Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
21. máj 2008

ahoj monik 🙂
rozhodla som sa netestovať a počkať do pondelka

monika3
autor
21. máj 2008

Eli ved ani ja by som netestovala doma, ale myslela som ten test z krvi ale asi ten mas v pondelok ako pises...tak v pondelok drzim velmi palce a to spinenie nech prejde... 😉

libeth
21. máj 2008

ahoj eli, verim, ze spienenie prestane a na ponelok drzim vsetky palce co mam 😀

libeth
21. máj 2008

jej a napadlo ma, neskusali ste niektora pit Pakost smradlavy? Zevraj pomaha pri neplodnosti, ja ho mam kupeny, ale nepila som ho este 😕

ellianka
21. máj 2008

ďakujem žienky za palce 😉 určite sa zídu
monik, ty si moja krvná skupina 🙂
libi, už len ten názov "pakost smradlavy" brrrr ale ak pomôže 😵

monika3
autor
21. máj 2008

Libi nepoznam 🙂

Eli 😉

lenocka3
21. máj 2008

skvely pristup - tak to ma byt, urcite to vyjde 😵 😵 podla mojho spinenia sa mi uhniezduju asi stvoricky 😵 trosku cierneho humoru 🙂
takze az v pondelok sa to da zistit ako to dopadlo? ja by som testovala ako diva, kazdu pol hodinu ci druha palicka silnie 🙂 drzim palceky, nech sa tam ten maly drobizg riadne zavrta 😵 😵

lenocka3
21. máj 2008

libi - to som pocula, len som sa tomu nevenovala - pisu o nom: Nepríjemný zápach byliny sa sušením stráca, chuť však ostáva nepríjemne horká a príkra.
no jo - som zvedava, kolko sa este toho vsetky nahutame, kvoli tym // 😀

ellianka
21. máj 2008

lenočka 😀 😀 😀
aj mňa to trochu zvádza na testovanie ale radšej to nechám na osud a keď som už toľko vydržala, tých pár dní ma nezabije 😉 aspoň precvičím svoju trpezlivosť...lebo občas mi veru chýba 😀

monika3
autor
21. máj 2008

Leni ozis uz ste prestahovany 🙂

Eli ho tam uz ma hadam riadne zavrtaneho 😉

libeth
21. máj 2008

no ja ten pakost zajtra skusim 😀 a dam vediet, ci ta chut zostala taka neprijemne horkaaaaaaaaaaaaaaaaa

eli, ved pondelok sa blizi, tak teda vydrz 😉

monika3
autor
21. máj 2008

To som zvedava co budes na nonho Libi hovorit... 🙂 budes porovnavat s Feminamom 😉

janis24
21. máj 2008

iha, komunikacia v plnom prude 😉 😀 Ja nejak nestiham...
libi mrcha este nikde a v podstate dufam, ze ani tak skoro nepride, este by som tri mesiace vydrzala bez nej (alebo aj devät 😀 😀 )
elli tak pevne nervicky, snaz sa uzit si vikend a rob vela cinnosti aby si sa odreagovala a nemyslela na to... 😉
takze pakost smradlavy vravite? To maju len v lekarni ci aj v obchode? Je to cajik?
Ja teraz pijem obycajny zensky caj s aloe vera od herbexu...Neviem ci pomaha (nema k comu), ale chuti mi a je aj na precistenie...

lenocka3
21. máj 2008

juj som precitala o tom pakoste a to ti nejaky velky zazrak 😀 dufam, ze to tak bude libi - potom informuj.
moni - no, vlacim kazdy den po jednej krabici... ani ich nemame kde davat, a stale tam toho mam na stahovanie habadej .... boooze, uz len nadavam na vsetky tie sprostosti, co mame... no ale zi bez milion kyticiek a pol miliona sviecociek a bez zaramovanych foteciek 😀 a bez rybiciek v dvoch akvariach atd atd atd 😀

monika3
autor
21. máj 2008

baby aj vasm nefungoval MK, mna niak neposlucha....

Leni tych sprostosti ktore nechchete sa zbavte a mate pokoj, ja uz mam aj s oblecenim preriedene skrine , co som nemala vyse roka na sebe tak na seba uz nedam a mama ked videla raz moju skrinu, ze kde mam veci tak preco ich davam prec atd...................ja ked robim poriadok tak poriadny 😀 Posuniem ich znamym , kamoskam tak sa len tak nevyhodia 😉

lenocka3
21. máj 2008

ved aj ja som tak urobila 🙂 ale ked ja som taky handrar... vsetko chcem ☹ som zavisla ☹ a potom aj tak nosim len tie "najoblubenejsie" 😀 😀

mirip
21. máj 2008

este ste tu?

monika3
autor
21. máj 2008

to po znam Leni, aj ja som potom v tom istom tak preto som urobila tie zmeny... 😎

monika3
autor
21. máj 2008

Miri sme tu, upratujeme v skriniach a zbavujeme sa nepotrebnych veci 😀

mirip
21. máj 2008

to som ja robila včera 😀 to je prekvapko že ste ešte tu 😲 inokedy o takomto čase tu nie je ani noha

lenocka3
21. máj 2008

ale je miri, len asi kazda finisuje v robote, ja som dnes do siestej, len zastupujem a akosi stiham len sporadicky, navyse mi blbne cely kon ako aj monike 😒

mirip
21. máj 2008

no ja som už od druhej doma a vegetím, a liečim sa pre idtotu som šupla tabl. čo mi ostali z munula ked som mala kvasinky a zvonka tantum lahodáááááá 😀

monika3
autor
21. máj 2008

tak baby co uz sme upratatali 😀

No lenocka tak este hodinu do siestej vydrzat..ale takto nam to rychlejsie ubehne 😉

lenocka3
21. máj 2008

to jo 🙂 neviem, ktory tel. mam skor zdvihnut 😀 😀 😀 dnes ideme vecer pozriet stolik pod pc - chceme novy... sa tesiiiiim... a je tam aj akvaristika.... hm hm hm... 😀

monika3
autor
21. máj 2008

Jej Miri to mas fajn...ked uz vegetis a lieceniu to prospeje 😉

mirip
21. máj 2008

ja sa teším novému autu a nehorázne drahým potahom čo som objednala do neho 😀 😀 😀 😀 ale som narobila poriadny prievan v penaženke

mirip
21. máj 2008

no ked behám dole bez jak je to super 😒 len sukna a nič 😀 😀 😀 😀

monika3
autor
21. máj 2008

A ja by som prijala mat vlatne auticko, i ked mame ale take co by bolo iba moje... 😉 som ja ale narocna 😉
a mozno aj to raz bude

mirip
21. máj 2008

no my sme ho objednávali, teda na farbu sme čakali od februára lebo z výroby to ide rovno s japonska ku kupcovi, a vo februári sme začali aj po liečbe snažilkovanie, malo prísť až 20 mája a to som fúfala že dovtedy sa budem obzerať už po detskej sedačke, nestalo sa tak 😒

monika3
autor
21. máj 2008

Ale budes Miri aj to kupovat, zaklad uz mas a vybavenie sa doplni lahko 😉 Dufam ze ho mas dostatocne velke lebo deti bude hadam viac 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂