Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
28. nov 2008

ajojte babulky, dneska mam fofry, ale pozeram, ze sa ide veselo nakupovat darceky, aj my sa dnes chystame, spravime si vylet do BA a dufam, ze dokupim vsetko potrebne, tento rok mam darceky dost v predstihu, normalne tomu neverim 😀

pink_lady
28. nov 2008

super janis tak prijemne nakupy 😉

matkamatko
28. nov 2008

ahojte, takže kočky mne liečba ani nebola navrhnutá, idem na IUI a potom asi na IVF, myslíte že je s IUI nejaká šanca?

zajacik...
28. nov 2008

Matkamatko, my ked sme prisli do CAR, tak doki nam hned navrhol IVF, prave kvoli endometrioze, nakolko endometrioza okrem toho ze vytvara zrasty, tak aj produkuje nejake latky, ktore zabranuju oplodneniu vajicka v tele matky - a kedze pri IUI by malo dojst k oplodneniu v tele matky, tak vraj pri endometrioze je IUI zbytocne... preto rovno IVF. Ale to je len nazor mojho doktora, urcite su aj lekari s inym nazorom... Ale je pravda ze pri IUI je celkovo mensia sanca otehotniet aj u zien, ktore nemaju endometriozu... ja som najprv bola v soku ze hned IVF, lebo som bola presvedcena, ze nam najprv navrhne IUI, ale teraz som aj rada, myslim ze sanca je vacsia a aspon nebudem stracat dalsi cas... ale drzkam ti prsteky, aby vam to vyslo aj cez IUI 🙂

tittika
28. nov 2008

ahojte 😵
Matka ja som mala IUI pred laparkou vo Ferti 😒 hned ako som "po" dostala menzes som si vybavila laparku kde mi zistili endo cca 1.stupna podla mna,kedze som mala len malinke loziska ako spendlikova hlavicka v podbrusku ale dost vela,vyskusaj ved to je v pohodicke,potom uvidis 😉
ja osobne si myslim,ze DR. v CAR ta jednoznacne bude odhovarat od liecby ber to aj z jeho stranky "biznis is biznis" 😖

matkamatko
28. nov 2008

baby ale ja som nebola v Car, chodim k nam do nemocky. a my by sme tento cyklus už IVF aj tak nestihli, takže aspon nebudeme nečinne čakať a skúsime aspon IUI a v januári do CAR

zajacik...
29. nov 2008

Matkamatko jasne ze za vyskusanie IUI nic nedas... a ak by ste isli v januari do CAR, tak tiez to IVF nieje hned - najprv ti budu cely mesiac sledovat cyklus - urobia HP a muzovi SPG a az potom sa rozhodne (co zrejme ano) ze pojdete na IVF. A to najprv obnasa pohovor u doktora v CAR, spisanie ziadosti o IVF, schvalenie ziadosti poistovnou, potom stimulaci a a az tak samotne IVF... - teda vo vasom pripade najskor v marci...

matkamatko
30. nov 2008

Zajačik myslíš, že to tam všetko budem musieť absolvovať odznova aj ked budem mať svoju kartu, kde budem mať všetky výsledky? ved predsa ked mi idu teraz robiť IUI tak už máme všetky vysledky hotové. ale oni si to robia asi preto,aby vedeli nastaviť IVF, že.a ty už čakáš na IVF?

nelly3
30. nov 2008

Ahojte 🙂 co noveho? darceky pokupene? 😵 ja zatial este nie, ale uz sa chystam. 🙂

katrin21
1. dec 2008

nelly: ja som kupila drahemu pod stromcek topanky 🙂) v Maxe v sobotu...
ani neviem, ci si take drahe zasluzi 🙂), ale nie. Je zlaty... a malej chcem kupit tu cesaciu hlavu a esten nejake veci, ale neviem presne co... -

janis24
1. dec 2008

Dobre ranko zelam 🙂
No baby ja som v piatok dopadla velmi zaujimavo, sla som si povodne kupit cizmy a lyziarske oblecenie a kupila som si mobil a obrovsky vianocky stromcek 😀 😀 Dobre nie? 😀 Celkom sa to podoba... 😉

nelly3
1. dec 2008

dobre ranko 🙂
katrin tu cesaciu hlavu ma aj moja neter, chuda hlava uz vyzera 😀
janis no to sa uplne podoba 🙂 a kam idete lyzovat? my do jasnej, uz sa celkom tesim, mame hotel priamo na svahu takze len nasadnem na vlek a ficim 😀

katrin21
1. dec 2008

nely: my mame ist po novom roku no Velkej Rače... takze musim este dcere zohnat lyze... a aj mne, lebo mam len take stariny..... jeeezis, zas pojdme nabalení až hroozna.... my sa stale len balime a vybalujeme.... 😀

csilla76
1. dec 2008

Ahojte 🙂

baby,chcem sa opytat ze co mam robit:som 11 den od pichnutia dhiperelinu,menzes este nikde(predtym vzdy pravidelny 30 dnovy cyklus)asi mi to ta injekcia narusila ci co....od dnes by som mala zacat stimulku s gonalom...ale ked mrcha nikde....ja neviem...uz ma to stve ze prave teraz....sa mi to po.....ie vsetko... ☹

katrin21
1. dec 2008

csilla: na kolky den cyklu ti pichli diphereline?

elisa80
1. dec 2008

ahojte tak ja mam uz po lapar....este ma to boli ale prezila som 🙂

csilla76
1. dec 2008

katrin na 21 DC

csilla76
1. dec 2008

elisa ako dopadla laparka?

janis24
1. dec 2008

csillka ahoj, no v tomto sa ja fakt nevyznam, je mi luto, ale pokial mas moznost volat dokimu, tak volaj...Dufam, ze to rychlo vyriesite 😉

elisa parada, tesim sa, ze uz to mas za sebou, netrpezlivo ocakavam vysledky a dalsi navrhnuty postup 😉

nelly tento rok ideme do Zdiaru a mozno aj do Talianska, tesiiim 😀

katrin moj manzel je z Oscadnice, takze na Racu chodime casto, len su tam hrozne ceny podla mna a dlhe cakacky, tak ma to tam moc nelaka, tesim sa az to rozsiria... Uzite si to 😉

csilla76
1. dec 2008

baby jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii menzes sa mi rozbieha 😀

janis uzite si zimnu dovcu 🙂 do talianska kedy idete? 🙂

janis24
1. dec 2008

super csillka, tak mi odlahlo, uz si dalsie problemy nezasluzis 😵
Neviem kedy pojdeme, januar, februar, uvidime...

csilla76
1. dec 2008

ani by ma to nestvalo jani ze mi meska,len vies doki mi to nacasoval tak aby som to stihla do vianoc takze koli tomu som sa bala ze co ako...ale na stastie uz sa to rozbieha.... 😉

elisa80
2. dec 2008

ahojte baby ako dlho trva cistenie po lapar...a kedy asi pride menstr.????

janis24
2. dec 2008

ranecko zelam 😉

elisa mam pocit, ze laparo by nemala mat vplyv na cyklus, cize vyrataj si to normalne ako by ti to vychadzalo...Ja ked som sla prvy krat, tak som uz treti mesiac ms nemala, lebo zrasty a cysty mi to blokovali, no a po laparke som ju dostala hned na druhy den este v nemocnici, tak ma siel slak trafit, lebo clovek nemoze ani poriadne chodit a nieto este vlozky vymienat... 😀

babule mna vcera skolil daky hnusny virus, takze momentalne v robote iba prezivam... 😅

elisa80
2. dec 2008

janis diky moc...lebo vyzera ze som ho dostala 😠 uz som stresovala ze co to lebo to prislo skor,,,
dufam ze budes rychlo ok..

csilla76
2. dec 2008

Ahojte 🙂 tak mrcha v plnom prude,zajtra ficim rano do CAR-ka potom vam dam vediet co ako,ale pravdepodobne zacnem stimulku 😉

janis skoro sa vyliec,ved na sviatky musis byt fit 😅

elisa ako citam aj ty mrchujes....ako sa citis,uz lepsie?

elisa80
2. dec 2008

ahoj csilla no uz je to lepsie len ta mrcha ma vyplasila nevedela som ci je to este spinenie ci ona...ale brucho lepsie len rany bolia ked sa hybem 😒

katrin21
2. dec 2008

janis, elisa.

no neviem, ja som ani po laparke nemala " cistenie", vobec som nekrvacala... a menzes sa moze trochu oneskorit mi povedali v nemocnici... a s hybanim som problem nemala... uz v ten den som chodila v pohode... asi tym, ze som zazila cisarky rez a to je nieco,laparka je v pohode, ani neviem, ze som tam bola.....

katrin21
2. dec 2008

mna brucho nebolelo vobec... teda okolo pupka bolo trochu citlivejsie, ale to len ked mi ho lekar stlacal na vizite.. inak v pohode

nelly3
3. dec 2008

halloooooooooooooooo 😎
kde ste vsetky 🙂 moj mangel bol dneska na spermiograme a ma ho uplne v poriadku 🙂 takze chyba je vo mne, co uz. co mate noveho?