Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
29. sep 2008

eli dik,
inak ja sa uz tiez chystam cvicit a som si aj povedala ze po tejto mrche idem na to... musim tak 10kil dat dole lebo som ako buchta 😝

ellianka
29. sep 2008

mne by veru tiež bodlo zbaviť sa 10tich kíl čo sa na mňa nalepilo pri stimulke a ako to tak vidím, tak sa skôr musím zmieriť s ďalšími pri lucrine 😖 😠 hoci by som rada vedela, či by sa to nedalo absolvovať s opačným efektom 😀

scarlette
29. sep 2008

ja som ich nabrala pri liecbe polrocnej a hned s prvou mrchou bola stimulka... ze co by som viac chcela 😀 ale plan mam dobry tak ho uz len dodrzat do vianoc minimalne 10 kil, v lepsom pripade 15 a to by mi uz bohate stacilo 😅

nelly3
29. sep 2008

baby aj ja by som mala zhodit aspon 5 kg a bola by som spokojna 😉 aj ja sa odhodlavam do fitu, ale som strasne lenivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😖

scarlette
29. sep 2008

nely ale podla fotky vyzeras dobre... ja ked som sa videla na fotkach z party pred tyzdna... achjaaaaaaj 😅

ellianka
29. sep 2008

no veru lenivosť zmáha aj mňa 😅 tak snáď aspoň oprášim doma steper, ktorý skôr teraz plní funkciu domáceho sluhu 😀
žienky musíme si vzájomne držať palce a snáď tie kilá ujdú sami 😉

pink_lady
29. sep 2008

babyyy 😀 😀 😀 😀 nejako tie desiny su v mode 😀 😀 😀 ja som tych 10 pribrala za posledny rok a elli, cvicit zacinam naozaj kazdy den 😀 😀 😀 😀 a vzdy zajtra uz naozaj naozaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sice som v lete vela bicyklovala ale vobec sa to nejak nepohlo 😔
nelly - budeme chodit spolu? 😀
scar - drzim palce napiatok aj potom na zakrok aaaaa nakoniec nech sa snehuliacik uspesne roztopi a uchyti 😉

lenocka3
29. sep 2008

kocky - akych 10 kil pri stimulke?
ved ja som teraz vynovila satnik, lebo sa mi zoladexove kila podarilo zhodit 😀 😀 a vsetky velke veci som dala medzi nepouzivane... to aby som ich znova vytiahla 😀
ved to si budu vsetci mysliet, ze mi sibe - raz priberam, potom chudnem, potom zase priberam a tak stale dookola 😀

scarlette
29. sep 2008

pink dikes...
myslim ze ta 10 je norma po liecbe 😀 😀 😀

ellianka
29. sep 2008

pink veď hovorím, že si moja krvná skupina...akoby som počula seba a tom mám v robote takú aktívnu kolegyňu, ktorá ma vždy ťahá na aerobic a ja vždy zabudnem 😀 😀 😀

ellianka
29. sep 2008

leni 😉 😀

pink_lady
29. sep 2008

lenocka tak nam predaj tie "velke veci" 😀 😀 😀 😀 ja som nemala horm liecbu taku ako ostatni len tabletky a pritom ale sa krmim od operacii aj inymi liekmi z ktorych sa tiez fajne pribera takze to z toho no ale co nech, aspon nech ma ma chlap za co chytit no nie 😀 vska keby som kost a koza, to by si narazil ruky o kost a mal by same modriny 😀

scarlette
29. sep 2008

lenoc u mna to bolo spolu za celych 9mesiacov

pink_lady
29. sep 2008

elli 😀 😀 😀 😀

ellianka
29. sep 2008

lenočka, však si tie veci pekne odlož na začiatok tehu sa určite zídu 😵 😉

scarlette
29. sep 2008

inak k velkym veciam,,, ja som uz zdedila nejake tehu veci po sesternici... ta je po 2porode a tretie uz nechcu tak mi to posunula 😉

ellianka
29. sep 2008

pink, no môj chlap si veru pochvaluje, že konečne ho netlačím 😀 😀 😀

scarlette
29. sep 2008

eli to je super 🙂
moj mi uz hovori ze zlatko nezacneme trochu cvicit 😀 ale berie ze su aj prednejsie veci ako diety a umorenie sa vo fitku

pink_lady
29. sep 2008

😀 😀 😀 😀 ten moj si sice obcas zabrble ze som pribrala ale ja mu to vzdy pekne vysvetlim 😀 😀 😀 😀
scarlette tak vidis ty ich mozes nosit uz aj teraz 😀

scarlette
29. sep 2008

pink nooo radsej som ich neskusala ci sa do nich vojdem 😀 😝 zatial su pekne v skrini odlozene a pockaju si na svoju prilezitost

pink_lady
29. sep 2008

aha 😀

ellianka
29. sep 2008

scar, takže ty už máš aj tehu výbavičku 🙂 😉 to je úžasné

scarlette
29. sep 2008

inak sa nam to tu po dlhej dobe trosku rozbehlo... baby ja uz pracujem len 15 minuuuuut 😲 🙂

ellianka
29. sep 2008

scar 🙂
ja som teda už konečne doma a tak dobieham čo som v poslednom čase nestíhala, dávno som tu nevidela libi a moniku 😨

scarlette
29. sep 2008

eli monika tu myslim pred par dnami bola ale libi som tiez dlho nevidela...

ellianka
29. sep 2008

scar dík za info 😉 už si spomínam, že som tu tuším videla monik ale libi sa teda na dlho odmlčala, dúfam, že je všetko ok. naposledy tuším išli na dovolenku...

scarlette
29. sep 2008

eli uvidime... inak ja som taka hladnaaaaaa, a to muzik po mna pride az okolo stvt na sedem az pol siedmej

nelly3
29. sep 2008

scar. fotky klamu 😀

nelly3
29. sep 2008

fakt libeth tu uz davno nebola, mozno je uz tehulka, to by bolo super

scarlette
29. sep 2008

nely teraz myslis tu tvoju alebo tie moje 😀 😀 😀