Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
16. dec 2008

jani s tym lyzovanim som si to ja vravela pred rokom ked sme sli na silvestra na chatu len zial nebolo este tolko snehu vsade aby som lyzovala---

scarlette
16. dec 2008

titika to bude isto krasna dovca 😉

lenocka3
16. dec 2008

jeee titi - a to my mame zakazane brat si v decembri volno. To dostanem ked ma auto prejde, alebo si ruky zlamem 😀

scar - jasne, ze som ti T-cka nechala - polovica, alebo radsej tristvrte je tvoja 🙂
este mam 15 min, kym skoncim v praci, tak mi to uz rychlo ubehne... dufam...

baby - ja mam od nedele hrozne tiky vyzdobovat stromcek 😀 manzel uz ma nemohol vcera pocuvat a povedal, ze dnes mi ho vytiahne 😀 😀 som dobre sibnuta, co? 😀
Ale este ho dnes nevytiahnem.... mozno pozajtra 😀

scarlette
16. dec 2008

lenocka dakujem ye si mi nechala 🙂
inak so stromcekom my sme tiez rozmyslali nad tym istym uz pred tydnom ale budeme ho robit tento vikend

katrin21
17. dec 2008

ahojte:
lenocka: aj ja by som uz mala najradsej stromcek 🙂)

janis24
17. dec 2008

ajojte 😉
no aj ja by som uz ozdobovala, keby sme nemuseli este upratovat, a tak strasne sa mi nechce... 😝 Cize vidim to klasicky na vecer pred vianocami... 😅

pink_lady
17. dec 2008

ahojte ☹

baby ja som taka nasr... 😠 😠 😢 😢 jeden znamy totiz, mi chcel akoze vraj "pomoct" kedze vie aky mam nazor na IVF a pod. napriek tomu ze som katolicka, a posiela mi daky dokument co v poslednych dnoch vydal papez, vraj kde to prisne zakazuje.... 😠 a tlaci mi do hlavy ze ved kolko opustenych deti je ze preco si radsej ite neprisvojim ale ze sa chcem robit to co je z cirkevneho a moralneho hladiska nepripustne :(

nech sa na mna nikto nehneva ale mam pocit ze take nieco by mali pisat ludia, co zazili to ze velmi velmi tuzili mat dieta a nemohli mat... 😢

lenocka3
17. dec 2008

dobre ranko kocky 🙂

pinky - prepac za vyraz, to co je za debila? 😒 😒 aj ja som katolik /....noooo, az tak moc sa nabozenstvu nevenujem/, ale v tomto mam jasno 🙂 Aj viacere 🙂 jednoducho, keby to mal byt neviem aky hriech alebo co, ako by ten panbozko vobec dovolil, aby ludstvo na taketo nieco prislo.
Ved nejdes pouzit atomovu bombu, chces "len" vlastne dieta. Take kecy zboznujem, kopla by som takych ludi do zadku. Preto radsej ani v okoli nehovorim, ze chodime do CAR - asi by som pocuvala to iste. Ako som pisala pred par dnami - take kraviny mozu fakt len zadubeni ludia vyplut z ust.
Kasli nan.
Mas nas 🙂

lenocka3
17. dec 2008

neviem, ako si to niekto predstavuje. To mi pripada, ako ked niekomu zdiagnostikuju rakovinu, tak nech mu nikto nepoda ziadnu liecbu - nech teda kazdy umrie bez boja... ved aj to je zasah do organizmu. panbozko dovolil, aby narastol nador, tak nech ho clovek ma aj nadalej? nech mu ho nevyberu, lebo je to vola bozia???? 🙄 to by asi protestoval, ze veda je tu na to, aby mu pomohla, to sa uz asi vykaslal na nejake papezske listy.

lenocka3
17. dec 2008

😀 juuuuuuuuuj ma navnadil chalanisko 😀
kde je? si ho podam 😀 😀

lenocka3
17. dec 2008

moralne hladisko... debo 🙄 ja to asi dnes nerozchodim, co ti povedal...
by som mu ukazala take moralne hladisko, ze by z toho padol na zadok s otvorenymi ustami

katrin21
17. dec 2008

baby... tak prave kvoli takymto nabozenskym nazorom som ja musela skoncit vztah s mojim talianskym priatelom, lebo bol uplne nabozensky fanatik... bol proti HA, zakazal by interupcie, umele oplodnenia, aj prerusenie tehotenstva ak viete , ze babo bude poskodene... ale hlavne, ze kondom vyzadovalk stale, aby s acosi neprihodilo... aj sex pred manelstvom mu bol dobry.. ( ale to teraz nechcem povedat, ze mus elo len o to, len ze proste to bola nejaka vynimka 😀 )... taze podobne nazory ma pekne vytacaju, hoci ja som prokrstena iba dva roky a teda z vlastnej vole ako 29 rocna..... ale co uz... netreba si vsimat 🙂)

lenocka3
17. dec 2008

v pohode baby - porozculujem sa tu za vas 😀
kde ste vsetky?

lenocka3
17. dec 2008

katrin - presne takych mam rada 😀 to uz som tiez pisala: vodu kazu, vino piju 😀

pink_lady
17. dec 2008

leni si zlata 😀 mna to tiez riadne vytocilo uplne vo mne vrie asi kazda tekutina co v tele mam ... 🤐 nastastie v tomto mam aj ja jasno, ked ozaj nepojde inak tak aj keby neviem co ...idem na IVF

scarlette
17. dec 2008

pink tak ten tvoj znamy je kus riadneho.....
moja starka s tetou (90 a 60) rokov vedia co podstupujeme s manzelom, podotykam ziju a cely zivot zili na vychode, su katolicky ktore chodia niekolkokrat do tyzdna do kostola, vedia co podstupujem a aj mi to schvaluju...takze nechapem co sa nejaky svatuskar papez zapaja do veci o ktorych vie velke h...., takyto ludia nemaju pravo hovorit do niecoho co nezazili....

pink_lady
17. dec 2008

proste presne tak...ako tak ak dostane rakovinu tak mu poviem ze ale vies to by si sa nemal liecit lebo lieky nevyrobil Boh, nie je to prirodzene, je to umele ... 😀

pink_lady
17. dec 2008

baby ja lutujem uz teraz buducu manzelku toho chalana - teraz ma 27 r 😕 ako moze mat niekto mlady take nazory? 😕

...a to nevravim o tom ze ma zalusk na mna aj napriek tomu ze ja chlapa mam 😀 vraj pri nom by som sa mala lepsie, zila spravnejsi zivot 😠 😀 😀 😀 (to ze pre neho sex az po svadbe, to nemusim ani hovorit 😀 )

lenocka3
17. dec 2008

presne tak 🙂
nech nam nikto do nicoho nekeca, lebo ho zrusime jak cakanie na trestnu vypravu... co taky ludia mozu vediet o tom, co my sme si tu vsetky prezili 😠 😠 😠
mozu tak maximalne drzat palce a NIC VIAC, ziadne blbe kecy

pink_lady
17. dec 2008

ale zas na druhej strane z vlastnej skusenosti viem aj to, ze taki co najviac vyskakuju v takychto veciach tak v skutocnosti su najvacsi "prasaci" a uchyli 😝

lenocka3
17. dec 2008

pinky.... tak to by som sa ho uz asi bala 😀 vybav si nejaky sudny zakaz, aby sa k tebe nepriblizoval 😀 to je nejaky pekny blazonko

lenocka3
17. dec 2008

teda - nikomu neberiem jeho nazor, ked je o niecom presvedceny, tak ok, ale nech inych ludi do toho nezatahuje, ked s nim nesuhlasia... nie je to nejaky jehovista?

lenocka3
17. dec 2008

aha kocky, isla som sa utesit, ze si precitam noviny a dostala som na ako zvycajne na Lesk, kde prave dnes akoby to bolo znamenie pisu:
http://lesk.zoznam.sk/cl/100276/245982/Neplodno...

lenocka3
17. dec 2008

a ked je to choroba, tak sa musi liecit 😀 a to prave robime 😀

janis24
17. dec 2008

jej babule ale ste sa rozpisali, vidim, ze emocie funguju naplno... Ja uz sa tymto radsej nezaoberam, na takych ludi nie som nastvana, skor s nimi do urcitej miery sucitim (nechcem vraviet ze ich lutujem 😅 ), lebo verte ci nie, s takymito nazormi sa zije velmi tazko, cely zivot sa stretavaju s odvrhnutim a v podstate ani nevedia preco. Ale tie postoje im niekto vstepil a pravdep. to boli rodicia a nema im kto pokojne vysvetlit, ze sa mylia...

lenocka3
17. dec 2008

mas pravdu jani 🙂 😉

...vcera a dnes som nasla, ked som bola na wc, par takych "cervenych vlasocnic" na papieri... cerstva krvicka, ale malililinko, inak nic. ziadne spinenie. tak sa asi mrsinka rozbehne aj tento mesiac. Uz by sa aj mohla, lebo krce su coraz silnejsie... 😠 aaale zatial to nie je na ruzovu 😀 aspon ze to 🙂

pink_lady
17. dec 2008

leni straaasnz katlik to je 😀

janis oni si z toho odsudzovania nic nerobia, lebo vsak...prinasaju obetu pre Boha... 😅 skor mam pocit ze ak ich niekto odpudzuje, utvrdzuje ich to v tom ze robia dobre 😀 ale neriesim 😅 ulavilo sa mi 😉

pink_lady
17. dec 2008

myslela som odsudzuje, odmieta nie odpudzuje 😀

lenocka3
17. dec 2008

v pohode pinky 😀 chapeme 😀

janis24
17. dec 2008

lenoc super, tak nech sa veru rychlo rozbehne, aby si mala pokojne sviatky, lebo skrucat sa pri vianocnej veceri veru neni nic prijemne... 😅

pink ved prave a preto sa nad tym netreba rozculovat, je lepsie si to vysvetlit tak, ze toto su proste fanaticke postoje a fanatici su vacsinou straaasne labilne osobnosti a keby od tychto svojich nazorov upustili, zrutia sa. Je to taka ich obranna reakcia, stale si budu mlet to svoje... 😉