• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
želám krásne slnečné ránko a posúvam nás vyššie :wink:
7. máj 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe elli pekne ranko :wink:
zajtra volno supeeer!!! :grinning:
7. máj 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janis :wink:
aj ja sa strašne teším na zajtra :grinning: chceme ísť na chalupu, preč z mesta :wink:
vyzerá, že bude krajšie počasie ako minulý vík
a čo plánujete vy?
7. máj 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem asi zajtra len tak lebedit :wink: Ale cez vikend tiez planujeme ist na chalupu opekat, uvidime ci to pocasie vyjde... :slight_smile:
7. máj 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to lebedenie znie veľmi dobre :slight_smile:
a počasíčko musí vyjsť...však už sú klobásky v mrazáku :grinning:
7. máj 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

Lenand - to naozaj??? Jeeeho, to ma celkom potesilo :slight_smile: Ja som aj skusala olizovat ovulacny mikroskop a podla neho mi to vychadza, ze mam ovulaciu uz druhy tyzden :frowning2: Asi sa tomu teraz neda velmi verit..... Ale tiez som rozmyslala, ze by sme to zacali skusat uz teraz, akurat, ze ja som po mimomaternicovom a doktor mi neodporuca sa snazit o babatko, kym ma neprefukne :frowning2: Aby sa mi znova neuhniezdilo babatko mimo.... :frowning2:

Eli, janis - u nas sa grilovacia sezona zacala uz 1.5. :grinning:
7. máj 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :sunglasses: dnes je krasne, dufam, ze bude aj zajtra. Vidim, ze mate skvele plany :wink: mozno aj my daco cez vikend opecieme...ale ja mam v umysle ist zajtra so psom na prechadzku a daco pekne popri vode pofotit :grinning: a lebedit si budem do obeda :sunglasses:
7. máj 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale babulky, nepracujte tak pilne :grinning: :wink:

mne sa chce strasne moooooooc spat.
7. máj 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo libi, by som ti povedala, ako pracujem :sweat_smile: :grinning: Surfujem po nete a hladam svad. saty... Ale nikomu to nehovor... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Ale nie, to len sem tam odskocim, ale uz som si vytvorila predbezny albumik predstav, tak ak budete chciet, poslem vam do IPka adresu :slight_smile:
7. máj 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som po obede, uff, travim :wink:
janis, jasne posli, please :dizzy_face: a neboj nikomu to nepoviem :grinning:
7. máj 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je, caute kocky moje :slight_smile:
pravda je krasne? :slight_smile:
jani - posli aj mne, aj ja chcem vidiet :slight_smile: ja uz som albumiky dala prec :unamused: ale ked budes chciet poradit - tak s radostou :slight_smile: este si vsetko pamatam :slight_smile:
7. máj 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nemusis - uz som ta nasla jani :slight_smile: nooo, niekto tu ma pekny vkus :dizzy_face:
7. máj 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoooj lenoc, ako si ma nasla? Ty si ale detektiv :wink: :grinning: :grinning:
7. máj 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenocka :slight_smile: si dala prec albumiky, asi to aj ja supnem prec...

no ja sa uz zobudzam, aj nacase, ze? Ja to mam dako naopak... do polnoci mozem fungovat o 106, asi by som mala robit nocne :grinning:
no, ale este hodinku a ficim domooooooooooov :grinning:
7. máj 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoojte kocky, tak uz sme spat z tatier bolo supeeeeeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aj bolo kopec snehu a lyze mi velmi chybali, tak hadam nabuduce,

ako sa mavate?
musim vas precitat co ste popisali :grinning: :grinning: :grinning:
Ak budem mat cas napisem moje skusenosti s Feminamom, odo dnes znizujem davku :wink:
9. máj 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky, dnes je piatok :dizzy_face:

vcera som bola na 2.5 hod. prechadzke s mojou fenkou, a videla som troch bocianov :grinning: tak som im kyvala, aby si ma vsimli, ked teda namna zabudaju :grinning:

monika, ahoooooooooooj :grinning: :sunglasses:
9. máj 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojteee :wink: Tak ja od rana makam, ten piatok sa to vzdycky nejak nakopi... :confounded:
Libi teba sa tie bociany nejak drzia, dufam ze sa to coskoro aj prakticky prejavi... :wink: :grinning: :grinning:
Monik to je super ze si si oddychla a dobre ste sa citili :slight_smile: Aj ja by som potrebovala...Snad coskoro. :wink:
9. máj 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis, tak v to dufam aj ja :grinning:
9. máj 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee
baby vy dnes v robote? ja dnes valam sunky doma :grinning: poobede idem k dokimu, a ako na potvoru ma dnes boli cela prava strana uuuplne uuplne od spodu az kdesi po rebra :angry: :angry: :angry: :angry:

libi na bocianov nie len kyvat :grinning: :grinning: to ich treba za nohy tahat :grinning: :grinning: :grinning:

monika - super ze si si oddychla :wink:
9. máj 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky pink, tak nech ti to u dokiho dobre dopadne... A tu bolest s nim urcite prediskutuj, nech ti to vysvetli :wink:
9. máj 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis dakujem :slight_smile:

ufff tak sa bojim... :confused:
9. máj 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile:
monik, vitaj :wink: oddýchnutá, opálená, plná energie? verím, že muselo byť super :sunglasses:
libi :grinning: to by chcelo transparent s adresou, aby bociany vedeli kam majú doletieť...tri bociany-tri malé batôžky, to by bolo radosti :dizzy_face:
pink, nech tá popoludňajšia návšteva u dokiho dopadne dobre :dizzy_face: :slight_smile: držím silno paste
janis :wink: aj ja som si ťa už našla, hmm a podľa výberu súdim, že šaty budú nádhernééééééééééé
9. máj 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj elli :wink: Nooo len aby mi ich niekto vobec dokazal usit... :grinning: :grinning:
9. máj 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj babenky cafte oddychnuta som veru, moc vas ale nestiham citat....
ale pink drz sa u dokiho a aj vy ostatne...

A Lenocka ty ides na laparku teda?

A ty Eli co KET?

Joj Janis a ty cakas asi uz na MS? dufam ze len na jednu po liecbe a potom uz nic :wink:
9. máj 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis :slight_smile: určite sa nejaká šikovná krajčírka nájde a ty budeš kráááááááááásna nevestička, ako z rozprávky :dizzy_face:
moni, v pondelok poobede rozmrazujú bobáčika a v utorok by sme už mali byť spolu :grinning:
9. máj 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kockyyyy.
Ja dnes zastupujem kolegynu :rolling_eyes: tak sa mi nechce :slight_smile:
Moni - nejdem na laparku, povedala som dokimu, ze nechcem, ze chcem radsej skusit mimi, povedal, ze v poriadku a oci sa mu rozziarili - ze jasne, vyskusajte. Potom povedal, ze ked budem vidiet, ze to same nepojde, mam ist rovno do Heliosu a netrapit sa atd :slight_smile: Takze tak.
uvidime..., prave cakam mrsinu. brusko ma pichalo tri dni, vcera trosku spinenia a dnes nic. Boze, dufam, ze po tom Feminane sa to spinenie troska ukludni. Ak nie, tak neviem, co urobim... a uz chcem, aby sa aj spustila normalne, lebo ma hrozne bolia prsia, tak nech uz "vyfuknu" :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis aj ja som si ta uz nasla :wink: a urcite ich nejaka usije :wink:
elli - je pekne teplucko takze bobacik sa rýýýchlo rozpusti a o tyzden uz budeš tehu :sweat_smile:
9. máj 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli drzim moc palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

lenocka jasne treba sa najprv normalne pokusit, vselijake veci sa deju medzi nebom a zemou :slight_smile:
ja mam MS teraz, aj ruzovu tab. som si musela dat :confounded:
9. máj 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem dievčence :slight_smile:
lenočka, to by bolo krásne, keby vám to vyšlo prirodzene, ja verím, že zázraky sa dejú :slight_smile: a ak nie tak vám k tomu zázraku trochu dopomôžu v Helíku :wink:
moni :dizzy_face: nech ružová rýchlo zaberie, kiežby to bola posledná MS :wink:
9. máj 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli uz zabrala :grinning:
9. máj 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok