• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
:grinning: no, my sice nejdeme rovno ku svokre, ale par metrov od nej to vychadza. Budeme osve, ale to je jedno.... stale bude v okruhu 2 km :grinning: :grinning:
10. apr 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja som sa napapala, uf.... Uz mi je lepsie, uz sa aj aklimatizujem zase na toto pocasie, lebo vcera ma priserne bolela hlava :confounded: Nemam rada tieto prudke zmeny...

Aj my sme tak isty cas byvali aj s nasimi aj so svokrovcami, ale vlastne je vlastne... :wink:

kedy sa budete stahovat Libi?
10. apr 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka, no veru 2km by malo byt dane aj zakonom. Boli by sme si vzacnejsi. :sunglasses:

monika, az ked nam postavia bytovku, bo ziadost sme podali, ale akosi to padlo, tak neviem. Som sa tesila predcasne. Ale tak hadam daju veci do poriadku a postavia ju. :confused:
10. apr 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jasne, ze daju, libi, neboj :slight_smile:
jaj baby... dnes len dva silne krce v brusku boli. A stale ma tak picha v tom pravom vajecniku :unamused: kym sa mrcha spusti, to zas bude trvat...
10. apr 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veru vzdialnosti od rodicov musia mat niake hranice :grinning:

Tak sa Vam deturence aspon obidvom uz nastahuju do novych bytikov :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prave som prisla z roboty, bola som sluzobne mimo a idem hned spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Libi - mne dali len tabletkovu liecbu a aj to ze najsetrnejsiu a tak to dopadlo :angry: A ze co planuju robit? Ani neviem :grinning: :grinning: ja uz ich mam vsetkych tych ujov a tiet v bielych plastoch plne zuby, povedala som si, nech sa organizmus sam nejako potrapi a zregeneruje a najblizsie idem k dokimu az v 3.mesiaci tehotenstva a to bude najneskor v oktobri :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

lenocka - mrcha mozno nepride, uvidis :dizzy_face:

Idem hajat, dobru noc :pensive: :pensive: :pensive:
10. apr 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak Pink dobru noc :slight_smile:

a ostatne uz tu asi nie ste...????? :wink:
10. apr 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
monik ja tu soooooom :wink:
10. apr 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej Eli ahoooj :slight_smile:

to mame dnes pekny slnecny den ze? :slight_smile:
10. apr 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerám, že máš novú peknú fotečku s dovolenkou atmosférou :wink: hmm také kúpanie v mori (ale ani to by nemuselo byť) by mi po dnešnom dni veru bodlo...ak nebuš proti skočím si k Tebe osviežiť aspoň kurzor :grinning:
ja sa mám stále rovnako ale keď som viac pracovne vyťažená, tak na nič ostatné ani nemyslím...len sa mi to už kráti tak dúfam, že mrška príde načas a nebude nás zbytočne naťahovať :angry:

leni :slight_smile: dúfam, že Tvoja mrška nepríde

dobrú témičku ste dnes nahodili...svokra :slight_smile: ja mám dobrú skvokru a v dostatočnej vzdialenosti, aby sme si nestihli ten náš vzťah pokaziť :slight_smile: tak sme si skôr vzácnejšie a to je fajn
10. apr 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme :dizzy_face: sa tu vytešujem len dúfam, že to počasíčko vydrží až do budúcich Vianoc
10. apr 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eli,no asi je to tak, ako pises dobra svokra = min 2 km daleko :slight_smile:
a dakujem, naozaj by som bola rada, keby nedosla... ale tie krce :confounded:
10. apr 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni možno je to niečo iné :wink:
10. apr 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne niako blbne MK aj Vam :wink:

Inac nam sa nasi ani svokrovci do nicoho nestaraju a tak to ma byt, a ja som typ ktory si nenecha do nicoho hovorit :grinning:

Veru Eli ja uz mam letnu atmosku :wink:

Lenocka mi Ti to tu zhypnotizujeme a nepride :wink:
10. apr 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne kobylka blbne :fearful:
a keď sa chcem prihlásiť, tak vraj neexistujem :grinning:
10. apr 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli - no, veru neviem, co ine ako mrcha :grinning: tieto stavy poznam doverne :grinning:
fuha moni - ok, len hypnotizuj, uz nech to ma ten efekt :grinning:
inak mne dnes blbne cely comp, keby len MK....
10. apr 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a koľký deň cyklu si?
10. apr 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni ja som pocula u niektorych bab co boli tehu ze si stale mysleli ze uz dostanu MS a aj mali take priznaky...takze..... :slight_smile:
10. apr 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, ale tie krce.., uz su dost silne... uz si myslim, ze aj ked sa tam nieco naslo, tak sa to tymi krcmi silnymi vypudi :sweat_smile:
10. apr 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni ale nekrvacas ze? a to je podstatne :slight_smile:
10. apr 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ani trosicku - zatial...ani ziadny vytok, ani nic... :sweat_smile:
10. apr 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik, si mi pripomenula jednu kamošku, ktorá už mala poriadne kontrakcie a myslela si, že je tie kŕče má od hladu a tak miesto na sálu sa išla do bufetu najesť :grinning:
10. apr 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je fajn, ze nic take.... :wink: ja sa toho nie a nie zbavit :confounded:
Ale Lenocka ty si velmi zatial nasa nadej ze to mozno....... :wink:
10. apr 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem...aaaaaau moje brusko... uf uf, to tu rozdychavam akoby som uz rodila :sweat_smile:
no, ja sa toho co ty nemozem akosi zbavit po mrche... to je nas udel, ty po ovulke - ja do ovulky.... ja len dufam, ze mi ten feminan pomoze :slight_smile:
10. apr 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli a ty kedy ides na KET? teraz po MS? :slight_smile:
10. apr 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni podla mna si urobila ze si sa rozhodla pre Feminam, nez pre ten Femigard... Ved aj Libi to podla mna pomaha :wink:

Ten "konik" nas nema dnes rad :grinning:
10. apr 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvý deň MS by som mala začať užívať tabletky ale ak bude MS moc meškať tak to asi zas posunieme na ďalší cyklu
10. apr 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a ty teraz užívaš niečo?
10. apr 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli - a to sa ake tabletky uzivaju?
10. apr 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to dufam Eli ze teraz strajkovat nebude :slight_smile:

Ja dufam ze mne nepride skor, lebo o mesiac chceme ist do tatier a mat to tam, nic moc...mam to vyratane presne na den :grinning:
10. apr 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok