• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
no monika, ja na tuto kombinaciu spolieham :grinning:
28. mar 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni - akoze nie? Ved oni vlozili dve, chytili sa a jedno sa rozdvojilo :slight_smile: takze jedny boli jednovajcne, ostatne navzajom ku sebe dvojvajecne... Ved rozumies, co chcem povedat :slight_smile: a je to tak na milion %, ved ich poznam :wink:
28. mar 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky ja pre dnešok z koníka zosadám :wink:
prajem všetkým príjemný, pohodový víkend a úspešné snažilkovanie :dizzy_face: nech čoskoro pozdvihneme krivku pôrodnosti :slight_smile:
papa
28. mar 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa eli :slight_smile: :dizzy_face:
28. mar 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky aj ja sa s vami lucim, vecer si na vas nieco dam :wink: :grinning: krasny vikendik :dizzy_face:
28. mar 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky :dizzy_face:
som prva :grinning: ako sa vam vstavalo?
31. mar 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky libethka, ja uz som sem nakukala, len som mala kopec priprav, inak som celkom v poho, oddychnuta a ty ako? :slight_smile:
31. mar 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko - druha :grinning:
Dnes sme vstavali o hodinku neskor - takze sme vstavali ako inokedy, ale zajtra to uz bude horsie.
Ako sa mate? Ja som stvrty den po ovu a zasa ma rano cakal ruzovy vytok, asi skoro na uhniezdovanie, ze? Jojoj co si pocnem....Asi idem kuknut na ten feminam.
31. mar 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre tak tretia, janis ty si ma predbehla no toto :grinning:
31. mar 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha :grinning:
31. mar 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ty vies korus? Mozno ten bocian predsa len zavital :wink:
31. mar 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to neviem, dufam ze tento cyklus bude vitazny, ale ked nie tak aspon bez spinenia. A co janiska ty ako?
31. mar 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis, no ja som sa cez vikend vobec nevyspala, ani som si neodychla a pred sebou mam 100 stran ucenia, a nie a nie to otvorit. :wink:

korus, tak mne uz mrcha skoncila, a cakam teda ci spinenie nejake bude alebo nebude. :sweat_smile: Mozno by si mala fakt skusit ten Feminan, ja cakam ci ovu bude alebo nebude, ale kedze nemeriam tak neviem ako na to pridem :grinning:
31. mar 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
cau Korusa, je som 5DPO :slight_smile: Mame to nejako narovnako :slight_smile: inak, ja som mala ruzovy pred dvomi dnami.. bohvie co to bolo..., ale uhniezdenie tak zavcasu veru tazko :frowning2: a vcera som bola taka nafuknuta, ze som si myslela, ze mam druhe ovulacne bolesti... :grinning: a dnes sa citim fantasticky vynikajuco a nic mi nie je :slight_smile:

libi - drzim palceky, aby spinenie nebolo :slight_smile: :dizzy_face:
31. mar 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lenocka mame to veru narovnako.Uz som kukala aj ja do tehu kalkulacky a mne vyhodilo datum 20.12. Takze by to mohlo byt vianocne dieta - bol by to najkrasi darcek pod stromcek :slight_smile:
No tak aj ja dufam, ze to spinenie este prejde, inak aj ja som bola nafuknuta - takze mame aj rovnake priznaky, no tak to bude sranda tento cyklus :slight_smile:
Libi prosim ta mozes mi dat link na ten feminam, na nete mi to nechce nic najst. dakujem. A aj ja drzim palce nech spinenie nie je.
31. mar 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
korus - veru, vianocne dieta :slight_smile: ja som tiez skusala - okrem inych datumov vyhodilo novy rok presne :grinning: tak som sa smiala, ze to bude novy rok a basta :grinning:. Uz som otravovala vsetky kamosky, ako mali priznaky a kedy mali a tak :grinning:, precitala som celu temu Priznaky, stale sa len sledujem :grinning:. Ale akosi mam pocit, ze tento cyklus este nie... mozno skor buduci, neviem preco :slight_smile:
31. mar 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem libi. Idem si to prestudovat.
Lenocka, este je asi skoro sledovat sa, asi sa musime nejak zamestnat, aby sme na to nemysleli vkuse.
A ked nie tento cyklus, tak ten dalsi to isti, verim tomu ze tento rok je zlomovy :slight_smile: Inak tu temu priznaky sledujem vzdy ked mam dva-tri dni pred menzes, takze tak. :grinning:
31. mar 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: vyzerá, že dnes bude rovnako krásny slnečný deň ako včera :dizzy_face: konečne
31. mar 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak tu temu som este necitala :grinning: ja osobne si myslim, ze ked to pride, budem mat tusaka :sweat_smile:

inak, ja som dnes 8dc, ale mam pocit, akoby ovu uz bola, alebo prave je, alebo v najblizsich dnoch? Neviem... zopar priznakov mam... :confused:
31. mar 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahooooooooooooojte :slight_smile:

Ja sa radsej pozorovat baby ani nebudem, verim ze tento cykul to bude u mna lepsie a hotovo... :slight_smile: A niake to spinenie asi moze byt nie? :zipper_mouth:

Neviete ci ten feminam mozem zacat uzivat hocikedy alebo 1 den MS? A ako dlho si cakala od objednania Libi kym Ti to prislo ?
31. mar 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, cakala so, nato 3 tyzdne, ale bolo to fakt cerstve. Asi preto. A zacala som to uzivat v ppolke cyklu, lebo som bola chora. A nikde natom letaku nieje napisane ze kedy zacat. Je tam len ze to ma byt intenzivna kura cca 5-6 tyzdnov.

baby, mne je nejak divne, toci sa mi hlava, a je mi blbo... :confounded:
31. mar 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libeth, ja mám podobný stav už tri dni a k tomu silné kŕče :unamused:
som z toho poriadne vyvedená z miery. celý víkend som sa len motkala :confounded: dnes som už zavolala dokimu do CAR a objednal ma zajtra na sono.
31. mar 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elianka a uz mas po menzese? Dufam, ze sa ti to precistilo, a ze nebude ziaden problem.
u mna je to skor z unavy. tak som si spravila dalsiu kaffe, co mam moc netesi, lebo ja kavu total nelubim. Lenze caj mi kofein nenahradi.
31. mar 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem Libi :slight_smile:

Inak teraz je dost vela ludi aj chorych...tak dufam Libi ze Ta to prejde :wink:

elianka dobre vybav zajtra :wink:

lenocka, Korus, janis :wink:
31. mar 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok ma mrška opustila a od soboty mám tie bolesti...bojím sa, že sa ozýva endo a hlavne pravý vaječník, ten mám skoro celý pokrytý cystou :confounded:
libi a neskúšala si niektoré čajíky, ktoré obsahujú kofeín? ja tiež kávu nepijem ale čaj na mňa vždy zaberie :wink:
31. mar 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, aj ja mam kavu prave, ponukol mi ju kolega, ze skus, to je nejaka nova. Chuti ako zhorena... :confounded: a je mi z nej tazko. Asi si pojdem urobit taku tu svoju :slight_smile:
eli - no, veru nech to dobre dopadne :slight_smile:
a aj u nas je krasne od vcera. To vam je normalne hriech sediet v praci :grinning: Najradsej by som si vypisla ospravedlnenku ako na strednej skole, ked sme sem-tam radsej isli do centra na terasu na kavicku :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko dievcence
31. mar 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem žienky :dizzy_face:
31. mar 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasmin, mi celkom pomahal, ale ten som v piatok dopila, a mam tu len mysi chvost, a ten nezabera. :sweat_smile:
a teraz budem este aj priotravena, lebo tu mame mravce a z tych mam ja fobiu. Kolega ma zomna radost, ale ked videl, ze zacinam cerveniet, skriabat sa a slzit, tak pristupil na sprej :grinning: hned sa citim lepdie :grinning: alebo nafetovanejsie?
31. mar 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok