Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
24. apr 2008

leni 😵

monika3
autor
24. apr 2008

No cafte buduce téhule 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

asi tu nejste teraz tak idem precitat co ste popisali... 😀

lenocka3
24. apr 2008

cafte kocky, stale nestihama a stale spinim ☹ ☹ k dokimu pojdem dufam v pondelok, keby som sa nestihala ozvat, tak mi drzte palceky, nech ma tam na tej koze neslaktrafi.. 😠

ellianka
24. apr 2008

ahoj moni 🙂

monika3
autor
24. apr 2008

Lenocka budeme na Teba mysliet a urcite aj drzat palce 😉

Eli - ahoj.. 😉 ty .uz uzivas estrofem ze?

ellianka
24. apr 2008

áno moni, užívam...a mám zvláštne pocity 😀 nenadarmo sa mu hovorí kúzelná tabletka

monika3
autor
24. apr 2008

Eli a budes po transfery lezat doma, teda ci budes mat PN alebo dovolenku ... 😅

Ja som po KET bola 1-2 dni doma a potom isla do robotky 😉

ellianka
24. apr 2008

a ako sa darí tebe? čítala som, že máš krásne výsledky krvi 🙂 tak to znie veľmi sľubne
a čo ten zápal, budeš to nejak riešiť?

ellianka
24. apr 2008

záleží na kedy to KET vyjde ale určite plánujem byť aspoň pár dní doma v kľude a ležmo 😉
po IVF som bola doma 2 dni a trochu si vyčítam, že som možno mala zostať dlhšie

monika3
autor
24. apr 2008

Eli doki mi hovorila ze niekde v tele som mala vtedy zapal ale to nevie kde, ale ja citim dobre a ak je to nieco gyn. tak neviem to uz ani ako by som mala riesit...
Odbery my robili na gynde v january a niaky zapal tam bol ale ten by uz mal byt prelieceny. 🙂

No a ti ostatne vysledky z imuna vraj bolo 100% Ok, ze to malo ludi je tak na tom dobre 😉
Ved stale pcham do seba niake vitaminy,a aj sa zdravo stravujem tak aspon to vidno 😀 😀 😀

monika3
autor
24. apr 2008

No Eli sorry za tie preklepy ale ak pisem rychlo tak to tak vyzera 😀

A to je fajn ze budes par dni doma, ved predsa s tou cystou je to rizikovejsie a je dobre byt v klude 🙂

ellianka
24. apr 2008

moni, tak to je úžasné, že si na tom tak dobre...fakt sľubný začiatok na tehu 😵
to by som sa aj ja mala začať zdravo stravotať ale momentálne mi je tak zle, že na jedlo ani nemyslím 😝
dúfam, že keď si telo zvykne na ten nával hormónov tak sa budem cítiť lepšie 😅
dôležité je však keď sa ty cítiš dobre...to je vlastne polovičná cesta k úspechu 🙂

ellianka
24. apr 2008

moni, to je v pohode...ja tiež niekedy píšem ako talian 😀
ja som potom ešte raz volala do CAR ale s mojím dokim (predtým som volala s doktorkou) a on ma presvedčil, že je všetko ok, vraj niektorým ženám počas celého cysklu praskajú cysty, hlavne pri ovulácii a aj tak bezproblémovo a prirodzene otehotnejú 😉 je fakt zlatý, ten náš doki...vie človeka ukľudniť a vždy mu vleje nádej 😵

monika3
autor
24. apr 2008

No Eli to ti verim z tych hormonov to sa clovek citi inac...

Mna potesi Eli najviac ked budem mat v poriadku hormonalny profil aby sa dala urobit niaka stimulka na IFv, zatial som ho mala tusim vzdy Ok tak uvidime teraz, ale to ze by mal byt zly na to sa priznam ze ani nepomyslam, 😉

verim ze to bude u mna vsetko v poriadku a u Teba tiez...musi to byt aj dobre, a ty musis teraz urcite otehotniet, 😉 aby si mala poriesene vsetky problemy s tou cystou😉

ellianka
24. apr 2008

moni, a kedy ideš na ten profil?
jasné, neustále pozitívne myslenie...hoci to možno znie ako otrepaná fráza ale u nás zaberá, no nie? 😉 🙂
to tehu by som si fakt veľmi priala, vždy keď idem cez MT, posielam snehulienke vzdušný *božtek, aby sa už
pekne nachystala a tešila 🙂
vlastne to prajem nám všetkým... 😵 😵 😵

monika3
autor
24. apr 2008

Eli to je dobre ze mas tak pozitivne mysliaceho lekara, je urcite dobre pocut ze mas nadej a este kopec sanci .... 😉
ja som tiez v podstete spokojna vo svojom Car ale neviem preco mam z to prostredia a tych ludi niekedy take zvlastne pocity.... ale nastastie sa snazim vidiet iba svoj ciel, takze uz im iba verit ze urobia vsetkom spravne😉

monika3
autor
24. apr 2008

Eli to je pekne ze myslis na svoju bambulku uz teraz.... 😉

Na hormonal. profile som uz bola...ale po vysledok pojdem az o mesiac 😉

inkognito
24. apr 2008

Niektore urcite si pamatate na babulinu minuly rok bola liecena na endometriozu, uz je mamicka,ma dcerku Ninku
narodila sa 3.4.2008, vazi 330gr. 50cm. , posielam Vam vela energie
a par fotiek jej mama

Prajem Vam pekmy den

http://picasaweb.google.com/klestinec.michal/Ni...

monika3
autor
24. apr 2008

Jej dakujeme za foto malej Ninky je peknuckaaaaa a pozdravujeme Babulinu nech si uziva peknu "dovolenku" 😉

Aj sme ju tu minuly tyzden spominali 🙂
tak nech sa rodinke pekne dari a malej Ninke prajeme vela zdravicka 🙂 🙂 🙂

ellianka
24. apr 2008

dôvera v lekára a aj celý personál je dôležitá...občas aj u nás v CAR býva tiesnivá alebo strašne nervózna nálada ale presne tak ako ty to nevnímam a ten náš vytýčený cieľ nás predsa krásne motivuje kráčať ďalej 🙂
to by si mala počuť môjho manžela pred ET, stále mal taký malý stihomam, či mi v CAR naozaj vložia to naše embryjko ale myslím, že ho to rýchlo prešlo 😉
tak dúfam, že ten horm.profil dopadne tiež tak super ako to imuno 😵 a potom šup na IVF samozrejme ak by sa náhodou nezadarilo prirodzene 😉

ellianka
24. apr 2008

tak to bolo krásne znamenie 😵 🙂 😵

monika3
autor
24. apr 2008

a budu Ti vkladat pri Ket iba jedno? 🙂

ellianka
24. apr 2008

áno, máme iba jedno posledné 😉

monika3
autor
24. apr 2008

ano uz si spominam ze si to pisala....zase niekto rozmysla 😀
tak ten je vas...posledny to je pravda 🙂

ellianka
24. apr 2008

🙂 🙂 🙂

ellianka
24. apr 2008

uvidíme či sa šťastlivo rozmrazí 😅
monik a tebe vkladali jedno alebo dve? počula som, že v BA vkladajú aj tri 😕

monika3
autor
24. apr 2008

mne dve, viac som ani nemala...lebo ostatne sa nepodarili rozmrazit ☹
dokopy pri odbere 7, a 6 sa podarilo oplodnit ICSI
2 vlozili po IVF, dve po Ket a z dvoch nic nebolo

ellianka
24. apr 2008

to mi je ľúto 😔
my sem mali 9 ale prežili len 2
jedno sme vkladali pri ET a druhé sme nechali na KET
možno sme mali vložiť dve ale embryologička nám radila, že sú silné jednotkové, nech začneme pomaly
moni, mali ste PK?

janis24
24. apr 2008

ahoj monik 😉

Jeeej az teraz som si vsimla, ze babulinina Ninka sa narodila presne vtedy kedy aj ja, budem to povazovat za dobre znamenie!!!!! 😀 😀 😀

ellianka
24. apr 2008

ahoj lenočka, až teraz som si všimla tvoj príspevok, to bude tým mojím rýchlo čítaním 😉
to vieš, už teraz držím silno všetky palčúre aj paste aby ti to v pondelok dobre dopadlo 😵 🙂