Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
6. mar 2008

ahoj dada, mne to zatial nikto neodporucal a osobne to povazujem za zbytocne... 😉 U teba mozno nie, kedze by ti mohli predlzit liecbu... Ale ked vravis, ze ti loziska odstranili, tak neviem preco davat dalsie tri mesiace na liecbu...
Ja nemam chut ist dobrovolne pod noz, aby som sa dozvedela, ze liecba mozno nepomohla, tym padom by som sla psychicky dole a cele nadeje na uspech IVF by sa stratili... V mojom pripade vidim same negativa second looku 😒

d.a.d.a.02
6. mar 2008

Veď práve, ani ja nechcem ísť. Takže mohla by som to aj odmietnuť a začať sa hneď snažiť po tých inj.?

libeth
6. mar 2008

dada, mne o tom doki vravel po operacii, ale po liecbe to uz nespominal. A ani som nebola, a ani by som nesla.

janis24
6. mar 2008

lenocka ja som vtedy na gyndu ani nesla, rovno za maminou na interne odd. a nechala som si tiect infuzku zo 4 hodiny, nejaky oblbovak a bolo dobre... 😉 nechapem naco este ohmatavaju brucho, ked aj tak vedia, z coho tie bolesti mas...
libi super ze aj ty mas taku skusenost, takze nabuduce ked sa mi spravia, tretiu laparku odmietnem a berem hned liecbu 🙂

lenocka3
6. mar 2008

a dada - ja sa teda tiez priznam, po prvej operacii mi nikto nic nepovedal, teraz po druhej povedali, ze mam ist, ale ja osobne nechcem 😅 tiez v tom vidim viac negativa ako osohu. Ked uz pre nic ine, tak aspon pre dalsie zrasty, co sposobi laparka a to ichmam teda aj bez toho pozehnane... naviac na takych miestach, ze sa tam aj tak pravdepodobne nedostanu, tak kaslem na nich 😅

lenocka3
6. mar 2008

janis - to vtedy este nevedeli, to ma doviezli "len druhykrat" 😅

janis24
6. mar 2008

jasne dada ze to mozes odmietnut, je to tvoje telo a ako hovoris, mas to pekne odoperovane, vsetko vycistene, tak nevidim dovod, aby si sa nechala zase rezat, ved kazdy zasah do tela je risk a po kazdej laparke vznikaju dalsie a dalsie zrasty, tak naco????
Na tvojom mieste by som sa hned po liecbe zacala snazilkovat a mozno budes prekvapena ako rychlo sa to podari 😉 😀

libeth
6. mar 2008

janis, neboj ziadne cysty uz nebudu.
Ja, uz im zo svojho vnutra nic nedam 😀

lenocka3
6. mar 2008

tak ako hovori Janis 🙂 dufam, ze sa ti po tom zoladexe bude chciet viac snazilkovat ako mne 😀 😉

d.a.d.a.02
6. mar 2008

ďakujem baby. Tak uvidím, ako bude po liečbe. a potom sa uvidí. Ale keď to nebude nevyhnutné, tak tam nepôjdem. A môžem sa začať snažiť aj hneď po tých inj.?

lenocka3
6. mar 2008

a libi - ani ja nie, budem si pestovat svoj zohaveny jeden vajickovod pokial sa bude dat 🙂 hadam to ten druhy prezije v zdravi 😀

lenocka3
6. mar 2008

jasne dada 🙂 ja som prave po nich, cakam kedy sa mi rozbehne ms. Inak, moze sa stat, ze MS dostanes par mesiacov po tych injekciach

janis24
6. mar 2008

ano dada, uz tu bolo par holiek, co po liecbe ani nedostali mrchu a hned zostali tehulky 😉 🙂

lenocka3
6. mar 2008

no, aj ja som skoro bola 😀 😀 😀 keby boli tie testy pozitivne 😀 😀

lenocka3
6. mar 2008

ale nie 😉 veru sme tu uz o takych citali, co sa im podarilo 🙂

janis24
6. mar 2008

lenocka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka3
6. mar 2008

😀 😀 😀 😀 jaj baby, uz mam lepsiu naladu dnes, ani mi nevadi, ze vyzeram ako zombie stale 🙂

janis24
6. mar 2008

my ta vidime na fotke a tam si pekna 😉 😀 😀 😀

lenocka3
6. mar 2008

:-X ked to je taka stara fotka... tam som este mlada a pekna 😀 teraz som uz len mlada 😀

monika3
autor
6. mar 2008

baby testu budu aj pozitivne uvidite....

Dada asi by som po liecbe nesla na kontrolnu laparku ale snazilkovala o sto sest 😉 a ak by to nahodou nevychadzalo az potom......ale podla mna vyjde 🙂

a Leni ja si tiez pestujem svoje zohavene organiky.... 😀

lenocka3
6. mar 2008

tak tak, aj to treba 🙂 co by uz len bez nas robili, tie nase organiky? 🙂
no tak baby, ktora bude prva tehulka?

monika3
autor
6. mar 2008

Lenocka nechame sa prekvapit komu prvemu bude svitit "tt" 🙂

lenocka3
6. mar 2008

... no, sa na to tesim nech to je hocikto z nas 😅, uvidime, co sa urobi s mirip s tym 29DC 🙂 ta ja asi teraz k tomu najblizsie 😅 alebo ja? 65DC 😀

monika3
autor
6. mar 2008

No Lenocka a nepiberas nam ty niak podozrivo v brusku....skontroluj sa??? 😉

Ja by som bola najradsej keby nam vsetkym to vyslo.... 😉 😉 😉

lenocka3
6. mar 2008

🤐 priberam, priberam, ale vsade.... to preto, ze tak vela jem... dnes som mala celu pizzu na obed a uz sa vecer tesim, ako si urobim hranolky s tatarskou - mnamky haaamky, a fasirku s vajickom so zemiakovou kasou - mnaaaaaaam.

lenocka3
6. mar 2008

a potom sa nafuknem ako balon budem si nadavat 😀 sa poznam, paneboze, este ze som pri zoladexe pribrala "len" 8kg, ale uz som dve zhodila 🙂

monika3
autor
6. mar 2008

a ja jem a jem a nepriberam a nepriberam.....ja som presne po otcovi, on moze zjest vsetko a stale vyzera rovnako... 😉
uz sa tesim ked budem tehu a trochu sa zaoblim 😀 😀

lenocka3
6. mar 2008

jasne,ze sa zaoblis pri tehu, ani nebudes vediet ako.Jedna segrenka bola tiez vzdy ako patyk chuda... a ked bola tehu, tak +33 kil.... sice potom to rychlo zhodila, ale este stale nechapem, ked sa pozriem na tie fotky, kde je v deviatom mesiaci 🙂 😀 ale pristalo jej tych 33, tak urcite aj tebe pristane 😀

lenand
6. mar 2008

ahoj dada mozes ostat hned po dobrati zoladexu tehotna ja som uz po dobrati nedostala krami a ostala som tehotna tak sa len pekne snazilkuj a ono sa to mozno podari ja bi som vam to priala vsetkym aby vam to vislo a aby ste porazili tu endometriozu

monika3
autor
6. mar 2008

Tak najvyssi cas aby sme si predstavovali ze sme pekne a zaoblene tehulky, a hadam to aj pritiahneme 🙂

a oci mas este cervene??? 😵