Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

katrin21
3. mar 2009

ahojte baby:
no .. tak huráááá, uz par dní nemam tie hnusne navaly tepla.... takze si to vychutnavam.. ale uz par dni ma tak boli brucho, akoby som mala dostat a nic..... tak si v duchu hovorim, ze bodajby to znamenalo, ze som tehu, lebo pri Kike som to tak mala.... ale to by bol asi zazrak, aby som sa trafila do ovu este pred prichodom prvej mrchy, ked sme s drahym spolu tak malo..... ale tesila by som sa.. takze mi zostava len cakat, ci to su bolesti, ze sa mi prebudza maternica a vajecniky , alebo tehu... ale moc nedufam... istejsie to bude snazit sa po prvej mrche... ale bez tych navalov, je kvalita zivota o 100% lepsia!! aj ked musim povedat, ze som este ku vsetkemu aj nejaka slaba, vcera som dosla zo sluzobky a zalahla o 6 vecer,m ze si len tak lahnem... no ... a len tak som lenzala do dneska rana.... 😀

katrin21
3. mar 2009

a kupila som si kyselinu listovu... dneska beriem 4 tabletku... baby, kolko ste ju uzivali, dve denne, alebo jednu??? ja zatial len jednu,.

pink_lady
3. mar 2009

katrin ta unava by mohla nieco znamenat 😵
ta listovka podla toho aku si si kupila, ak je taka v kombinacii s b6 tak len 1, keby si ich davas viacej tak ti z toho moze byt strasne zle

katrin21
3. mar 2009

no hej... mam take balenie... este bola aj akcia, krem proti striam zadara... tak uz len, aby som ho mala na co pouzit 😉 .. inak na krabicke je taka tahulka... a moja dcera to zbadala,a ze : mamina!!!! to ake vitaminy papas !!!! he he he 😀 . tak som jej vysvetlila, ze to este nic neznamena-. aj ked ona sa na babatko tesi ....

zajacik...
3. mar 2009

Katrin tak super ze navaly pominuli 🙂 A inak ja som predtym brala calibrum babyplan 1 tbl. a teraz beriem tu kyselinu s b6 po 2tbl. (keby som nahodou bola tehulka). A nebyva mi z toho zle, dufam ze keby som bola tehu tak to neuskodi ze beriem 2 tbl., nie?
Scarlette to je nadhera ze po tolkych trapeniach sa to konecne podarilo, drzim palce aby to bolo do uspesneho porodu 😵 A ak by mi to teraz vyslo, tak budeme mat rovnaky termin porodu 😀 No ale to predbieham 🤐

katrin21
3. mar 2009

scar_: gratulujem !!!

pink_lady
3. mar 2009

katrin tak drzim palce aby ten krem bolo na co pouzit....ja si chcem ten krem kupit tiez ale asi az neskor...zatial by som mala jednu otazku: ci je moc parfumovany 😅 😝 😀
zajacik neviem to posudit, lebo pred tehu som to nebrala, tu listovku, ale som citala, ze z nedostatku B6 byva zle v tehotenstve a naopak z nadbtytku byva tiez zle a nadbytok moze sposobit vraj jaj dake poruchy...neviemc o je na tom pravdy
zajacik a kedy budes testovat opat?

janemari
3. mar 2009

Ahojte babulky,vsetky zdravim a zelam pekny zvysok dna. 🙂

zajacik...
3. mar 2009

Pink lady, testujem zajtra rano 😕

mirip
3. mar 2009

kolko ti už mešká?

zajacik...
3. mar 2009

Mirip tazko povedat, ja mavam cyklus vacsinou 25-26 dnovy, ale 2x som mala aj 30 dnovy (hned po horm. liecbe), takze tazko povedat... dnes som 32 DC... ale vraj druhy menzes po IVF zvykne meskat, takze neviem, lebo tento je prave druhy po IVF... ale brusko ma stale pobolieva, rano som trosilinku spinila, som myslela ze uz pride mrcha a ona nikde, tak snad budu zajtra na testiku //, to by bol poriadny zazrak, ale v poslednej dobe je tu zazrakov vela, tak snad sa k vam pridam 🙂

mirip
3. mar 2009

tak nech sú držím palce 😉

zajacik...
3. mar 2009

Dakujem 🙂 Ty kedy ides na dalsiu kontrolu?

scarlette
3. mar 2009

jeeej zajacik zajtra ked pridem zo servisu hned zapnem PC dufam ze bude co citat 😵
katrin dakujem 😉

miminap
3. mar 2009

zajacik, ja som po IVF dostala prvy menzes presne a druhy az na 45 den :o/ a potom som krvacala dva tyzdne..

miminap
3. mar 2009

scar, supis, dvajicky. ja tiez chceeeeeeeeeeeemmmm 😉
to bude zabava.. tak drzim prsteky, aby sa drzali a rastli do krasy..
Mirip, ako sa drzite?
babule ostatne.. bojujeme dalej, nie?

zajacik...
3. mar 2009

Miminap si ma potesila 😀 A mala si predtym nez si ich dostala bolesti a spinenie?

miminap
3. mar 2009

bolesti cely cas. a spinenie s prestavkami.

zajacik...
4. mar 2009

Miminap tak asi ta nasledujem, dnesny testik negativny, krize aj brusko sem-tam pobolievaju... 😒

dahra
4. mar 2009

Ahojte,

v piatok ideme do CAR-u dohodnut sa na dalsom postupe. Zatial mam vysledky krvnych testov ok, ako som sa vcera dozvedela, ale manzel ma zlu morfologiu spermii. Ja ma tu malicku endocystu v ponechanom vajecniku. Cez telefon nebolo vela casu pytat sa na uplne podrobnosti, tak dufam, ze v piatok budeme mudrejsi. Doktor povedal, ze prirodzenou cestou to u nas nepojde.

scarlette
4. mar 2009

mimi dakujem, uz som nedockava na prvy utz 😉
zajacik ☹

janemari
4. mar 2009

ahojte spolubojovnicky,zelam pekny den 🙂

katrin21
4. mar 2009

ahojte, mam v praci perno, tak len kuk.. 😉
no dnes ranmo ma zas pobolievalo podbrusko, akoby som uz uz mala dostat a nic... tak neviem... ale to este by som nemohla mat uspech.. ved to by som musela mat ovu fakt rychlo po liecbe.. a vacsinou ste pisali, ze ste mrchu dostali az po dvoch mesiacoch, takze ja by som ju mala dostat 1x koncom marca.. ale teoreticky, kazde telo je ine.. tak neviem... aj som rozmyslala kupit zo sranda test, ale asi b yto bolo len vyhodenie penazi.. tak uvidim... ak to bude takto pokracovat, na ku koncu mesiaca ak nedostanem , tak testnem.. jaaj, keby tak motyka vystrelila... vzdy ma to zaboli len chvilku a potom celý den pokoj.... ale ked tak rozmyslam.. este ked som nemala kiku ( 8r), tak ma takto bolievalo brucho, aj ked ked som napr. doutekala a pod... akoby na kramy.. ale odkedy mam kiku, tak to prestalo....teraz neviem, ci sa to po operacii nejako vratilo, alebo to nic neznamena, alebo znamena....

zajacik...
4. mar 2009

Katrin a kedy mas ist na kontrolu na UZV? Ja som bola myslim 2 mesiace po skonceni liecby, aj som sa dokyho pytala ze ci to uz vyzera ze dostanem MS a on mi povedal, ze vsetko je este v klude, aj sliznica nizka, ze to este na MS nevyzera, a mal pravdu, dosla az o dalsie 2 mesiace... teraz mas v sebe kopec hormonov, takze telo je este pod ich vplyvom... ale drzim palce aby motyka vystrelila, ved clovek nikdy nevie 😉

dahra
4. mar 2009

Ajaj...tema nam ubzikla kamsi na tretiu stranu, čo by sice malo byt len pozitivum...hm. Ale nech ju zajtra nehladam kdesi v krkahajoch.

zajacik...
5. mar 2009

Nejak nam tu viazne tema... 🤐

dahra
5. mar 2009

Ked ta druha tema je urcite ovela pozitivnejsia 🙂. Len nech ten jej pozitivny magnetizmus posobi aj tu a pekne nas odtialto vytahuje.

tittika
5. mar 2009

ahojte
ked ja nemam nic noveho... 😖 DC 24 dufam ale neverim 😒 ale za to dufam 😅

scarlette
5. mar 2009

titi dufat treba, 😉
btw ja som si uz planovala ze ak ivf nevyjde idem na dva tyzdne niekam prec a chcela som objednavat dovolenku na leto 😀

babulka123
5. mar 2009

anooo oooooo heheheheheehe