Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

elisa80
24. nov 2008

no myslim ze bude babo aspon snaha vzhladom vek...no uvidim...nerada by som hormony ☹

csilla76
24. nov 2008

ahojte 🙂

vidim elisa ze si nas nasla tesiiiiim sa 😵

dakujem vam vsetkYm za povzbudive slova,tak dufam do tretice vsetko dobre 😉 boli ma podbrusko..... 😅

mmaslicka
24. nov 2008

ahojte.Chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s obnovenim menzesu. Ja som v septembri mala poslednu injekciu lucrin a teraz mam cakat na menzes. Som z toho dost nervozna, lebo ma pobolieva brucho a niekedy mam pocit ze to uz dostanem ale je to len plany poplach... Dufam ze tam nemam zas cystu. 😒 Dik za info

nelly3
25. nov 2008

ahojte baby 🙂 kde ste vsetky?
mmaslicka: ja som po poslednej injekcie lucrinu dostala menzes asi po 3 mesiacoch, ale to individualne 😉

mirip
25. nov 2008

ja som tu ale nechodím do fóra nemám o čom písať....

maslička ja ti neporadím ja som mala stále menzes aj počas polročnej liečby každý mesiac a presný

nelly3
25. nov 2008

prave surfujem po nete nejake ubytko na lyzovacku pred vianocami do jasnej na nejake 3 dni. boli ste niektora v jasnej? ake to tam je? 😵

mirip
25. nov 2008

nie je to tam zrekonštruované

vejinka
25. nov 2008

ahojte kocendy ako sa vam dari v snazilkovani?? 😉

lenand
25. nov 2008

ahoj vejinka ako to letí tvoj erik je už taky chlapisko a je nádherný 🙂 😵

mirip
25. nov 2008

mne nijak veji a ani nebude ako dlho to povedia až doktori

vejinka
25. nov 2008

len...waw ty si tehulka?? gratulujeeeeeem 😉

vejinka
25. nov 2008

veru rastieme

mirip ahojcek moja takze tento rok nie?

janis24
25. nov 2008

ahojte kocky 😉
vejinka super ze si sa ukazala, mas nadherneho drobceka, z celeho srdiecka ti k nemu gratulujem 😵
nelly ja som tam bola uz davno, takze neviem ako to tam vyzera, my ideme tento rok brazdit Zdiar 😉
lenand, mirip 🙂

lenocka3
26. nov 2008

dobre ranko kocky 🙂
ako sa mavate? mam trosku navaly v praci a tak nestiham.
Baby, drzte sa: stalo sa pre mna neuveritelne - ms som dostala v sobotu po siedmich dnoch spinenia aaaa v pondelok bolo po nej 😵. A nic, ziadne spinenie pre mna typicke nasledujucih 10 dni. Normalne tomu nerozumiem. Nechapem. Asi mi ten duphaston fakt pomaha. Alebo clostil, lebo podla vsetkeho som nemala moc velku vystelku. No nech uz je to cokolvek, niet nad bozsky pocit po par rokoch, ze skoncila mi MS a nic viac nenasleduje 🙂 ako malo staci ku stastiu 😀

pink_lady
26. nov 2008

ahojte 😉 ako sa mate? 😅
veji mas krasneho maleho 😵
nelly ja som v jasnej bola viac krat, je to tam super ale tento rok chceme ist niekde idne asi Vysoke Tatry 😅

csilla drz sa 😵

janis, mirip, lenand, libi,.... 😵

lenocka3
26. nov 2008

cau pinky 🙂
aj ja by som chcela ist do Tatier. Len ked som antilyziar, tak asi len na vychadzky neviem kam.
Kocky neviete poradit pre mna ako pre totalne nezimnosportoveho cloveka co robit v Tatrach? 😀 a kam sa da vobec ist? 😀

elisa80
26. nov 2008

ahojte babenky tak mne sa to krati, dufam ze to dobre dopadne a hlavne aj potom to bude ok
drzte sa vsetky 🙂

janis24
26. nov 2008

jeeej konecne sa rozbehla debata, aspon sa trosku odreagujem 😀

elisa hlavne klud, neboj oni ti urcite daju riadny oblbovak a ked to dobre zaberie, tak sa na tu laparku budes este aj tesit... 😀 😀 Urcite to dobre dopadne, verim, ze ziadne hormony nebudes potrebovat a mozes hupnut na snazilkovanie 😉

lenoc no pekne ze si sa ukazala po takom case, take dobre spravy mas a ani nam nedas vediet, teeeda 😠 😀 Ono sa to zda, ze tak malo staci ku stastiu, ale pre nas je to vela, ja este stale placem od radosti, ked pocas menzesu nekoncim v nemocnici 😀
S tymi tatrami ti moc neporadim, ja si zimu bez lyzovacky vobec neviem predstavit, zatial to beriem ako jedinu vyhodu, ze sa prve IVF nezdarilo 😅 Aspon sa mozem vyblaznit na svahu...

pink 😉

pink_lady
26. nov 2008

leni elisa ahoj 😀

leni ja tiez dako moc extra nelyzujem 😀 ale kde skoncime este furt neviem, hladam este inspiraciu na nete 😎 😅
elisa - drz sa 😉

lenocka3
26. nov 2008

jani ahoj 🙂 no veru, ty mas tiez dobre spravy 😀 kto nezazil, nepochopi 😉
no, ja som rozmyslala nad turami, lebo som strasny turista / 🤐 😀 /, ...ale v Tatrach bude cez zimu vacsina chodnikov asi nezchodna... tak uvidime. Zatial sa vytesujem z nakupov vianocnych ozdob aj s manzom, kedze budeme mat prve manzelske vianoce 🙂 a vlastny obrovsky stromcek 😵

pink_lady
26. nov 2008

jeej ja som si ani nevsimla ze lenoc napisala take dobre spravy 😀 este asi spim a janis, .... 😀

elisa80
26. nov 2008

baby dik
lenocka sme na tom podobne toto bude tiez nase prve manz vianoce tak dufam ze bude skoro ok aby som si ich uzila 😀

lenocka3
26. nov 2008

😀 pinky 🙂
no take dobre spravy. Uz sme aj vyzdraveli s muzom, lebo sme boli obaja chori... skoro ma porazilo, dostala som mrchu, do toho priedusky zapalene.... ... uzas 😠

janis24
26. nov 2008

lenoc u nas napodobne, sice my mame vzdy velke rodinne vianoce, ale drahy bude prvy krat s nami, lebo kym sme neboli manzelia, tak vzdy chodil domov na Stedry den, takze sa veeelmi tesim 😵

pink potom daj vediet co si nasla 🙂

janis24
26. nov 2008

elisa ver mi, ze takto pred sviatkami to je lepsie absolvovat, ja som mala prvu laparku nejak 8. januara a mozem ti povedat, ze horsie vianoce a silvester som v zivote nezazila, strasne som sa bala a nevedela som sa z nicoho tesit... 😔

csilla76
26. nov 2008

Ahojte kocky 🙂 pekny dnik zelám 😵

ja cakam na menzes,ale este nikde nic...ale bud.tyzden urcite pojdem do Car..... 😉

vidim ze uz planujete vianocnu atmosferu a tiez lyzovanie,vy sa teda mate 😵 ja teraz moc neplanujem vianoce,cele sa to toci okolo ivf..ani neviem ako to zvladnem....pecenie..varenie.... 🙂 vtom case uz budem pravdepodobne tehu ked vsetko pojde ako ma .....

lenocka3
26. nov 2008

elisa - a ja laparotomiu 6. januara a do vtedy som cakala v ukrutnych bolestiach, ze hadam prestanu 😠

elisa80
26. nov 2008

no ked sa ma pytal doki ze kedy tak som povedala co najskor ......

lenocka3
26. nov 2008

csillka ahoj 🙂
ako sa mas? dufam, strasne drzim palceky, aby toto 3 ivf vyslo 😵 a ono urcite vyjde 🙂
a vela toho nepec a nevar, lebo na zaciatku tehu ti bude zle od zaludka a vsetko by musel zjest manzel 😀

pink_lady
26. nov 2008

janis no hovoro vianociach pred laparkou 😀 😀 😔 😖 dakedy tak spominam co som prezivala pred rokom ake nervy ☹ ale nastastie uz je to za mnou 😀

csilka urcite sa to podari 😵