Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

libeth
9. jún 2008

moni, tak mi to povedal doki v centre, ze pri naleze co som mala som mala ist hned na IVF, a nie na liecbu, alebo som ju mala mat kratsiu, ze on sa bude snazit vystimulovat to posledne co tam je, a nechapem preco ma nestopli v stimulke, ale zas kto mal vediet, ze to budu len cysty, ze?

lenocka, ak ti po IVF zostanu embyjka, tak potom ides len na vklad rozmrazenych, pokial sa neminu. A az potom ides na dalsi 2.pokus. Pri KET platis, menej, len za lieky na podporu stielky maternice a pozno este nejake manipulacne poplatky...

monika3
autor
9. jún 2008

Libi to ti hovorili v GF ze? aj mne v podstate to iste 😉 Ale zase mna nikto netlacil po operacii hned do IVF, ze je to na nas ako sa rozhodneme a ze v tom akom stave som je pre nas njalepsie IVF a samozrejme ze vylucit sa nic neda tak mi sme vsadili na druhu moznost
A ze liecba mi nie je treba 😕

lenocka3
9. jún 2008

ahaaa, takze tak 🙂 dakujem moni.. som vobec netusila, ze ako to funguje. A vlastne aj pred KET je taka stimulacia ako pred ET?

lenocka3
9. jún 2008

aha 🙂 libi - uz chapem vsetko 🙂
...ja som rozmyslala, ze veru asi skocim ku tomu dokimu, hned ako prestanem krvacat... to bude tak 5 dc, skocim ku nemu tak na 10 dc - nech pozrie a nieco mi teda da... fakt si ani dovolenku nemozeme objednat riadne, lebo sa mi tam nechce ist, ked budem spinit...
a mne doki tiez povedal, ze na mojom mieste by uvazoval o ivf, ale ze je mozna aj prirodzena cesta... hm... myslela som, ze po liecbe sa v poho podari, no ale akosi nic ☹ a zase okolo mna vsetci chodia, ze kedy bude babo ☹

ellianka
9. jún 2008

krásny dníček "vospolok" 🙂
libi 😉 nehodíš foto tvojho záhonu? ja by som sa tak rada potešila aj inšpirovala 😉
ja mám z toho 1.IVF skôr pocit, že je to akoby len také skúšobné...samozrejme, keď sa zadarí na prvýkrát je to super...ale poväčšinou sa aspoň odsleduje ako žena na stimuláciu reaguje. libi poznám dve žienky, ktoré po prvom ivf -ku nemali žiadne vajká ale do druhého išli na iný protokol (iné injekcie, lieky...) a obidve mali bohatú úrodičku a už sú maminky 🙂 uvidíš, aj pri tebe tento fakt určite zvážia. nebuď smutná 😵

ellianka
9. jún 2008

libi ale jedno nechápem, máš problém s ovulkou a nič s tým nerobia? 😅
janis 😉 úplne s tebou súhlasím, čo sa týka tej hormonálnej liečby...síce som ju nepodstúpila ale nejak tak si to predstavujem a po dnešku to vyzerá , že ma neminie
leni, pred KET je trochu menej obtiažna stimulka a mnoho babeniek, ide do KETka v prirodzenom cykle, čiže bez stimulky, dokonca aj IVF sa tak robí.

monika3
autor
9. jún 2008

eli 😉 🙂 🙂 ahojcek

Libi zmenis CAR a tam To bude uspesne... 😉

libeth
9. jún 2008

eli, velmi sa snazim verit tomu, ze bude daka urodicka 😉 velmi, a od vtedy som mala podla BT ovu asi 3 krat, naposledy v novembri. A moja doki, povedala jasne, ze mam si vzbrat CAR.
a mam v plane aktualizovat stranku, uz tento tyzden, len vcera prsalo, tak sa nedalo fotit, ale uz natom zacinam pracovat 😉

ellianka
9. jún 2008

moni 🙂 😵
libi, už sa teším 😉 a želám odvahu na ten CAR
naši my cez víkend doniesli článok o výborných výsledkoch CARu v Brne, vraj je celosvetovo na veľmi dobrej úrovni, chodia tam páry z cudziny a každá druhá žena odchádza ako tehuľka...normálne mám z toho chrobáka v hlave. uvidíme...možno si to necháme ako zálohu, ak by sme boli samoplatcovia

libeth
9. jún 2008

moni, eli, ja som uz rozmyslala aj nad tym Brnom, tiez som pocula chvaly nan.

ellianka
9. jún 2008

možno by stálo za to ísť tam len na konzuláciu 😕

monika3
autor
9. jún 2008

Baby ale v cechach sa nepreplaca cez poistovnu IVF ze? - tam sme samoplatci

ellianka
9. jún 2008

áno, tam sme samoplatci a ak si dobre pamatám, tak to CARko v Brne neprepláca ani ziadna ceská poistovna.

janis24
9. jún 2008

no babulky ja som tiez o tom citala, ak myslite to CARko, ktoreho sucastou je aj centrum na liecbu endo, tam su fakt experti, ja som tej dokine aj pisala maila do tej poradne, co je aj na nete...Ale to som uz vravela. 😉
Ja nad tym tiez rozmyslam a dokonca to mam aj celkom blizko, lebo ked sa nepodari prvy pokus v iscare, chceli sme ist do heliosu, ale zistili sme ze Brno je predsa len blizsie... 🙂

libeth
9. jún 2008

ved prave, alebo nechat si to ako moznost, ked miniem pokusy, daleko to nemam ani ja, tak by to bolo nakoniec ako posledna moznost. 😕

monika3
autor
9. jún 2008

Libi neboj budeme drzat velmi silno palce aby viac pokusov nebolo ale iba jeden jediny 🙂 a aj ostanym nech prvy je uspesny 🙂

cikyta
9. jún 2008

mirip, všimla si si vôbec,že to,čo som ti písala nebola urážka? Zrejme nie,ale aj taký sú ludia...hm

scarlette
9. jún 2008

caute babulky co nove? ja mam dnes za sebou odbery krvicky tak uz len cakam na vysledky ... hadam negativne 😀

pink_lady
9. jún 2008

ahojte 😀
ale mi dalo roboty pokial som to vsetko od piatku precitala 😅
Vitam nove holky 😉
Libi - ja si myslim ze ked sa tak bojis tak to dopadne nad ocakavania - aspon ja mam taku skusenost ze ked sa niecoho velmi bojim dopadne to super a naopak 😉 kazdopadne budem drzat palceky 😵

A ako ste tu opisovali tie sny o babatkach a rodeni 😀 ja tiez som si uz par krat odrodila a potom po "porode" som odpocivala s diedatkom vedla seba v posteli a ked som sa zobudila len som sa divila ze kde to miminko je ☹ uplne som ho este na rukach citila 😀 😀 😀

sue13
9. jún 2008

Ahojte baby 🙂 Vidím že tu máme aj nováčikov 🙂
Scarr ako dopadla krvička????
Libi ideš na IVF? Alebo som to pochopila zle???? 😉
Pink aj ja mávam take sny často 🙂 Neboj on sa Ti isto splní 😵 Želám Ti to.... 😉

mirip
9. jún 2008

Ahojte, ahoj sue blahiželám k 5tt, ste tu ešte?

sue13
9. jún 2008

Ďakujem Mirip 😉

mirip
9. jún 2008

nie blahiželám ale blahoželám sue 😀 ach tie moje preklepy tie sa ma držia, no dúfam že sa mne podarí dostať do marcoviek, ked som už februárovky nestihla 😔

lenand
9. jún 2008

sue pekne ti to tam svieti 5tt a inac pekny datum 14 .2 to je valentyn 😉 mne doniesol oliverka mikulas a ty budes mat babulko na valentyna super 😉 😵

lenand
9. jún 2008

mirip marcovky su tvoje 😵 uvidis

scarlette
9. jún 2008

sue to este neviem, cakam na vysledky a mali by byt v piatok, potrebujm ich do CARu

sue13
10. jún 2008

Dobré ránko 🙂 Ano mám tam pekný dátum 🙂 Bolo by to pekné dať manželovi Valentínsky darcek 😵
My sme sa vtedy aj zasnubovali 🙂

pink_lady
10. jún 2008

Babulky prajem pekny den Vam ... kedze sa mi to blizi chystam sa ucit dnes cely den ale kolko mi to vydrzi netusim 😀 😀 😀 😀 😀

petkapo
10. jún 2008

Ahojte dievcata!

Sue - blahozelam aj ja 🙂 Drzte sa a nech vsetko ide tak ako ma 🙂

Baby - ja stale cakam na mrchu a musim povedat, ze uz som tak nervozna, ze na to ani nenachadzam slovo. Som dnes uz 78 dni od poslednej injekcie a sibe mi statocne ☹ ☹ ☹ Uz zacinam mat pocit, ze to nevydrzim a jednoducho sa zblaznim.... Brucho ma boli a boli a boli a mrcha nikde ☹

janis24
10. jún 2008

bre ranko 🙂
petka chudiatko moje, to mi je luto a hovorila si to dokimu? Lebo ked je ti takto zle neviem ci by fakt nebolo lepsie keby ti pichol vyvolavacku...Aby sa ti ulavilo... A ake su tie bolesti, su aspon take normalne kramove, alebo sa podobaju na endo? 😅

pink vela sil do ucenia, citim s tebou, este to mam v zivej pamati 😉 😀