Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

libeth
13. mar 2008

janis, ved prave. Ked mi tie kvapky prisli, tak som si povedala, ze tie kvapky mi proste pomozu. A to zhorsenie je tam aj pisane, tak som dnes znizila a uvidim co sa bude diat. Buduci tyzden ideme na chatu a veru nerada by som tam kramovala 😅 minuly ro to tam bolo skrz moje spinenie priserne, tak sa bojim aby sa to neopakovalo.

a ja tiez verim, ze to raz skonci 😵 citim to v tom vajecniku 😀 az mooooooooc 😲

monika3
autor
13. mar 2008

No ahojte moje buduce tehule.... 🙂 🙂 🙂 🙂

Som rada ze aj Korus sa tu ukazala po dlhej dobe....

Libi ako vcera skusku mas???? To ze sa Ti zhorsil stav je fakt reakcia z tych kvapiek..., ja to mam tiez od 15 DC ale uz som to normalne prijala tak ako to je...Neviem ci to bude lepsie alebo nie, uz som si povedala ze sa tym nebudem zatazovat, proste je to tak a neviem ci sa to zmeni.... Uz ani neviem co by som mala skusit... ☹

lenocka3
13. mar 2008

ahojte babenky 😎
este stale u vas prsi? u nas ano ☹ je hnusne. A boli ma hlava a mam take krce stale v brusku. Uz som si naordinovala zase ten cajik pomixovany, tak uvidim, ci pomoze. A nechuti mi jest a mam krce pod zaludkom, takze pride mrsina konecne..... som myslela, ze pojdem za tym dokim tento tyzden, /Moni, netreba ma skrtit 😀 /, ale ked mne je tak blbo a este by mi mal on nieco pichnut do zadku, tak ma asi vystre. /Dufam, ze viete, ze mam fobiu z injekcii do zadku 😕 /.
Som zvedava, aka bude mrsina..., ci ma vytrapi riadne, alebo sa len tak "ukaze" 😉

lenocka3
13. mar 2008

babyyyyyy kde ste???????
viete co????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka3
13. mar 2008

baby, mne sa zacina spustavat MS 😅 😅 😵 😵 😵 to je supeeeer 😎 😎 ja som taka stastna 😎 😎 😎

monika3
autor
13. mar 2008

Lenocka tu som a blahozelam k MS??? ale len teraz a potom uz aby nebola 🙂

Takze potom pojdes k doktorkovi? 🤐

monika3
autor
13. mar 2008

A teraz si ty kde lenocka???? 🙄

ellianka
13. mar 2008

ahoj žienky 🙂
nakukla som k vám do témy lebo aj ja bojujem s endo a je to mrcha mrchavá ☹
tak ak môžem rada u vás pobudnem 🙂

lenocka3
13. mar 2008

tu soooom 🙂 🙂
potom pojdem, ked skonci 🙂
ano ano, len blahozelaj 🙂 ja som taka rada, hned sa citim lepsie 🙂 a ja ze co chodim stale po wc-cku len cikat...., a mala som vcera chut na manzela /chudacik, zvyknuty, ze nikdy nic.., tak som ho nechala spat 😵 😀 /a to konecne vsetko povolilo 🙂 vies, aka som rada?
boze, to je pocit baby, toto mi chybalo 😅 😀 😀 😀 ja sa asi dnes opijem od radosti 🙂
a potom pojdem k dokimu a nech ma posle na sono, ci je folik, ci nie je folik, a to bude snazenia 😀 😀

lenocka3
13. mar 2008

vitaj ellianka 🙂

ellianka
13. mar 2008

ďakujem 🙂

monika3
autor
13. mar 2008

Lenocka tesim sa s tebou,

cauky Elianka, aj ty snazilkujes asi o stost ze ?

ellianka
13. mar 2008

snažilkujem 😀 ale už to asi prirodzene nezvládame a tak sme po 1.IVF ale bohužiaľ neúspešne ☹

monika3
autor
13. mar 2008

ja mamza sebou 2 IVF neuspesne a asi po leste idem na dalsie 🙂

ellianka
13. mar 2008

budem držať palce 🙂 však raz to šťastie musíme uhnať
ja čakám na mrchu a potom by som mala ísť na KET

lenocka3
13. mar 2008

babenky, toho roku sme urcite vsetky tehotne 🙂 /co je to KET?.... viem, je tu tema, ale neviem, co to je.../

ellianka
13. mar 2008

aj keď som z toho všetkého trochu zmätená
problémy som začala mať dávnejšie a neustále som otravovala svojho gynekológa...cítiac, že niečo nie je v poriadku
často ma odbil slovami, že som v reprodukčnom veku a je to prirodzené
išla som na konzultáciu k inému dokimu...vyšla z toho endo 😠

ellianka
13. mar 2008

KET - kryo embryo transfer (dúfam, že som to správne napísala)
Keď po IVF ostanú ďalšie oplodnené vajíčka, tak sa dajú zmraziť a potom sa len transferujú do mamičky 🙂

ellianka
13. mar 2008

lenočka beriem Ťa za slovo 😀

monika3
autor
13. mar 2008

Ja ta tiez beriem za slovo lenocka,
teraz idem papat

vsetkym nam to Elianka vyjde , drzim palce na KET

ellianka
13. mar 2008

dobrú chuť a ďakujem monik 🙂
aj mne tu už hudci poriadne vyhrávajú, tak bežím 😀
zatím pa

lenocka3
13. mar 2008

no jasneee, len ma berte pekne za slovo 🙂 sposobime novy porodny boom 😵 vyrobcovia nebudu stihat vyrabat kociky, cumliky, hracky 😵 😵 😵

lenand
13. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ellianka
13. mar 2008

😀 😀 😀

lenocka3
13. mar 2008

zeny, som rada, ze suhlasite 😵 😵 😵
idem sa aj ja napapat, nech potom vladzem byt tehotna, ked to pride 😉

libeth
13. mar 2008

elianka, vitaj medzi nami 😵

monika, jasneeeee presla som 😎 ale bola som vecer ako zbity pes, dala som si pohar cerveneho a zaspala som 😅 rano som sa zobudila o 4.00 a vypila pol litra caju co mi nastastie zostal. Zeby suchoty po jednom pohariku 😀

lenocka, to je super, ze uz konecne mrchujes, to som mooooooc rada. A urcite je to velka ulava pre organizmus 😉 tak a ponej mozes oficialne snazilkovat 😵

monika3
autor
13. mar 2008

dneska same blahozelania...Lenocke ku MS
tebe Libeth ku skuske,.......ste dobre obe 🙂 🙂

lenand
13. mar 2008

lenocka nech ti to vyjde ako mne po prvej liecbe 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

janis24
13. mar 2008

ej ale ste sa rozbehli v tom pisani!! 😀
Lenocka aj libi gratulujem, vypijem si na vas vecer 😀 😀 😀 (treba nejaku zamienku 😉 )
ellianka vitame ta a zaroven zelame, aby si tu dlho nepobudla 😉 Lebo o chvilu sa vsetky planujeme stretnut v tehulkach... 😉 😀 😀 😀 😀

petkapo
13. mar 2008

Ahojte dievcata!

V prvom rade blahozelam Lenocke aj Libeth! 😀 😀 😀

Bola som dnes u lekarky...pobolieva ma miesto pod pazuchou - ako lymfaticke uzliny, ale nemam ich zvacsene. Skusala som aj vymenit antiperspirant, ale nezabralo, boli ma to stale viac. Odkedy mi pichaju tie injekcie proti endo, chyta sa ma kazda somarina ☹

Pekny den, aj vecer a dam si veru vecer aj ja za jeden! (alebo dva 😀 )