Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

sue13
6. jún 2008

Joooj to by bolo skvele Leni 🙂
Dakujem vsetkym co mi drzali palceky, ste zlate 😉

ellianka
6. jún 2008

sue 😵 😵 😵 gratulujeeeeeeeeem, teraz sa pekne opatruj, aby hcg aj mimčo krásne rástli 🙂
hlavne veľa pohody, dobrej nálady a pekne hladkaj bruško 😉

sue13
6. jún 2008

Elli slubujem ze budem 😵 Dakujem

lenand
6. jún 2008

uvidis ze to vyjde musis verit a potom nam posles vyrusiky 😵 🙂 😉 😵 😵 😵

monika3
autor
6. jún 2008

Sue drzali sme palceky aj na nohach. Krasna piatkova sprava vylepsi naladicku. 😉
Blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam a opatrujte sa v zdravi a v pondelok prajem obrovske HCG 🙂 🙂 🙂

sue13
6. jún 2008

Poslem a velmi rada. Stale mam slzy v ociach od radosti, je to neopisatelne a pomaly mi to dochadza 😵 😵

ellianka
6. jún 2008

sue 😵 vychutnaj si plnými dúškami ten nádherný pocit 🙂 😖
teším sa spolu s tebou 😀 😀 😀

scarlette
6. jún 2008

sue tesim sa ze to vyslo, a dufam ze nebudes zabudat na vyrusy 🙂
davaj si na seba pozor 😉

scarlette
6. jún 2008

inak kocky mam uz termin do CARu na vstupny pohovor, ideme 26/06 vo stvrtok o tri tyzdne 🙂

janis24
6. jún 2008

sue paraaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaa, strasne sa tesim, tak ti to vyslo na prvy krat, takmer neuveritelne, ale uuuzasneee!!! 😀 😀 😀 Co na to vravi novomanzelik? 😉

lenand
6. jún 2008

sue tie slzicky v ociach mam aj ja lebo viem aky to je krasny pocit po tolkom trapeni pocut tie krasne slova 😵

sue13
6. jún 2008

Leni presne si to vystihla. 😉 Moj manzel si musel ist zabehat aby to predychal 😀 😀 😀 😀
Nechce sa mu ani verit ze sa nam prave plni nas jediny sen. 😵 😵

janis24
6. jún 2008

ahoj scar, ides do iscare vsak? ku komu si sa objednala? Citala som, ze od vas chceli testy na pohl. choroby, to je zvlastne, odo mna to vobec nepytali, ked som tam bola... 😨

libeth
6. jún 2008

sue, gratulujem, to je skvele, taka krasna spravicka na piatok 😵 😎 tak krasne oddychuj a vychutnavaj si to. 😵

scarlette, super, ze idete na konzultaciu, coskoro budeme aj tebe gratulovat 😉 ja sa tam akosi nemozem odhodlat 😲 mam nejaky blok, nechapem to...

scarlette
6. jún 2008

janis ano, budem chodit k marsikovi, mne to povedala baba pri tom telefonickom objednavani tak som hned vybavila lekarku na krv

ellianka
6. jún 2008

žienky, želám vám krásny víkend nabitý príjemnou energiou 🙂 😎
sue, opatruj sa 😵 🙂 a vďaka za úsmev, ktorý tu mám od ucha k uchu 😀

pink_lady
6. jún 2008

jej to je take super ze mame dalsie tehulky 😵 😵 😵 baby vidite ze tento rok je ozaj plodny ako hovorili tie astrologicky 😅 takzeee.....ktora bude dlasia? 😵 😀 😀 😀

Sue tak este raz - gratulujeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cvirko
6. jún 2008

Ahojte balulky, no myslela som, že ešte počkám ale keď to tak veľmi chcete tak tu ich máte TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
a ďakujem vám všetkým za gratulácie, Sue, teším sa s tebou 😀

lenocka3
6. jún 2008

babenky ahojte!
gratulujem sue!!! pekne sa opatruj.
baby, skusam ovu-mikroskop, som prave dnes 28DC a ukazuje papradie - take ine ako cez ovu - to tam bolo riadne rozvetvene ako z rozpravky. Teraz to tam je huste, malilinke, ale vypapradovane, neviem, co to znamena.. 😖 😖 ja som z toho uplne hotova

lenand
6. jún 2008

to je super cvirko 😵

libeth
6. jún 2008

cvirko, dakujeme za virusiky, uz len cakat na koho dalsieho sa uchytia 😀

lenocka, no to je to co som ti vravela, ze ukazuje aj ked ovu nieje. Je to hracka, mozno niekomu to vide, ja niesom nato dobry priklad, som dnes 19dc, a tiez ukazuje uz tyzden rovnako, a teplota nic, ovu nebola ☹
ozaj som nepostrehla, ako to dopadlo s tym vtacikom? 😲

lenocka3
6. jún 2008

vtacik uz vyletel, tak chcem druheho Riska ☹ a mas pravdu Libi, prave som to citala v inej teme... a nemoze to signalizovat nieco ine? ja neviem, nejaku hormonalnu poruchu alebo co... Lebo vela bab pisalo, ze ukazuje dobre..

lenocka3
6. jún 2008

a este ma ide porazit aj z toho, ze ma stale brucho neboli. ja uz asi osediviem, ak budu meskat tyzden 😔

nelly3
6. jún 2008

sue13: gratulujeeeeem 🙂 tesim sa s tebou, to si bola na prvom IVF.?

libeth
6. jún 2008

lenocka, moze, ktovie? Moj cyklus je divny, tak aj porucha je mozna... 😀

mna podbrusko boli, tlaci, ja zas dufam, ze tak skoro nepridu, este maju cas. Ale mozno tebe nepridu?????? 😀

lenocka3
6. jún 2008

ja neviem, mna az hlava zacala boliet... ja nechcem hormonalnu poruchu 😢 😢 a zase ked pridu o tyzen neskorsie, tak to by skor znamenalo nejaky anovulacny ale ked to papradie aj hlien bolo vsetko nacas ... zas na druhej strane som nafuknuta uz tri dni... a to vzdy pred ms sa tak nafuknem ako balon 😒

pink_lady
6. jún 2008

baby ja som tomu dokinovi este nevolalala nechcete mu niekto za mna zavolat? 😀 😀 😀 😀 ked ja tak bojim 😕 😕 uz mi prave zacina druhy tyzden mrchy 😠 😠 a boli ma vajecnik ale tak ze uz vidim tu "naaadhernu cystu" 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 cela noha mi ide z toho odpadnut 😠

libeth
6. jún 2008

ahoj nelly 😉

leni, vobec nemu ist o horm. poruchu, moze to ovplzvnit aj jedlo, napoj co si mala... s napojmi to mam odskusane 😉 a mozno dostanes mrchu len tak, ze pride a bez nejakych sprievodnych javov. Skus si odmerat rano teplotu a budes vediet, ak je nizka mrcha pride coskoro, ak bude vysoka, tak si bud pockas, alebo aj .... 😉 je mozne. Ale vsetky tie zle myslenky odozen, ved ide vikend tak relaxuj inak ako rozmyslanim nad mrchou 😉 😵

libeth
6. jún 2008

pink, no len mu ty pekne zavolaj. Sa nadychni a vytoc cislo 😉 snad nechces tie bolesti co si mala naposledy????? sup, sup, sup 😀 a volaj

pink_lady
6. jún 2008

ufff no dobre teda idem na to 😕 😕 😕 😀