Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
5. jún 2008

lenand, budem držat paste na ten prefuk 🙂
libi, pink 😀 jeeeeej to viete kočky, keby sa tak dalo poslať po sieti, hneď by som vás z tej čoko odlomila 🙂
libi, takže pako úspešne zaberá, to som teda veľmi rada...asi si ho pôjdem kúpiť aj ja 😉
pink, držím palce na štátnicu, verím, že sa ti moc nechce do učenia, keď je vonku také krásne letné počasíčko 😎
ahoj monik 🙂 ako sa máš zlatko?

lenand
5. jún 2008

pink ty to zvladnes si sikulka a drzim ti prsteky 🙂 😉 😎 😀 😵

monika3
autor
5. jún 2008

Eli zatial je mi dobre 😉
i ked ja si myslim ze sme tu vsetky riadne hrdinky za to vsetko co sme ochotne pre babo podstupit a fakt si to zasluzime 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

yasminx
5. jún 2008

monika - mám to akési divné...1 deň to bolo divné, potom 1 deň nič,potom 3 dni silné a bolestivé, včera som už iba špinila a dnes to opäť tečie a celé tie dni ma bolí hlava ako koňa... 😒 tak neviem...

libeth
5. jún 2008

ahoooooj moni 😀

pink, ty to zvladnes, urcite. Budeme ta tu vsetky povzbudzovat. Ale ono ked sa nechce, tak sa nechce 😅

yasminx, ja by som ti aj poradila, ale ked ja mam taku cudnu menzes, pokazde inu, rozne dlhu a niekedy mam aj vela stielky, inokedy nic, len krv. Naposledy som mala velmi kratku. A to ty mas aku teda? V com je problem?

ja sa stale nemozem zobudit, a este som aj po obede, uf, spala by som a ten dazd mi nevyhovuje, chcela som si posadit hortenziu ked pridem domov 😲

monika3
autor
5. jún 2008

Yasminx teda ja neviem...pockaj do dalsieho cyklu aky bude a uvidis. Mozno Lenocka Ti poradi ona je tu tak najposlednejsie po tej liecbe.
Mozno sa to niak dava do normalu po tom odstaveni 😉 No ja by som mesiac vyckala

Ale ked si nie moc ista tak chod k dokimu 🙂

ellianka
5. jún 2008

moni 🙂 som rada, že sa cítiš fajn

libeth
5. jún 2008

yasminx, no veru tiez by som pockala, take stavy som mala asi 3 cykly do zadu a dalsiu som mala take nic. Najskor si mala len vysoku stielku, nepila si alchemilku, grepy....? ale ak sa citis zle, tak len k dokimu 😕

yasminx
5. jún 2008

libeth - ja Ti ani neviem, včera mi to už končilo už som nič nemala a dnes som sa vybrala na WC a znova so to spusilo, mne už je to aj smiešne...ja mávam tiež menzes raz tak raz tak...raz mi to trvá 3 dni, inokedy to neviem zastaviť ani po týždni...
...ale zdá sa, že by som si z toho asi nemala robiť ťažkú hlavu 😒

yasminx
5. jún 2008

libeth - práveže sa necítim nejako zle, len ma od samého začiatku menzesu bolí hlava ako koňa, zrejme mi chýba nejaký vitamín...aj som vyhádzaná ako puberťák 😀

ellianka
5. jún 2008

žienky, ja by som od zajtra chcela začať piť femigard...raz sme sa tu už bavili o jeho užívaní ale nechce sa mi to hľadať 😅 malo by sa začať 3xdenne malé dávky?

yasminx
5. jún 2008

ellianka - a na čo je to dobré?

ellianka
5. jún 2008

yasminx mrkni sem 🙂 http://www.ohm.sk/femigard.htm

yasminx
5. jún 2008

ellianka 😀 to vyzerá zaujímavo...žeby som to skúsila aj ja 😕

ellianka
5. jún 2008

žienky tu užívali tiež feminam (dúfam, že som to napísala správne), ten je vraj priamo na endo
ale v googli som ho nenašla, takže ti o ňom neviem povedať viac
ja som si už dávnejšie objednala femigard (poslali ho za prá dní) na koníkovi je o ňom aj celá témička
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
mrkni a vyskúšaj...budeme dve 🙂

yasminx
5. jún 2008

skúsim omrknúť aj ten Feminam 😉 a dobre by bolo keby aj podporoval a vyživoval materničku 😀

monika3
autor
5. jún 2008

ja som ho brala kedysi - uz som to tu aj pisala, mne nerobil dobre ale treba skusit 😉

pink_lady
5. jún 2008

babulky dakujem 😀 uz mi chybaju len 4 otazky - a mozem opakovat 😀 😀 A ...este obhajobu pripravit 😎

asi aj ja skusim ten femi ... 😅

lenocka3
5. jún 2008

juj kocky, ste sa rozpisali 🙂
moni - budu musiet tie bociany doletiet - som ochotna tam ponatahovat nejake siete, aby mi neuleteli, ked uz pridu 😀 😀
eli, yasmi - priamo na endo som citala o Valoflur kvapkach - ten Feminan to tam nemal pisane..., a kedze mi Feminan nejak extra nepomohol, tak by som skor stavila na Valoflur a Femigard 🙂 Takze Eli - urcite pomoze 🙂
ja asi skusim Paka smradlaveho 😀 a yasmi - no, bohvie co ti to tam tak teraz robi. Ja uz budem mat 4 menzes od liecby /duuufam/, no ale mala som to rozhodzane.. normalna krv, potom spinenie, preto chcem ist k dokimu, lebo 15 dni do mesiaca bud krvacam alebo spinim 😒 ma to nebavi... a taketo som to mala aj pred liecbou... sice doki povedal, ze kym sa organizmus spamata... ze to trva - ako hovori Moni - skus pockat este dalsi mesiac.

ellianka
5. jún 2008

našla som čosi aj o tom valoflure, vyzerá to zaujímavo http://www.magister.sk/-p-4121.html
pink 🙂 😀 ty teda poriadne frčíš
moni, si brala femigard alebo feminam???

janis24
5. jún 2008

nooo ja uz cakam, kedy ten valoflur budem moct ochutnat, lebo mi stoji na policke uz vyse pol roka. Uz sa teskam 😉 😀 Len musim pockat do mrchy, zatial sa to neoplati...

libeth
5. jún 2008

janis, a ty si si ho objednala z tej stranky co uviedla elianka? Lebo tiez nad nim uz dlhsi cas rozmyslam...

yasminx
5. jún 2008

ej dievčence...ale ste tu tých prípravkov spomenuli 😉 teraz neviem na ktorý si mám vstadiť 😀

monika3
autor
5. jún 2008

Eli brala som obidve, ale u mna uz je zial vsetko bezuspesne...ja uz snazim iba s IVF, nic neskusam, viem ze nic mi uz nepomoze...uz som s tym ako tak zmierena 😉

Ale Vam vsetkym drzim moc palce aby Vam nieco pomohlo 🙂

libeth
5. jún 2008

moni, no ja by som ho este skusila, mozno. Aspon pre ten pocit, ze uz viac preto spravit nemozem... ja sa strasne bojim ist do dalsieho IVF, kazdy den vravim muzovi, ze tam ist nechcem, ale inu sancu nevidim 😢

ellianka
5. jún 2008

moni, ja som na tom asi podobne ale idem to skúsiť už len pre ten pocit, že niečo robím 🙂 a aj preto, že sa mi suší už pár mesiacov na poličke 😀 janis, čítam, že aj tebe. a s tým užívaním sa má začať od mrchy? lebo pri tom femigarde nič také nepíšu 😅

ellianka
5. jún 2008

libi 🙂 telepatia

janis24
5. jún 2008

hej libi, mam ho odtial, lebo vraj do lekarni uz ho neobjednavaju kvoli problemom s colnikmi, takze je treba si priplatit aj postovne, bohuzial...
Ale zase na druhej strane, femigard je drahsi aj tak... 😉
monik ved mne tiez bolo povedane, ze inu sancu okrem ivf nevidia, a to sme ani poriadne nemali cas snazilkovat, max. tak pol roka 😅 A to nemam problemy ani so spinenim, ovulku som citila aj hlien tomu vzdy nasvedcoval, zrasty som vtedy este nemala, menzes pravidelny, takze ja ani vlastne neviem kde je problem... Teda teraz uz viem, lebo zrasty uz tam su.

janis24
5. jún 2008

elli az po mrche, pisu tam cez cez ms sa nema uzivat vobec...

monika3
autor
5. jún 2008

Libinka jasne ze to musis skusit a verit treba stale 😉

Ja len na sebe viem ze mam pocit, ze sme fakt preto uz urobili vsetko, proste viem ze u nas uz nic dalej okrem IVF nie je 😖 No ja zas bojujem zo strachom aby sme to este vobec mohli skusit, niekedy mam fakt desne myslienky- baby to by som sa teraz za tutu negativnu mala riadne hanbit 🤐

Libi, vyskusaj co sa da, ten pocit ze si preto urobila vsetko aspon uspokoji, ale ja ja mam pocit ze Tebe vsetko tak pekne pomaha, aj ten Feminam a teraz ten caj co pijes...podla mna je to u Teba velke zlepsenie a nikdy nevies... 😉 😉 😉

Eli , Janis som rada ze skusate vselico mozne aj napriek tomu co hovori dokinovia 😉