Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
11. sep 2008

lenocka tak sa drrrrrrz 🙂

nelly3
11. sep 2008

scarlette: a kolko sa vklada embrii? dve alebo jedno? ci to zalezi od dokyho alebo teba? 😕

lenand
11. sep 2008

čavte teraz som sa dostala k pc leje tu ako z krhle ☹ zajtra už idem k dokymu ale až okolo 16.30 tak sa potom až večer ozvem ako som pochodila 🙂

skarlet ti držim pršteky to ti potom okolo pondela budu vkladat bojovníkou 😵 super bude tu dalšia tehulka parada to sa to tu rozbieha 😵 😉 🙂

marione74
11. sep 2008

ahojte dievcata, pls nemate niekto poruke cislo na imuno do prahy? surrrrrrrrrrrne to potrebujem, som tam objednana na buduci tyzden a este im potrebujem zavolat a nemozem to najst v mojom mobile a netusim kto mi to cislo daval, prosim ak ho niekto mate dajte mi ho !!!!!!!
dikes moc

pink_lady
11. sep 2008

janis - v jednom arealy budeme robit 😎 😀

lenand zajtra budem nedockavo cakat cely den 😵

marione74
11. sep 2008

uz mam to cislo zabudnite na mna 😉 drzim palce vsetkym snazilkam 😉

scarlette
11. sep 2008

nely kedze budu asi len dve tak si dam vlozit obe
lenand dik

yasminx
12. sep 2008

janis - budeme skúšať prirodzenou cestou 🙂

Včera som od bolesti z menzesu skončila u lekára, vracala som a bolo mi na odpadnutie, škrábala som steny. Doktor ma musel vyšetriť a dal mi injekciu. ☹ Takto som dopadla ☹ Dnes sa cítim už lepšie, len mi je do plaču 😔
Je to hrúza s tým menzesom 😒

scarlette
12. sep 2008

yasminx ☹ 😢

lenocka3
12. sep 2008

ahojte kocky...
boze yasmi 😢 😢 to mi je luto... a ty mas kde endo na vajecnikoch? ani mi nespominaj tie bolesti ... som 18DC...uz len 10 dni 😠 😠 a je tu 😠 😠 😠 takze uz len 5 dni bez spinenia.. predvcerom este len skoncilo 😠 😠 ibac ma nakupeny, som nachystana ☹ ☹ cistim pecen... 😠 😠

kocky, mne sa dnes snivalo, ze som bola uz po ET a babatko vydrzalo len tri dni a dostala som mrchu 😢 😢 ze sa mi to nestane? 😖

yasminx
12. sep 2008

ten menzes je naozja des ☹ Ja som si včera večer už od zúfalstva, že lieky nazeberajú otvorila flašku a cucla som si...ej veru aj na bolesť som zabudla a ako dobre som spala. Dnes ma bolia strašne kríže, podbruško je fajn ale hlava sa mi točí 😒

Lenocka Ty máš teda sny 😲 asi moc na to myslíš. Nebojkaj to čo sa Ti snívalo sa nestane 😉 určite nie.
A kde mám tu endo? ja už Ti ani neviem 😀 ...myslím, že mám zasiahnutú lavú stranu vaječníka 😕

janis24
12. sep 2008

ahojte 😉
yasminx ☹ 😠 Chudatko, viem si zivo predstavit, co prezivas...Mne to prepuklo naplno dnes rano a kupodivu to zvladam uplne super, dneska este len jeden ibac rano o siestej a ziadne extremne bolesti sa nekonaju, konecne!!!!! 😀 Normalne som z toho happy, snad to nezakriknem. Ale ja sa tesim z kazdeho bezbolestneho mrchoveho dna, takze aj toto je uspech... Len teraz keby som vedela, ze co pomohlo, ci je to tou antikoncepciou, alebo fakt to moze byt tym, ze nic nejem, teda ziadne pecivo, vcera som prisla domov o siedmej z roboty a dala som si dva zemiacky s maslom, inak za cely den len jablko...

lenoc na take sny rychlo zabudni! 😨 😉

pink_lady
12. sep 2008

jeeej janis no vidis, super, splnilo sa co som predpovedala 😀 😀 tak som aj ja happy 😀 😀 Mozno to boli tie prve MS po tej dlhej dobe take skarede 😠 a teraz uz to bude ok 😵

Lenocka 😔 musis mysliet pri zaspavani na pekne veci, aby sa ti taketo katatrofy nesnivali 😎

yasmi - uff ☹ no verim ze to velmi rychlo prejde ☹

lenocka3
12. sep 2008

kocky - zase na druhej strane, sa mi pred tromi dnami snivalo nie o rybach, ale o velrybach 😀 😀 plavala som v nadhernom cistom pokojnom tyrkysovom mori a 30 metrov podo mnou boli jedna vedla druhej velryby 😵 😵 a chapete: sny o rybach... 😵 😵
jani - no fakt bohvie ci to bude HAK a tym, ze nic nejes... Ako som ti spominala, u mna pomohlo, ked som nic nejedla... no len to vydrzat ☹ ked ja lubim papat 🙂
A este sa chcem spytat na spermiogram: hovorili mi, ze neuzivat antibiotika mesiac - nastastie manzel chory nebol, ale ideme zajtra oslavovat, v nedelu tiez a v pondelok mame dalsiu akciu - nabity vikend... a v utorok na SPG... on co sa alkoholu tyka vypije max 2 pohariky bez ohladu na okolnosti, ja len ci si moze dat aspon symbolicky, alebo radsej vobec? 😨 A ja si mozem dat? Sice mi budu brat len krv, tak nech mi tam nenajdu nejake to promile 😀 😀 😀 sice, pri mojej konzumacii alka neviem ako dlho sa moze v krvi drzat... ked ja vypijem tiez max 2 dcl vina a takaaaaaato som: 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 /a potom vraciam.. mne sa smeju vzdy, ze mam aleriu na alkohol... ale aj moja mama ho radsej nepije, lebo jej byva tiez zle/

pink_lady
12. sep 2008

lenocka - spermiky sa zvyknu vyvijat troska dlhsie, tak si nemyslim, ze by to zo dna na den malo nejako ovplyvnit 😉
a ty pokial nevypijes celu flasu vina tak ... 😉 naviac, ved cervene je dobre na krvinky, nie? 😀

janis24
12. sep 2008

lenoc moj drahy sa dva dni pred spg celkom dost spravil z vodky ci co to pil, no a vidis, vysledok este lepsi ako naposledy 😀 😀 😀 😀 No proste bola velka oslava, tam jednoducho musis, ani som mu to nejak extra nezakazovala, aj tak bol dost nervozny...Ja som rada, ze aspon fajcit prestal kvoli mne 😅 😀

lenocka3
12. sep 2008

😀 😀 tak fajn 😀 moj ma tiez asi alergiu na alkohol ako ja 😀 ked vypije tri pohare - vracia 😀 😀 ale je taky zlaty, ze az ked dojdeme domov 😀 😀 😀 a ked mu hovorim, nedavaj si ho, bude zle - niee 😀 😀 /chce byt hrdina - ostatni uz davno piju siesty a jemu sa smeju, ze je pod papucou, ked toho tak malo vypije... 😵 😵 ale to len kamarati a zo srandy, lebo ho poznaju 😉

janis24
12. sep 2008

tak to mas super, aspon mas istotu, ze od teba nebude utekat do krcmy a potom tri hodiny hladat, kde vlastne byva... 😨 😀 😀 😀 😀

pink_lady
12. sep 2008

janis ty vies cloveka rozosmiat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵

janis24
12. sep 2008

to bude asi tym ze je piatok pink 😀
Inak ja som taka sucharka, to len sem tam ma nieco napadne 😉 Ale som rada 😉
Boze ked ja som taka stastna ze nemam bolesti az sa mi chce plakat 😅 😀 To je nenormalne, nemozem tomu uverit este stale...

pink_lady
12. sep 2008

janis ved si aj poplac, ja som tiez tento tyzden plakala chvilu od stastia - ono to este ten pocit radosti zvacsi 😉
ja idem za chvilu trochu oslavovat - 😀 meniny 😀 😀 tak sa pomaly lucim a prajem seckym krasny vikend, ofuknite si poriadne 😅 a scar - ty sa zajtra drz 😉

pink_lady
12. sep 2008

malo byt: odfuknite si (akoze oddychnite) 😀 😀

ellianka
12. sep 2008

ahojte babule 🙂
ja vám chcem len zaželať príjemný predĺžený víkend 😵
lenočka držím palec na utorok, dúfam, že všetko dopadne k najnaj spokojnosti 😉
jani, čo to čítam 😨 bolesti sa vytratili supeeeeeeeeeer 🙂 🙂
zdravím tehulky 😵 😵 😵 aj budúce tehulky a dúfam, že budúci týždeň sa mi podarí skočiť na koňa a trochu pokecať 🙂
pa

janis24
12. sep 2008

elli aj tebe krasny vikend, oddychni si a urcite zaskoc, tolka robota neni zdrava, ved vies 😨 😀

pink takze ty mas dnes meninky? Tak ti zelam vseeetko najsamkrajsie a poriadne to oslav! Dam si na teba za poharik cerveneho oki? 😉

lenand
12. sep 2008

čavte kočky teraz som sa dostala k pc tak tehotenstvo potvrdené všetko v poriadku dietatko je aktívne ako sa vyjadril doky tak posielam vyrusiky prva davka je však pre scarlette 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ttttttttttttttttttt

ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a tito ostatné su pre vas všetky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

miminap
12. sep 2008

ahojte babule. som sa trochu odmlcala, ale idem sa ozvat, aby ste nemysleli, ze som na vas zanevrela. no.. mam take forfry, ze neviem, kde mi hlava stoji, ale: dostala som MS. taku hnusnu bolestivu, 😢 ze som uz aj plakala dnes. Dnes som ale mala 2DC a bola som uz v ISCARE na krv. doki mi zavolal poobede, ze hormony su v poriadku a mozem zacat pichat GONAL. tak sme tu s muzikom maturovali nad tym perom, ale hadam to uz bude lepsie zajtra, ze uz sa s tym nebudeme tolko babrat, kazdopadne, modlim sa, aby tato mrcha mrstna bola posledna a dalsia az o 9 mesiacov. no.. takze mam kontrolu aj UTZ v utorok 16., stvrtok 18., pondelok 22. a potom vo stvrtok. ak pojde vsetko ok, tak 25 alebo 26. odber. takze sa to vyvija celkom slubne aj ked ta mrcha ma teraz odrovnala.. och joj, tak som bojovala, ale dnes som uz musela dat ibik jeden. 😢
kazdopadne, prajem vam vsetkym pekny vikendik, nevladzem teraz citat prispevky, tak si na to sadnem zajtra alebo v nedelu, aby som pocitala, ako sa nam vsetkym dari.
pa

scarlette
12. sep 2008

pink budem,
lenand dakujeeeeeeem 😀 poctivo som spapkalasvoju davku 😀

lenand
14. sep 2008

čavte kočky mne je stale zle a chce sa mi spat stale 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
14. sep 2008

tak ja chytám 😔

sue13
14. sep 2008

Ahojte 🙂 Lenand ty si tehotna?????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Strasne sa tesim. A z celeho srdiecka gratulujeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵
Zelam aby si sa ty aj drobcek citili az do maja co najlepsie, aby bolo vsetko v uplnom poriadku 😉