Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
28. máj 2008

Pekne ranko buduce tehulky... 😉 😀 (a jedna uz aj pritomna 😀 😀 😀 )

lenocka3
28. máj 2008

dobre ranko 🙂
to je pocasicko, co? 😵 panabeka, ked som pocula, kam sa maju tie teploty vysplhat.. 😀 zase lepsie ako -30 🙂, ze?

janis24
28. máj 2008

nooo, na ladovci som zazila aj tych -30 a ked svieti slniecko aj to je krasne...
Ja mam v kancliku ale stale okolo 18tky, takze nic moc, niekedy musim vybehnut von a zahriat sa 😉

sue13
28. máj 2008

Dobre ranko baby. Dlho som u Vas nebola, tak som prisla na navstevu 😀 😀 😀 😀 😀
Elli grtulujem aj ja!!!! 😉 Dufam ze sa k tebe coskoro pridame aj my ostatne 😵

monika3
autor
28. máj 2008

cafte...... 🙂 🙂 🙂

sue vitaj na navsteve 😉

baby pokial su teploty do 30 este pohoda ale ak bude viac......no neviem 😀

lenocka3
28. máj 2008

ahoj monicka - no veru, hlasia aj cez 30 🙂
babenky, mne ten moj ovu-mikro-zazrak stale ukazuje papradie... od nedele ho mam, ovu mam asi od soboty... moze to tak dlho ukazovat?

korusa
28. máj 2008

ahojte babenky,
takze po prvé obrovskááááááááááááá gratuláciáááááááááááááááá Eliiiiiiiiiiiiiiiii, tesim sa s tebou a prajem krasne bezproblemove tehulkovanie, a hlavne optimizmus, to zle si si uz odskakala, uz bude len a len dobre, verim tomu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Dnes je tu nejak mrtvo, isli ste sa vsetky kupat? Ja tu sedim vo vychladenej kancelarii a je mi fajn, ale ako sa dostat domov, aby som to prezila? Juj, vonku to vyzera na plavky, super pocasicko, ale taketo pocasie je najlepsie uzivat pri mori, juj ja uz chcem ist na dovcu...
Viete co mi dnes kolegyna zadrela? Ze ci nie som tehotna, kupila som si take tricko, ze je troska volnejsie a tak si to hned domyslela, normalne som sa zacervenala, urcite si teraz mysli, ze som tehotna.... Sice ani by mi to nevadilo, keby som len bola. 😅
juj skoro som zabudla, leni ten mikroskop niekedy ukazuje to papradie dost dlho, mne sa zdalo, ze aj 3-4 dni. Aj to pisu v navode, ze u kazdeho to funguje inak, takze uz o take dva mesiace budes proficka, a mozno ze ani nie, pretoze sa uz nebudes musiet sledovat - akurat rastuce brusko a kopkanie v nom 😀
Tak pekny horuci dnik vam prajem.
P.S. Sue ty si bola ale krasna nevesticka 🙂

mirip
28. máj 2008

Ahojte dievčatá, akurát som došla domov z roboty, dnes je tu nejako mrtvo, ste tu ešte? Alebo som tu už sama ...

janis24
28. máj 2008

caf, ja som prave nakukla 😉

mirip
28. máj 2008

jéj super, konečne tu niekto je, ako sa máš, aj ty si už nádejná tehulka ako sue? 😉

yasminx
29. máj 2008

Dobré ránko snažilky 🙂 Prajem Vám krásny slniečkový deň 😵

janis24
29. máj 2008

dobre ranko babulky 😉
ako sa mas yasminx?
mirip sorac zacal mi vcera blbnut konik, nadejna este nie som, stale cakam na ms a rozhodujem sa ako dalej...

petkapo
29. máj 2008

Dobre ranko dievcata 🙂

Dufam, ze budete krasny den.

Ja som rano bola na kontrole na gynekologii - kvoli ureaplazme a povedala som doktorke, ze sa manzelikovi pred dvoma tyzdnami trosku ''posmyklo'', tak ma objednala na pondelok na krv 😉 Bola by som strasne stastna, keby to vyslo, ale nemam ziadne priznaky. Robila som si aj testy, ale druha ciarka tam bola len ako ''za dusicky'' ☹

libeth
29. máj 2008

Dobre ranko kocky, dnes nam trosku pofukuje a uz mi je zima 😀

dnes idem k doki na kontrolu skrz tie cysty a onkomarkery ☹ bojim, bojim... 😔

janis24
29. máj 2008

petka to vazne tam bol naznak druhej ciarky? Lebo v tom pripade to vyzera dost nadejne... 😉 🙂

yasminx
29. máj 2008

janis - mám sa celkom fajn 🙂 Trošku bojujem...na budúci týždeň ma čaká ďalší ster, to kvôli tomu môjmu vírusu ☹ tak dúfam, že sa moje telíčko s tým už nejako pobilo a bude to OK, inak ma čaká biopsia 😅

janis24
29. máj 2008

a mala si teraz nejaku liecbu? Ci sa len caka, ci sa to nahodou nezlepsi same od seba?
Jasne, biopsia je bezny postup, da sa to zvladnut v pohode, aspon budes presne vediet na com si... Moja mamina to ma absolvovane aspon 4 razy... 😖

petkapo
29. máj 2008

Janis - ano, na dvoch som mala take slabulinke ciarocky, na dalsich troch vobec nic ☹ Tak uvidime v pondelok z krvi. Ale doktorka mi povedala, ze by bola velmi rada, keby to bolo pozitivne 😉

yasminx
29. máj 2008

janis - nemala som nič, len som dostala nejaké čípky na vkladanie. A potom už len čakať, či sa moje telo s tým čudom bobije. Ale trošičku mám obavy, lebo mávam bolesti v podbrušku...ale to môže byť už aj psychického rázu. Veď uvidím. Potom dám vedieť. 🙂

petkapo
29. máj 2008

yasminx - aky virus si mala?

janis24
29. máj 2008

petka no vidis, ked ti doki povedala, ze by bola rada, tak sa nemusis bat ani ze to je prilis skoro... 😉
yasminx urcite to bude len psychicke, ono tie bolesti s tym ani vobec nemusia suvisiet... 🙂

petkapo
29. máj 2008

Janis - myslim, ze z toho ale nic nebude, lebo nemam vobec ziadne priznaky.

yasminx
29. máj 2008

janis - ja myslím, že to bude OK 😉

petkapo - mne diagnostikovali vysokorizikové HPV

petkapo
29. máj 2008

Yasminx - to je smutne ☹ A mas na to ''len'' tie cipky co si pisala? A co ockovanie? Viem, ze teraz to uz asi nepomoze, ale do buducna by mozno mohlo....
Pisala si, ze mas bolesti v podbrusku - ja si tiez myslim, ze to s tym asi nesuvisi, lebo (bohuzial) tieto druhy chorob nebolia ☹

yasminx
29. máj 2008

petkapo - ako prvé som dostala antibiotiká a také tobolky na vkladanie. Nezabrali. ☹ Potom som dostala tie čípky, myslím, že sa volajú Betadine a už mi ostáva len čakať. Veď uvidím ako to dopadne teraz. Ak by to bolo náhodou OK, tak si určite dám pichnúť vakcínu. 😉
A čo sa týka tých bolestí v podbrušku...dúfam, že sa mi nevracia endo 😠

janis24
29. máj 2008

libi jeezis az teraz som si vsimla tvoj prispevok, drz sa moja, budeme cakat na spravicky... 😉

petkapo
29. máj 2008

Yasminx - budem ti velmi drzat palce, aby vsetko bolo v poriadku!!!! Ktory den ides na ten ster?

yasminx
29. máj 2008

petkapo - ďakujem 😵 doktor povedal, že mám prísť v júni, tak pôjdem hneď v pondelok, nech to mám čím skôr za sebou... 🙂

yasminx
29. máj 2008

libeth - držím Ti palčeky aby všetko u doktora dobre dopadlo 😉 potom daj vedieť čo a ako...

scarlette
29. máj 2008

ahojte babulky 🙂
ako sa mate?
tym co idete k lekarovi drzim moc moc palceky 🙂