• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
cau lenocka, mne negratuluj, ja nie som ucitelka - a teraz, ked s nimi pracujem a vidim cim vsetky prechadzaju hovorim - nastastie!!! :wink: :grinning: :grinning:
28. mar 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojcek nadejne tehulky :slight_smile:

Eli jasne ze sa bude mrazacikovi pacit u Teba, je Tvoj :wink:

dnesne motto je teda - nech ziju ucilia?????
28. mar 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hups janis, tak krásne sme Ti dnes zagratulovali :sweat_smile:
28. mar 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ozaj Andyilke gratulujeeeeem, a dobre vybav u doktora a daj vediet.... :wink: to je fajn ze je tu prva tehula :wink:
28. mar 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je v poho elianka, ja si to vychutnam, dneska mame dokonca vecer velku action so vsetkymi ucitelmi :wink: Sice ucitelka nie som, ale vsetky tie problemy s nimi aj tak prezivam, lebo ich sem chodia riesit :wink:
ahoj monik :slight_smile:
janis tak prajem príjemnú zábavu :wink:
každý dôvod na oslavuje je predsa fajn
28. mar 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis - a ja ze si ucitelka a ty "len" s nimi pracujes :dizzy_face: a co si to vlastne? ak sa smiem opytat? take nieco ako skolsky psycholog?
moni - caaau :slight_smile: ze to je super, ze tu je tehula? to je krasne :dizzy_face: :dizzy_face:
inac, som zvedava na miri... myslite, ze vsetko co pisala su len neziaduce ucinky duphastonu?...
baby, mam po ovu, snazili sme sa az az.. a teraz co? ... asi cakat, ze? :grinning: ale neviem, mam taky pocit, ze tento mesiac nic..., myslim, ze to by som citila, keby nieco uz teraz... ci nie? :sweat_smile:
28. mar 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:

mne je dnes blbo, to asi z tej vcerajsej mrkvy :confounded: supla som si ibalgin :sweat_smile: tak snad to prejde...

elianka, to mi je luto, ale je super, ze to beries takto, a mrazacikovia sa uz istotne tesia :dizzy_face:

lenocka, no neviem, a kolko dni mas po ovu?
28. mar 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj libeth :slight_smile:
mne tiež začína byť nejako blbo, mám silné kŕče a znovu som začala krvácať :confounded:
dúfam, že sa ešte čistím a nie je to nič horšie
28. mar 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Libethka :slight_smile: kolko dni? ani sa nepytaj :grinning: :grinning: jeden :grinning: :grinning: :grinning:
a mrkvicka nesadla? moje zlatko, daj si za nou normalny kus masa - mne to pomaha :slight_smile: :wink:
eli - moze to byt tym, ze sa cistis..., keby sa to stupnovalo, tak skus zavolat dokimu..
28. mar 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá som tu len na skok vás pozdraviť, janis dakujem tuším aj ty si učiteľka tak aj tebe všetko naj ku dnu učiteľov a pevné nervy, lebo pri dnešnej mládeži ich treba nať z ocele :grinning: a beriem radu k srdcu dnes sme sami doma tak intimčo bude :grinning: :grinning: :grinning: pa a aj vy podme podme šup šup poctivo snažilkovať :wink:
28. mar 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak mi hapruje net, v kuse mi to vypadava... :confounded:
Lenocka presne si to trafila, som sk. psycholog :slight_smile: Povodne som to neplanovala, ale nelutujem :wink:
A teraz fakt musis len cakat, nic ine ti nezostava :wink: Je pravda, ze niektore holky maju tusaka, ze teraz to prislo, ale niektore sa to dozvedia az po teste, takze sa nespoliehaj len na intuiciu :slight_smile: A kludne snazilkujte dalej (teda ak nie ste moc unaveni) :grinning: :grinning:

elianka urcite to bude len precistovanie, neboj... :wink:
libi, monik aj mirip ahojte :wink:
28. mar 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akosi dnes blbe koník :confused:
lenočka - určite zavolám dokimu ak by to neprestávalo :wink: už som si dala ibu tak hádam sa to zlepší
28. mar 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - som rada, ze som trafila :slight_smile: tak to mozno potrebujes este pevnejsie nervicky ako ucitelia :slight_smile: a ja mam celkom intuiciu v poriadku, tak si myslim, ze nie :wink: ale vsak nechame sa prekvapit.
kocky, tak sa tesim na vikendik :slight_smile: musim vymysliet zas nejaky vylet neviem kam, aby sme sa odreagovali :slight_smile: vy budete co robit cez vikendik?
28. mar 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa chystáme na chatu, tiež sa trošku odreagovať ale závisí to od počasia
jani to povolanie úplne na Teba sadne :wink:
28. mar 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,

nejak to tu flakam v poslednom case, nestiham nic, strasne....
Takze poprve velka gratulacia andyike k babätku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je to supeeeerrrr, takze nabuduce bude nasledovat mirip a potom nadejna tehulka je lenocka a tak dalej - lenocka aj ja som pravdepodobne den po ovu - takze budeme rodit na novy rok? Super, uz sa tesim. A co sa tyka bolesti pri porode, ja si hovorim, ze tie bolesti, ktore som mala pri endo urcite boli o stokrat silnejsie ako pri porode. Takze zvladla som tri operacie, tak porod uz zvladnem lavou zadnou :wink: Inak co sa tyka tej intuicie, tak ked si len jeden den po ovu, tak este vobec nemuselo dojst k oplodneniu , no nie? takze pockaj este par dni kym sa to uhniezdi :slight_smile:
A druha gratulacia patri ucitelke miripke :slight_smile:

Baby - monika a libi, vy chcete mat dcerku Tamarku? Ja odpadnem tento vikend sme si vybrali aj my meno pre dievcatko a hadajte ake??? Spravne aj my budeme mat Tamarku :slight_smile: Asi pred troma rokmi sme si vyberali chlapcenske mena - Jakub a Samuel, ale budeme to musiet prehodnotit, pretoze tych mien zacalo nejak pribudat, dufam, ze teraz nezacnu pribudat Tamarky.... Musime to stihnut, kym to nie je take vychytene meno :slight_smile:
28. mar 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka, no nieco dobre by som si dala, papam totiz ten "polystyrenovy" chlebik :confounded:

a ja z tohto vikendu mat nic nebudem, zajtra idem do skoly, pridem az vecer, potom upratat, no a v nedelu ideme k nasim. Takze bez oddychu a ani si nepospim.
28. mar 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Korus :slight_smile: no vitaj medzi nami :slight_smile: chybala si nam :slight_smile: som rada, ze rodit budeme spolu :grinning: :grinning: a co sa tyka oplodnenia, mas pravdu, budem cakat, ci sa bude uhniezdovat, ci nie :slight_smile: a co ty? snazili ste sa poctivo cez ovu? Vonku je tak pekne, tak nam to hadam vyjde obom naraz :grinning: Tak drzime palceky na tretiu Tamarku :slight_smile:
28. mar 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek korus :dizzy_face: takze dalsia nadejna Tamarka do poctu? :grinning: No len nech pridu, cakaaaaaaaame, bocian uz vo sne priletel, tak nech teda prileti naozaj :dizzy_face:
28. mar 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nech nam tie bociany uz pekne priletia, uz ich tu cakame :slight_smile: Ano ano snazili sme sa, ja som sice mala pocit, ze ovulka bola uz v pondelok, islo mi roztrhnut bok, ale podla teploty asi len vcera, ale poctivo sme sa snazili cely tyzden, takze ocakavam toho bociana :slight_smile:

A ty libi ako ten feminam ucinkuje? Spinenie prestalo?
28. mar 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítam, že nabudúci rok pribudnú malé Tamarky :wink: možno odštartujete vlnu nového obľúbeného mena
ja mám kolegyňu Tamaru a tá sa stále sťažuje, že nikoho v okolí s týmto menom nepozná a nemá s kým oslavovať :grinning:
28. mar 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ono teraz finisujem s mrsinou, tak uvidim. Dufam, ze pomohli :wink:

Ma napadlo teraz, ze do tretice vsetko dobre :grinning: a ty si ju spomenula ako tretia, takze??????????? :grinning:
28. mar 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jee babule, ved my tu vsetky tak nadejne vyzerame :grinning:
uz ma tri dni boli hlava :frowning2: neviem, ci si mam dat ibalgin, alebo radsej nie :sweat_smile:..., keby nahodou, aby to male nebolo zavislacik od pocatia :grinning: :grinning:
28. mar 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tri Tamarky supeeeeeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

I ked u nas pocitame aj s menom AMALIA :slight_smile:

I ked po IVF byvaju aj dvojcata :slight_smile: :slight_smile: ??????
28. mar 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenočka na ibalgin som sa pýtala dokiho lebo som mala výčitky, že v minule som si ho dala a potom mi vyšli pozit výsledky :sweat_smile:
povedal, že to nevadí, lebo v prvých týždňoch kým sa bambulka uhniezďuje nie je napojená na tvoj krvý obeh a tak jej ibu nevadí :wink:
28. mar 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam to meno vzbrane podla mojej tety :dizzy_face: iank dlho sa mi paxilo aj meno Lea, a alternativa by mohla byt aj Melania
jasne moni :slight_smile: poznam aj trojcata z IVF - a lekari povedali, ze to nebolo uspesne, lebo ratali s jednym /ti lekari, rodicia boli happy/ :slight_smile: tak moni - Amalka a Tamarka :slight_smile: Este rychlo vyber aj dve mena pre chlapcov, aby ked sa narodia dievcatka s pipikmi dostali tie spravne mena :grinning: :grinning: :grinning:
Super odstartujeme novu vlnu :grinning: Len dufam, ze nam potom nebude nadavat, ked bude v jednej triede 5 Tamariek :grinning: Takze do tretice vsetko naj, dobre, takze to plati na vsetky tri Tamarky :grinning:
Ja som si naordinovala pozitivne myslenie a dufam, ze to tiez pomaha :slight_smile: Ale ked ten feminam pomaha viac, tak si ho pojdem objednat :slight_smile:
28. mar 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenocka uz aj chlapci maju mena David a Filip :slight_smile: :slight_smile:

A pri IVF vacsinou vkladaju iba 2 embr. tak trojcata asi nie :zipper_mouth:

Korus pozitivn. myslenie + feminam= celkom slusna kombinacia
28. mar 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok