• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
autor
baby tak ak budete mat skusenosti s uzivanim toho "paka smradlaveho" tak mozte zalozit novu temu a rozdavat cenne rady a skusenosti s uzivanim :grinning:
22. máj 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elli - tesim sa velmi na pondelok na tu pozitivnu spravicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. máj 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenočka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. máj 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja nakrmit toho mojho maleho Riska :dizzy_face: nech mi tam nepiskoce na cely panelak, este ma susedia udaju, ze tyram zvieratka hladom :grinning:
22. máj 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak ho pozdravuj :slight_smile:
22. máj 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni ty sa ale pekne staras... :wink:

Eli to tour s kocikmi plati staaaaaaaaaaaaale :wink:
22. máj 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, jasnačka :wink: však je to poriadna motivácia
22. máj 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky k tej kocikovej tour sa pridam aj ja, aj ked bez kocika, elianka pojde prva a my zanou, ako :grinning: husicky :grinning: , ale nie, to by bolo fakt perfektne :sunglasses:

lenocka, no co uz si dokrmila? :slight_smile:
22. máj 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
libi za chvilu sa vyraza na tour - pripravene sme.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ELI nas povedie
22. máj 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :sunglasses: jej uz aby to bolo. sa tak tesiiiiiiiiiiiim, ked k tomu pride :wink:
22. máj 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano to bude vyznamny den ked k tomu pride a budeme ho oslavovat kazdy rok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. máj 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj dievčatá, ste ešte tu?
22. máj 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau mirip ja este hej, ale akurat odchadzam na zdlhavu poradu, takze neviem kedy sa vratim :wink: Drzte palce nech tam nezaspim... :grinning:
22. máj 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis, ked budes zaspavat predstav si Paka smradlaveho a zarucene sa zobudis :wink: :grinning:

ahoj miri :wink:
22. máj 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janis a libi, libi kto je pako smradlavý? som mimo obraz
22. máj 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky, ako tu čítam, zverili ste mi veľmi zodpovednú funkciu :grinning: tak sa teda musím posnažiť :slight_smile:
22. máj 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hééééééééééééééééééééj dievčatá kde ste?
22. máj 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky, je piatoooooooooooooooooooook :grinning: :dizzy_face:
konecne sa zajtra vyspim :wink: dnes ma caka zase dlhy den, ale pohodka, len sa mi strasne toci hlava a je mi z toho ... neviete cim to napravit? Kava nepomohla.
23. máj 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj libi, a ranajkovala si?
Inak dobre je aj sumive cecko...
Mne sa tak tocieva pravidelne, odkedy som na liecbe, a predvcerom som aj vracala v robote, normalne mi pride z nicoho nic strasne zle od zaludka...
23. máj 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko dievčatá! čítala som tu o nejakom tour s kočíkmi. však sa môžem pridať ? ak všetko pôjde ako má,tak v apríli budem za vami bežať aj s mojím kočíkom,tak ma čakajte a neujdite mi! ok? libeth,skús si tať šumivý magnézium-mne to pomôže.
23. máj 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis, hej, ranajkovala. a to si vracala aj pocas liecby? ci len teraz, lebo ma napdanaju moznosti, ze by si to stihla ako babulina :grinning:

anna, neboj mi ti neujdeme :grinning: :sunglasses: len aby si nam ty neusla :sunglasses:
23. máj 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
libi to magnézium praktizujem aj ja na takéto stavy a super to zaberá, vyskúšaj :wink:
janis :slight_smile: :dizzy_face: to vracanie...hneď ma napadla jedna možnosť čo by to mohlo spôsobovať a usmievam sa tu od ucha k uchu :grinning:
anna :slight_smile:
23. máj 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annna neboj ty budes urcite medzi prvymi kocikovat a dobiehat budeme my teba...
libi zle mi byvalo uz predtym a tomu ze by som bola tehu zatial vobec nic nenasvedcuje, hoci aj drahy sa pytal... :wink:
23. máj 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj janis,bude dobre. nechame sa prekvapit. a v kútiku duše taje dúfať...ved každa žena ma ine telo a ine priznaky!
23. máj 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis,pozri si moje motto...
23. máj 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, janis, to by ale bolo prekvapko, co? :wink: :grinning:
ahoj eli, tak by som si to mala kupit.
23. máj 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoojte klebetnice :wink:

veru uz je piatok a ja sa tak tesim...mam pocit ze tento tyzden uz nema konca
23. máj 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni, tak to me dve, vecer pridem domov o osmej, takze vyhliadky niesu bohvieake, ale aj tak sa tesim ze budem rano dlhsie spat. Mam v plane ist zajtra nakupit dake kvety a kricky, nech uz konecne dokoncim tie zahony, bo svokra uz len chodi dokola.... ale zas vie, ze mam toho moc, ale ked mne uz to chyba sa hrabkat v zemi, ach :frowning2: len aby neprsalo... :sweat_smile:
23. máj 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Libi tak aj ja sa budem mozno hrabkat zajtra v zemi, v zahradke okolo jahodok, dnes ideme pozriet ci nemame prve ceresne tak sa tesim ze uz vypadnem a ide sa do prirody :wink:
ja som nie som az taky zahradkar, proste ak sa mi chce nieco porobim a treba hlavne oddychovat...
23. máj 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mna je oddych to, ze sa mozem vysantit v zahonoch... iked som potom znicena a boli ma kazdy zrast v podbrusku, ale ja idem vzdy do extremov :grinning: moj muz hovori, ze mam samodestrukcne sklony :wink: :grinning:
23. máj 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok