Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
28. apr 2008

janis 😉 naša myseľ si robí s telom čo chce...to je teda svatá pravda

my sme sa tiež včera vybrali na celý deň do prírody a libi 🙂 veru som si na teba spomenula, keď sme prechádzali krásnymi zakvitnutými lúkami 😎

janis24
28. apr 2008

jeeej libi posli nam nejake tvoje fotecky, take pekne jarne farebne... Dam si nejaku na plochu a bude mi sprijemnovat pobyt v tmavom kancliku 😀 😀

monika3
autor
28. apr 2008

hej Eli ideme do Tatier, na 7-8 dni, ja by som isla aj naviacej /mozeme tam byt dokedy chceme/ ale manzelik musi ist uz toho deviateho maja do prace ... ale tesim, tesim 😉

monika3
autor
28. apr 2008

janis ahooj 😉

ellianka
28. apr 2008

moni, hneď by som sa pridala 🙂 Tatry milujem...my sa chystáme na chatu do Javorníkov (3-4 dni)

libeth
28. apr 2008

janis, ked ich trosku upravim, bo vcera sa mi nechcelo, tak ti poslem 😵 a mozes si povyberat.... 😀

elianka, aj muzik mi povedal, ze stale tomu nechcem verit....

moni, tebe bude taaaaaaaaaak dobreeeeeeeee. Ozaj a nemaju stranku? ze by sme sa nato mrkli 😵 a este tisko zavideli 😀 😎

janis24
28. apr 2008

dakujem libi 😉
cau monik 😉 jeej Tatry milujem tiez, a da sa tam este lyzovat? Ci budete chodit len na prechazky? Tak si to tam supeeer uzite 😉
elli aj ty sa budes mat dobreee 😀
Aj ja by som niekde vypadla, ale stvrtok su tu aspon MS v motocrosse, tak sa tam pojdeme trocha zaprasit 😉 😀 😀

monika3
autor
28. apr 2008

Libi len nech nam neprsi a bude supeeeeer, a stranku na to nemame lebo ideme na privat, tak budeme mat velky apartman len pre seba 🙂 to mame k dispozicii po znamosti

Eli aj Vam dobre na Javornikoch 🙂

monika3
autor
28. apr 2008

Janis lyzovat uz asi nebudeme, asi sneh uz nebude 😉

libeth
28. apr 2008

moni, neboj, ak by nahodou prsalo, spravite si romantiku v apartmane, sviecky, vana, dazd co klopoce na parapetu, hm.....

eli, a ty ides tiez na predlzeny vikend? Jeeeeej, aj ja by som sla. 😎

janis24
28. apr 2008

vaaau libi tak to by bola ina romantika, my sme to tak praktizovali ked sme robili v Amerike, byvali sme v perfektnom hoteli a ked prsalo, lahli sme do jakuzzi, sice namiesto sampana sme mali plechovku piva, ale aj tak to bolo super... 😉 😀 😀 😀

libeth
28. apr 2008

janis, ty si toho asi vela pochodila po svete, ze? 😎
...ja som mala pivko vcera... moooooc som sa najedla a bolo mi zle 😀

janis24
28. apr 2008

to sa len zda, boli sme dva krat pocas prazdnin z vysky si zarobit mimo, raz v USA a raz v Grecku... Ale skusenosti do zivota su to fakt dobre 😉
hej pivko je dobre, ked sa prejes 😉

marcelkassv
28. apr 2008

ahojte kocky...som tu nova, a chcela by som sa nieco spytat. Endo vam zistili pri laparke, ze?? Mozem vediet, ci je to niekto, kto si dal robit laparku v KE, a kde konkretne?? Lebo ja mam dost zle vysledky, a nam to doktor v centre odporucil. Dakujem.

janis24
28. apr 2008

ahoj marcelka, no neviem ci je tu niekto odtial a ci ti budeme vediet poradit... Ale skus mrknut ine temy, mam pocit, ze tam sa dost o laparkach rozpravalo, aj o roznych nemocniciach v SR, ze kde sa kolko plati a tak, tam mozno maju viac skusenosti 😉

monika3
autor
28. apr 2008

tak co baby tuho pracujute... 😀

Veru leto sa blizi ,a za chvilu nas chyti cestovna horucka... 😀 a budeme si pisat ake suveniry sme si z nich priniesli 😀 😀 😀 dufam ze tie najkrajsie 🙂

gabulik
28. apr 2008

Ahojte snazilky s endom.!!! Neviem ci si ma este pamatate, ale ja som tak isto prispievala do tohto fora, nakolko mam tiez endom. Viac ako 2 roky som sa snazila otehotniet, a presne pred rokom som bola na laparke kde mi zistili endometriozu. Ja som pol rocnu liecbu nebrala, nakolko mi to lekar neodporucil. Na zaciatku tohto roka som uz bola konzultovat v centre a nakolko okrem endome. bolo vsetko O.K. Lekar mi pred mesiacom povedal: dajte si pol roka "prazdnin" a ak nic tak hura na umele. Mala som zmiesane pocity. Ale stalo som co som necakala, ja som este v ten mesiac otehotnela!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Aj bez liecby a ani neviem kedy sa to stalo. Chcem VAs preto povzbudit, ze mne sa to podarilo, comu som uz moc neverila, aj bez lieby, a rok po laparoskopii! No musim povedat, ze som od januara poctivo cvicila Mojziskovu a to mi velmi pomohlo, vobec ma nebolelo brucho. Dala som to vsetko do Bozej vole, modlila som sa a cvicila, vedela som ze viac pre to urobit nemozem. No a aby to vsetko nebolo take super, zistila som to pocas uzivania antibiotik, ktore som sice hned vysadila, ale stale ma boli hrdlo, a dnes mi dali penicilin, ktory sa vsak bojim brat, vraj v 1 trimestri to nie je dobre. Tak DUFAM A VERIM, ze vsetko bude mat nakoniec statstny koniec! 😉 😉 😉
Dufam, ze Vas to aspon trosku povzbudilo, tak Vam zelam vela trpezlivosti a skuste cvicit.
Posielam Vam aj nejake virusiky, teda iba ti TEHOTENSTKE TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 :-

janis24
28. apr 2008

ahoj gabulik, tak to je fantastickeeeee!!!!!!! Strasne ti blahozelam a dakujeme, ze si si na nas spomenula a prisla nas takto povzbudit a aj za virusiky, uz nam davno nikto neposlal 😉 😀 😀 😀 😀 Super ze sa dozvedame taketo spravicky 😵
Inak uz som pocula viacero ohlasov na tu mojzisovu, ze to strasne vela babam pomohlo, takze aj ja sa na nu postupne odhodlavam a od buduceho mesiaca asi aj zacnem.... 🙂

monika3
autor
28. apr 2008

ahojky gabulik,
tak to je ozaj perfektne povzbudenie ..... to je pravda ze vzdy vsetko pride ked to najmenej cakame 🙂
A ver tomu dalej ze vsetko bude mat dobry koniec 🙂 a 9 mesiacov ubehne ako nic 🙂

tie virusiky nam tu musis posielat castejsie aby sme vedeli ze ciel mame blizko /ci uz normalne alebo IVF/ 🙂

libeth
28. apr 2008

gabulik, to je skvela sprava, taketo povzbudenie potrebujeme 😵 😵 😵 Gratulujem zo srdiecka a prajem krasne tehulkovanie, krasne si to uzivaj, a samoyrejme posielaj davku virusikov, nech mame aj my z coho cerpat.

No veru, tu mojzisovu doma mam, asi sa na nu dnes aj mrknem.... 😉 😀

janis24
29. apr 2008

krasne ranko 😉
Libi, v akej forme mas tu mojzisovu? Dvd alebo kniha alebo co to je? A odkial a za kolko? To je otazok hned zrana co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

libeth
29. apr 2008

dobre ranko babulky,
vcera mi bolo zle vecer, ale to z jedla 😖 a dnes rano mam alergiu jak svina, do toho menzes a zacina mi byt zle aj od zaludka 😖

janis, mojzisovu mam z netu vytlacenu. Link nato teraz neviem, ale je tu tema, a tam je. A vcera som ju hladala, a asi som ju od jedu bud zalozila alebo aj vyhodila... 😲 😕

janis24
29. apr 2008

chudatko libethka 😅 Nejak to vydrz, zachvilu to prejde urcite, len treba obratit pozornost na nieco ine teraz rychlo... 😉 Ja tiez v kuse kycham, mam zapchaty noc a aj hrdlo chytene, rano som tak pelasila rychlo do roboty, a kupila som si taaake velke slnecne bryle, aby ma tie oci nechytali 😀 😀 😀 😀 😀

videla som tam tu mojzisku, asi si ju tiez stiahnem 😉

libeth
29. apr 2008

janis, inak to co som vsetko citala, ja neviem, ono to ma asi svoj ucinok, len pod dohladom nejakeho fyzioterapeuta, citala som aj za aj proti, kedze nevieme presne ako to mam byt. Ved ked si vezmem z netu napr. 5 tibetanov a pozriem si potom ako sa to ma naozaj cvicit, tak je to dost velky rozdiel. Pilatesa mam doma knihu, ale urcite som to dobre necvicila....

janis24
29. apr 2008

ved ja aj jednu taku fyzioterapeutku u nas poznam, vraj 9 z desiatich zien co u nej cvicilo, otehotnelo, to je fakt zazrak, teraz niekedy planujem sa s nou stretnut, tak uvidime, co z toho vzide 😉

libeth
29. apr 2008

janis, tak to mas super. To je velka sanca 😉 Ja nepoznam ☹

Iank ja mam dnes s muzikom druhe vyrocie svadby 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉

monika3
autor
29. apr 2008

cauteeeeeeeeeee 🙂

libi blahozelam k vyrociu 😉

janis tak to je super stastistika 9 z 10 🙂 🙂 🙂

lenocka3
29. apr 2008

ahojte kocky moje 🙂
som tu dlho nebola, ze? mam troska viac robotky a hlupe terminy, tak nestiham 😠 navyse noveho kolegu, co mu furt cumi do monitora ako sibnuty a neda si povedat, ze to nemoze... pako 😠
kocky, este som u dokiho nebola... ale dnes sa uz idem objednat na prednostne vysetrenie, kedze nemam cas sediet v cakarni. Hrozne sa bojim. V nedelu sa mi celu noc snivalo, ako som prisla k dokimu, vyhupla sa na kozu, cakal tam taky stary dedo, co vyzeral ako Krakonos.. - to bol lekar, ze co ma isiel operovat a ja som len v kuse vrestala, ze neberte mi lavy vajiickovod 😢 a uz mi aj dali lieky na uspatie a vobec ma nemohli uspat, lebo som nechcela. Tak ma na koze vyviezli do zahrady, ze ma budu operovat tam, ale nakoniec zacalo prsat a ja som stale nebola uspata, len som vrestala, aby mi nezobrali moj lavy vajickovod... 😖 😖 ja uz som z toho pekne na prasky, ze? 😕 😅 😅 😅
fnuk a prestala som konecne po tyzdni a pol spinit... cize bola ovu.., myslim, ze dokial to spinenie nejako neodstrania, tak asi ani neotehotniem...

libeth
29. apr 2008

vdaka moni 😉 som yvedava co na dnes vymysli 😀

lenocka, no konecne si na nas prisla pozriet 😎 a ten sen radsej nechaj tak, ono to len nase podvedomie sa hlasi, ze sa boji.
Drzim palceky k dokimu, dopadne to dobre, neboj nic ti brat nebudu. 😉

hm, aj mna to caka objednat sa.... ☹

janis24
29. apr 2008

ajojcek monik aj lenoc 😉
leni to je uplne normalne taketo sny, proste sa len bojis, co bude u dokiho, to je prirodzene...Ja som to mavala pred laparkou, tie sny boli fakt nechutne... 😕

libi vy mate fakt dnes vyrocie? Lebo aj my!!!! My mame dnes 5 rokov chodenia, tak si mozme navzajom zablahozelat 😉 😀 😀 😀 A ako planujete oslavovat?