Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
28. mar 2008

cau lenocka, mne negratuluj, ja nie som ucitelka - a teraz, ked s nimi pracujem a vidim cim vsetky prechadzaju hovorim - nastastie!!! 😉 😀 😀

monika3
autor
28. mar 2008

ahojcek nadejne tehulky 🙂

Eli jasne ze sa bude mrazacikovi pacit u Teba, je Tvoj 😉

dnesne motto je teda - nech ziju ucilia?????

ellianka
28. mar 2008

hups janis, tak krásne sme Ti dnes zagratulovali 😅

monika3
autor
28. mar 2008

a ozaj Andyilke gratulujeeeeem, a dobre vybav u doktora a daj vediet.... 😉 to je fajn ze je tu prva tehula 😉

janis24
28. mar 2008

to je v poho elianka, ja si to vychutnam, dneska mame dokonca vecer velku action so vsetkymi ucitelmi 😉 Sice ucitelka nie som, ale vsetky tie problemy s nimi aj tak prezivam, lebo ich sem chodia riesit 😉

ellianka
28. mar 2008

ahoj monik 🙂

ellianka
28. mar 2008

janis tak prajem príjemnú zábavu 😉
každý dôvod na oslavuje je predsa fajn

lenocka3
28. mar 2008

janis - a ja ze si ucitelka a ty "len" s nimi pracujes 😵 a co si to vlastne? ak sa smiem opytat? take nieco ako skolsky psycholog?
moni - caaau 🙂 ze to je super, ze tu je tehula? to je krasne 😵 😵
inac, som zvedava na miri... myslite, ze vsetko co pisala su len neziaduce ucinky duphastonu?...
baby, mam po ovu, snazili sme sa az az.. a teraz co? ... asi cakat, ze? 😀 ale neviem, mam taky pocit, ze tento mesiac nic..., myslim, ze to by som citila, keby nieco uz teraz... ci nie? 😅

libeth
28. mar 2008

ahojte babulky 🙂

mne je dnes blbo, to asi z tej vcerajsej mrkvy 😖 supla som si ibalgin 😅 tak snad to prejde...

elianka, to mi je luto, ale je super, ze to beries takto, a mrazacikovia sa uz istotne tesia 😵

lenocka, no neviem, a kolko dni mas po ovu?

ellianka
28. mar 2008

ahoj libeth 🙂
mne tiež začína byť nejako blbo, mám silné kŕče a znovu som začala krvácať 😖
dúfam, že sa ešte čistím a nie je to nič horšie

lenocka3
28. mar 2008

ahoj Libethka 🙂 kolko dni? ani sa nepytaj 😀 😀 jeden 😀 😀 😀
a mrkvicka nesadla? moje zlatko, daj si za nou normalny kus masa - mne to pomaha 🙂 😉
eli - moze to byt tym, ze sa cistis..., keby sa to stupnovalo, tak skus zavolat dokimu..

mirip
28. mar 2008

Ahojte dievčatá som tu len na skok vás pozdraviť, janis dakujem tuším aj ty si učiteľka tak aj tebe všetko naj ku dnu učiteľov a pevné nervy, lebo pri dnešnej mládeži ich treba nať z ocele 😀 a beriem radu k srdcu dnes sme sami doma tak intimčo bude 😀 😀 😀 pa a aj vy podme podme šup šup poctivo snažilkovať 😉

janis24
28. mar 2008

nejak mi hapruje net, v kuse mi to vypadava... 😖
Lenocka presne si to trafila, som sk. psycholog 🙂 Povodne som to neplanovala, ale nelutujem 😉
A teraz fakt musis len cakat, nic ine ti nezostava 😉 Je pravda, ze niektore holky maju tusaka, ze teraz to prislo, ale niektore sa to dozvedia az po teste, takze sa nespoliehaj len na intuiciu 🙂 A kludne snazilkujte dalej (teda ak nie ste moc unaveni) 😀 😀

elianka urcite to bude len precistovanie, neboj... 😉
libi, monik aj mirip ahojte 😉

ellianka
28. mar 2008

akosi dnes blbe koník 😕
lenočka - určite zavolám dokimu ak by to neprestávalo 😉 už som si dala ibu tak hádam sa to zlepší

lenocka3
28. mar 2008

jani - som rada, ze som trafila 🙂 tak to mozno potrebujes este pevnejsie nervicky ako ucitelia 🙂 a ja mam celkom intuiciu v poriadku, tak si myslim, ze nie 😉 ale vsak nechame sa prekvapit.
kocky, tak sa tesim na vikendik 🙂 musim vymysliet zas nejaky vylet neviem kam, aby sme sa odreagovali 🙂 vy budete co robit cez vikendik?

ellianka
28. mar 2008

my sa chystáme na chatu, tiež sa trošku odreagovať ale závisí to od počasia
jani to povolanie úplne na Teba sadne 😉

korusa
28. mar 2008

ahojte babenky,

nejak to tu flakam v poslednom case, nestiham nic, strasne....
Takze poprve velka gratulacia andyike k babätku 🙂 🙂 🙂 🙂 Je to supeeeerrrr, takze nabuduce bude nasledovat mirip a potom nadejna tehulka je lenocka a tak dalej - lenocka aj ja som pravdepodobne den po ovu - takze budeme rodit na novy rok? Super, uz sa tesim. A co sa tyka bolesti pri porode, ja si hovorim, ze tie bolesti, ktore som mala pri endo urcite boli o stokrat silnejsie ako pri porode. Takze zvladla som tri operacie, tak porod uz zvladnem lavou zadnou 😉 Inak co sa tyka tej intuicie, tak ked si len jeden den po ovu, tak este vobec nemuselo dojst k oplodneniu , no nie? takze pockaj este par dni kym sa to uhniezdi 🙂
A druha gratulacia patri ucitelke miripke 🙂

Baby - monika a libi, vy chcete mat dcerku Tamarku? Ja odpadnem tento vikend sme si vybrali aj my meno pre dievcatko a hadajte ake??? Spravne aj my budeme mat Tamarku 🙂 Asi pred troma rokmi sme si vyberali chlapcenske mena - Jakub a Samuel, ale budeme to musiet prehodnotit, pretoze tych mien zacalo nejak pribudat, dufam, ze teraz nezacnu pribudat Tamarky.... Musime to stihnut, kym to nie je take vychytene meno 🙂

libeth
28. mar 2008

lenocka, no nieco dobre by som si dala, papam totiz ten "polystyrenovy" chlebik 😖

a ja z tohto vikendu mat nic nebudem, zajtra idem do skoly, pridem az vecer, potom upratat, no a v nedelu ideme k nasim. Takze bez oddychu a ani si nepospim.

lenocka3
28. mar 2008

Korus 🙂 no vitaj medzi nami 🙂 chybala si nam 🙂 som rada, ze rodit budeme spolu 😀 😀 a co sa tyka oplodnenia, mas pravdu, budem cakat, ci sa bude uhniezdovat, ci nie 🙂 a co ty? snazili ste sa poctivo cez ovu? Vonku je tak pekne, tak nam to hadam vyjde obom naraz 😀 Tak drzime palceky na tretiu Tamarku 🙂

libeth
28. mar 2008

ahojcek korus 😵 takze dalsia nadejna Tamarka do poctu? 😀 No len nech pridu, cakaaaaaaaame, bocian uz vo sne priletel, tak nech teda prileti naozaj 😵

korusa
28. mar 2008

Tak nech nam tie bociany uz pekne priletia, uz ich tu cakame 🙂 Ano ano snazili sme sa, ja som sice mala pocit, ze ovulka bola uz v pondelok, islo mi roztrhnut bok, ale podla teploty asi len vcera, ale poctivo sme sa snazili cely tyzden, takze ocakavam toho bociana 🙂

A ty libi ako ten feminam ucinkuje? Spinenie prestalo?

ellianka
28. mar 2008

čítam, že nabudúci rok pribudnú malé Tamarky 😉 možno odštartujete vlnu nového obľúbeného mena
ja mám kolegyňu Tamaru a tá sa stále sťažuje, že nikoho v okolí s týmto menom nepozná a nemá s kým oslavovať 😀

libeth
28. mar 2008

neviem, ono teraz finisujem s mrsinou, tak uvidim. Dufam, ze pomohli 😉

Ma napadlo teraz, ze do tretice vsetko dobre 😀 a ty si ju spomenula ako tretia, takze??????????? 😀

lenocka3
28. mar 2008

😀 jee babule, ved my tu vsetky tak nadejne vyzerame 😀
uz ma tri dni boli hlava ☹ neviem, ci si mam dat ibalgin, alebo radsej nie 😅..., keby nahodou, aby to male nebolo zavislacik od pocatia 😀 😀

monika3
autor
28. mar 2008

tri Tamarky supeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂

I ked u nas pocitame aj s menom AMALIA 🙂

I ked po IVF byvaju aj dvojcata 🙂 🙂 ??????

ellianka
28. mar 2008

lenočka na ibalgin som sa pýtala dokiho lebo som mala výčitky, že v minule som si ho dala a potom mi vyšli pozit výsledky 😅
povedal, že to nevadí, lebo v prvých týždňoch kým sa bambulka uhniezďuje nie je napojená na tvoj krvý obeh a tak jej ibu nevadí 😉

libeth
28. mar 2008

no ja mam to meno vzbrane podla mojej tety 😵 iank dlho sa mi paxilo aj meno Lea, a alternativa by mohla byt aj Melania

lenocka3
28. mar 2008

jasne moni 🙂 poznam aj trojcata z IVF - a lekari povedali, ze to nebolo uspesne, lebo ratali s jednym /ti lekari, rodicia boli happy/ 🙂 tak moni - Amalka a Tamarka 🙂 Este rychlo vyber aj dve mena pre chlapcov, aby ked sa narodia dievcatka s pipikmi dostali tie spravne mena 😀 😀 😀

korusa
28. mar 2008

Super odstartujeme novu vlnu 😀 Len dufam, ze nam potom nebude nadavat, ked bude v jednej triede 5 Tamariek 😀 Takze do tretice vsetko naj, dobre, takze to plati na vsetky tri Tamarky 😀
Ja som si naordinovala pozitivne myslenie a dufam, ze to tiez pomaha 🙂 Ale ked ten feminam pomaha viac, tak si ho pojdem objednat 🙂

monika3
autor
28. mar 2008

Lenocka uz aj chlapci maju mena David a Filip 🙂 🙂

A pri IVF vacsinou vkladaju iba 2 embr. tak trojcata asi nie 🤐

Korus pozitivn. myslenie + feminam= celkom slusna kombinacia