Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
13. máj 2008

caf monik 😉 No ani nehovor, ja si pockam na kramy a tiez tam budem muset behnut... 😖
S tym feminanom ti neporadim, uzivala som ho skoro pred rokom, takze uz si nepamatam...

petkapo
13. máj 2008

Dobre ranko 🙂

Eli - velmi velmi ti budem drzat palceky! Nech sa male poriadne zahryzne 😉

Ja staaale cakam na mrsku - vcera si ale manzel nedal pozor, tak som zvedava ci z toho naaaahodou nieco nebude 😀 A mozno aj hej - lebo vcera rano mi ponad auto kruzil bocian... Zeby chcel naznacit, ze mame snazilkovat v aute???? 😲 😎

libeth
13. máj 2008

ahojte kocky,

eli, drzim ti moc moc palceky, nech Ket vyjde a drobec sa krasne zahniezdi 😵 😵 😵

nely, ahoj ty si tu davno nebola, coskoro mas aj svadbu, nie? 😎 😉

moni, diky, som mala vcera bolesti a nasledne depky 😔

lenocka, radsej to vysad, nieje dobre brat nieco, co ti nerobi dobre a neveris tomu. Ja som si tak uzivala s Gynexom... 😖

janis, tak dnes nadide ten den D, ze idem konecne k dokimu 😀 Bojim sa ale ako slak 😉

janis24
13. máj 2008

libi hlavne sa upokoj, tes sa ze mozno dostanes aj iny pohlad na vec... 😉 Potom daj hned vediet, lebo som straaasne zvedava 😀 😀

libeth
13. máj 2008

janis, veru aj ja som zvedava 😉

petkapo, ved skuste 😎 nahoda je blbec 😉 😀

monika3
autor
13. máj 2008

janis dufam ze MS ti nebude blbnut a ukaze sa ked treba 😉

Libinka neboj mas nasu podporu 😉

Petkapo nech z toho nieco veru je, ved ten bocian bol uzasne znamenie 😉 😉 😉

lenocka3
13. máj 2008

dobre ranko kocky 😵
elli - drzkam moc moc palceky, nech to vsetko vyjde 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
libi - no, radsej vysadim, dnes ma dost boli maternica alebo mechur? sama neviem, takuto bolest nepoznam.... 🙄. A prides po dokim este dnes? Moja, len sa tam drzkaj 🙂
jani - no to mas tak, chcem ist do Car naozaj, ked uznam za vhodne. Viem, co endo moze priniest a co nemusi, zvazila som vsetky pre a proti z kazdeho mozneho uhlu pohladu. V kutiku duse verim, ze ten moj pravy vajecnik s vajcovodom to zachrania 😉, a lavy si aj tak nechcem dat vybrat 🙂 keby nahodou z neho motyka vystrelila. Navyse ma zacali prepadat myslienky, ze babo keby prislo tak za pol roka, tak by som ani neprotestovala 🙂 Tak ked za pol roka babo nepride, pojdeme do car. Nechcem nic unahanat, hlavne nie seba, teraz som taka "nasrata na celu prirodu", ze to nejde tak lahko. Potrebujem sa ukludnit, aby ked to nahodou potom nevyjde ani v car-ku, som na tom nebola este horsie, co sa psychiky tyka 😉

janis24
13. máj 2008

ok leni, beriem, mas pravdu 😉 🙂

korusa
13. máj 2008

ahojte babenky,

dhlo som tu zase nebola, ale prave som si precitala super spravicku v teme endo nam pripudla dalsia tehulka, som stastna, ze to je predsa len mozne, hlavne to netreba vzdavat a neverit lekarom, ktory nas akoby chceli presvedcit, ze bez ich pomoci nic nezmozeme - ale zmozeme, neverte im, niekedy mam pocit, ze to, co mi lekari nahovorili a to, ze o endo uz viem dost vela mi akurat tak pohorsilo. Baby pozitivne myslenie a viera vto, ze dieta mat budeme nas posunie urcite dalej na ceste za nasim vysneným uzlickom stastia.

Lenocka, je mi luto, ze ten feminam ti nesadol, radsej ho vysad a suhlasim s tebou, na CAR musi byt clovek pripraveny.
Libi drzim palceky, aby to dobre dopadlo u toho lekara 🙂
Eli a tebe tiez drzim palceky, aby sa nam za chvilku posielala tehu virusiky 🙂

monika3
autor
13. máj 2008

Lenocka veru ku kazdemu vaznejsiemu rozhodnotiu sa musi clovek dopracovat postupne, prajem aby u Teba ta "motyka vystrelila" treba sa najprv ukludnit a fakt treba verit 🙂 🙂 🙂 🙂 nic sa neda robit nasilu 😉

Korus cauky 😉 a ty si bola u toho dokiho?

korusa
13. máj 2008

e-e-e nebola som u dokiho, mala som iny problem moj hnusny zub a to spinenie som mala teraz ovela kratsie, tak pokracujem v terapii - pozitivne myslenie 🙂 A ty ako? Aka bola dovolenka?

libeth
13. máj 2008

ahooooj korusik 🙂 som na teba vcera myslela, to je telepatia 😵 😀

monika3
autor
13. máj 2008

Korus, Libi tak v terapii pozitivne myslenie pokracujem aj ja... 🙂

a dovolenka bola super, ostala by som tam aj mesiac 🙂 Dufam ze zuby mas uz Ok, lebo viem si predstavit ako je to neprijemne 😔 Mne sa to spinenie tym feminanom trochu zhorsilo ale teraz cakam ze sa to bude zas zlepsovat pri dlhsom uzivani 😉

libeth
13. máj 2008

moni, ale najprv sa to zhorsilo aj mne 😕 a dokonca som spinila aj pri ovu, ale dalsie balenie uz nie, ani pred mrchou, ani cez ovu... ja tym kvapkam verim 😉 😀

korusa
13. máj 2008

Libi 😀 Drz sa moja u toho dokiho, ja sa bojim uz ist k dokimu, vies povedala som si, ze uz k nemu pojdem len s pozitivnym testom, takze sa toho stale drzim ako kliest 🙂
Monik - zub uz v poho, som rada, ze si si oddychla a dufam, ze ste si aj nejaky pekny "suvenir" priniesli 😀
Tak nech feminam pomoze, drzim paste 😉

Inak baby robila som taku malu statistiku - takze z temy endo mame celkovo 23 tehuliek - z toho 19 tehuliek otehotnelo prirodzene ( a to som nekukala uplne celu temu, takze je mozne, ze ich je aj viac) - takze len pre povzbudenie 😀 A to nemusim ani pisat, ze pokazdym lekar povedal, ze to musel byt zazrak. 🙂

monika3
autor
13. máj 2008

Libi ty si moj svetly vzor, ze sa Ti to polepsilo, tak verim ze aj u mna to tak bude

Korus ta statistika je pekne 🙂 take zazraky budeme aj my ostatne 🙂 inak ten najkrajsi suvenir som si korus nepriniesla, stale som z tych vapiek krvacala a potom uz Ms 😠

libeth
13. máj 2008

teda korus, fakt dobra statistika, to potesi 😀 😵

lenocka3
13. máj 2008

😀 ja som pisala a ma prave odhlasilo, uz ani neviem co som vlastne chcela 😀
....asi nieco v tom zmysle, ze po Feminane spinenie pred ms som mala teraz za tri dni dohromady dve kvapky. Takze to bolo pozitivne... teda myslim, ked ja som mala spinenie pred ms teraz druhykrat v zivote.... Za to som vsak zvedava na spinenie po ms - to je moja parketa... uvidim.
Ale dost ma boli ta maternica baby. Az teraz ma napadlo, ze doki na kontrole spominal tu zvacsenu maternicu, aj ho napadlo, ci nie som tehu, ale ked pozrel datum kramov, tak sa tej myslienky vzdal... boze, dufam, ze tam nieco nemam take, co by mohlo sposobovat taku bolest...

monika3
autor
13. máj 2008

leni mozno si mala zhrubnutu sliznicu maternice pred MS ,teda neviem ci take nieco existuje a teraz po sa ti to upravi....
pred Ms si nie je dobre davat robit uzg vtedy je to vsetko take nepresne, aspon si myslim 😉

lenocka3
13. máj 2008

to iba palpacne zistil, nerobil uzg.... ale asi mas pravdu.... ide to von cela sliznica 😉

nelly3
13. máj 2008

ahojte: libeth ano uz sa nam to krati 🙂 uz sa mi sniva o nej 😉 ja sem chodim vas citat obcas 😉 no napr. mne ten femigard nejako nepomohol, ale som si objednala teraz aloe vera gel berry, tak som zvedava, dufam, ze to pomoze 🙂

libeth
13. máj 2008

Ahojte dievcene, tak posielam moje aktualne info od lekarky 😒
Endometricka cysta jedna co som tam mala tam aj je. Je dakde vzadu... a na nej alebo na vajecniku ci co je spuuuuusta filikularnych cyst, co som rada, ze endo niesu. Dohromady to vsak dava celok cca 6x5cm. Tak. Preto ma to aj tak tlaci, mam nejaky zapal tak mi dala aj lieky, co som rada a dufam, ze zaberu. Nech aspon jeden problem je fuc. Kedze som bola v nemocnici, a poviem vam ze moje meno je tam uz dost zname, tak ma cakaju s bolestami na operacke..... to ma samozrejme nepotesilo. Dohodla som sa, ze pridem na kontrolu po menzese, ci sa cysty zredukovali a co dalej.
Uf, spolieham nato, ze popraskaju, ked su LEN vodove. Mam sa ucit na skusku, ale tazko je mi 😔 mam to stale v hlave. Ale aj tak to dopadlo koniec koncov dobre.
Takze pokracujem s kvapkami, objednam sa k liecitelovi, nech im troska dopomoze prasknut a ked nic ine, tak idem na IVF aj s darcovskym vajickom. Tak sme sa s muzikom dohodli. 😉

janis24
14. máj 2008

Ahojcek babulky
Libi dobre ze uz to mas za sebou, predpokladam, ze si aj napriek niektorym neg. spravam trocha pokojnejsia, lebo aspon vies na com si a ako bude najlepsie pokracovat, v opacnom pripade by si tapala v nezname... 😉
A preco ste sa rozhodli pre darcovske vajicko? Ty mas istotu, ze vlastne sa ti nevytvaraju?

monika3
autor
14. máj 2008

cafte babule,
No libi uz to mas za sebou a je velmi dobre ze uz viete aj co dalej a ste rozhodnuti aj s manzelom, ako to chcete riesit 🙂
a tu folikulometriu si daj ale urobit+hormonalny profil, i ked to Vam v CAR urobia automaticky a mozno si aj OK 🙂

janis 🙂

Nelly ty sa kedy vydavas? uz som aj zabudla 😕

libeth
14. máj 2008

ahojte babulky 😵

mate pravdu je i lepsie, ked viem na com som. Len dufam, ze teda su vodove a popraskaju 😕 takze som si naordinovala pozitivne myslenie 😉 liecitela 😉 (len vdaka nemu bola endo cysta mensia) kvapky 😉 a zacnam znovu cvicit 😀

jani, nie nevytvarali sa, a vyzera, ze ani nevytvaraju... 😢 kedze je tam plno vodovych cyst, ale mozno apson jedno vajko medzi nimi bolo, nie?

moni, moj posledny horm. profil, bol h. profil zeny v prechode, ked som bola v centre. Ale ja verim, ze sa to zmenilo 😉

janis24
14. máj 2008

aha, a ty mas len jeden vajecnik? To som nevedela...Ale ked tie vodove cysty zmiznu, urcite by sa mohlo podarit aj vlastne vajicko, nevzdavaj to, uzivaj kvapocky, cvic a hlavne dodrzuj to pozit. myslenie 😉 🙂

korusa
14. máj 2008

Ahojte babenky,

Libi, tak mas to za sebou, takze hnusoba sa ta stale drzi, to mi je luto 😔 Mozno ze je to otrepane, ale neprestan mysliet na to, ze babo bude, a nenechaj sa odradit, ok? Skus este teda toho liecitela a neviem, asi by som isla aj do toho Car-u, na ten hormonalny profil, a na konzultaciu, ci musis podstupit tu operaciu. Z toho co si pisala, mam pocit, ze ti lekarka povedala, ze vajecnik nefunguje. A co ked funguje, vsak nespravila ani hormonalny profil.

korusa
14. máj 2008

Super Libi pozitivne myslenie je teraz najdolezitejsie, a ked vodove cysty zmiznu, bude aj vlastne babo, ver mi, ja som si ista 🙂 Vcera si citala, co napisala Zunka nie? Ty si ju inspirovala, aby sa nevzdavala a to tym, ze si povedala, ze babo bude, dolezite je vco veris 🙂

lenocka3
14. máj 2008

dobre ranko kocky 🙂
libi - neboj, ja pevne verim, ze vsetko dobre dopadne 🙂
kocky, konecne bolesti ustupili...uf, mi dali zabrat zase 🙂 Ale najradsej som tomu, ze som cely cas citila lavy vajecnik 😅 moj zlaty 🙂 uz som myslela, ze ho ani nemam 😀 sice mi islo bok odtrhnut, ale co uz 😅 . Uz sa tesim, ked mi skonci mrsina ako sa supneme do snazilkovania 😀... hadam bude ovu z toho spravneho - praveho 🙂 jedna kolegyna poradila, ze dvakrat denne cely mesiac 😀 😀 😀 ked som to spomenula muzovi, tak ten suhlasil vsetkymi dvadsiatimi prstami 😀 😀 😀 to ste mali vidiet 😀 😀

janis24
14. máj 2008

lenoc 😀 😀 😀 😀 😀 Dva krat denne????? No frigidna teda nejsom, ale toto by som asi nezvladla.... 😀 😀
Ja som zase citala, ze to neni dobre, lebo neni dostatok casu, aby sa vytvorili kvalitne spermie, ze najlepsie je raz za dva dni... 😉