Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
30. dec 2008

bleelka ale to kazdemu z nas tu ...vsetky sme na jednej lodi 😒

lenand
30. dec 2008

čavte kočky prajem vam všetko dobre v novom roku a hlavne aby ten rok 2009 bol pre vas ten najkrajši a aby ste sa tešili zo spravy o tom že ste tehu a potom o 9 mesiačikou aj z bebetka to vám prajem z uprimneho srdiečka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

csilla76
30. dec 2008

caute 🙂 leni beriem si zopar a vdaka 🙂

lenand
30. dec 2008

csilla a budeš testovat alebo počkaš až na krvičku

csilla76
30. dec 2008

uvidim leni ked bude moj gyndos robit v piatok tak pojdem na krvicku,ale mozno v novom roku testnem-mám 2 testy Rapiclear 🙂

lenand
30. dec 2008

tak potom daj vediet ako si dopadla je čakam len pozitývne spravičky mam také tušenie že sa poriadne zahryzli bambulky 😵

csilla76
30. dec 2008

jááááj leni bodaj by to tak bolo,to by bol nas najkrajsi novorocny darek 😵

mirip
30. dec 2008

moj novoročný darček sa volá menzes 😠 čaute

nelly3
30. dec 2008

ahojte 🙂
kam sa zajtra chystate? my ideme k znamim, bude tam taka mensia oslava 😎
kedy sme sa uz nevideli na konovi tak do noveho roku 2009 prajem to po com vsetky tuzime a vsetko len to najjjjjjjj. takze na buduci rok budeme vsetky tehuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

bleelka
30. dec 2008

jasne, ze budeme... musime... to by v tom bol cert keby nie 😀

katrin21
30. dec 2008

baby, veseleho silvestra zajtra !!
my ideme v nedelu do zavaznej poruby na lyzovacku, je to niekde na Orave, nikdy som tam nebola, ale mame tam nejaku chatu na dve-tri noci, tak sa tesakujem... 🙂

inak... ste pisali o najakych pocitoch na zac, tehotenstva.. ja ked som bola tehotna, tak som mala pocit, ze kazdy den dostavam mrchu- bolelo ma tak brucho, ako ked uz uz ma prist... a furt nic.. tak ma ani nenapadlo, ze som v tom, lebo mna vzdy pred tym par dni tak bolievalo brucho... ale ked uz nesla dva tyzdne tak som testla a bola slaba druha ciarka... inak mi ani raz nebolo zle.. nic, ani som nevedela, ze som tehotna, len som asi v 6 tyzdni zacala jemne krvacat, ale po tyzdni t preslo a potom klidek.. mohla som aj buky valat.. ani druhy raz mi nebolo zle... ani som nic necitila..

monika3
autor
31. dec 2008

ahoojte kocky 🙂
prajem Vam dnes perfektneho silvestra a v nom roku pekne velke bruska 🙂 🙂 🙂

Ja uz som doma z nemocky, tak aby to vsetko dobre dopadlo musim len lezat a lezat...

Scar to mi je luto ze to nevyslo, zvlast ked bola do toho vlozena tolka namaha a energia 🙂 Drzim palce aby nabuduce to bolo uz naisto 😉

tak sa majte a v novom roku vsetko naj naj naj.... 🙂

csilla76
31. dec 2008

ahojte 🙂

monika tesim sa ze ste v poriadku,tak pekne nohy vysoko a oddychovat a opatrujte sa 🙂 🙂

katrin prijemnu lyzovacku 🙂 scar,nelly,bleelka,pinklady,libi,mirip,lenocka,lenand 😵 😵

prajem vsetkym prijemny silvestrovsky dnik a vecer veselu zabavu a stastny novy rok 😵 😵

scarlette
31. dec 2008

monika som rada ze si uz domka, a verim ze kludovym rezimom sa vsetko spravi 🙂 budem na vas mysliet a hlavne aby ste si v lete uzivali v naruci s drobcekom 😉

nelly3
31. dec 2008

jej moni super, som tak rada, drz sa. 😵

bleelka
31. dec 2008

babulky, krasneho Silvestra a do Noveho roka babatka do bruska vsetkym, ale este lepsie nech to stihnete vsetko naraz, otehotniet, vynosit a porodit - vsetko v uspesnejsom a plodnejsom roku 2009! Vela zdravicka vsetkym!!!

csilla76
31. dec 2008

stastny novy rok kocky 😵

pink_lady
1. jan 2009

časute kočky, tak, všetko dobre v novom roku, nech veľke bruška nám narastu v tomto roku 😵 😀 😀

mirip
1. jan 2009

šťastný nový rok 2009, dúfam že na jeho konci budeme už všetky buď maminy alebo prinajmešom s brušiskami

ellianka
1. jan 2009

nádherný nový rok žienky 😵
nech sa nám všetkým splnia sny 🙂

monik, držkajte sa s malým drobčekom 😵 😵 😵

pink_lady
2. jan 2009

dobre ranko 🙂

csillka drz sa dnes a verim pevne ze prides s pozitivnymi spravickami 😵

pink_lady
2. jan 2009

csillka je mi to neskutocne luto aj som si poplakala 😢 😢 😢 😢

libeth
2. jan 2009

Ahojte babulky 🙂

vcera som nestihla vam popriat, tak dnes, prajem vam vsetkym krasny novy rok, vela vela zdravicka ale hlavne to, aby sme vsetky pocitili ten krasny pocit, a naplnila sa tuzba kazdej jednej z nas mat v naruci uz coskoro maleho drobceka. 😵

janis24
2. jan 2009

babulky aj ja vam zelam vsetko len to najkrajsie, vela veeela sil a pozitivneho myslenia no a dufam, ze to ostatne uz pride s tym 😵

nelly3
2. jan 2009

ahojte 🙂
pink IP 🙂 ako sa mate?

pink_lady
2. jan 2009

ahoj nelly uz som ti odpisala 😀

scarlette
3. jan 2009

caute kocky, tak ja sa dnes tak trochu staram o manzelika,,,
vcera sme boli na navsteve a s hostitelom sa tak "zrubal" ze az... sme sa na nich s jeho manzelkou brutalne bavili...
len si neviem vysvetlit preco ma ten kamos kluce od nasho auta...lepsie povedane manzelov kluc od nasho auta???

pink_lady
3. jan 2009

no scar ty mas doma "veselo" 😀 😀

janis24
5. jan 2009

ahojte kocky, ja uz dnes zarezavam v robote, tak vas idem pozdravit... 😉
Nejak mi tie sviatky rychlo ubehli, ale zmysluplne 🙂
Cakam teraz na mrchu a pojdem si dat spravit HP...

pink_lady
5. jan 2009

caute 😉
janis tak to ti nezavidim ze uz v robote, ale dlho sa neradujem ani ja uz, uz len zajtra a tiez sup praca 😠 😀 teda normalne ma hlava dnes rozbolela z tej predstavy, strasne sa mi nechce 😅 😀

inak ja by som mala dostat mrchu pozajtra ale ziadne priznaky sa nedeju 😕 teda nie ze by mi tie bolesti chybali - ako brucha tak i chrbta a hlavy - nech su tam kde su potvory 😠 😀