Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
20. okt 2008

eli 🙂 nooo teray som si dve hodinky pospala 😅

scarlette
20. okt 2008

inak baby musim sa vam priznat ze som rada ze mi robili kyret... vobec sm nevedela co je to mrcha a kedze ma vycistili tak som mala jeden den spinenie a to bolo vsetko, az sa hanbim to priznat 😅

ellianka
20. okt 2008

scar, nemusíš sa hanbiť a užívaj si to 😉 😵

scarlette
20. okt 2008

eli 🙂
babulky prajem vam pekny vecer ja sa idem kuknut na malu a trocha sa pohrat s nou, zatial cauteeee

btw. vecer sa asi este ukaaazem

mirip
20. okt 2008

asi som tu ostala sama 😔

rikuska21
20. okt 2008

ahojte,
no ja som na rozdiel od vas domrsinovala dnes. Ale tiez som brala antibiotika a bola som takmer bez bolesti 😅 😅 -takze mozno tie ANT maju nieco na tom.

jani, ja sice cystu nemam, ale tiez som pocula, ze baby otehotneli aj so 4 cm cystou. no a s tou priechodnostou vajcovodou som nevedela, to je asi trochu horsiet,tak preto asi IVf. A kedy planujete ist?

Mirip, hlavu hore, zajtra bude lepsie.

mirip
20. okt 2008

no ono sa to tak streda, dva dni mi šibe takú mám dobrú náladu a potom zase depky a tak sa to opakuje...teraz

rikuska21
20. okt 2008

Naozaj to poznam, vies toto je beh na dlhe trate, myslim si ze to ktomu patri. A ked si uvedomime, kolko liekov a hormonov berieme, tak sa ani necuduj 😖 😖 😖 😖 😖

bude lepsie, alebo zeby horsie? 🙄 🙄 🙄 🙄 to bol len zly vtip

rikuska21
20. okt 2008

Idem do sprsky tak zatim

tittika
20. okt 2008

ahojte,tak ja som zas balila tasky ☹ zajtra ide zas drahy na sluzobku a ja idem k rodicom 😒 co by som tu robila sama aj by som sa bala 😅 vrati sa mi az v piatok vecer 😢

kedy vam prisiel menzes po liecbe?alebo je to individualne?

tittika
20. okt 2008

ked som mala pri laparke v marci priechodne vajcovody to sa mi mohli od vtedy zrast?neviete?

tittika
20. okt 2008

koncim monolog 😀 dobru nocku 😵

janis24
21. okt 2008

Ahojteee, tak mrcha uz sa pomaly rozbieha, mala som perne rano, ako na potvoru drahy chodi tento tyzden na 6. rano do roboty, tak som musela slapat peso... 😖 No nic prijemne teda, ale zatial zvladam... 😉

rikuska od zajtra zacinam stimulku, takze uz ideme do toho naplno 😉

tittika s tymi zrastami je to take nevyspytatelne, teoreticky pocas liecby kedze si este nedostala mrchu odvtedy, by sa nemali vytvarat... Teda pokial si medzitym nemala nejake zapaly alebo tak, lebo z toho tiez vznikaju...
Inak mne prisla mrcha na 80. den po poslednej injekcii, ale je to individualne, mas pravdu, pise sa 70-90 dni. Ale ty si liecena antikoncepciou, vsak? Lebo to moze byt ine, treba sa spytat dokiho... 😉

monika3
autor
21. okt 2008

Dobre rano babulky 😉

jej uz sa to tu zacina hemzit IVF-akciami 😉

Tak si drzme palce vsetky navzajom. 🙂 🙂 🙂 🙂
Dalsi tyzden hadam budem mat volnejsi ...tak nakuknem ako poktacujete. Janis tak teda naplno do toho a s uspesnym koncom 😉

ellianka
21. okt 2008

príjemné ránko žienky 🙂

moniiiiiiiiik vitaj 😵 tvoje nakuknutie ma vždy veľmi poteší

janis, tak teda thuj thuj thuj 😵 😵 😵 nech sa príjemne stimuluje a ešte príjemnejšie tehulkuje 😵

janis24
21. okt 2008

ajoj elli, dakujem, uz zacinam mat take nejake zmiesane pocity 😅 Doteraz som si to nejak neuvedomovala, a teraz to prislo...
Viac menej sa tesim, ale je tam troska aj nervozita. Ale som spokojna, ze konecne sa nieco deje 😉 🙂

ellianka
21. okt 2008

janiska, tie pocity poznám ale vy to zvládnete na super hrubé a dlhé dve dialnice 😵 😉
ja som užívala pri stimulke na ket, kajenské korenie, pohľadám link a pošlem ti ho...

ellianka
21. okt 2008

jani ip 😉

janis24
21. okt 2008

dakujem elli 😉

rikuska21
21. okt 2008

Janis tak len pozitivne myslenie a potom aj pozitivne spravy, drzim vvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeeelllllllmi palecky, ono to musi vyjst

Ja sa dozviem vo stvrtok kedy zasnem stimulku.
tak snad coskoro. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
21. okt 2008

Ahojte,pozdravujem 🙂

tak dnes som si bola po vysledky na cytologiu a HP.

takze skoro vsetko v norme,az na malinky bakter.zapal v posve takze sytoster treba zopakovat o 6 mesiacov.

v HP som mala zvyseny progesteron,ale vraj to nevadi.tak uvidime.

mojmu muzikovi tiez robili kontrolny SPG jeho mnozstvo bolo az prilis vela,ale ich kvalita a pohyblivost uz len tak

na polovicu.polovica dobra a druha polovica mrtva a piryformné hlavicky.

ale doki nas ukludnil ze je to dost na IVF bude sa dat z coho vybrat.tak uvidime.

spomenula som gyndosovi ci by mi nemohol vysetrit onkomarkery CA125 tak povedal ze sa moze ale musi

napisat indikaciu bo poistovna to moze od neho pozadovat.takze vo stvrtok este naklusam na krv a o 14 dni budem vediet ze ako som na tom s endo....inac vedeli ste ze toto vysetrenie onkomarkerov stoji 1500sk?

to mi povedal doki.tak len nech preplaca poistovna,ked uz minule robili so mnou take problemy,ked nechceli

podpisat ziadost na 3 IVF.

drzim vsetkym palceeeeeeeee 😵

rikuska21
21. okt 2008

Csilla ahojcek, dobre som pochopila, ze endo sa da zistit aj z krvy?onkomarkery CA125 je endo?

csilla76
21. okt 2008

rikuska neviem presne ci CA125 je endo ale z tohto vysetrenia sa to da zistit...

mne to pred 2 rokmi v CAR zistili z krvi a potom poslali na LSK a ta to potvrdila.ale viecere baby tu spominali

ze sa to da aj z krvi.tak dufam ze som netreskla nejaku blbost...

janis24
21. okt 2008

ahojte 😉
csillka super spravicky tak hor sa do toho! 😀
rikuska uz si si teda vybrala Carko? Naisto sa to z tych markerov zistit neda, vie sa len, ze pri endo byvaju obycajne zvysene...

csilla76
21. okt 2008

janis dikes 🙂 ako postupujes?chodis do FC?som ta videla ze si tam pisala 🙂

rikuska21
21. okt 2008

ja mam onko markery vysoke velmi a povedali ze je to z endo

inak dik za dalsie info a idem hajusky dobru nocku

janis24
22. okt 2008

bre ranko 😉
Tak uz mam za sebou prvu injekciu, ani som moc neodpadla, iba trosku 😅 😀 😀 😀 Nizky tlak robi svoje, este tak skoro rano 😉 A aj mrchove bolesti sa daju vydrzat, neporovnetelne oproti tym pred dvoma mesiacmi, som z toho strasne potesena...

csillka ano som v FC a zatial spokojna, snad to pretrva 😉 🙂

csilla76
22. okt 2008

dobre ranko 🙂

janis uz stimulujes?ake mas inj?to je super,nebooj zvladas to aj ja som zvladla 😉

som rada ze si spokojna vo FC silno drzim palce aby ti to vyslo a tiez aj ostatnym co su pred IVF-kom

janis24
22. okt 2008

dakujeeem 😵 si zlata. Picham Merional, 3 ampulky denne, v pondelok idem na prve sono a potom neviem ako casto...

lenocka3
22. okt 2008

ahojte kocky 🙂