Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

libeth
25. apr 2008

monika, tak krasny vikendik a plne si uzi 😵 😵 😵

eli, neboj sen sa stane skutocnostou. A uz coskoro nam budes hlasit prve priznaky a tak... nech sa priucime aj po tej druhej stranke 😀

mirip
25. apr 2008

Ahojte dievčatá, v prvimrade vám prajem pekný deň 😎 u nás svieti slnko a ja už som od 11.00 na víkende takže tie čo pracujete ešte súcitím s vami 😝 😀 čo je tu nové ako sa vám darí?

ellianka
25. apr 2008

slnečný a pohodový víkendík moni 😎 😉 😎
libi, kiež by si mala pravdu 🙂 😵 ale zatiaľ sa moc na to nenamotávam
ahoj mirip 😉 tak to ti ticho závidím aj ja už chcem víkend

mirip
25. apr 2008

No elli nemusíš závidieť to mám len ked som na dopoludnia v robote ked som celý týždeň na popoludnie tak prídem domov o 17tej 😠 a ja vám zase závidím aké máte vy povolania vy môžete sem tam aj v práci nakuknúť na kona a ja také nemôžem 😖 a ked sem večer alebo cez víkend nakuknem tak tu väčšinou nie je ani noha

mirip
25. apr 2008

Dievčatá budúce tehulky ked steeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????????????

ellianka
25. apr 2008

robotka 😅

mirip
25. apr 2008

😀 ja už mám fatront a tu nikto nie je............

mirip
25. apr 2008

sorry fajront 😀 😀 😀 😀 tie preklepy ale čo už ja nemám za sebou strojipis a píšem ako blesk Tu udriem............ tam udriem.......................

ellianka
25. apr 2008

hurááááááá 😀 konečne pre dnešok balím a hor sa na slniečko 😎
krásny víkendík babulky 😵 😵 😵

libeth
25. apr 2008

ahoj mirip 🙂
no ja uz cakam kedy pojdem domko, ale este tak 2.5 hodky. Ide to pomaly. A ty co mas noveho? Uz si vo faze cakania na mrsinu?

mirip
25. apr 2008

no teda to ma tu necháš samu, ☹ 😝

libeth
25. apr 2008

ale este som tu 😵 no a vecer sa ucim, tak to nieje bohvieaka vyhliadka 😀
a mrska kedy nema dorazit, hm?

mirip
25. apr 2008

ahoj libi ano čakám ale až budúcu sobotu

mirip
25. apr 2008

no vidím že už som tu sama, ☹ a večer a cez víkend tu budem zase sama ☹ tak vám prajem pekný víkend

scarlette
25. apr 2008

ahojte kocky, uz mam v sebe injekciu cislo 4 🙂
straaaasne sa tomu tesim a vyzera to tak ze hned po poslednej inj ideme do iscare 🙂

libeth
25. apr 2008

takze az bud. tyzden? tak to je este hodne 😀 a co planujes na vikend? Vyzera ze bude pekne, ci len tak okolo domu. Ja mam to ho na zajtra strasne moc v plane, takze vstavam este skor ako do prace....

libeth
25. apr 2008

jej, scarlette, to je super, uteka to. Este dve a uz to bude na najlepsiej ceste za tehulkovom 😀

mirip, som mala robotku, a ty si mi zatial zdrhla 😕 ale vecer ked sa budem chciet uliat z ucenia tak sem nakuknem 😉

janis24
25. apr 2008

no babulky tak ja uz pojdem pomaaalicky domkov, aj s robotou 😅
scar akurat som si vsimla ze si sa pytala na financie v teme iscare, lebo aj ja som tam, tak rataj minimum 20-30 tisic, zavisi od liekov, je mi luto ale je to tak... 😅 Mozno sa tam niekedy stretneme, lebo ja pojdem asi tak v septembri oktobri...
Pekny vikend zelam 🙂

scarlette
25. apr 2008

libi strasne sa na to tesim, mozno zazijem sklamanie a mozno nie, neuspech sizatial nepripustam a som na to pozitivne naladena 🙂
janis dik, som s tym aj ratala priblizne v tejto vyske 😒 ja este neviem kedy s tym zacneme ale hned ako dostanem poslednu injekciu ma tamlekarka posle, myuz aj vybrala doktora 🙂

libeth
25. apr 2008

janis, tak pekny vikendik, takze sa pridavas sj ty do pracovneho vikendu? 😀

mirip
26. apr 2008

ahojte dievčatá ako je samozrejmé som tu sama ako vždy cez víkend 🙂 no akokolvek behám po témach koníka a hladám odpoved na 1otázku. Kedy najskôr je možné robiť t.test? Je síce mapísané na testoch že aj 5.deň po styku ale to je samozrejme blbosť. Preto ak viete napíšte kedy by sa mal robiť najskôr T.test ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

cvirko
27. apr 2008

najskôr 12 dní po ovulácii, niektorým dievčatám to ukázalo už aj na 10 deň, a niektorým aj nie, takže ja si myslím 12 a 14 dní po ovu 😉

scarlette
27. apr 2008

cvirko mas pravdu 😉

libeth
28. apr 2008

dobre ranko dievcata, prajem vam krasny pondelok 😵

ja som dostala mrchu az v sobotu rano. ☹ Natahovala ma dlho, tak co uz. Od dnes zacinam s druhym balenim Feminanu.

ellianka
28. apr 2008

ahojte žienky 😉
dúfam, že budeme mať krásny slnečný týždeň a ja sa už teraz tešíííííím na predĺžený víkend 😎
libi 😔 škoda, že MS prišla...ale snáď ju druhé balenie Fem presvedčí, aby nabudúce už nechodila 😉 😵

libeth
28. apr 2008

ellianka, asi som tomu malo verila 😔

monika3
autor
28. apr 2008

Ahoojte,
Eli jasne ze budeme mat pekny slnecny tyzden... 🙂 🙂 🙂

Libi a MS ti prisla presne na cas...teda 28 den? 😕 Aj tak ten feminam ti velmi pomohol a este jedno balenie a bude to este lepsie 😉 - a kluciky uz mame, tak ich opatrujem.... 😀

janis24
28. apr 2008

ajojteee!!! 🙂
ja sa tiez tesim ze bude viac volna, snad uz si konecne oddychnem, lebo posledne dva vikendy som ani nevnimala 😅
Ja mam tiez akesi divne pocity akoby pred mrchou a to som len dva tyzdne po injekcii, cize telo este ani nemoze vedet, ze bola posledna, asi som si nieco nevedome vsugerovala... Je to zvlastne ako je nasa mysel a telo prepojene... 😨

libeth
28. apr 2008

janis, jo jo, mysel mysli a vymysli... a telo sa toho chyti.... 😅

moni, nie prisla mi na 34 den. 😔 mala som len bolesti a tlaky v podbrusku, ale ziadne spinenie, nic. Rano som sa zobudila a potom si velkou pompou prisla. Ale poviem vam, ze stielka musela byt fakt dobra, ja neviem, nemozem sa zbavit pocitu, ze ... to mozno byvalo vyslo. Som asi naivna a blbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a tak som sa bola v nedelu ukludnit na pole a spravila zopar jarnnych foteciek.... 😅

ellianka
28. apr 2008

libi 😵 uvidíš, keď doberieš celú dávku...zázrak sa dostaví 😉 🙂
moni 😉 veď vy vlastne idete na víkend do Tatier 🙂 tak to teda počasie musí vyjsť 😵