Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
14. apr 2008

bola som na wc ☹ asi tri kvapky cerstvej krvi..... ja sa uz asi zblaznim zo vsetkeho 😨 neviem, co to je...

ellianka
14. apr 2008

leni, neboj...ja viem, že mne sa to ľahko hovorí...ale možno to neznamená nič negatívne 😉 mnohé žienky ako som tu na koníku čítala, mierne krvácali a pritom boli tehu a dokonca nemali ani tehu príznaky 😉
v tom horšom prípade sa len opozdieva MS, čo som tu síce napísala ale verím, že tomu tak nebude 😵

monika3
autor
14. apr 2008

Eli ahoj 😉 no praskunta cysta to si radsej nebudem ani predstavit ake to je... 😖
No veru to Ket radsej posunut, aby si bola v poriadku a uhniezdenie embr. prebehlo bez problemov 😉
A to ti praskla ta velka 8 cm cysta?

Lenocka to chce asi fakt pevne nervy, ja by som si uz doma asi ten test urobila, uz by sa tam mohlo nieco ukazat ked ti to meska viac dni? 😉 😉 😉

ellianka
14. apr 2008

ahoj monik 🙂
podľa sona sa tá veľká stále drží a už má 9cm 😠
praskla nejaká cysta, ktorá mi vraj musela narásť za posledné dva týždne lebo na poslednom sone na tom mieste nebolo vidno nič a teraz je tam kráter ☹ to je ten nešťastný pravý vaječník

monika3
autor
14. apr 2008

Eli a myslis ze ta co ti praskla bola aj endometricka?

Eli ja teda neviem ale 9 cm cysta je uz dost velka.... Este KET sa da skusit ale stimulacia hormonmi uz asi podla mna nie ....
som zvedava co Ti povedia potom v Heliku, a moze a to este vsetko aj zmenit, moze to byt len docasny stav... 🙂

janis24
14. apr 2008

fuha tak to je fakt riadna cystisko 😨 Ja som teda mala druhy krat len 6 cm a aj to uz mi doki povedal, ze stimulku by radsej neriskoval, ze je tam riziko ze narastie dva razy tolko a potom keby praskla bol by z toho riadny gulas 😉 😀

monika3
autor
14. apr 2008

No baby ja teda verim ze sa drzim aspon na hrane do tych 4 cm a horsie to nebude...ked sa mi to to nezmenilo v priebehu roka tak teraz uz snad nie...a ked si pomackam brucho tak mam pocit ze tam ani nie je lebo ju necitim ako predtym... no a teraz si musim povedat, ze tomuto sa hovori optimizmus z mojej strany😀

ellianka
14. apr 2008

monik, ťažko povedať či bola endometrická ale do karty mi doky napísal "endometrická cysta", no myslím si, že to len kvôli tomu, že je u mňa endo diagnostikovaná.
kiež by si mala moni pravdu a jedného dňa by som sa zobudila a zrazu by bolo všetko krásne ružové a cysty malé alebo žiadne a aspoň dva drobce pobehujúce po byte...to by som priala nám všetkým 😉
budem sa objednávať na kontrolné sono do Helíku, ale neviem či od zvedavosti budem najbližšie týždne spávať...

ellianka
14. apr 2008

moni, to nie je optimizmus to je krásna realita 🙂 a zo srdca ti ju želám 😵

monika3
autor
14. apr 2008

Eli dakujem 😉 a ja Ti to zelam a vsetkym ostatnym aby nam tie cysty vymizli a behali nam uz tie deturence 🙂 🙂 🙂

a prajem Ti prajem aby si aj dobre spinkala 😉
Ja ked mam niaky problem tak nespim aj dva dni - to si musim prejst niakym stresom 😠 a potom to vsetko prijmem ako to je a verim ze sa to vzdy niako poriesi 😉

ellianka
14. apr 2008

monik 😵 ďakujem moc moc

lenocka3
14. apr 2008

cautee baby, tak som testla a /. A mrsina nikde. Ked sa riadne nerozbehne, skocim tento tyzden k dokimu. 🙄

yasminx
15. apr 2008

Dobré ránko,
lenocka - to mi je lúto, ale neboj na budúci mesiac to určite výjde 😵 A možno že to bolo ešte skoro na testík. Mne doktor kedysi povedal, že niekedy ani po týždni keď Ti mešká menzes neukáže test či si tehotná. Je to individuálne. Veď uvidíš. Nebojkaj Ty nič 😉 čoskoro budeš mať na testíku //. 😵

mirip
15. apr 2008

Ahojte dievčatá, ó som druhá, 😀 lenocka nevadí že bola len / čiarka, nabudúci mesiac budú dve a budeme tehulkovať spolu tak som sa rozhodla 😵 😅 no ja už padám k doktorovi 😀 a potom do roboty ☹ a o 17tej-18tej ked prídem tu už nikto nebude tak prajem všetký pekný deň 😎

janis24
15. apr 2008

Bre ranko. Jasne baby, vsetky budeme o chvilu tehulkovat 😉

lenocka3
15. apr 2008

caute kocky... asi umieram... rano som sa zobudila, vsetko po starom. Dali sme si kavicku a akoby ma niekto "odstuploval".... boooze, to su kramy z nicoho nic. Ledva tu sedim, napchata ruzovymi tabletkami a je mi zle... 😔 asi to dnes zabalim, ak to neprejde, lebo ma tu roztrhne na mieste......

janis24
15. apr 2008

lenocka chudatenko moje, urcite chod domov nema zmysel sa takto trapit v robote... ☹ Dufam, ze ti to rychlo prejde...

libeth
15. apr 2008

dobre ranko 😵

lenocka, chod domov do postele, netrap sa zbytocne v praci. Ale aspon ze teda prisli a uz sa to nenatahuje 😔

ellianka
15. apr 2008

bré ránečko 🙂
leni 😔 hmm, určite to zabaľ a choď pekne domkov, presne ako janis hovorí, nemá zmysel vytrapovať sa takto v robote...oddychuj a uvidíš budúci mesiac už možno takéto trápenie nebude 😉
to by bola bomba, keby tu o mesiac od každej z vás svietili krásne // 😵 už sa na to veľmo teším 😀 😀 😀

libeth
15. apr 2008

babulky 😔 ja by som si priala aby sme do konca roku boli vsetky tehulky. Je mi z toho vsetkeho smutno 😔

ellianka
15. apr 2008

libi 🙂
raz som čítala krásnu myšlienku, že ak niečo veľmi silno chceme a túžime po tom...celý vesmír sa spojí, aby sa to stalo...a tak pevne verím, že ten vesmír už na naších túžbach pracuje 😵

yasminx
15. apr 2008

babenky nebuďte smutné lebo aj ja budem ☹
nebojte sa do konca roka budeme určite všetky tehulkovať 😵

lenocka - choď domkov a odpočívaj, bude to OK 😉

monika3
autor
15. apr 2008

ahojte kocule😉

No Lenocka moja som smutna s tebou ☹ , ta iskierka nadeje tam predsa len bola...

ale este mas pred sebou kopec moznosti a sanci a testik ukaze aj tie prekrasne ciarocky // 🙂

Libi babíky do konca roka zrejme uz nestihneme drzat v nasich rukach ale verim ze v nasich bruskach sa uhniezdit stihnu 🙂 🙂 🙂

Elianka to si citala karasnu myslienku 🙂 takze treba si ju len drzat 😉

janis24
15. apr 2008

autor tej myslienky: Paulo Coelho - moj najoblubenejsi spisovatel, takze jeho nazory beriem 😉 😀 😀 😀

lenocka3
15. apr 2008

caute... moja kolegyna je asi tehotna 😵 uvidime, co jej povie doki 😵 fnuk, ja som mala byt tento mesiac 😅

lenocka3
15. apr 2008

dam si aspon novu fotku 🙂 ja tam som, aj ked ma nie je vidno 😀

yasminx
15. apr 2008

lenocka - joooj, to je krásna fotečka...taká fakt super letná 😵 a veru nevidím Ťa tam 😀
a nebuď smutná, viem ako sa cítiš ale nebojkaj aj Ty čoskoro budeš tehu 🙂
A čo bruško, ešte bolí? Alebo je už lepšie?

monika3
autor
15. apr 2008

no Lenocka na fotecke Ta vidno vo velmi ale velmi malych rozmeroch 😀 ale predstavu ako vyzeras mame presnu 😉

Tak ta tehu kolegynka nech ta veru poriadne nakazi 😉
dufam ze uz Ti je trochu lepsie a vsetko zle nech Ta co najskorr preboli a bola si opat plna sil a optimizmu 🙂 🙂 🙂 🙂 Chceme tu peknu usmievavu Lenocku 😉 nasu uz coskoro buducu tehulku

😉 Yasminx ty mas teda peknu zimu este 😀

yasminx
15. apr 2008

monika - skúšala som tam prvý krát nahodiť nejakú fotečku a jedinú čo som mala po ruke bola zimná 😀 tak som ju tam fukla 😀 Ale ja nejakú letnú pozriem doma a vymením ju 😀

monika3
autor
15. apr 2008

Mne sa paci zima, hlavne ked je tolko snehu ako u Teba na fotke 😉