Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
14. máj 2008

Libi jasne ze sa to mohlo zmenit, vsetko sa meni....a to je dobre ze myslis pozitivne, bez toho by to neslo 😉

takze ideme vsetky do dalsieho snazenia 😉

ellianka
14. máj 2008

krásne ránečko 🙂 len teraz sa mi podarilo vstať 😀
včerajšie KET prebehlo v pohode ale večer ma chytila strašná migréna a snažila som sa to vydržať bez ružovej, nakoniec som od únavy zaspala 🙂 ostala som doma a len sa tak povaľujem...radostne a dúfam, že v zdraví prežijem nasledujúcich 12dní 😵 slniečko to hádam vyrieši 😎
lenočka, 2xdenne...úúúúúha tak to vám držím silno palce 🙂 😵

lenocka3
14. máj 2008

je eliiii - vitaj 🙂 az za 12 dni sa bude dat povedat, ze ako to dopadlo? 😵 juuuuj drzkam palceky velmi velmi

libeth
14. máj 2008

korusik 😵

lenocka, som rada, ze je ti lepsie 🙂 ale pocuj 2x denne cely mesiac, uf, tak ten moj by to nezvladol 😀 a o mne nehovoriac 😀 😀

elianka, a ako sa citis? za 12 dni ides na test? a kedy planujes sama testikovat?

moni, hej hej, ideme do toho znovu, ozaj a 20.5 idem k liecitelovi, uz sa tsom potom mala aj ovu, teda podla teploty 😅 tak idem verit v zazraky, ine mi nepomoze.

monika3
autor
14. máj 2008

Eli 12 dni a je rozhodnute, vela vela stasticka 🙂 🙂 🙂

Lenocka ty si riadna snazilka to sa musi uznat 😀 😀 😀

ellianka
14. máj 2008

žienočky ďakujem za palčeky 🙂
libi, testíkovať neplánujem, chcem sa nechať prekvapiť...krv je vždy istejšia a snáď to s mojou zvedavosťou vydržím 😀 😀 😀 ale keby nie, určite dám vedieť
manžel mi včera nakúpil horu vitamínu c, vraj aby sme odohnali MS ale myšlienky na ňu silno silno zatláčam 🙂 už len to tu napísať ma stálo kopec námahy 😅
moni 🙂 veď vieš...kiežby to rýchlo ubehlo
leni, ani za 12 dní to nebude stopro isté, až prvá ozva srdiečka potvrdí úspech

libeth
14. máj 2008

eli, tak hor sa na vitamin C, a nech su vsetky myslienky na mrchu prec 😵 😉

vcera ked som bola na ultrazvuku, tak mne hovorila o tom ze cysta sem a cysta tam a holka co bola somnou, tak tej vravi, ze jej 8tt. Ale brala som to sportovo, ale to asi aj preto, ze kolegyna mi navarila taky naladovy cajicek...a bolo mi ponom moooooooc fajn 😀

korusa
14. máj 2008

eli drzim palce, tak len pekne oddychuj a o 12 dni cakame tehu virusiky 🙂
Leni no ty sa nezdas 😀
Libi, za chvilocku sa dockas, uvidis, liecitel ta da dokopy a potom lekarka bude len kukat a kukat a po cyste ani chyru ani slychu. Inak ako som vcera robila tu statistiku, tak som si vsimla, ze jedna babenka tiez dlho dlho neotehotnela s endo a teraz ma v pase 8 mesacneho synceka a je tusim v 6tt s druhym - myslim, ze aj pri nas to tak bude, najprv nic nic a potom sa to tak rozbehne, ze budeme mat kopu deti 🙂 uz len staci, aby sa to rozbehlo 🙂
Niekedy naozaj je to len o psychike 🙂

lenocka3
14. máj 2008

🙂
kocky, mne sa dnes nic nechce, idem chystat prve krabice na stahovanie... 😵 ble, to bude robota. Prave ma ozaj napadol dalsi ucinok Feminanu: neviem ako vy, ale ja kazdu ms nemam vyrazky na ksichte, ale take riadne - hnusne hnisave vo vlasoch okolo tvare - v tej spankovej casti - su hrozne bolestive a vzdy ich mam 5-6 az takych, ze vyzeraju ako nejake vredy... fuj. Teraz nemam ani jeden ani naznak 😀 😀 To je dobry ucinok, co? 😵
A Feminan asi nejako podporuje rast sliznice alebo co..., lebo teda s prepacenim idu zo mna kusiska... 😅
korus - ty si zlata - to mne sa po takej sprave vzdy len zda, ze zbytocne stresujem 🙂 😵

monika3
autor
14. máj 2008

Leni tak trochu to ucinkuje, ksichtik mas OK 😀
Tak to je neprijemna MS,ked mas take problemy, myslis ze to mas z toho Feminamu?

lenocka3
14. máj 2008

ja si myslim, ze ano. ci co myslis? ze nieco ine zblblo?

monika3
autor
14. máj 2008

No mne sa zase zda ze by mi uz mohla zase MS skoncit...Zajtra uz bude 8 den tak ju uz nechcem ani viditet 😀
Inak mne sa uz ani nechce kontrolovat co ako je , jednoducho normalne fungujeme a nic si neodopierame aj ked to este nemam ukoncene 😀 😀 😀

a Leni mala si to aj predtym ....ak nie tak ho vysad ak nemas z neho dobry pocit

lenocka3
14. máj 2008

ved uz si ho radsej nedavam... uvidim, aky bude dalsi cyklus.. mam ist aj k dokimu na cytologiu - preventivne, takze tak. aj na sono prsnikov - to ti uz robili? teda, mne robili vsetko mozne, ale sono prsnikov este nie 😅

monika3
autor
14. máj 2008

hej Leni sono prs mi robili minule leto... 🙂 ked mi to ho robila dokina tak bola cely cas ticho a je ze dufam ze som OK, lebo to by bolo na infarkt este s tym chodit nie....no porazilo by ma urcite 😀 😀 😀 ona ze vsetko v poriaku nic mi nehrozi 😉

jasne uvidis aky bude dalsi cyklus 😉

aneleh2812
14. máj 2008

Ahoj kocky. Aj ja mam endo...V janusri som bola na laparke, teraz som po druhej injekcii Zoladexu. tieto stranky o endo. mi velmi pomohli, dozvedela som sa tu viac ako od doktora.Drzim vam vsetkym palce, aby vam vyslo po com tak tuzite 🙂 Ja uz nastastie nam dve dcery a prave preto sa chcem spytat: neviete ci je mozne otehotniet pri Zoladexe,ked si nedavame pozor? 😨 Ja myslim, ze nie,nakolko su vajecniky odstavene,menzes nemam.Neviete o tom nieco?

libeth
14. máj 2008

aneleh, vitaj u nas. Je skvele, ze mas uz deticky, takze tato stranka ta trapit az tak nemusi 😉 ale co sa tyka zoladexu, tak ano, vajecniky su odstavene, takze by si pripadne otehulkovat nemala. Ale vies, ze ak chce mimco prist, tak si cestu najde 😉 😀 a zazraky sa dejuuuuu, ale nie nemyslim.... a planujete este dalsie mimi?

korusik, si zlata, este ze si robila tu statistiku, povzbudive pribehy sa vzdy zidu 😀

inak poviem vam, viete ako mi odlahlo? Sama som prekvapena, aj ked to nieje OK, citim sa OK, a co je cudne, tie bolesti co som posledne mala su fuc. 😅

lenocka, aj ja som mavala take pupaky vo vlasoch 😕 a vidis, ani ma to nenapadlo, ja som ich uz od vtedy co to uzivam nemala 😉 a co sa tyka tej sliznice, tak ano, mala som taku ako pises, ale zas moja, dobra sliznica, lepsi uhniezdenie, nie? Sak teda makkucko a teplucko pre vajicko 😀

boze, nechce sa mi ucit 😠 vyhybam sa tomu ako cert krizu 😝 😀

lenocka3
15. máj 2008

aneleh, ahoj 🙂
libi - prepac, trosku ta opravim:
pri zoladexe nie je vylucene otehotnenie. Je sice malo pravdepodobne, ale su pripady, kedy zena otehotnela prave pocas liecby zoladexom. Aj Mirip spominala, ze s takymto pripadom lezala jedna kocka vedla nej v nemocnici. Ja som to nasla tiez na webe, kde lekar v nejakom fore upozornoval, ze par ak nechce babo, tak by sa mal chranit kondomom aj pri uzivani zoladexu, kedze nie je vylucena tehotnost. Zoberte si napr mna aj Miri, obe sme mali normalny menzes pri zoladexe 🙂 Keby konkretne u mna nevyvolaval skor odpor k sexu ako chut nan, tak neviem neviem, ci by som uz teraz nemala o starost menej 🙂 😵

janis24
15. máj 2008

ahojte babule, co este vsetky spite ci tak pilne pracujete? 😉 😀
libi vidis to je presne to o com som hovorila, bez ohladu na vysledok si pokojnejsia, lebo vies na com si a zbytocne sa tym dalej nezaoberas a to ma strasne dobry vplyv na psychiku a uvidis ze teraz vsetko pojde velmi krasne, male cysty popraskaju, liecitel pomoze tiez a potom huraaa do pokojneho snazilkovania a zazrak je tu 😉 😀 😀

aneleh ahoj, sme radi, ze ti tieto stranky pomohli, v podstate sme na tom vsetky rovnako, keby sme sa nemali navzajom, znasali by sme to omnoho horsie... 😅 A k tvojej otazke: nie, otehotniet by si nemala, povie ti to takmer kazdy lekar a je to aj logicke... Ale ako vravi libi, zazraky sa deju a vela bab ma pocas liecby menzes a teda moze aj otehotniet, ale je to veeelmi zriedkave, este ked vezmes do uvahy nasu diagnozu... 🙂

janis24
15. máj 2008

lenoc tusim sme pisali naraz 😉

lenocka3
15. máj 2008

no veru naraz jani 🙂
ale zase az za taky extra zazrak by som to nepovazovala 😀 😀 😀 hned sme tu dve co mali menzes 🙂

ellianka
15. máj 2008

ahojte žienky 🙂
idem si vás dôkladne prečítať lebo tá endo liečba ma veľmi zaujíma

lenocka3
15. máj 2008

🙂 ahoj eli 🙂 ako sa citis? dufam, ze v poriadku 😵

ellianka
15. máj 2008

ahoj lenočka 😉 cítim sa fajn 😵
do konca týždňa som doma, tak je to parádička 😎 len tak lenošiť
už sa sťahujete? to je super 🙂

lenocka3
15. máj 2008

no, pomaly ☹ vcera som nabalila obom plne auta krabic a to som zobrala "par drobnosti"... vobec nevyzera, ze som nabalila 7 veliciznych krabic... 😀 najvacsia krabica patrila mojim topankam... vsetci sa mi smiali 😀 😀 😀
postupne dalsie a dalsie...uf.... a ked si predstavim, ze to treba potom vybalit... 😔 to bude ina brigada 😀

janis24
15. máj 2008

fuha leni, to by sa mi nechcelo teraz... 🙂 Ale aspon presunies pozornost... 😉 S tymi topankami mi hovor, lenze ja z toho nenosim ani polovicu, len je mi to luto vyhodit... 😅

monika3
autor
15. máj 2008

ahoojte....
Leni stahujes, to sa tesite....budete vo vlastnom

baby vcera som mala super prihodu, jedna pani s ktorou obcas cestujem mi hovori: vy cakate babatko ze?
som nechapala kde to vzala a vyviedla som ju z omylu a ona ze som uplne zmenena a je ze to mam asi niak inac vlasy a ona ze nie, som ina a aj dcera bola tak zmenena ked bola tehu...no zabavila som sa...

inak zmenena som asi z tych kvapiek, lebo fakt od kedy ich beriem je mi niak divne od zaludka ani mi nechuti jest a niake to kilo islo aj dole. A este sa aj niak vyhadzujem z nich... 😠
No asi napisem do tej firmy ci ich mozem brat aj menej...

libeth
15. máj 2008

ahojte krasky 😵 ja pilne pracujem 😉

lenocka, aj ja by som sa chcela stahovat, mna to bavi, veci balit a ukladat atd... najvacsiu radost mam z krasne upratanej skrine, ked si mozem skladat pradlo a tak, moja svagrina vravi, ze niesom normalna 😀

moni, ja som mala podobnu skusenost v pondelok. Bola som v detskom domove, a stalo tam take male dievcatko, skolkarka. A ona sa mi chutila brucha, ze jej, pani vy budete mat babatko?
Tak som jej musela vysvetlit, ze nie, to som sa len tak moc napapala 😀

monika3
autor
15. máj 2008

Libi to bolo pekne....tak nech sa ti to stane aj skutocnostou 🙂 a co si pachala v detskom domove? 🙂

inak pisala som do tej firmy tak som zvedava ci odpisu

pink_lady
15. máj 2008

ahojte babulky
tak uz som naspat v praci, na sluzobke bolo celkom fajn, ked bola cez prednasky nuda tak som si Vas cez mobil internet citala 😅 len cez mobil mi nejde odpisovat ☹
mam more roboty 😠 tak len tak v kratkosti:
- libi, moni - aj mne sa raz stalo podobne, mna raz taka babka chcela pňustit v kostole sadnut, ze pani vy cakate babatko, sadnite si 😀 😀 😀
libi, je mi luto ze si tak dopadla u dokiho, no drzim vsetky palce aby tie male vodove potvorky same popraskali ...A nikdy nevies, mozno je medzi nimi aj dake jajko 😵
leni je super ze idete do vlastneho 😉 ale to balenie a vybalovanie ti nezavidim 😀 😀 😀
elli moc moc drzim palceky 😵 ale na sluzobke som stretla bociana - to urcite letel za tebou 😅

lenocka3
15. máj 2008

😀 😀 tak to je sila kocky... mne pred ms kamoskina mamina hovorila, ze som "ina", ze co je so mnou a hned si ma premieravala 😀 tak som sa zasmiala, ze idem dostat kramy a mam naliaty hrudnik a brucho a nechcela verit 😀
to je dobre znamenie 😀