Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
2. máj 2008

hlavne nebud smutná a nepoddávaj sa tomu akú ti určili diagnózu ved za všetký zlým príde dobré a aj mimina sa dočkáš 😉 a že ti to hovorím ja večný pesimista 😀 tak to usí byť pravda 😉

mirip
2. máj 2008

idem už, som tu od rána niečo robiť, tak pá leni a drž sa 😉

lenocka3
2. máj 2008

😀
ty, Miri, vies co? pozrela som toho tvojho dokiho... 🙂 ja ho nechcem zhadzovat, ale to si este nevidela toho dokiho, co mi robil v MT laparku - TAK TO BOL KUS!!!! Tiez taky cierny, uhrancive oci, skoda, ze som pred aj po narkoze videla trosku rozmazane 😀 ale potom, ked mi daval spravu a prepustal ma domov, tak sa moj manzel dival ti poviem s akymi vypulenymi ocami.. 😀 normalne ziarlil, nechapal, ze aj taky fesacisko moze byt gynekolog 😀 a ked zistil, kde sa ten vsade pri laparke pozeral - no skoro som z neho umrela /z toho mojho muza/ 😀 😀

libeth
2. máj 2008

ahoj lenocka, tak tu navstevu u dokiho ti teda nezavidim.... 😢 ale neboj, ver si ze to bude v poriadku a hlavne si ver ze mimi mat budes. Ano????????????? To mas prikazom !!!!!!!!!!!!!!!! 😉
Mna to vsetko este len caka, bo ja si este len vybavujem doktorku co ma vezme 😲 a co mi oznami daku dajn spravu.... ale verim, ze bude dobre a hotovo. Aj napriek tomu, ze vcera som mala take bolesti, ze som skoro odpadla, este ze som od nich zaspala 😎

janis24
2. máj 2008

cafte babulky 😉
nooo lenocka len nezufaj, chapem ze sa tazko vyrovnava s tym, ze umele je jedina sanca, ale ber to tak, ze niektori nemaju ani tu... A nevrav mi, ze si na to v kutiku dusicky nebola viacmenej aj pripravena 😉 Len treba tento postoj co najskor prijat za svoj a pustit sa do toho, a na helios su same chvaly, tiez som rozmyslala o zmene... A nakoniec sama uvidis, ze je to mozno lepsie, ako keby si sa mala este niekolko mesiacov stresovat: dojdu kramy, nedojdu kramy...Takto si budes aspon na istom, ze robis pre to vsetko a necakas zbytocne, kym sa endo este nahodou nezhorsi 😉 Taaaakze naber vsetky siliy a energiu a daj sa do toho, je super ze mas taku mangelovu podporu, to je zaklad 😉

libeth
2. máj 2008

tak dnes som volala cely den, a doktorku zatial nemam 😖
skusim zajtra 😲

uz som bola nato taka pripravena, tak zajtra 😉 skusim

janis24
2. máj 2008

libi a kde je problem? Co maju vsetci plne stavy? 😀 A chces len doktorku?
Hlavne je, ze si odhodlana, to sa mi paci, neboj zajtra urcite najdes... 😉

libeth
2. máj 2008

janis, mne je to jedno, aj keby to bolo ono, len nech je. Hlavne ked som sa konecne odhodlala 😅

scarlette
2. máj 2008

ahojte babulky, tak som vas docitala ...
lenocka hlavu hore a janis ma pravdu 😉

babule dnes maam vela prace a to som si slubila ze tu budem castejsie ale neda sa ☹
vecer ide muzik na pracovne stretnutie tak sa k vam zavesim ak tu este budete 😀

libeth
2. máj 2008

scarlette - kam si dala fotku? Hm? 😵

supni tam nejaku 😀

scarlette
2. máj 2008

libi dnes vecer skusim nejaku dat,
nechcem aby ma tu niekto spoznal, prave sa snazim dostat na inu poziciu na ine oddelenie v ramci firmy tak preto

libeth
2. máj 2008

chapem, 😉 tak nieco z dialky napriklad 😅

scarlette
2. máj 2008

mam take doma v pc, drahy ho uz spojazdil lebo ho musel preinstalovat,
vecer bude slubujem 😉

mirip
3. máj 2008

no tak dievčatá testovala som dnes ráno a /, krčok stále tuhý, a už som tak nasratá že mi to je jedno ako dopadne tento mesiac, aj tak príde MS a je mi to už jedno, sa ozaj asi budem musieť zmieriť s tým že budem do smrti utierať zadky iným detom, 😠 dnes som sa navyše dozvedela že dve susedky sprava od nás a dve zlava čakajú a sú tehule a dalšie tri z ulice tiež 😔 ja končím, zo všetkým, s nahánaním sa za niečím nedosiahnutelným a tiež som sekla aj s koníkom, držte sa dievčatá a vela šťastia 😉 hádam sa to vám raz podarí

freyadee
3. máj 2008

mrip ahooooooooj... nestracaj nadej... pozri mne sa to podarilo teraz a vies, ze som si svoje sklamania uz odzlila v tomto... a podari,o sa nam po 14 mesiacoch dokopy.... vazne... hlavu hore, ja ti verim!!!! 😉

libeth
5. máj 2008

dobre ranko kocky 😉

mirip, 😔 je to tazke pre kazdu jednu z nas... o to viac ked je to vsade okolo...

scarlette, a tu fotecku si si nedala 😕 😅

janis24
5. máj 2008

ahojcek libi aky bol vikend? 😉

libeth
5. máj 2008

janis, teda toto bol o nicom vikend. sobota o nicom, neucila som sa preflakala som cely den, pokusila som sa o rozhovor so svagrinou ale hm, ... skoda slov... ale aspon som si zafarbila vlasy 😀 a nedela to sme boli na oslave, takze som zase moc uceniu nedala, a dnes mam skusku 😎 snad prejdem 😅

a ty ako? 🙂

ellianka
5. máj 2008

ahojte žienky 😉 janis, libi
libi, držím palec na skúšku 😵

lenocka3
5. máj 2008

kocky ahojte 🙂
ako sa mate? ja uz mam volnejsie v praci 🙂 vcera sme tiez posedavali a stara mama manzela vyhlasila, ze som pribrata 😀 😀 tak a od dnes nezerem 😀 /ako keby som to nevedela, este mi to niekto aj na oci vyhodi 😀/.
Babenky, idem sa pochvalit s Feminanom: vzdy po ovulke som hned dostala bolesti bruska. Take tie krciky pred kramami - to poznate. Trvali od ovulky az do MS, kazdy den sa stupnovali. Teraz som tyzden po ovulke a musim si zaklopat, ze ma este ani raz nikde nepichlo 😀 taka som rada 😀 Tak, ak dostanem normalne ms nacas a bez nejakych tych sprievodnych javov, tak budem asi najstastnejsia na svete 😀 😀 A Feminan budem uzivat staaaale 🙂

janis24
5. máj 2008

lenoc, elli ajoooj 😉
leni to je supeeer ze Feminan pomaha 🙂 Juj dufam ze to tak bude pokracovat a budeme si moct povedat, ze konecne sme nasli pripravok, po ktorom su videt aj nejake pozitivne vysledky... 😀
libi vela stastia pri skuske, potom daj vediet 😉

libeth
5. máj 2008

jej, lenocka to je super 😉
ja som teraz sice dlhsie spinila po M. ale to take vodove, slizke... no neviem ale hadam to skonci 😅 som z toho nervozna. Chcela by som ist uz k dokimu 😔 ale dnes nikam nevolam.... 😠

eli, diky 😀 budem potrebovat...

ellianka
5. máj 2008

ahoj lenočka 🙂
takže zázračné účinky femíku sa dostavujú, to som veľmi veľmi rada 😵 😀

lenocka3
5. máj 2008

aj ja 🙂 Len som mala trosku divnu ovu... podla datumu mala byt skorsie, hlien dorazil neskorsie. a taka ta ovu-bolest prisla az po hliene 😀 😀 a pravdupovediac, ani sme sa moc nesnazili. Resp, ani neviem, kedy bola ovu, ale skor sme sa netrafili ako trafili 😕 no ved hadam novy cyklus bude ukazkovy a vsetko bude sediet ako ma 😀
a libi - aj ja drzkam palceky 🙂

ellianka
5. máj 2008

dievčence ja síce fem neužívam ale tiež posledné dva dni pred ovulkou mám silnejší výtok...tak snáď to bude všetko v poriadku 🙄 zajtra idem na sono a pohovor s ebmryologičkou 😉

libeth
5. máj 2008

dakujem babulky 😵 ste zlate

ellianka
5. máj 2008

konečne som si stihla prečítať pár stránok dozadu 😉
lenočka, takže už máš za sebou návštevu dokiho...síce ťa nepotešil ale je fajn, že aspoň vieš na čom si a čo môžeš očakávať...skús sa objednať do Helíku, oni sú tam fakt super a určite nájdu pre vás tú správnu cestu k tým krásnym //, možno to nebude hneď IVF...môžu ťa poslať na ďalšie vyšetrenia, ktoré tvoj doki nemá v právomoci

libeth
5. máj 2008

ked som hladna je mi zle, ked sa najem je mi zle... som akurat dojedla nedelnu polievku, som mohla byt radsej hladna 😖 a este ktomu mam naliate prsia, a citlive. To som minule cykly nemala 😕 a to som dnes 10dc aj vas bolievaju prsia takto na zaciatku? min. mesiac som ani nevedela ze ich mam...

janis24
5. máj 2008

mna uz prsia neboleli daaavno 😉 😀 Ale predtym zvykli len tak jeden dva dni pocas ms. Inak libi aj mne byva v kuse nejak divne celkovo aj ked sa najem, pripisujem to stale jarnej unave...Aj ked papam strasne vela vitaminov, zeleninu, aj cecko sumive pijem kazdy den, a vobec nic nepomaha. A najviac ma rozculuju tie vlasy, padaju cim dalej tym viac, uz neviem co mam robit... ☹

libeth
5. máj 2008

ja som nemala nejake extremne problemy s vlasmi, ale zato ma boleli klby a to asi tak strasne, ze som sa miestami nemohla postavit, klaknut si atd...
ja si myslim, ze po inj. sa ti to upravi a vlasky dorastu, vit. E je dobry, ale to asi beries 😲