Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
4. jún 2008

ahojte babenky 🙂
aj ja Vam prajem super den, nie prilis horuci ale taky akurat 🙂 🙂 🙂 🙂

a jasne nasej oslavenkyni vsetko naj... 😉

lenocka3
4. jún 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 jeeeeeeeeee babulky moje 😵 😵 😵
dakujem velmi pekne 😵 ste zlatucke 🙂 🙂 🙂 😉
a aj vam vsetkym prajem len tak z lasky vela zdravia a pohodicky 😵 😵
trosku nestiham, lebo kolegyna chuda isla na laparku 😒 hadam bude v poriadku 😒
dnes vecer oslavujeme, ozaj - ved ja som sa zabudla pochvalit - uz byvame v novom 😀 😀 juuuuj, nespala som riadne od piatku vecera, lebo este stale upratujem a byvam dlho v robote, ale je to supeeeeeer 😵 😵 😵

janis24
4. jún 2008

jeeej lenoc to je super, musi to byt perfektny pocit mat priestor len pre seba a svojho draheho a postupne si to zariadovat a tak, joooj ja este mozem len snivat... 😅

sue13
4. jún 2008

Ahojte 😎 Leni všetko naj naj najlepšie k meninkám... 😵
Janis neboj dockas sa, ja som sa tiez na to velmi tesila. Je to paradicka. 😵

janis24
4. jún 2008

ahojky sue, dakujem 😉
inak ako sa citis? Aj si troska nervozna? V piatok daj vediet urcite... 😵

sue13
4. jún 2008

Troska? 😀 😀 Som nenomalne nervozna. Uz aj zle spavam, snivaju sa mi huposti a cas akoby mi cuval. 😅
Rano som si robila test a bol negat ☹ tak som v este vacsom strese ako vcera 😠 😅

janis24
4. jún 2008

asi to je tazke vydrzat a netestovat co? no a tusim ti to ani nepomohlo... 😅 Neboj sak ty vies ze to este v podstate nic neznamena...
uz len dva dni, drz sa, myslime na teba 😉

libeth
4. jún 2008

ahojte kocky, dnes mam dovolenku, bo idem na skusku a este si dorabam pracu 😀 😎

Lenocka, prajem ti vsetko NAJ k tvojim meninkam, ale hlavn eti prajem do vasho noveho byvania, krasne male ruzovucke a vonave babatko. Ked po ceste zbadam bociana hned ho k vam nasikujem 😀 pojdem totiz okolo rybnikov 😀

sue, a nieje este skoro na test? Uz to dako do piatka vydrz 🙂 budem ti drzat palceky. 😵

ellianka
4. jún 2008

jeeeeej lenočka 😀 🙂 tak teda gratulujem aj k vášmu hniezdočku
sue, neboj negat. testík ešte nič neznamená...mnohé babenky boli tehu a testíky mali biele ako sneh. ja ťa chápem, je to poriadna záťaž na nervy ale musíš veriť a ono to bude pozitínve 😉 strašne silnoooooooo držím palce a očami posúvam čas 😵 😵 😵

monika3
autor
4. jún 2008

Leni tak blahozelam k vlastnemu byvaniu, radost musi byt asi nekonecna predpokladam 😉

Libi drzim palce na skusku a Sue na krvny testik 🙂

neviem co to je, MK mi niak blbne😀 😀 😀 Neposlucha, potvora jedna 😀

sue13
4. jún 2008

Baby dakujem Vám veľmi pekne za podporu. Už nechcem testy vidieť. Ved uz sa iba 2x vyspim a.... 😀 😀
Ďakujem, ste zlate 🙂

cvirko
4. jún 2008

Ahojte babulky, písala som prednedávnom, tak moje tehotenstvo sa dnes potvrdilo z krvi 😵 😵 Je to taaaaaaaaam 😉 Držím vám palčeky a veľa síl vám prajem, v tomto ťažkom boji 🙂

ellianka
4. jún 2008

cvirko 😵 😵 😵 gratulujeeeeeeeeeeeeeem z celého srdca, je to nádherná správička
tak sa pekne opatrujte s bábikou a držím silno silno paste, aby tehu bolo krásne bezproblémové 🙂 🙂 🙂
nezabudni nám tu hodiť zopár vysmiatych tehu víruskov 😉 😀

pink_lady
4. jún 2008

ahojte zienky
v poslednom case finisujem s pracou tak mam strasne malinko casu Vas sledovat ☹ Ale dnes sa mi nechce ratat statistika 😀 😀 😀 tak som si dala teraz pauzu ze si Vás precitam 😵

Leni - aj ja sa pripajam vsetko najlepsie 😵 a ...nech ten bocian prileti 😵 😵

elli - na teba som myslela aj ked som tu nemala cas citat ze ako sa vam s bobáčikom vodí, a ked som si to teraz vsetko precitala aj mi slzicka vypadla 😢 je mi to velmi luto moc moc som ti drzala palceky ☹ Viem ze Ta to boli ale snaz sa teraz odpocinut, zregenerovat sa - a novy bobacik coskoro pride 😉 😵 😵

sue - uz neminaj na testy uz, 😀 setri na plienky 😵 Je pravda ze niektorym vyjdu // aj po tyzdni (😉 ) - ale niektorym vyjdu aj v po dvoch mesiacoch negativne 😔 V piatok drzim palceky 😵 😵 😵

monika3
autor
5. jún 2008

Dobre rano 🙂
dnes som prvaaaaaaaaaaaaa 😉

Cvirko uprimne blahozelam aj ja ale reklamujem...... kde su tie nakazlive TTT virusy ????😉 😉

libeth
5. jún 2008

ahojte kocky, prajem krasne rano 😉

cvirko, gratulujem a prajem aby si si krasne uzila tehulkovanie a aby bolo vsetko v poriadku 😵 😵 😵

vcera som dokoncila rocnik, tak som bola rada, ze skolu mozem vypustit ale dnes rano som sa hned sklamala... vsetko nasvedcovalo, ze ovu bude, hlien, pichanie vo vajecniku, nizka teplota, papradie na ovu mikroskope, no a ked teplota vystupila tak dnes rano klesla a este som zacala aj spinit. Som 18dc, takze nic. 😔
Tazko sa veri zazraku 😢

pink_lady
5. jún 2008

dobre ranko

cvirko - tebe som zabudla pogratulovat aj ja 😔 tak to teraz napravam 😵
libi - gratulujem k ukonceniu rocnika 😅 a neboj teraz na leto opadne skolsky stres a mozno to pomoze aj k ovu 😵 😵

janis24
5. jún 2008

ahojte krasky, dneska som sa zobudila do uprsaneho rana, ale uz vykuklo slniecko... 😉
libi super ze to mas ukoncene, teraz bude par mesiacov pokoj so skolou vsak? A si si ista, ze ta ovu nemoze napriek tomu byt? Ja sa v tychto teoriach BT teda celkom nevyznam, ale ked tomu vsetko nasvedcovalo... 🙂

ellianka
5. jún 2008

krásny dníček 😎 🙂
libi, gratulujem k úspešnému zvládnutiu skúšok, ty si šikulka, o tom niet pochýb 🙂 potvorka ovu, ako si to predstavuje takto naznačiť, že by mohla byť a potom nič 😠 ale pink má pravdu, možno to krásne letné počasie a dovolenka, oddych bez školy vyrieši 😵
pink 🙂 🙂 🙂 ďakujem, už je lepšie...včera ma ešte držala taká smútočná nálada ale nakoniec som si zdvihla hladinu endorfínou celou študentskou pečaťou 😝 uf a teraz mi je z nej trochu zle 😀

libeth
5. jún 2008

dakujem babulky 😵 ste zlate.

skusim este jeden mesiac odsledovat co a ako, a potom hlasim smer Ferticent 😉 Inak to nevidim, iked skutocne som presvedcena, ze do centra nechcem 😲

eli, no mne by sa teraz zisla veru daka cokoladka, alebo nieco na zdvihnutie nalady 😀
tak si aspon vyberam nejaku cinsku lapmu do zahona 😀 ale su draheeeeeeeeeeee

lenand
5. jún 2008

cavte kocky tak uz mam termin 24.6 idem na prefuk 🙂

lenocka3
5. jún 2008

babulky ahojte vsetky 🙂
libi - gratulacia ku skuskam 😵 a este spinis? a vela, ci len troska? ☹ nie je to ovu-spinenie? dufam, ze prestane coskoro ☹
cvirko - super spravicka - prajem vseeetko dobre, pekne si cele tehu uzi
eli - trosku zle z celej studenstkej? paaanabeka 😀 ale co, len si daj, este by ti ju niekto iny zjedol 😉
monicka - ako moje? dufam, ze dobre 🙂 co mas nove?
baby, zajtra mrsinu cakam/necakam... akosi mi zmizli moje klasicke priznaky, nikde ma nepicha, nikde ma neboli..., vzdy ma bolia prsia 2 tyzdne - tyzden pred, brusko ani nespominam... teraz ma zacali boliet prsia dnes rano, a nic ine. Dufam, ze opica nebude len tyzden meskat a ja zas miniem pol vyplaty na tehu-testy 😠 😠

pink_lady
5. jún 2008

eli - take chute mi robis 😀 😀 😀 😝
leni - a nemzmizli tie priznaky trosku aj z toho, ze ste sa stahovali - zmena prostredia, stres,... 😔
lenand - tak super, drzim palceky 😉

pink_lady
5. jún 2008

zienky inak ja mam takto o tyzden jedny statnice a tak strasne sa mi "chce ucit" ze to az boli 😀 😀 😀

libeth
5. jún 2008

leni, vdaka 😵 ono to spinenie bolo len rano, od vtedy kolp, klop, klop nic 😵
inak odkedy pijem toho Paka, tak ja nespinim. A ked aj cosi troska bolo, a dala som si cajik, tak prestalo 😕 na obale je napisane, ze aj proti vnutornemu krvacaniu 😕

lenad, drzim palce, nech to dobre dopadne 😉

pink, a ty co mas noveho? 😵

lenocka3
5. jún 2008

pinky - no veru, aj mna to napadlo, ze sme boli v peknom strese, ze mozno preto 🙂 ale sme v kludnom, krasnom prostredi teraz, tak mozno to bude stale take dobre 😵
libi - tak to uz ano, sa mi zda, ze lenocka pojde dnes kupovat Paka 😀 😀, aby som ho vyskusala, ci mi pomoze na to spinenie po MS.... 😠 😠 inak, som chcela ist zajtra na gyndu, tak dufam, ze kramy nedostanem a pojdem, lebo sa tam potom zase inokedy nedokazem dokopat...

yasminx
5. jún 2008

Ahojte babulky,
chcem sa Vás spýtať... ako dlho Vám trvá menzes? myslím po liečbe...
ja som z toho paf...ja mám teraz také stavy ako keď som mala endo. 😒 a to mám len 8 mesiacov od skončenia liečby čo sa mi pustil menzes ... dúfam, že sa pliaga nevracia 😠

pink_lady
5. jún 2008

libi - ja nic nove len vela roboty ☹ 😝 ...dnes sa chystam zavolat dokinovi a dohodnut si dake veci ale bojim bojim 😨 😨 😨
lenocka mozno do takeho kludneho krasneho prostredia bociany chodia castejsie, co povies? 😉 😵 😵

monika3
autor
5. jún 2008

Libi blahozelam k ukoncenemu rocniku 🙂 🙂 🙂

Lenand tebe drzim palce aby to co najmenej bolelo, a hlavne dobre dopadlo 😉

Eli - veru prec so smutocnou naladou i ked viem ze je to tazke ☹ ale treba sa nastavit na veselu a ty to dokazes 😉

Pinky, Lenocka Vam vela zdaru po doktoroch 🙂 🙂 a veru Leni vo vlastnom hniezdocku byvania to uz pojde hravo 🙂

Yasminx to mas ako teraz niak dlhu MS?

uf, a zabudla som na niekoho a Janis 🙂

lenand
5. jún 2008

dakujem kocky