• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
Bleelka,
budem na teba mysliet zajtra. Sem-tam citam aj tehulky, urcite tam patris. Ziaden strach, drobcek tam bude.
18. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dahra aj tu ta chcem pozdravit.
18. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janemari,
Sa nahaname? Tieto temy to su labyrint, mozeme sa hladat cele hodiny. Hrat sa na skryvacku :slight_smile: Momentalne cakam na sestru, som zvedava na jej novinky od lekara. :unamused:
18. mar 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dufam,ze vysledky budu v poriadku,resp.nie az take zle ako sa javia,Ako sa mas?
18. mar 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bleeka aj ja budem drzat palce.Dufam ze nam das vediet. :wink:
18. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bleeka, a skusali ste okolo plodných dní, alebo stale? ja si asi uz idem kupit tiue ovu testy, mhadam to pomoze sa zorientovat... akurat neviem, ze ked mi ot ukaze m tak v ten den je ovu, alebo okolo tych dni??
19. mar 2009 o 07:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, dahra, janemari dakujem :wink: tak hlasim, ze mame srdieckooooo a 4,6 mm :dizzy_face: je to nadherny pocit a moc ho prajem aj vam a som si ista, ze sa to podari vsetkym babenkam v tejto teme, lebo tento rok je naozaj plodny, tak sa drzte a snazte :wink:

katrin, poslednu ms som mala 1.2.09 a potom sme skusali takto: 5, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 23, 25 den cyklu, cize v case ovulky treba aspon kazdy druhy den, no najlepsie kazdy den. Pocity na ovulku som citila 12 a 13 DC, a to sme snazilkovali v tom case a aj predtym, tak by som sa velmni divila keby to nevyslo, ale mozne to bolo kedze mam endo...
no velkost babenka sice zodpoveda 7tt ako som, ale asi doslo k oplodneniu neskor ako toho 13.2, velkost zodpoveda zaciatku 7tt a ja uz skor koncim, ale to je asi individualne, tak neviem...skusajte aspon kazdy den cez plodny tyden a zvysok mesiaca kazdy druhy den...mne doki hovoril, ze od konca ms, treba aspon 6-8 dni posetrit nech je dostatok "materialu", ale ja mam muza skorpiona a toho je tazke krotit :wink: no ale niektore zeny maju ovu hned po ms a to by potom presvihli, takze ja odporucam kazdy druhy den a cez plodny tyzden kazdy den :wink: fuha, uz hovorim ako nejaky expert na plodnost :grinning:
majte sa pekne a yelam vela uspechov v liecbe a snazeni, nech vam to odsypa
T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T :dizzy_face: T
19. mar 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bleeka: to mas super, ale ja som s drahym iba cez vikendy a niekedy cez tyzden... tak som mu povedala, ze bud. tyzden musi prist za mnou uz vo stvrtok, a budeme sa snazit az do nedele poobede( aj ked tie dve baby... musime nieco vymylsiet) aby to bolo aj rano aj vecer aspon.... a potom zas utorok alebo tak nejak.... keby sme spolu stale, tak to podla mna vyjde hned... ale takto.... no nic. ostavaju mi uz len tie ovu testy....
19. mar 2009 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcela som si vziat volno piatok, alebo pondelok, ale neda sa mi.. mam tu akcie, exkurzie... sodoma gomora... a v sobotu budem 14 -15 den cyklu.. takze teoreticky bo to mohlo vyjst, ak budem mat po liecbe normalny 28 dnovy cyklus, ako predtym..
19. mar 2009 o 13:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky

katrin

tie ovu testy si skus robit kazdy den, ja som robila z ranneho mocu, potom si ich porovnaj :wink: a ked budes mat z jedneho dna na druhy silnejsiu ciarku tak supito snazit fakt aj 2x denne :wink: ak budete mat moznost a nevstavaj minimalne 30 minut !!!! vankusik pod ritku :slight_smile:
19. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je blbosť prvákrát sme to s vankúšom robili aj my aj s tým vstávaní až po 30min. ale druhýkrát nie a vyšlo to aj tak....ono ked to má vyjsť práve teraz tak ked by ste to robili aj na stojáka tak vy si otehotnela :dizzy_face: ono či vstaneš alebo nie, vždy tam dnu niečo ostane :dizzy_face:
19. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe kde su tie casy ked sme to robili a potom vankus stojka a tak... :grinning: :grinning: :grinning: v kazdom pripade nieco nam pomohlo ale co...je v bozich rukach :wink:
19. mar 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahojte kocky :wink:
19. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky.

Bleeka tak so rad,ze je vsetko ok a mozem len GRATULOVAT a tisko zavidiet.

No a co sa tyka styku aby sme otehotneli,je to take silene ked je to kazdy,alebo kazdy druhy den.A podla mna je potom clovek v strese,hlavne pokial nieste s partnerom kazdy den lebo je odcestovany,alebo robite na zmeny.Ale za skusanie nic nedate.Aj mi sme mali rady,ze take polohy,vnakusik,alebo lezat na bruch najlepsie 2 hod.nevstavat apod.Tiez si myslim,ze ked to ma vyjst tak to vyjde. :slight_smile:
19. mar 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Bleelka, aj tu gratulujem a drzim palce.
Tittika, ako sa tebe dari?
Janemari, ahoj :wink:
19. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. :slight_smile:
19. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, čo je tu nového? :slight_smile:
19. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Mirip,
posledne tu nie je velmi rusno, takze vela toho asi nie. Vy, tehulky, ste teraz v inej teme - odchadzali ste, ked som sem zacinala chodit. Som sa nestihla ani spamatat a zostali sme tu s Janemari same. Ale urcite vam drzim palce, tato tema nech nie je pre nikoho nadlho. Verim, ze aj nas, co sme tu zostali, coskoro katapultuje k vam.
Sem-tam mozete prist s virusikmi, urcite sa potesime.
Inak rozmyslam, ze sa najblizsie pridam este k Janemari s liecbou, lebo nemam pokoja, ze som nezacala brat tie injekcie. Niezeby som po nich tak prahla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo srsala zavistou, ale nech mam pocit, ze som spravila proti endo vsetko, co som mohla, hoci uz chodime do CAR-u. :confounded:
19. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile: T :slight_smile:
19. mar 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi nic nove,ako sa ti dari?
19. mar 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme za virusiky, Mirip,
urcite si ich odlozim, aby v pravy cas urobili, co maju :wink:
19. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja si beriem virusiky.
19. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aby sme sa tu nakoniec nepobili :angry:, :grinning: , :grinning:
S tymi virusikmi je to take mile :slight_smile: ale ma to cosi do seba!
19. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dahra zoberieme do zasoby obe.Virusiky.
19. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Plati :grinning:
Inak, cez vikend budem doma u rodičov, takže sa tu pravdepodobne neukažem. Budem sestru pripravovat na operaciu :frowning2:.
19. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, diky za rady... no s tym lezanim neviem... jedine vecer, cez den nemame sukromie, takze jedine nejaka rychlovka.. ale zase, som si na 100% ista, ze svoju prvu dceru som neoplanovane pocala na 14 den cyklu v polohe kde ja som bola hore.... cize teoreticky malo vsetko" stiect".... a este som sa aj utekala vycurat a vsetko " vytlacit" , lebo sme po "tom" zistili, co je za den a dieta este v plane nebolo. Dnes som samozrejme stastna, aj ked rozvedena.... ale je fakt, ze mojmu ex spermie striekali, a mojmu terajsiemu milacikovi nie... len to tak pomaly vyteka...( som mu hovorila, ze to nie je normalne, ze to moze mat neskor problemy s prostatou, niekde som to citala, podla mna má striekat...... ale zase plodny je.. svoju dceru pocal na prvý šup... ) tak uvidime....
20. mar 2009 o 07:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudacik moj, keby vedel co sem pisem... ale myslim to dobre :wink:
20. mar 2009 o 07:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prisla som vas pozdravit :slight_smile:
Mirip ako ti nadherne ubiehaju tt, len tak dalej, pomaly budes v 2. trimestri :slight_smile:
20. mar 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky :wink: Prepacte mi, ze som sa tu dlho neukazala, ale robim velke jarne upratovanie.

Vidim, ze sa to tu rozbieha a buducim mamickam prajem hlavne, aby boli zdrave aj ony a aj babetka.

A Dahra neboj sa, ze tu ostanes s Janemari sama, budem vam robi spolocnost castejsie :sunglasses:
20. mar 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja som tu este netehu ....
20. mar 2009 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok