Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
21. apr 2008

mirip aj ja chcem vidiet, ale ja mam krajsieho 😀 😀 😀

mirip
21. apr 2008

no je vééééééééééééélmi zlatý a véééééééélmi mi pomáha hlavne ked mám depky vie ako povzbudiť 😀 ale už ukazovať mu nie je až také super je mladý a človek sa zavše cíti blbo 😀

ellianka
21. apr 2008

miri poslala som ti ip

mirip
21. apr 2008

ok prišlo pá pá 😀

petkapo
22. apr 2008

Ahojte!

Dlho som tu nebola....ale sledovala som vas kazdy den po ocku 😉

Vcera mi ubehol mesiac od poslednej injekcie, takze pre mna nastava obdobie cakania na mrchu. Buduci pondelok by som mala ist k doktorovi objednat sa na ''prefuk'' a potom snad bocian zaklope zobakom aj na nase dvere 😀

Pekny den vsetkym!!!!!!!!!!!!!!

janis24
22. apr 2008

ahoj petka, to je super ze uz to mas za sebou, ja som od poslednej este len tyzden, ale aj ja uz zachvilu budem cakat na mrchu... 😉
Takze vravis, ze ides na prefuk a potom budete snazilkovat prirodzene? Ja nad tym tiez rozmyslam, ale trocha sa toho aj bojim, citala som, ze to neni moc prijemne, ked to robia bez narkozy... 😅

pink_lady
22. apr 2008

pekne ranko 😅 janis a to sa robi aj bez narkozy tie prefuky? 😕 to by som sa asi na to nedohodlala 😅

petkapo
22. apr 2008

Janis - budeme skusat prirodzene - teda, ak ten prefuk dopadne dobre...... Aj ja som citala aj pocula, ze je to neprijemne, ale asi nemam moc na vyber. Alebo - lepsie povedane - radsej jeden prefuk ako druhe mimomaternicove ☹ To uz by som asi nerozchodila.....

Neviete mi poradit ako dlho ma este budu trapit navaly?

janis24
22. apr 2008

jasne petka mas pravdu, tak ti drzim palce.
S tymi navalmi ti neporadim, ja sama som zvedava, dokedy ma to bude drzat, hoci to nie je az take strasne, mne to vacsinou vzdy trvalo tak max dva tyzdne po injekcii a potom som aj zabudla ze ich mam mat 😉 😀 Snad aj teraz to tak zmizne...

pink ako? 😉 No je tu taka tema aj na fore, si to tam mrkni, ja som to radsej moc dopodrobna necitala 😅

sonikah
22. apr 2008

Ahoj dievčence, pridávam sa k babenkám čo majú endometriózu, ale stále sa ju snažia poraziť a zvíťaziť. Ja mám za sebou pol ročnú liečbu zoladexom, potom keďže mrcha nedorazila ani po šiestich týždňoch, mi doki predpísal antikoncepciu na tri mesiace na znovunastolenie cyklu. Teraz beriem posledný blaster a už sa neviem dočkať mrchy. Uvidíme, možno bude posledná. 😀
No tak to bolo trošku o mne na začiatok, skúsim sa zaradiť do diskusie, ak sa mi to podarí.
Tak pekný dník slnečnice. 😉

janis24
22. apr 2008

ahojky sonikah, vitaj v klube 😉 Z celeho srdca ti zelam, aby ta mrcha bola naozaj posledna (teda aspon docasne, t.j. na 9 mesiacov) 😀 Ja by som to tiez uvitala, lebo pocas tej liecby som si na ten pohodovy zivot bez bolesti dost zvykla, tak by mohol pokracovat v podobe tehulkovania 😉

daji
22. apr 2008

ahojte

daji
22. apr 2008

chcem sa spytat ak si chcem vypocitat ovulaciu mam zapocitat aj den ked som mala menzes len 1 kvapocku za cely den?

daji
22. apr 2008

pretoze 5 a 6 aprila som mala menzes po 1 kvapke alebo flaku neviem ako to nazvat. od 7 - 9 aprila som mala normalnu mensytuaciu. 18 a19 aprila sme isli naostro aby sme mohli mat dietatko. mozem byt tehotna?

daji
22. apr 2008

aj som pocula ze zeny co maju nizko maternicu tak mozu skor otehotniet - je to mozne?

daji
22. apr 2008

ked je zena tehotna mozu ju par dni po oplodneni pobolievat vajecniky? dakujem za odpovede vopred

ellianka
22. apr 2008

ahojček žienky 🙂
dnes je tak krásny dníček 😎 slniečko robí hotové zázraky po melancholickej zimnej nálade 🙂

janis, aj Ty čakáš na mršku? u mňa si teda dáva načas ale to je asi vždy, keď ju chceme nechodí a keď by nemusela príde just presne. tak verím, že to bude Tvoja posledná do nasledujúcich deviatich mesiacov

petka, bocian k vám určite čoskoro doletí a ten malý batôžtek čo prinesie, určite vynahradí aj nepríjemný prefuk 😉

sonikah 😉 vitaj a držím palec aby fakt tá mrška bola posledná a potom len krásne tehu

daji, neviem či sa dá takto presne vypočítať ovulácia 😅 lebo každá žena ju má trochu inak, najlepšie by Ti to určila asi Tvoja bazálna teplota...skús sa mrknúť do témy o meraní BT 😉 a čo sa týka Tvojej ďalšej otázky, myslím, že niektoré ženy po oplodnení cítia mierne krče v podbrušku ale tiež by Ti si sa o tom mohla dôkladnejšie dočítať v témičke Som či nie som v tom? 😉

mirip
22. apr 2008

Ahojte budúce tehulky ste ešte tu niektorá???????????????

sonikah
22. apr 2008

Ahoj dievčence, ďakujem za povzbudenie. Snáď to vyjde. No neviem, chytajú ma zase nejaké tie blbé pochybnosti, veď viete. Už toľko krát som si myslela, že to bude ono. Veď to určite poznáte. Tak a teraz rýchlo nejakú tehulku, aby sme aj my ostatní nachytali tehu bacilky. 😀 😀 😀 😀
Bru nocku.

mirip
22. apr 2008

No sonikah možno ani tehulka nepríde tu bola jediná tehulka s endo a to babulinka ale tá je už na materskej a už asi aj porodila

monika3
autor
23. apr 2008

Dobre rano kocky 😉

Jasne ze nam to vyjde a budeme tehule, lebo ja sa v tomto roku urcite tehulou stanem a hotovo 😉

A babulina by nam mohla veru ukazat tu svoju Ninku 😉 Ale asi ma toho teraz vela tak mozno neskor nas pride potesit 😉

yasminx
23. apr 2008

Dobre ránko snažilky,

Určite to výjde každej z Vás, treba byť len v kľude a veriť .

Prajem Vám pekný deň.

janis24
23. apr 2008

Dobre ranko zenusky, yasminx som rada, ze si pozitivne naladena 😉 😀
Aj ja zelam pekny den, hoci bude asi prsat 😅

libeth
23. apr 2008

Krasne rano dievcence 😵 ja som dnes zase zaspala, vecer som unavena, az padam.... rano nie a nie vstat. Jarna unava v plnom prude 😀

no mne by sa ta pozitivita veru zisla, yasminx posli trosku 😉

scarlette
23. apr 2008

Dobre rano dievcence,na chvilku som Vas prisla pozriet, ze ako sa mate a tak 😉

libeth
23. apr 2008

ahoj scar, ja momentalne cakam na mrchu a krasne si uzivam PMS. Dufam, ze ma to dlho nebde natahovat 😕

scarlette
23. apr 2008

libi to ti ani nezavidim a hlavne PMS, kedsi spomeniem ako som vzdy trpela tak somaj rada ze mrchu nemam

inak co je tu nove?

janis24
23. apr 2008

libi nooo o tej jarnej unave by som ti tiez vedela rozpravat...Chodim jak pokazene hodiny, je to cudne, nikdy to na mna tak neposobilo, ako teraz 😅

ahoj scar, davno si sa neukazala, to je ale pocit nemat mrchu, vsak? 😉 😀

scarlette
23. apr 2008

ahoj janis, no to mas pravdu, povacsinou nebolo casu chodit na net, robota a vybavovacky mi zaplnali cele dni
hej je to super neumierat od bolesti ale ta jedna co som ju v tomto roku mala - po operacii bola iba s dvoma ibacmi 🙂

co mas nove?

monika3
autor
23. apr 2008

Libi a mlsas aj sladke pocas PMS 😀 Ja cakam na Feminam, tak dufam ze dvoch tyzdnov dorazi...este ze nam to Janis objavila, ten zazracny elixir 🙂 🙂 🙂

Ja som prave zistila z krvnych vysledkov ze mam dostatok zeleza, aspon mi to hovorila doki na imunologii, co som prekvapena lebo mne teda zelezo vzdy chybalo ale ze otatne hodnoty mam nadpriemerne dobreee, vraj to ma malokto, take hodnoty, tak som stastna ze pocujem taketo pozitiva 😉
akurat ze mam niekde zapal a nevie kde ale to mohlo byt aj vraj len v tom case....tak verim ze tomu tak je 😉

Scar vitam Ta po dlhom case 🙂