• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
hlavne nebud smutná a nepoddávaj sa tomu akú ti určili diagnózu ved za všetký zlým príde dobré a aj mimina sa dočkáš :wink: a že ti to hovorím ja večný pesimista :grinning: tak to usí byť pravda :wink:
2. máj 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem už, som tu od rána niečo robiť, tak pá leni a drž sa :wink:
2. máj 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
ty, Miri, vies co? pozrela som toho tvojho dokiho... :slight_smile: ja ho nechcem zhadzovat, ale to si este nevidela toho dokiho, co mi robil v MT laparku - TAK TO BOL KUS!!!! Tiez taky cierny, uhrancive oci, skoda, ze som pred aj po narkoze videla trosku rozmazane :grinning: ale potom, ked mi daval spravu a prepustal ma domov, tak sa moj manzel dival ti poviem s akymi vypulenymi ocami.. :grinning: normalne ziarlil, nechapal, ze aj taky fesacisko moze byt gynekolog :grinning: a ked zistil, kde sa ten vsade pri laparke pozeral - no skoro som z neho umrela /z toho mojho muza/ :grinning: :grinning:
2. máj 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenocka, tak tu navstevu u dokiho ti teda nezavidim.... :cry: ale neboj, ver si ze to bude v poriadku a hlavne si ver ze mimi mat budes. Ano????????????? To mas prikazom !!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Mna to vsetko este len caka, bo ja si este len vybavujem doktorku co ma vezme :astonished: a co mi oznami daku dajn spravu.... ale verim, ze bude dobre a hotovo. Aj napriek tomu, ze vcera som mala take bolesti, ze som skoro odpadla, este ze som od nich zaspala :sunglasses:
2. máj 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky :wink:
nooo lenocka len nezufaj, chapem ze sa tazko vyrovnava s tym, ze umele je jedina sanca, ale ber to tak, ze niektori nemaju ani tu... A nevrav mi, ze si na to v kutiku dusicky nebola viacmenej aj pripravena :wink: Len treba tento postoj co najskor prijat za svoj a pustit sa do toho, a na helios su same chvaly, tiez som rozmyslala o zmene... A nakoniec sama uvidis, ze je to mozno lepsie, ako keby si sa mala este niekolko mesiacov stresovat: dojdu kramy, nedojdu kramy...Takto si budes aspon na istom, ze robis pre to vsetko a necakas zbytocne, kym sa endo este nahodou nezhorsi :wink: Taaaakze naber vsetky siliy a energiu a daj sa do toho, je super ze mas taku mangelovu podporu, to je zaklad :wink:
2. máj 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes som volala cely den, a doktorku zatial nemam :confounded:
skusim zajtra :astonished:

uz som bola nato taka pripravena, tak zajtra :wink: skusim
2. máj 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libi a kde je problem? Co maju vsetci plne stavy? :grinning: A chces len doktorku?
Hlavne je, ze si odhodlana, to sa mi paci, neboj zajtra urcite najdes... :wink:
2. máj 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis, mne je to jedno, aj keby to bolo ono, len nech je. Hlavne ked som sa konecne odhodlala :sweat_smile:
2. máj 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak som vas docitala ...
lenocka hlavu hore a janis ma pravdu :wink:

babule dnes maam vela prace a to som si slubila ze tu budem castejsie ale neda sa :frowning2:
vecer ide muzik na pracovne stretnutie tak sa k vam zavesim ak tu este budete :grinning:
2. máj 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlette - kam si dala fotku? Hm? :dizzy_face:

supni tam nejaku :grinning:
2. máj 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libi dnes vecer skusim nejaku dat,
nechcem aby ma tu niekto spoznal, prave sa snazim dostat na inu poziciu na ine oddelenie v ramci firmy tak preto
2. máj 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapem, :wink: tak nieco z dialky napriklad :sweat_smile:
2. máj 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam take doma v pc, drahy ho uz spojazdil lebo ho musel preinstalovat,
vecer bude slubujem :wink:
2. máj 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dievčatá testovala som dnes ráno a /, krčok stále tuhý, a už som tak nasratá že mi to je jedno ako dopadne tento mesiac, aj tak príde MS a je mi to už jedno, sa ozaj asi budem musieť zmieriť s tým že budem do smrti utierať zadky iným detom, :angry: dnes som sa navyše dozvedela že dve susedky sprava od nás a dve zlava čakajú a sú tehule a dalšie tri z ulice tiež :pensive: ja končím, zo všetkým, s nahánaním sa za niečím nedosiahnutelným a tiež som sekla aj s koníkom, držte sa dievčatá a vela šťastia :wink: hádam sa to vám raz podarí
3. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrip ahooooooooj... nestracaj nadej... pozri mne sa to podarilo teraz a vies, ze som si svoje sklamania uz odzlila v tomto... a podari,o sa nam po 14 mesiacoch dokopy.... vazne... hlavu hore, ja ti verim!!!! :wink:
3. máj 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :wink:

mirip, :pensive: je to tazke pre kazdu jednu z nas... o to viac ked je to vsade okolo...

scarlette, a tu fotecku si si nedala :confused: :sweat_smile:
5. máj 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek libi aky bol vikend? :wink:
5. máj 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis, teda toto bol o nicom vikend. sobota o nicom, neucila som sa preflakala som cely den, pokusila som sa o rozhovor so svagrinou ale hm, ... skoda slov... ale aspon som si zafarbila vlasy :grinning: a nedela to sme boli na oslave, takze som zase moc uceniu nedala, a dnes mam skusku :sunglasses: snad prejdem :sweat_smile:

a ty ako? :slight_smile:
5. máj 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :wink: janis, libi
libi, držím palec na skúšku :dizzy_face:
5. máj 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ahojte :slight_smile:
ako sa mate? ja uz mam volnejsie v praci :slight_smile: vcera sme tiez posedavali a stara mama manzela vyhlasila, ze som pribrata :grinning: :grinning: tak a od dnes nezerem :grinning: /ako keby som to nevedela, este mi to niekto aj na oci vyhodi :grinning:/.
Babenky, idem sa pochvalit s Feminanom: vzdy po ovulke som hned dostala bolesti bruska. Take tie krciky pred kramami - to poznate. Trvali od ovulky az do MS, kazdy den sa stupnovali. Teraz som tyzden po ovulke a musim si zaklopat, ze ma este ani raz nikde nepichlo :grinning: taka som rada :grinning: Tak, ak dostanem normalne ms nacas a bez nejakych tych sprievodnych javov, tak budem asi najstastnejsia na svete :grinning: :grinning: A Feminan budem uzivat staaaale :slight_smile:
5. máj 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc, elli ajoooj :wink:
leni to je supeeer ze Feminan pomaha :slight_smile: Juj dufam ze to tak bude pokracovat a budeme si moct povedat, ze konecne sme nasli pripravok, po ktorom su videt aj nejake pozitivne vysledky... :grinning:
libi vela stastia pri skuske, potom daj vediet :wink:
5. máj 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, lenocka to je super :wink:
ja som teraz sice dlhsie spinila po M. ale to take vodove, slizke... no neviem ale hadam to skonci :sweat_smile: som z toho nervozna. Chcela by som ist uz k dokimu :pensive: ale dnes nikam nevolam.... :angry:

eli, diky :grinning: budem potrebovat...
5. máj 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenočka :slight_smile:
takže zázračné účinky femíku sa dostavujú, to som veľmi veľmi rada :dizzy_face: :grinning:
5. máj 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :slight_smile: Len som mala trosku divnu ovu... podla datumu mala byt skorsie, hlien dorazil neskorsie. a taka ta ovu-bolest prisla az po hliene :grinning: :grinning: a pravdupovediac, ani sme sa moc nesnazili. Resp, ani neviem, kedy bola ovu, ale skor sme sa netrafili ako trafili :confused: no ved hadam novy cyklus bude ukazkovy a vsetko bude sediet ako ma :grinning:
a libi - aj ja drzkam palceky :slight_smile:
5. máj 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence ja síce fem neužívam ale tiež posledné dva dni pred ovulkou mám silnejší výtok...tak snáď to bude všetko v poriadku :rolling_eyes: zajtra idem na sono a pohovor s ebmryologičkou :wink:
5. máj 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky :dizzy_face: ste zlate
5. máj 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne som si stihla prečítať pár stránok dozadu :wink:
lenočka, takže už máš za sebou návštevu dokiho...síce ťa nepotešil ale je fajn, že aspoň vieš na čom si a čo môžeš očakávať...skús sa objednať do Helíku, oni sú tam fakt super a určite nájdu pre vás tú správnu cestu k tým krásnym //, možno to nebude hneď IVF...môžu ťa poslať na ďalšie vyšetrenia, ktoré tvoj doki nemá v právomoci
5. máj 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som hladna je mi zle, ked sa najem je mi zle... som akurat dojedla nedelnu polievku, som mohla byt radsej hladna :confounded: a este ktomu mam naliate prsia, a citlive. To som minule cykly nemala :confused: a to som dnes 10dc aj vas bolievaju prsia takto na zaciatku? min. mesiac som ani nevedela ze ich mam...
5. máj 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna uz prsia neboleli daaavno :wink: :grinning: Ale predtym zvykli len tak jeden dva dni pocas ms. Inak libi aj mne byva v kuse nejak divne celkovo aj ked sa najem, pripisujem to stale jarnej unave...Aj ked papam strasne vela vitaminov, zeleninu, aj cecko sumive pijem kazdy den, a vobec nic nepomaha. A najviac ma rozculuju tie vlasy, padaju cim dalej tym viac, uz neviem co mam robit... :frowning2:
5. máj 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nemala nejake extremne problemy s vlasmi, ale zato ma boleli klby a to asi tak strasne, ze som sa miestami nemohla postavit, klaknut si atd...
ja si myslim, ze po inj. sa ti to upravi a vlasky dorastu, vit. E je dobry, ale to asi beries :astonished:
5. máj 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok