Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
16. máj 2008

Dobre ranko, 🙂

Janis to si pekne zosumarizovala...este sme zabudli na Libi, ta mozno zvoli Ferticent a potom mame uspesnu obsadenost skoro uz vo vsetkych centrach 😀

libeth
16. máj 2008

dobre ranko dievcata 😎 😵 je piatooooooooook, konecne 😅

vcera ma bolelo podbrusko ked som prisla domov, az pokym som isla spat. Tak som si pre istotu aj ruzove pribalila 😅

jej to by bolo super sa tak stretnut, ked budeme vsetky tehulky 😉 😵

lenocka3
16. máj 2008

kocky dobre raaanko 🙂
Moni, ja som uz vcera tiez balila, ani odpisat som nestihla 🙂 Ale dnes idem z roboty skor 😵 Idem nieco muzovi navarit, kedze cely tyzden makame do desiatej na chalupe a chodime sa najest ku svokre 😀 nech nepovie, ze sa on nestaram 😀 😀 😀
janiiiii + baby, ved ja sa zatial len informujem o CAR-ku, este neviem, kedy tam presne pojdem, zatial to vyzera tak, ze Eli uz bude davno niekde v siestom mesiaci 😵 😵 😵
libi - a co mas dostat ms? ci?

janis24
16. máj 2008

to neva leni, ale je to znamka toho, ze sa postupne snazis psychicky pripravovat, tym ze aspon zbieras info a aj snaha sa ceni predsa nie? 😉 😀 😀 😀

libi dufam ze tu ruzovu tabletku nebudes musiet pouzit 😉

lenocka3
16. máj 2008

no asi tak jani 😀
moja super-kamaratka je zdravotna sestricka jej spoluziacky robia prave v Heliose, tak uz su na mna nachystane 😀
libi -veru, radsej bez nej.
Ja som tuto ms zjedla dve tablicky ruzovej 😖 😖 nedalo sa vydrzat 😔

ellianka
16. máj 2008

krásny piatkový dníček 🙂 ženušky
včera ma potrápili riadne kŕče v podbrušku 😅 hlavne na tej pravej strane kde mám tú veľkú cystu...chcela by som vedieť ako reaguje na tie hormóny ale odvtedy mi už sono nerobili a tak len dúfam, že moc neutláča maternicu 🙄
leni 😉 sestričky sú veru v helíku super, síce teraz odišla jedna fest milá, ktorá robila na recepcii ☹ a tak je tam trochu chaos kým sa zapracuje náhrada 🙂
libi, kiežby bola mrcha bezbolestná 😵 🙂
dnes som sa rozhodla vyraziť na krátku prechádzku a slniečko nesvieti 😖

lenocka3
16. máj 2008

eli - moja, cary-mary fuk, nech su krce fuc 😀 😀 uz lepsie?
a nikam nechod, len pekne lezkaj doma 😵

ellianka
16. máj 2008

leni, už je to v pohode 😉 ty máš ale silné čary 😀 😀 ani ružová nie je taká účinná
musím trochu na vzduch, aj doki mi to poradil ale s rozumom 🙂

monika3
autor
16. máj 2008

Eli hej treba ist von , u nas v BA je uz teplo a slnko svieti az az 😉 😉 😉 Malemu bambulovi v brusku to prospeje 🙂 Nech si zvyka 🙂

libeth
16. máj 2008

babulky, este nemam mrchu som 21dc, to neviem co som to mala vcera, preco ma to bolelo 😕 ale zatial nic necitim, lem ho mam take trosku velke 😅 pretrca cez nohavice 😀
eli, len chod pekne na vzduch, vonku je krasne 😵

pink_lady
16. máj 2008

ahojte
vcera som bola pozriet byvalu spoluziacku z VS, ma dvojmesance babenko take uuzasne je 😵 😵 😵 😵 som sa s s kocarom spacirovala po dedine a predstavovala si ake by to bolo keby je uz moje 😵 😀 😀 😀
No ale co som Vam chcela povedat, dozvedela som sa, ze dalsia byvala spoluziacka, z VS co bola viac krat na operacii s cystami a mrchu mavala tak maximalne 2 krat do roka, tak je tehu 😵 Sice som ju prilis v laske nemala 😀 😀 😀 a trosku ma to skrie ak mam byt uprimnna 😎 ale dodalo mi to nadej ze zazraky sa dejuuu 😵

libeth
16. máj 2008

ahoj pink, tak to mas pravdu, vzdy taketo zazraky potesia a dodaju novu nadej aj nam. Ja verim, ze raz sa dockame, a musime verit tomu ze rok 2008 je NAS, a hotovo 😉

baby, predvcerom som sla v autobuse a citila som tam rybu, surovu. Vcera som si otvorila natierkove maslo a chutilo mi ako treska, a dnes som si kupila na obed pizzu, a zavanala rybacinou, este aj na prstoch to citim, fuj, ble. Ja fakt niesom normalna 😲 vykyvy hormonov? Alebo len nahodicka?

korusa
16. máj 2008

ahojte babule,

libi, no neviem neviem - kedy ti obdivovalo brusko to dievcatko? Tento cyklus? Mozno, ze deti su senzibilnejsie ako si myslime a uz je bambulka na ceste - juj ako velmi ti to prajem. 🙂 Tak este par dni vydrzat a uvidime, ci ti to brusko nebude pretrcat viac a viac a viac 🙂
Ja som dnes videla bociana z auta - prechadzal sa na luke a nieco hladal, tak som mu kricala, ze hej tu som tu som, a moj muzicek sa mi len smial, ze som trdielko 😀 😝 Ale bocian sa na mna kukol, takze je to nadejne 🙂
pink - jasne ze sa zazraky deju a my tu spravime rekord a vsetky otehotnieme - a mozno hned tento mesiac, co vy na to?

lenocka3
16. máj 2008

no libi - neviem co to moze byt 🙂 😅
ja prave necitim nic, od rana mam akusi nadchu a kycham hrozne... a stale mi tecie z nosa... ☹ no, ja som asi prechladnuta alebo co... som prechladnuta nebola asi 800 rokov...

korusa
16. máj 2008

no teraz som si precitala, ze to bolo v pondelok no a este ta rybacina- no tie vodove cysty co tam videla lekarka, no neviem neviem - len okrajovo, moja teta bola u dokiho, ze jej meskaju kramusky a povedali jej ze ma cysticku v bruchu a ta cysticka ma teraz 12 rokov 😀

korusa
16. máj 2008

No a je to moja sesternicka - az teraz som si to precitala, ze to nedava zmysel - ze cysticka a bolo to babo, stane sa ze sa aj lekari mylia 😝

pink_lady
16. máj 2008

libi veru, vela krat sa stalo, ze to deti vycitili a povedali ze teta, vy cakate babo, vsak? a ze zena o tom este ani len netusila... 😉 😅 Vraj to mozu vycitit deti i ludia s DS. A brusko vraj v prvych dvoch tyzdnoch moze trosku nafuknut a potom splasne a po case znova rastie 😅 taaaakze .... 😵 🤐

pink_lady
16. máj 2008

leni tak utekaj sa kurirovat do postielky 😔

libeth
16. máj 2008

koruska, neboj ja som to pochopila 😀 aj tak, no neviem, ja tomu moc neverim, ale sak brala by som vsetkymi 20/timi. Ale ja tu rybacinu stale citim, fuuuuuuj. Fuj fuj.
a to musel byt ozaj krasny pohlad, ako si kricala na toho bociana, boze my sme teda, 😀 ja som to robila minuly stvrtok na prechadzke a moja fenka namna tak cudne pozerala 😀

lenocka, a nemas ty alergiu? vsetko kvitne a lieta vzduchom 😉

janis24
16. máj 2008

babulky tak ja uz sa pomaaaly zbieram...Zelam vam super krasny a pohodovy vikendik a vela dalsich bocianov, pre istotu 😉 😀 😀 😀 😀
Papa

libeth
16. máj 2008

janis, aj ja ti prajem krasny slnecny vikend 😎 😵 😀

annnna
16. máj 2008

Ahojte dievčence! Som tu dufam spravne-kde ma odporučila janis.Vraj sa tu rozobera moj drahy "Helios".V juny ho začnem znovu navštevovať a hadam sa mi druhe umele oplodnenie podarí.V marci to nevyšlo a pripisujem to mojej vtedajšej chrípke,takže tentokrat papame s mužom vitaminiky a budeme zodpovednejší v životosprave. často si čitam aj vase pribehy a zaujima ma uplne vsetko. aj ta moja prekliata endometrioza,aj partnerove nešťastne-málo dobre spermie. 😉 želam vám pekny dnik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aneleh2812
16. máj 2008

Tak vam dievcata dakujem, potvrdili ste mi co som si aj myslela, len dufam, ze ten zazrak sa stane radsej vam ako mne 🙂 Ja uz mam 15 a 11 rocne" dievky" a svoje pohodlicko takze po malinkom netuzim. A okrem toho som tusim na letaciku zo zoladexu citala, ze by skodil plodu.A ozaj viete, ze tento rok je mimoriadne plodny? 🙂 🙂 Tak sa teda poriadne snazte!Drzim palce!

ellianka
17. máj 2008

krásny víkend babuľky 😎 🙂

libeth
18. máj 2008

tak babulky, akokolvek by som si to zelala, a akokolvek by som bola optimisticka, tak dnes som dostala kramy, ser.m nato, bo ma to uz nebavi. Som 23dc a rano dosli, ako keby som po nich tuzila. Dufam, ze tie cysty aspon jedna odide. V utorok som mala ist k liecitelovi, ze nech im pomoze, ale takto je to zbytocne... 😢
dufala som aj ked som nedufala, verit mam akoze comu? Moj stav je taky aky je a nic natom nezmenim akokolvek sa snazim... a dnes mi je na ... 😔

mirip
18. máj 2008

Ahojte dievčatá ako sa máte? Ja viem že tu cez víkend nikto nie je ale prišla som vás aj tak pozdraviť, libi nebuď smutná všetky poznáme ten pocit sklamania ked príde MS, máš IP

janis24
20. máj 2008

dobre ranko babulky, vcera nesiel konik, normalne ste mi chybali... 😉 Ale zas na druhej strane, kolko som toho stihla v robote! 😀 😀 😀
Libi, dufam ze depky uz presli a znova nastupil optimizmus...Mas na smutok pravo, ale nie moc nadlho, jasne? 😉
Liecitel vobec neni zbytocny, pockaj az skonci ms a potom sa do toho pusti odznova s novymi silami! Ja ti veriiiim!!!!! 🙂 😉
Mirip super ze si nakukla nachvilku, snad ti ta prestavka pomohla a nacerpala si novu energiu...

lenocka3
20. máj 2008

ahojte kocky 🙂
veru aj mne ste chybali vcera cely den 🙂
takze ta moja piatkova hrozna nadcha minuly piatok, ked som nechapala, preco mi tecie z nosa ako z vodovodneho kohutika po prichode domov uplne prestala a odvtedy som ani raz nesmrkla ani nekychla. Myslim, ze to boli tie kolegynine prekrasne vonave rozkvitnute frezie, ktore niesla svojej mame a mali sme ich cely den vo vaze na stole pre potesenie ... no, a ja som samozrejme mala v nich strcenu pol hodiny celu hlavu, lebo naozaj krasne vonali ... no jo, tak mi treba 🙂 mam trosku alergiu na pel, ale toto sa mi teda este nestalo 😀 😀 😀
konecne som prestala po ms spinit... ked pojdem na cyto-ster, chytim dokiho pod krkom, nech uz s tym nieco urobi... 5 dni kramy a dalsich 5 dni spinenie a mne to uz lezie na nervy 😔 😔 a potom sa snazit o babo....

mirip
20. máj 2008

Ahojte budúce tehulky s endo......., nejako to tu dnes zahála a je tu mrtvo, kde ste??????????????????

monika3
autor
21. máj 2008

ahoojte baby,
aj mne ste chybali, nemala som cas ani prist Vas pozriet...tak Vas zdravim a prajem pekny dnik bez problemov... 😉

Lenockca to je fajn ze si uz mas po MS a si ok 😉