Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
5. mar 2008

Lenocka nenacha ta manzelik....ako sa hovori aj v doborm aj v zlom, aj v chorobe aj v zdravi... 🙂

Ved sa mate radi 🙂 🙂

libeth
5. mar 2008

ahojte babulky 😵
som velmi rada, ze ste spravili novu temu, ani si nevite predstavit ako mi odlahlo... Aj som pisala vcera admine ze nech staru temu uzavrie, ale este nevedia ci ju uzavru. Ja myslim, ze akakolvek nova baba, ktora sem pride nebude predsa citat vyse 8 tisic prispevkov, no nie? Hned sa bude pytat, co potrebuje.... Tak som zvedava ako sa to este vyriesi. A pozerala som si aj ine temy vo volnej diskusii, a je tam tema Jdeme dal, co je vlastne pokracovanie bab co su po MA. tak neviem, preco by tam ten volny pokec bab z endometriozy nemohol aj zostat? Mozno by som len zmenila nazov, lebo o endo tam nieje ani chyru ani slychu...

A dakujem vam, ktore ste namna mysleli, ste fakt zlatucke, mi to pomohlo, uz sa celkovo citim lepsie, aj ATB zabrali. Aj hlas uz mam 😀 Popri chorobe si uzivam aj menzes, a mozem povedat, ze je fakt silny, tak som rada ze som aj doma. Si to teraz odbijam aj za tie tri mesiace co som normalnu mrchu ani nemala 😀 Ale som rada, aspon viem, ze je to OK.

A baby, to cervene vinko by fakt nebolo zleeeeeee 😎

janis24
5. mar 2008

ahoooj libi, to je supeeeer ze uz si medzi nami!!! 😀 😀 😀
mam teraz kopec roboty, takze sa nachvilku odmlcim

monika3
autor
5. mar 2008

Libi sme radi ze ti je uz lepsie....a vitaj medzi nami 🙂 a co sa tyka nazvu temy tak bola trochu zbuchnuta narychlo a ak by sa dalo tam dopisat Buduce tehulky s endometriozou aby to bolo jasne aj oststnym, ale editovat sa to asi neda....
a co mas noveho????
Lenocka pijem ten mysi chvost a imelo bielo, ale nie pravidelne obidva naraz. Jeden den jeden cajik a druhy den druhy,ak by som to pila poctivo tak by mi to nechutilo a po troch tyzdnoch si treba urobit pauza asi aj tak... 😉

libeth
5. mar 2008

monika, myslim ze nazov sa prepisat da, len treba napisat adminovi, ale ja som skor myslela ten nazov vo volnej diskusii, ale som tam nazrela a je tam aj tam je stara partia snazilky, tak neviem co sa riesi.... preco tam nemozu zostat?
A musim si pozriet to imelo, to som este nepila. Mne pomohlo ked som si dala rano alchemilku, a vecer mysi chvost, pol litra. A samozrejme E vitamin, ten je na plodnost. A fakt som asi po 4 dnoch prestala rano krvacat aj spinit. A mam aj mrsinu normalnu, takze je mi fajn 😀 A pocuvam aj relaxacnu hudbu, a fakt to pomaha 😵
A ked budem mat po ATB tak si nasadim Feminan, povedala som ze si viac kvapky nedam, ale Janis mi ich odporucila tak to skusim. 😵

libeth
5. mar 2008

Monika, tak som prave pozerala to imelo, a uzivas ho naco? Pre protinadorove ucinky? Lebo som nasla len ze je to na znizenie/zvysenie krvneho tlaku a v obdobi klimakteria... 😕

lenocka3
5. mar 2008

Je Libi, vitaj 🙂 som rada, ze ti je lepsie 🙂
Moni - a to sa da kupit v lekarni? Imelo biele ako caj? 😕 A jasne, ze v dobrom aj v zlom s muzikom 🙂 Len mi ho je luto 😅 😅 😅 ked musi vacsinu casu drzat celibat 😅 😅 No co, hadam uz nie dlho.
A baby, neskusali sme niektora Valoflur kvapky?

monika3
autor
5. mar 2008

Libi relaxsacnej hudby mame doma aj my a a to neviem na kolkych CD....
tie cajiky aj mne trochu pomohli na to moje mimo krvacanie - mala som to posunute o par dni neskor...takze je to len mala uprava ale nic sa nevyriesi za jeden den.... 😒

Vitam E by som si mohla aj ja znovu nasadit, to by nebolo zle...ja som brala kyselinu listovu a teraz mam len zelezo a nieky komples vitaminov pre zeny, a tam je od B az kys. listovu vsetko..co potrebujem 😉

lenocka3
5. mar 2008

☹ moje chudiatka babenky, ja som taka rada, ze medzispinenie nepoznam ☹ sice, neviem, co je lepsie... ci spinit este tyzden a pol po mrche ci medzi nimi 😀

monika3
autor
5. mar 2008

Imelo biele ja som pocula ze je proti niakym krcom a bolestiam...tak odborne to nemam teda nastudovane 😕
je sypany caj ale ten si dvam asi tak raz za 3 dni...

A vsetko som kupila Lenocka v lekarni....
Volaflur nepoznam .... 🤐

lenocka3
5. mar 2008

Valoflur 🙂 to su nejake kvapky, na webe je uvedene, ze pomahaju pri liecbe endo...... zeby? 😀

lenocka3
5. mar 2008

toto som nasla 🙂 na podporu imunity a tak, mala ho moja mama pred operaciou. Pokila ide o otehotnenie, tiez som mala problemy 5 rokov a v duchu hesla topiaci sa aj slamky chyta som skusila bylinne kvapky VALOFLUR. No a mam pocit, ze pomohli, o mesiac som otehotnela, aj ked je mozne, ze islo o stres, strach, psych. blok a podobne, ktovie, ale predsa len, za pokus to stoji a tie kvapky rozhodne neuskodia. Vela stastia.

monika3
autor
5. mar 2008

leni ak nemaju ziadne vedlajsie ucinky a su prirodne tak skus....
a mozes sa aj s lekarom poradit i ked to je asi zbytocne...

lenocka3
5. mar 2008

🙂 myslim, ze to bude aj moj pripad - topiaci sa aj slamky chyta 🙂

monika3
autor
5. mar 2008

pridavam sa tiez k tebe ..ja som tiez taky topiaci co sa slamky chyta... 😉

libeth
5. mar 2008

toto je link na ten Valoflur:
http://www.magister.sk/-p-4121.html

ale ja skusim ten Feminan. Ten obsahuje len: alchemilku, nechtik lekarsky, a jarabinu vtaciu.

monika3
autor
5. mar 2008

uz som si to zbezne Libi precitala, mna to osobne niak neoslovilo asi preto ze s kvapkami mam nie moc dobre skusenosti, ale Lenocka ty sa nenechaj v ziadnom pripade odradit...treba skusit vsetko co sa da 😉

lenocka3
5. mar 2008

a citam o tom Feminane... to vyzera tiez celkom lakavo 😀 ...napomaha otehotneniu 😀 v podstate obsahuje to, co aj valoflur az na tu jarabinu..., valoflur ma kapsicku pastiersku...
Tak a teraz sa asi nebudem vediet rozhodnut...

monika3
autor
5. mar 2008

tak to je teda dilema skus sa rozhodnut intuitivne, co ta ako pre oslovilo... 😵

lenocka3
5. mar 2008

Neviem 😅 oboje ma oslovilo... nemozem ich brat naraz? 😅 😕 Co vy na to 😅 😕 sa priotravim.... 🤐

janis24
5. mar 2008

baby tak feminan bol fakt dobry, mam doma aj valoflur, ale este ho neuzivam, kedze teraz je to asi zbytocne, tak si ho nechavam po liecbe... 😉 Akurat som mala problem ho zohnat, v lekarnach uz ho nemaju, vraj ho prestali dovazat, takze jedine cez internet no a tam si doplatite aj postovne...
Feminan je skor na upravu cyklu, valoflur ma oslovil hlavne preto, ze je to jediny bylinny pripravok, kde sa pise konkretne ze napomaha liecbe endo, hoci je to diskutabilne a nepise sa tam ako...

lenocka3
5. mar 2008

...ved prave Janis... keby sa tam pisalo, ze ako...

janis24
5. mar 2008

ono je to tiez asi individualne, podla formy a prejavov endo, niekomu to pomoze, niekomu naopak uskodi, ale aj tak si nikdy nebudes ista, ci je to z toho, alebo je to nieco ine... 😒 Proste nam nic ine nezostava, len sem tam zariskovat...Aaaach jaj, mame to ale tazke... 😅 😀

lenocka3
5. mar 2008

...no, trosku 😔 Ale co. Hadam by nam to tam hore niekto neurobil, ze by sme sa vobec nedockali 😎

korusa
5. mar 2008

ahojte,
vitaj Libi, som rada, ze sa citis uz lepsie. Ja usilovne pijem alchemilku a aj mysi chvost, a aj kyselinu listovu a aj E-vitamin - presne podla tvojho predpisu pani lekarka 🙂 Vcera som si dala az 2x mysi chvost a dnes som si citala na nete, ze vo velkom mnozstve je jedovaty - chi chi asi sa aj ja priotravim, ale zda sa mi ze to spinenie je trolilinka slabsie, tak este teda dva dni a prestane? Juj to by bolo supris.
Baby takze idete vyskusat ten Feminam, ok tak potom dajte vediet ako pomohol - inak ja som zacala brat ten Valoflur, ale necitila som ziadnu zmenu, tak som ho nedobrala... Typicka ja, ked uz tak nech to ucinkuje hned 😝

Inak ja som nasla este v takej knihe -Psychotronicka poradna- ci ako sa to volalo, ake cajik pomaha na Endo, no ten caj obsahuje straaaaasne vela byliniek a musi sa sam namiesat, raz som isla aj do takej cajovne, ale nemali vsetky ingrediencie a cele zevraj by ma stalo min. 1000,-Sk a ani mi nevedela povedat, kedy jej to vsetko pride... Tak som to vzdala, ked chcete, tak to skusim potom nascanovat, alebo co a poslat vam to, ale su tam aj vselijake stavy, ake by sme mali pit..atd. Tak potom dajte vediet.

janis24
5. mar 2008

no jasne korus ze to chceme, aj ked mi to mozno na nic nebude, aspon pre dobry pocit, ze mam vsetky dostupne info a nesedim len tak na zadku 😀 😀 😀 😀 Aj snaha sa ceni, ved viete... 😉

lenocka3
5. mar 2008

ahoj Korusa 🙂 no jasne, skenuj a posli do IP-ciek 😵
vyskusame certa-diabla, len nech to pomoze 🙂

janis24
5. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 lenocka co opakujes???? 😀 😀 😀

libeth
5. mar 2008

korusa - neotrav sa prosim ta 😀 jeden cajik denne max. a to len tri tyzdne, to je vlastne jedna krabicka Herbex Mysi chvost. Nic neuponahlaj, aby si nieco nepokazila. 😵
Co som si vsimla:
Ked som mala Gynex, a ked som si citala aj ine pripravky-kvapky, elixiry... tak nikde nebolo pisana velmi dolezita info a to, ze pocas uzivania sa mozu priznaky zhorsit. To bolo aj v mojom pripade a skoncila som so 14 dnovyv cyklom. A az pri Feminane bola napisana info, ze ak sa zhorisia priznaky, je potrebne znizit davkovanie skoro na minimum, pockat do vymiznutia a znovu davky vystupnovat. Ak by som toto vedela pri Gynexe, tak by mi urcite pomohol. Lebo si myslim, ze je to u kazdej individualne, a niekomu nespravi nic, inej vystupnuje priznaky na maximum. Je to v podstate ako pri homeopatikach. Tam je princip liecby taky isty. 😵

lenocka3
5. mar 2008

😀 no janiska, to je jednoducho telepatia 😉 😉
....a homeopatika sme uz skusali niektora?