Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

cvirko
24. apr 2008

ellianka - ďakujem, áno píšu tam, že to pomáha pri endo.. a zmenšuje riziko tvorby zrastov. Tak uvidíme. Mne doktor povedal, že to ložisko vylučuje akýsi výpotok, ktorý narúša prirodzené prostredie pre spermie a tie potom skôr hynú.. 😒 Neviem ako by som si ešte mohla pomôcť ☹

lenand
24. apr 2008

ahoj cvirko a liecbu ti nenasadili po laparke

ellianka
24. apr 2008

cvirko 🙂 každá z nás by si chcela čo najviac pomôcť...môj lekár v CAR mi vždy hovorí, hlavne kľud a pokoj, žiadny stres 😉 k tomu nejaká bylinková liečba a uvidíš, že bude dobre 😵

lenand
24. apr 2008

ellianka ake cajiky pijes ja som tiey skor za bylinky 🙂

cvirko
24. apr 2008

lenand - nenasadili, povedal, mi že s liečbou nemajú dobré výsledky a v mojom prípade nieje endo - rozsiahla, to jedno ložisko je už v poslednom štádiu - belavé a nové mám len ojedinele
ellianka - takže beriem ťa za slovo
Je tu už nejaká tehulka s endo?

ellianka
24. apr 2008

leni, ja som čajový maniak...takže pijem všetko 😀
ale teraz som si začala robiť očistnú žíhlavovú kúru a tiež pijem alchemilku

cvirko 😵

scarlette
24. apr 2008

cvirko boli tu dve co sa ja pamatam, jednama isto uz babo na svete a ta druha este caka 😉
takze nadej umira posledna 😉

lenand
24. apr 2008

cvirko ja som po liecbe Zoladexom ostala hned tehotna mne endo zistili este pred oliverkom a endo mi upchava vajecniky ☹

janis24
24. apr 2008

Dobre ranko vsetkym, co uz usilovne vypisuju... 😉 😀

cvirko vitaj, ja som este Valoflur neuzivala, ale mam ho doma pripraveny, tak daj potom vediet ako zabral 😉 S tym zhananim mas pravdu, v lekarnach uz ho vobec nemaju, musela som ho objednavat cez net... 😉

elli aj ja by som chcela takeho dokiho podporovatela v CARku 😉

lenand vitaj, davno si sa neukazala, ako?

libi smola ze mrcha sa uz spusta, ale dufam, ze bude aspon bezproblemova...

lenand
24. apr 2008

ja mam tiez rada bylinkove cajiky tak musim zajst si nieco kupit teraz som pila len gynastan a zihlavu

cvirko
24. apr 2008

lenand - to je mi ľúto, ja mám vaječníky v poriadu aj vajcovody, mne sa usadila na pobrušnici
Uvidíme, teraz sa máme snažiť tri mesiace a keď to nevyjde pojdeme na IVF 😒
Držím vám aj sebe palce 😉

lenand
24. apr 2008

chodila som vas citat ale akosi som nestihala

janis24
24. apr 2008

cvirko a neni IVF prilis extremne riesenie v tvojom pripade? Sa mi to tak zda, kedze ty si relativne v poriadku...Ani nemas zrasty a tak... A kolko ma rokov ak sa smiem spytat? 😉

lenand
24. apr 2008

ja idem tiez po mrche za dokym nech mi nasadi tu liecbu co mi spominal na 3 mesiace tak uvidim

ellianka
24. apr 2008

cvirko, tak to je fajn, že ti endo nezasiahlo vaječníky ani vajcovody...to je veľká šanca ostať tehu prirodzene 😉 😵

cvirko
24. apr 2008

Mám 28, ale manžel má tiež dosť zlý spermiogram, a tak keď sa skĺby môj nález s jeho, robí to šarapatu. Raz som bola tehotná, žiaľ neskončilo to dobre, chýbal už len týždeň do konca ☹

lenand
24. apr 2008

to mi je luto ze to tak skoncilo ☹

ellianka
24. apr 2008

cvirko 😔 😔 😔

cvirko
24. apr 2008

Dúfam, že tie tri mesiace sú naše 😀

janis24
24. apr 2008

cvirko to mi je luto, musel to byt hrozny zazitok, dufam, ze uz sa to nebude opakovat a zvladnes to az do konca 😵 My tiez nemam extra dobry spermiogram, ale idem drahemu nakupit vsetky mozne vitaminy a dostane prisny zakaz fajcit, ved motivaciu ma dobru... 😉

lenand ta liecba sa ale zacina podavat prvy den mrchy, takze ak to chces hned, mala by si za dokim zajst este pred mrchou...

ellianka
24. apr 2008

jasnééééééééé 😎

cvirko
24. apr 2008

Aj môj si všetko možné nakúpil, do auta si dal takú podložku aba sa neprehrieval, prestal sa kúpať, chladí sa studenou sprchou,moj teda nikdy nefajčil a začal obmedzovať aj alkohol, teda niežeby moc pil, ale nejaké oslavy sa vždy nájdu 😀 Po tom všetkom sa mu zlepšil, len o trochu a tak ešte teraz skúšame profertil, tak uvidíme 😉

ellianka
24. apr 2008

janis, ten zákaz fajčenia vraj zázračne účinkuje 😉 tak želám manželovi, veľa sily 😵

lenand
24. apr 2008

uz mi nebudu pichat injekcie tie uz mam za sebou brala som ich pred 4rokmi teraz mam brat tabletky ale nevisvetlil mi presne ake povedal ze potom ked to bude aktualne mi to blisie vysvetli a idem k nemu v maji aby som od juna zacala s liecbou tak uvidim ked nie tak v septembri az v oktobri ma caka prefuk

cvirko
24. apr 2008

lenand, držím palce, nech to dlho netrvá, tá endo to je pliaga

ellianka
24. apr 2008

leni, ale aj tak je to úžasné, že napriek endo máte krásneho synčeka 🙂 😵 🙂

lenand
24. apr 2008

to mas pravdu endo je pliaga ale dufam ze mi neupchalo uplne vajcovody ☹ jeden bol este trosku priechodny druhy vobec tak uvidim ked tak bude oliverko sam ale aspon jedno mame a ked sa postasti tak bude aj druhe 😵

lenand
24. apr 2008

dufam ze aj vam to vijde drzim prstiky

ellianka
24. apr 2008

leni určite sa po tej liečbe pošťastí 😵 🙂

lenand
24. apr 2008

aj tebe to urcite vyjde vidim ze si zacala ketovat 🙂 😵