Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

tittika
15. okt 2008

😖 😀

tittika
15. okt 2008

no to fitko by aj mne prospelo ale keby lenivost prekvitala..... 😀 za 3 mesiace som pribrala 4 kila 😅 nevidno to na mne ale necitim sa dobre tlaci mabrucho 😀

tittika
15. okt 2008

ale zajtra sa aspon postavim na moj leg magic 😀

nelly3
15. okt 2008

ved aj ja som sa dlho nemohla dokopat 😀 , ale s manzelom je to lepsie a aj ked sa mi nechce tak ideme spolu a to sa da.len potom sme zniceni ze az 😖

nelly3
15. okt 2008

idem kuk panelak 🙂

tittika
15. okt 2008

pa,aj ja 🙂

scarlette
15. okt 2008

citim sa dobre a hlavne nic ma neboli,
idem kukat aj ja panelak, zatial papa

matkamatko
15. okt 2008

ahojte kočky, ja už som sa sem k vám tak trošku pridala, ked som prišla v septembri z laparky s diagnozou - drobné ložiská endo ktore vybrali a ževraj teraz nemám endo ale v sprave bolo endo 1.stupna. no ale chcem sa vas spytat, či nemate niektora skusenost-mam prvý cyklus po laparke a robím si ovulačné testy - v sobotu slaba testovacia čiarka, v nedelu skoro ziadna, v pondelok takmer rovnaka ako kontrolna, v utorok slaba, a dnes rovnako silnejsia a mozno aj silnejsia nez kontrolna. no a vcera poobede zacala boliet lava strana a dnes doobedu bolela najviac. a to viem od mojej dr., ze ja mam bolestivu ovulku preto, ze ked praskne fulikul, tak sa mi tak tekutina hned nevstrebe a to boli aj ked si chcem sadnut a u mna to trva aj 3-5 dní. no ale mna to zacalo bolet už včera a bol test slabsi a dnes bol moc silný. co si prosím vás o tom myslíte?kedy bola ovu? a bola vobec? prosím vás o názor....dakujem pekne , potrebujem nejakú podporu preto sa na vas obraciam...

mirip
15. okt 2008

ovulka dnes ráno alebo dopoludnia a sexovať si mohla včera, ono je najlepšie keď potápači už na vajíčko čakajú 🙂 takže najlepšie je sexovať deň pred ovulkou, lebo aj tým kamošom niekoĺko hodín trvá kým sa k vajíčku dostanú, inak vitaj

matkamatko
15. okt 2008

ahoj mirip, dakujem za odpoved...potesila si si ma...no my sme sexikovali aj v pondelok, aj vcera a aj dnes, pre istotu, ale bola chut aj bez ovu testov... 😉
no uvidíme čo z toho bude...

mirip
15. okt 2008

neboj zadarí sa aj ja som na to kašlala a práve v ten mesiac sa zadarilo

matkamatko
15. okt 2008

mirip raz to hadam pride, len musime pockat...

mirip
15. okt 2008

ved ja viem, ja som sa aj dočkala ale čo už aspon teraz viem že môžem otehotnieť

matkamatko
15. okt 2008

ja viem, je mi to ľúto... ☹ ☹
mne sa to zatial nepodarilo, a ak sa nepodari do decembra, tak sa mam ukazat, asi mi dajú tu liecbu aj ked neviem, či je to potrebne ked je to v takom malom rozsahu, dr.ktory ma operoval povedal, ze by teraz nemal byt problem v nicom...

mirip
15. okt 2008

to je dobré už ma depky prečo som potratila prešli, ono to trvalo ozaj len dovtedy kým prešlo to krvávanie a s každým vytretím na záchode keď som videla krv som si hovorila prečo práve ja ale teraz už len lezie na nervy to čakanie

matkamatko
15. okt 2008

to si asi všetky hovorime-prečo, prečo a prečo...
ja som po kramoch vzdy taka sklamana ale teraz je to lepsie po laparke, aspon viem na com som, muz je zdravy uplne, ja by som mala mat tiez vsetko ostatne v poriadku..
ty mas aku zavaznu endo?

mirip
15. okt 2008

no my sme sa tešili oficiálne 2týždne ked videl doky srdiečko a aj to bolo dosť neskoro

matkamatko
15. okt 2008

a teraz sa snazite?

mirip
15. okt 2008

nie ešte je skoro len dva týždne po kyrete

matkamatko
15. okt 2008

aha a kedy sa máte? a ako to mas s tou endo?ja sa bojim, či to pojde prirodzene..

mirip
15. okt 2008

endo je zatial potlačená a dúfam že sa nevráti.....máme sa až v januári ale keď budú výsledky z krvi ok tak po tichej dohode s mangelom začneme skor

matkamatko
15. okt 2008

jasné, tak držím palce...a ak sa môzem spytat v ako stadiu si mala endo a ako to liečili

mirip
15. okt 2008

pol roka injekcie do bruch každý mesiac jedna a štádium neviem každý doky to inak definuje ale ložiská som nemala na reprodukčných orgánoch ale na mechúre a moč. cetách, 1vačšie na mechúre a 2-3menšie na moč. cestách

matkamatko
15. okt 2008

ja som ich tiez mala niekde na zaciatku ale ani nie na maternici, vajecnikoch ani na vajcovodoch, to bolo všetko čiste a v poriadku chvalabohu 😉

mirip
15. okt 2008

ok ja už padám brú noc matka 😉
a babenky ak chcete ešte pridať tak pošlite udaje do IP,pá

matkamatko
15. okt 2008

ok, dobrú noc, a dakujem za pokec 😉

mirip
16. okt 2008

Haló, haló dobré ráno 😵

janis24
16. okt 2008

Dobre ranko zelam, mirip idem mrknut tabulku, som zvedava 😉

mirip
16. okt 2008

no mala by byť zatial plná janis ja som sa síce včera tvárila ok ale som mala velmi zlý deň 😒

janis24
16. okt 2008

preto treba vzdy prist sem a trosku sa odreagovat, my sme na to ako stvorene... 😉