Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
27. mar 2008

nie neboj Amálku budeš mať Ty 🙂 my sa už chystáme na Emku a v zálohe máme ešte Sašku 😉

monika3
autor
27. mar 2008

Inak Eli viez ze je aj Amelia,? ale teraz neviem ci je to v kalendare...

Ja som pozerala tak pred mesiacom ake su mena lebo stale nas drzala Tamara a David a nasla som ti tam Amalia a moj drahy bol uplne nadseny a hned bolo rozhodnute 🙂

tak a mena mame povyberame tak uz len cakat......

ellianka
27. mar 2008

Monik, vôbec som si akosi tie mená Amálka a Amélia nevšimla...no moja polovička sa viac zameriavala na chlapčenské mená, tak možno to bude tým 🙂
mne je to jedno či baba alebo chalan, hlavne nech je zdravé a naše 😉

monika3
autor
27. mar 2008

eli mne je to tiez jedno ci chlapec alebo dievca, presne tak aby bolo zdrave

ellianka
27. mar 2008

😵

lenocka3
27. mar 2008

baby, ja som sa dojedla riadne 🙂 mala som tri dni taku mensiu dietu = nezozer vsetko, co vidis, len trosku... a teraz och joj 😅 sa do mna zmenti toho, vam poviem 🙂
a ako hovorite, nech to je aj mimozemstan, len ked to bude zdrave 🙂

petkapo
27. mar 2008

Ahojte baby!

Dnes som taka dajaka na h...o ☹ Nic ma nebavi a ubolena som.

Len na margo tych mien - svagrinke sa teraz vo Svajciarsku narodila dcerka a dali jej meno Amalka 🙂 Kraaasne dievcatko to je....

A co sa nas tyka - manzel vybral pre chlapca Alex a pre dievku Lara, ja som vybrala pre chlapca Misko a pre dievcatko Lucia 😀

Elianka - a ty ako? Uz mas vysledky?

lenocka3
27. mar 2008

je Petka ahoj 🙂 Ako sa mas? Uboleno? Neboj, to prejde 🙂 😵
a Misko je velmi pekne meno, aj ja som chcela, lenze moj muz Misko Miska nechce... preto chcem Riska 🙂)

Eli - este nic?

petkapo
27. mar 2008

Leni, tak potom ma manzel KRAAAAAAASNE meno! Mne sa paci aj dievca - Miska, ale krstna dcera sa vola Miska a jej otec sa vola Risko 😀 😀

Ozaj - posnazilkovali ste? A ako sa citis? Zeby predsa nieco? 😉 Straaaaasne drzim palce!

janis24
27. mar 2008

Baby a vsimli ste si este v byvalej teme, teraz tam v poslednej dobe dve holky pisali, ze im vysli pozitivne testy, z toho jedna otehotnela prirodzene, hoci ma len kusok jedneho vajecnika, druhy jej vybrali... 😉 Super nie? 😀

lenocka3
27. mar 2008

petka - no veru, snazime poctivo tak ako sa len da 🙂 aj dnes budeme 🙂 sme ako roboti 😀 😵 😵 zatial necitim nic. Len ma bolia prsia. Co ma bolievaju tyzden pred ms. Teraz ma zacali boliet tri dni pred OVU, takze tomu neprikladam vyznam. To sa mi uz raz stalo, ze ma boleli mesiac v kuse a nic.
janis - no, som to dnes spominala, ze su tam tehulky, ze to je super 🙂

libeth
27. mar 2008

babulky, mam vela prace, ale nakukla som sem 😀

a aj ja chcem velmi Tamarku, snad sa zadari raz 😔 Monika, budeme mat teda Tamarky 😀
A Janis, to je super spravicka, bo ja mam tiez len taky maly vajecnik, takze mi tym normalne stupla moznost, jej taka som rada. 🙂 🙂 🙂

lenocka, tiez sa mi stalo, ze som pocas ovu mala aj krv.

petkapo
27. mar 2008

Lenka - ja v ten mesiac ako som otehotnela ma tiez zacali boliet prsia ako pred mrchou a tiez v case ovulky. Ale potom ma zrazu zacali boliet inak - boli take akoby pevnejsie alebo tak nejako. A to som uz aj bez testu vedela co to je 😀 Juj! Keby sa ti to podarilo, to by bolo SUPER!

Myslim, ze ta babenka z byvalej temy, ktora otehotnela musi skakat tri metre od radosti 😀

lenocka3
27. mar 2008

Petka, ale mna zacali boliet este pred ovulkou 🙂

mirip
27. mar 2008

ahojte no dievčatá vyste sa dnes činili, konečne som to dočítala, no bola tu reč o menách tak mne sa páči teda nám sa páči Bianka 😅 😵

lenocka3
27. mar 2008

cau miri - bianka je tiez krasne 🙂 uz si doma z roboty?
libi,moni - tak Tamarky? No dobre 🙂 skvele 🙂 a vidis Libi, ze to ide 🙂 citala si to? ja ano, hned rano 🙂 a uz som kludnejsia, ked si mala aj ty trosku krvicky 🙂

petkapo
27. mar 2008

Leni, tak zeby tvoje telo uz dopredu vedelo, ze sa nieco stane? 🙂

lenocka3
27. mar 2008

😵 asi petka - to by bolo uz naozaj super 😀 😀 😀 😀 ze pozor, pozor, uz to pride 😀 😀

libeth
27. mar 2008

no Leni 😀 , uz by sa patrilo, aby to tu jedna konecne rozhybala 😀 😵

mirip
27. mar 2008

hej leni už som doma ale som tu len na skok, mrknúť čo ste popísali a musím preč lebo potom neviem odísť od PC a k tomu cvičeniu sa pripájam aj ja ak môžem 😀 zo 60kíl mám teraz 74 a váha ide hore 😀

lenocka3
27. mar 2008

no veru, uz ano Libi. Uz je koniec marca, bociany uz na vychodnom slovensku a tu len same snz! Stavim sa, ze ked jedna zacne, uz to tu bude naskakovat jedna radost 🙂
a miri - no, to ja som uz zacala hovorit, ze to sa o mna moj manzel tak dobre stara 😵 😵

mirip
27. mar 2008

a ten môj hovorí mne že ma má aspoň za čo chytiť 😀 a ked si robí srandu niekto z rodiny tak im povie nech dajú pokoj že on miluje na mne každé moje kilo, a aby sme sa k sebe aj váhou hodili vykrmujem aj jeho 😀

lenocka3
27. mar 2008

😀 super miri - tak to ma byt - to je chlap 🙂

mirip
27. mar 2008

😀 😀 😀 ok taj ja už od vás idem, majte sa a pekne snažilkujte ja som už a teraz22DC som mafúknutá ako medvedica teda aspon brucho 😀

libeth
27. mar 2008

no hej, ale moj muz nie a nie pribrat, nech zje co chce. To len ja som pri nom stale objemnejsia. Ale od vcera som sa k tomu radikalne postavila 😎 kila musia prec a hotovo. 😀

lenocka3
27. mar 2008

🙂 mozno ma pasomnicu 😀 😀 to mam aj ja. Lenze Zoladex tu pasomnicu vzdy na urcity cas zabije 😀 😀 No a ved hovorim, ze ja som uz aj cvicila tri dni - po 5 minut pred telkou... vies, ale ten pocit, ze tak a uz som schudla minimalne dve kila ... ten je na nezaplatenie 😀 😀

libeth
27. mar 2008

tak na ten pocit lenocka ja este cakam, ale satnik je dost velka motivacia.

lenocka3
27. mar 2008

to ti poviem 🙂 uz nemam ani tych patoro nohavic k dispozicii 🙂 uz len dvoje 🙂 ale uz ma presla ta zrava choroba, tak ratam, ze obleciem aspon troje coskoro 😵
baby, som si dala do tehu-kalkulacky, ze keby som teraz otehotnela, tak termin porodu by bol /okrem inych datumov/ 1.1.2009. Tak a ja som sa rozhodla, ze idem rodit 1.1.2009 😀 😀 😀 😀
keby to bolo take jenoduche, co?

mirip
27. mar 2008

no to máš libi pravdu ide to dosť do peňazí ked ho musíme stále doplňať o širšie modeli 😀

libeth
27. mar 2008

mirip, ee nebudeme, leda tak o tehu modu 😀

lenocka, no moja, takze 1.1.2009, beriem ta za slovo 😀