Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
5. máj 2008

jani - no tie vlasy urcite sa to upravi, neboj...
libi - o prsiach mi ani nehovor.. mna v kuse bolia od minulej ms... a dost, teda hlavne na dotyk. Naliate ich nemam, ale bolestive riadne. A co sa tyka zaludka - uz mi je tak ako tebe posledny rok ... ked som hladna, idem sa povracat, ked som najedena, tak mi je tiez po niektorych jedlach zle...

pink_lady
5. máj 2008

ahojte babulky
tak ja mam po nadeji - cez vikend ma chytili take bolesti a krce ze som videla hviezdicky a to neprehanam 😝 Od bolesti som tak zatinala ruky a zuby ze som si rozkusala do krvi ruku a natrhla duchnu 😕 No a samozrejme potom prisla mrcha - sice hrozne slabunka ale na bolesti statocna. Predpokladam ze tam bola daka zas velka cysta /uz tu bulest poznam/ a praskla... 😔

libeth
5. máj 2008

ahojte, tak skusku mam za A, dakujem za palceky 😀

pink, juj, tak to musela byt teda sila, to je strasne, mrzi ma to 😔

lenand
5. máj 2008

pink tak toto poznam to som zazivala presne este pred zistenim ze mam endo atiez hned dorazila mrcha 😠 libeth si sikula blahozelam 🙂 😵

pink_lady
5. máj 2008

libi tak to gratulujem 😉 😅 ked si taka sikovna nepojdes za mna na statnice? 😀 😅

a dakujem - uz je lepsie 😔

lenand
5. máj 2008

pink ty to zvladnes ved si sikulka 😉 a to je super ze ti uz je lepsie 🙂

pink_lady
5. máj 2008

Babulky idem spinkat dobru nocku 😔

janis24
6. máj 2008

bre ranko 😉
libi ty si ale bifloska!!!! 😨 😀 😀 😀 😀 😉 Ale nie, gratulujem... 🙂

ellianka
6. máj 2008

ahojček kočky 🙂
libi 🙂 😉 gratulujem ku skúške
práve som dorazila z CAR a potvora cysta zas o kúsok podrástla 😠

janis24
6. máj 2008

ahoj elli, no teda, hnusoba cysta!!! 😠 Sak od toho oni su potvory, aby stale rastli, no co uz s nimi narobime... 😉 A nejake pozitivne spravy si si nedoniesla? Kedy zacinas ketovat?

ellianka
6. máj 2008

ahoj jani 🙂 😵
v utorok by som mala mať ET ak sa nám v pondelok úspešne preberie snehuliačik 🙂
ale mám z toho skôr taký zvláštny pocit a v duchu sa už chystám na 2IVF

pink_lady
6. máj 2008

ranko 😅
eli - vynadat jej riadne treba, potvore cystovej 😠 😀

pink_lady
6. máj 2008

jej eli tak to budeme drzat palceky aby sa snehuliacik prebral 😵

ellianka
6. máj 2008

ahoj pink 🙂
keby to reagovalo na vyhrážky, tak už som zdravá ako ryba 😀 😀 😀

pink_lady
6. máj 2008

eli 😀 😀 😀

petkapo
6. máj 2008

Ahojte bambulky!

Prisla som vas pozriet, ci uz tu nebude nejaka tehula.... Nic? 😒

Ja staaaale cakaaam na prvu mrchu od poslednej injekcie a stale nic, tak som zvedava kedy dorazi... Uz by aj mohla, lebo som strasne nedockava ☹ Vcera sme boli s muzom pozriet mesacne babatko k nasim znamym a ked sme odisli, tak som sa rozplakala vo vytahu ☹ ☹ ☹ Sibi-ryby.... 😀

janis24
6. máj 2008

tak drzim palce aby sa snehuliacik uspesne roztopil 😉 😀 A nevzdavaj to vopred, vies ze to neni dobre...
ahoj pink 😉

ellianka
6. máj 2008

ďakujem za palčeky dievčence 🙂 😵 🙂
janiska, nevzdávam to...veď vieš 😉 len mám taký divný pocit ale aj napriek tomu verím, ja som strašný optimista 🙂 😉 beriem všetko čo príde 😀

ahoj petka 🙂

pink_lady
6. máj 2008

ahoj peťka 🙂 treba ju trochu popohnat 😀 A neplakaj aj ty take budes mat 😉

elli ja viem ze o rok budeme k tebe chodit kočikovat 😀

ellianka
6. máj 2008

pink 😀 beriem ťa za slovo a všetky vás pozývam 😉
peťka, 2dcl červeného vínka 🙂 u mňa to vždy zaberá 😀

petkapo
6. máj 2008

Eli - ako dlho to trvalo cely ten proces od schvalenia ziadosti az po ten buduci utorok? Mam kamosku, ide na ET a buduci tyzden si este len ide pre injekcie, tak som zvedava, ze kolko casu este ubehne az k tomu momentu transferu.... Ozaj - a velmi velmi velmi ti drzim na ten pondelok aj utorok palceky. Ved uz je pekne, teplucko, tak sa hadam zmrzlinka roztopi uspesne 😀

Myslim, ze u mna vinko asi nezaberie - lebo je to este len prva mrcha po injekciach a ta moze prist aj po 4 mesiacoch pokial viem ☹

pink_lady
6. máj 2008

peťka za skúšku nič nedás 😉 ja by som si vinko keby mozem dala hned 😀 😀 😀 mnam 😝

ellianka
6. máj 2008

Petka, ja idem teraz na KET ale prvý ET po IVF bol u mňa, zhruba od schválenia žiadosti, za mesiac a pol (záleží kedy dorazí MS) 😉 som sa normálne musela ísť pozrieť do kalendára...už to bolo fakt dávno 🙂
ďakujem za palčeky 🙂 😵 a držím tie svoje aby mrška dorazila...hmmm to vínečko je dobré aj na náladu 😉

ellianka
6. máj 2008

pink, tak to máme rovnaké chute 😀 😀 😀

petkapo
6. máj 2008

Pink - to mam celkom dobru vyhovorku vecer pre manzela, ked si vecer sadnem k telke s vinkom 😀 Uz sa tesim 😉

Eli dakujem za odpoved. Podla toho co pises to ide celkom rychlo.....

libeth
6. máj 2008

zdravim vas babulky 😵
mam toho strasne vela aj vcera som makala do pol noci 😲

janis, ak kolegyna mi vravi ze som bifla 😀 😀 😀 aj ja si tak najnovsie vravim, sa mi dako dariiiiiiiii 😎

pink, nie dakujem na statnice nezaskocim, stresov mam az az 😀 naviac neprosim. Este dnes ma boli brusko od stresov a aj vajecnik sa hlasi, aby som nanho nezabudla 😅

petka, to sa stalo aj mne 😔 som tak depkovala v nedelu, som bola neprijemna potom ako kybel husenic 😉

elianka, takze sa to blizi, a na 2 IVF ani nemysli, jasne???????? ty tej cyste este ukazes a posles ju do certa 😅

tak a pokracujem dalej v praci,
cmuk 😎 😵

scarlette
6. máj 2008

caute babulky, ja len na skok
stale este nic nestiham ale caka ma volno do nedele tak dufam ze stihnem kuknut ako sa vam dari.
inak dnes idem na jeden pohovor kvoli zmene miesta tak na mna myslite 😉

janis24
6. máj 2008

ahoj scar, taaaak slino drzim palceky!!! 😉 😀 😀 tfuj tfuj tfuj

ellianka
6. máj 2008

libi 🙂 rozkaz 😀
scarlet 😵 🙂 držím paste, nech ti to vyjde

lenand
6. máj 2008

petkapo ja som po injekciach uz vobec nedostala mrchu ostala som tehu a mam oliverka tak len snazilkuj a mrcha mozno vobec nepride drzim prsteky cavko