂
tiez som vtedy bola z toho sklamana ze dalsi pokus bude asi zase v haji ...ale niak sme sa doma nastartovali, a ze nech si tam cysta, je lepsie to aj tak nebude... kazdy den sme mysleli na nase embryjka nech sa pekne vyvijaju a ked som bola po ET tak som mala taky pocit ze to urcite vyjde, citila som sa uplne inak 😉

pridem Vas potom pozriet ako ste uspeli 😉 vela stasticka 😵

janemari
12. mar 2009

Ahojte babenky prisla som vas pozriet,ale pozeram,ze nikde nikoho.Kde ste? 🙂

mirip
12. mar 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😝

mirip
12. mar 2009

ahoj ja som tu a aj scar tu pobehuje

janemari
12. mar 2009

Ahoj mirip ako sme sa pekne stretli.Ako sa ti dari? 😉

dahra
12. mar 2009

Monika,
mala si aj hormonalnu liecbu injekciami predtym, ako si otehotnela? Inak vdaka za info. Drzim palceky.

Janemari, ja som doobedu mrkla sem ci tu nahodou nie si, lebo vela nas tu nebyva a vcera si sa neozyvala.
Ja som tu takto po veceroch alebo okolo obeda zvycajne.

katrin21
13. mar 2009

ahojte baby... ako rychlo rastu folikuly? mne doky povedal v utorok, ze ten moj ma 1cm, ale ze prakaju, ked maju tak 22-24mm.. ako u koho... tak neviem, kedy by tak mohol praknut.... ze kedy budeme skusat, aj ked neviem, ci tam bude aj vajicko... ale skusat budeme....