Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
18. mar 2008

...no asi hej... hormonalnou liecbou sa taky zrast tazko upravi...fnuuuuk. neva, ideme nasl. 3-4 mesiace na to, a ked nic, tak... tak neviem ☹

lenocka3
18. mar 2008

nech ma aj roztrhne 😀

monika3
autor
18. mar 2008

dakujem Ti Libi, inak to je asi niaky sypany caj, ze?

ja som zrovna dnes dostala MS tak uvidim ako to bude prebiehat, rano ma bolelo trochu brucho ale ako bez tabletky som to v pohode vydrzala...
Zacnem este od dnes tie cajiky a uvidim... 😉

monika3
autor
18. mar 2008

neboj Leni niak sa to vyriesi, teraz mysli na to ze si snazilka asi po liecbe a v poriadku....a si pripravena stat sa maminou 😉

janis24
18. mar 2008

cauteeee, siestaaaa, smola. 😅 😀 😀 😀 😀
Ja som totiz bola na injekcii, tak uz mam piatu za sebou. 😉 Ked som sla do roboty, strasne chumelica tu bola...

libeth
18. mar 2008

monika, nie to su kvapky 😉 😵

janis24
18. mar 2008

inak libi ta firma "Slnieckova" je dost seriozna som zistila, fakt tam maju vela veci cerstvych, teraz som mala ale s nimi mensi problem, dosla mi totiz kniha za 4 stovky, ktoru som si vobec neobjednala, tak som volala priamo s konatelom, ten hned vedel o co ide, ze to poslali na zlu adresu, strasne sa omluval a povedal, nech to poslem naspat aj s cislom uctu, ze vsetky trovy mi zaplatia a lucil sa tym sposobom, ze tam ide niekomu utrhnut hlavu 😀 😀 😀 Strasne bol zlaty...

lenocka3
18. mar 2008

dakujem Monicka - mas pravdu 🙂 nebudem stresovat, uz som to rozdychala 🙂 pockame a uvidime 🙂
janiska - no vidis, uz len jedna injekcia a vsetko bude v poriadku 🙂 to je super 🙂 potom uz budeme vsetky oficialne snazilky 🙂
baby, ja dnes koncim s PC 🙂 mame nejake stretnutia z firmy, tak sa mi majte pekne 🙂 papa a pekny den 🙂

monika3
autor
18. mar 2008

Janis sestka je dobre cislo 🙂 to je dobre vediet ze je to seriozna firma

ten feminam si premyslim , teraz este mesiac vydrzim s cajikmi 🙂

lenocka pa zajtra 🙂

libeth
18. mar 2008

janis, parada este jedna 😉 😵
a mas pravdu, ja som to objednala mailom,nie cez ten ich formular co tam maju. A oni mi poslali ye objednavka je potvrdena, a dokonca mi poslali ze im prisli penize, s tym som sa este nestretla. 😵

lenocka, aj tebe pekny den.
ja sa snazim spravit si zoznam na dovolenku co potrebujem, ale dnes som nejak mimo 😀

korusa
18. mar 2008

Ahojte babenky,

tak vas sklamem, kramosky dosli este v sobotu ☹ No co uz, ide sa dalej. Ale bolesti neboli vobec take hnusne, asi tie cajiky pomahaju 🙂 A tento tyzden mi zacal v robote fest hnusne, ani som vas nestihla precitat, juj nech uz je stvrtok poobede a volnooooooo 🙂
Tak to som rada Libi, ze feminam zabera, len tak dalej. A lenocka neboj vsetko bude ok, telo sa so vsetkym vysporiada, stale sa mi zda, ze je to cele o psychike.
Baby takze je to na vas, ktora zacne baby boooommmm? Nech ju uz mozem nasledovat 🙂

libeth
18. mar 2008

korusa, to mi je luto, som na teba myslela cez vikend, ale mam pokazeny net, dufam, ze coskoro pojde. 😕
A tiez si myslim, ze myslenie vela ovplyvnuje. Napr. Gynexu som vnutorne neverila a nechutil mi. Feminan mi chuti a verim, ze mi pomoze. 😵 Vcera som ho sice zabudla v praci 😔 ale tak stava sa.... 😅

Ja sa tesim na stvrtok rano, dufam, ze nebudu nikde buracky a pekne v klude prideme na chatu. 😎

monika3
autor
18. mar 2008

tak ja som z obeda spat 😀

Libi to mas super ze idete zmenit prostredie...dufam ze aj pocasie Vam vyjde 🙂 Ja som si seba tiez predstavovala ako si pekne vylihujem pred chatkou...ale neviem ci nebude prsat..

Korus verim ze bude aj lepsie a raz to vyjde... o tej psychike to uvidis na tom DVD, som zvedava ci sa ti to bude pacit... 🙂

janis24
18. mar 2008

ahoj koruska, to neva ze dosli kramy, hlavne ze boli v poho a ze si nemala bolesti... 😉 Aj ja sa tesim na stvrtok, hoci som si naplanovala upratovat, ale uz teraz vidim, ako sa mi bude chciet... 😅 😀

libeth
18. mar 2008

monika, ake DVD? Ak sa smiem spytat 😲

monika3
autor
18. mar 2008

Baby raz sa to tu musi uz obratit aj k dobremu....

Libi a ty ked beries ten Feminam tak nemas to krvacanie?

janis24
18. mar 2008

monik ja som sice nemala take krvacanie pomimo, ale robil mi problemy neustaly vytok a na to mi ten feminan pomohol, teda okrem ineho... 😉
A libi to berie este asi kratko na to, aby vedela povedat, ono sa to ukaze az tak nabuduci cyklus...

libeth
18. mar 2008

no veru, velmi som zvedava, co to spravi. Ale myslim, ze pomaha 😉 trosku ma sice picha sem tam podbrusko, ale ja verim, ze to bude OK.
Monika, a to krvacanie-spinenie rano som mavala, ale posledne dni to bolo len skoro nic, myslim, ze dnes tiez nic. Velmi sa tomu tesim, a dufam-verim, ze to tak aj ostane 😀 😵

monika3
autor
18. mar 2008

janis Libet dakujem Vam

mozno ho niekedy skusim....

monika3
autor
18. mar 2008

konecne som mam trochu casu a dopisat co som chcela.....

Baby to je uplne super ze Vam to takto pomohlo, fakt som rada ze mate z toho Feminu take dobre skusenosti...

a uz ked to Vam obidvom pomohlo mam k tomu vacsiu doveru 😉

libeth
18. mar 2008

tak zatial to pomaha, neviem sice preco ma picha v pravom vajecniku, lebo ovulacia to byt nemoze. Ale zatial to nepripisujem kvapkam. Ak bt to vsak este zajtra pretrvavalo, tak znizim radsej davkovanie. Pomaly snad dalej zajdem 😉

mirip
18. mar 2008

halóóó, ešte ste tu????????????

babulko
18. mar 2008

Ahojte kocky mozem sa k vam pridat?

lenand
19. mar 2008

ahoj babulko sme aj vo volnej diskusii tie co mame endo mozes prist aj k nam inac dobre ranko vsetkym 🙂

janis24
19. mar 2008

aaahojte, bre ranko 😉 baby vcera som si bola kupit rifle a som zhrozena z ich velkosti 😠 Normalne som sa nas... a iniciativne som sadla na stacionarny bicykel na hodinku, potom dvesto brusakov a tak, takze teraz sa moc nehybem... 😀 😀 😀 😀 Uvidime, ako dlho mi to odhodlanie cvicit vydrzi 😉

babulko ahoj, vitame ta medzi nami 🙂

libeth
19. mar 2008

caute babulky 😵 este dnes v praci a potom jujujuj 😀
janis 😀 , ja som sa rozhodla ze musim nieco so sebou urobit, lebo do plaviek si veru netrufam ... ale nechavam to az po chate, tam si este uvarim nejake dobrotky a az potom sa budem tryznit 😅

petkapo
19. mar 2008

Ahojte!

Lenocka, velmi velmi ti drzim palce pri snazilkovani 🙂 Dufam, ze pozitivne myslenie a cajiky pomozu!

Korusa - prisla som medzi vas trosku neskor, tak trosku nemam prehlad, kto uz snazilkuje a kto nie, ale ty uz asi hej, ked si cakala, ci M pride alebo nie.... Ak nevyslo teraz, podari sa nabuduce... Aspon mozte viac ''skusat'' a viac sa k sebe tulit 🙂

Ja dnes o jednej idem na prve sono od operacie a tiez vysledky z cytologie a testu na chlamydie... Mam z toho bobky 😒

libeth
19. mar 2008

petkapo - tak nech ti tie vysledky dobre dopadnu 😵 Budu v poriaku, neboj a mysli len pozitivne 😉

petkapo
19. mar 2008

Dik Libi, velmi sa snazim mysliet pozitivne a dufam, ze to bude v poriadku, ale podla toho ako sa mi strasne nedari od zaciatku tohto roka, mam take trosku mini obavy 😒

libeth
19. mar 2008

petka, kazda mame z cas od casu obdobie ked sa nam nedari. Avsak na druhej strane aj ked je to neprijemne, vzdy nas to niekam posunie dalej a neboj, niekto tu ma v mote ze po burke vijde slniecko, tak tebe vijde tiez 😵 budem drzat prstiky, aby si vysla od lekar vysmiata ako to slniecko 😵