Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

nelly3
19. jan 2009

este som zabudla miminap 🙂

nelly3
19. jan 2009

ale uz nas tu bude byvat asi menej, ale to neva, uz by sa mohla tato tema aj zavriet no nie 🙂

janis24
19. jan 2009

nelly mrcha uz konci, ale bola taka nijaka, len silnejsie spinenie styri dni, som z toho mierne vytocena ale to prejde 🙂

nelly3
19. jan 2009

a zabudli sme na scarlette 🙂 a ides aj na druhe IVF? ja stale cakam, ze bude zazrak, ved to tu vidime na vlastne oci 🙂

libeth
19. jan 2009

ahojte kocky, tak ja teda fakt zizam 😀 sa to tu fakt rozbehlo 😀

lenocka a pinky, tak si to teraz krasne uzivajte, som vemi rada, a pinky, musi to byt uzasne vidiet ho mrvit sa tam 😵 tak si davajte na seba pozor a hlavne na tie malicke 😵 zlaticka 😵

elllianka, teda, ty si ma prekvapila asi najviac. Ved len teraz si brala inj. na endo, a uz si aj tehulka, to je fakt zazrak, a velmi ti ho zo srdiecka prajem, som rada, ze sa ti to podarilo takto prirodzene a srdiecko bije ako zvon, verim, ze tot tehulkovanie si uzijes v plnej krase. GRATULUJEM, a posielam cmuk. 😵 😵 😵

janis, neboj, marec sa ti blizi, coskoro si zmenis vizitku 😉 😵

nelly, ja myslim, ze najblizsim prekvapenim budes ty 😀 🙂

janis24
19. jan 2009

hej akurat ma to napadlo, scar aj csillka 😉
Ja na zazrak cakat nemozem, od dnes zase zacnem s antikou na mesiac, medzitym pockam na vysledky HP, potom pojdem spisat do CARka dalsiu ziadost a podla toho zacnem bud vo februari alebo az v marci...

nelly3
19. jan 2009

no neviem, neviem, ako dlho sa snazime a nic, libeth mozno ty 😉 aj mas teraz nejaku liecbu?

janis24
19. jan 2009

libethka ahoj, konecne ta tu stretam, vzdy sa miname 🙂

lenand
19. jan 2009

babulky moje zlate to je fakt krasa tie tt 9,6,5

pink lenocka a elianka len teraz davajte na seba pekne pozor 😵 tak sa tešim tak a postupne zaradom dalšie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenand
19. jan 2009

sue ahoj tak ty to už maš fakt iba za par držim pršteky aby to dobre dopadla a mala si lahky porod 😵

nelly3
19. jan 2009

sue jej tebe sa to fakt uz krati, tak ako pise lenand nech je uplne lahucky porod, ved si si tiez dost vytrpela

nelly3
19. jan 2009

ellianka a mala si aj nejake tehu priznaky? tusila si to?

sue13
19. jan 2009

Dakujem Vam velmi pekne babulky 🙂 Bodaj by ste mali pravdu, uz mam z toho trosku stresy 😅
Ale viac sa tesim ako bojim. 🙂

Lenand aj tebe pekne pribudaju tt. Za chvilku budes kde som ja teraz 😉 Tak bude dalsi chlapcek???? 😵

bleelka
19. jan 2009

tie tehu priznaky aj mna zaujimaju 😉

ellianka
19. jan 2009

ďakujem vám žienky 🙂 a verím, že sa to tu krásne pozitívne rad radom zavíri 😵 😵 😵
no tehu príznaky som mala ale keďže som sa trápila s poriadnou nádchou...tak som to ani nevedela. však to, že som tehu by ma ani v sne nenapadlo...

scarlette
19. jan 2009

babule tehulky gratulujem

bleelka
19. jan 2009

ellianka a ake priznaky si mala/mas?

lenand
19. jan 2009

no oliverko bude mat bračeka a už aby bol maj lebo sa mi strašne tažko obuvajú čižmi a ešte je všade šmyklavo tak musim davat pozor

pink_lady
19. jan 2009

babyyyy ja tomu nemozem uverit -- dnes som videla vlastne babo ja asi dnes nezaspim 😀

ale rano asi pojdem k svojmu vseobecnemu lebo velmi skaredo kaslem a bolia ma priedusky nemam asi teplotu ale kedze denne teraz precestujem 160 km vlakom tak to radsej nechcem precenit teraz ....dufam ze mi nevynada ze plasim a ze som tam zbytocne ked nemam teplotu 😔

lenand
19. jan 2009

pink to je ten naj pocit na svete a potom ked budeš vidiet ako rasti no super ja čo som bola v 20tt na sono a videla ho cele a cmulalo si prštek tak to je super a ked kopka v brušku ved uvidíš potom nam budeš o tom pisat 😵

bleelka
19. jan 2009

babulky, zas som citala jeden prispevok, kde babena pisala, ze otehotniet s endometriozou je skor vynimka... to je naozaj az take obtiazne? nechce sa mi tomu verit... nikto ma nevaroval... aaaaa 😢 😢 😢

korusa
19. jan 2009

nely velka gratulacia - super tento rok ste zacali naozaj superne babenky - tesim sa s vami a kde su tehu virusy? ha? sup sup posielat, nech to tu vsetky uz pochytame

bleelka napis tej babenke o tejto teme a aj o teme endometrioza -podla statistiky na MK, kt. som minule robila, stale je viac tehuliek, kt. otehotneli prirodzenym spôsobom. Takze su to krasne a hlavne dost caste vynimky.

Vsak kukni co sa tu tento mesiac deje- uplna krasa 🙂

bleelka
19. jan 2009

korusa, mas pravdu, tato tema je toho dokazom a ja sa horzne tesim, ze je tu velka nadej 🙂 ty si robila nejaku statistiku? a ake boli vysledky? percentualny podiel? dik moc

monika3
autor
20. jan 2009

ahojte...citam ze vcera ste mali peknu debatu... 🙂

tak aj ja este raz oficialne blahozelam novym tehulkam Pinky, Lenocka , Eli...a nech vsetko dobre dopadne az do uspesneho konca 😉

a na jar myslim ze zase pribudnu nove tehulky, sa tesim 🙂

lenand
20. jan 2009

prajem dobre ranko 🙂

lenocka3
20. jan 2009

ELLIIIIIIIIIIIIIIIII 😵 😵 😵 😵 😀 😀 huraaaaaa 😀 😀 😀 😀 Gratulujem!!!!!
To nie je mozne 😀 😀 😀 😀 to co ti nasi chlapi stvarali cez tie sviatky - vsak sa im nejko zadarilo 😀 😀 😀
Ellinka, len sa drzkaj, urcite to bude to prave orechove 🙂 😵
leni caaaf 🙂
Uz som dnes kludnejsia, uz ma brusko neboli 😵 ani vecer uz nebolelo. Asi som len moc behala po kancli alebo co. Teraz sa napchavam siskami s nugatom - mnam. Mimochodom - fakt nelubim sladke. Konecne mi ta povestna kava zacala chutit ako zhorena 😀 a to mam pol lyzicky kavy a tristvrte salky mlieka. To mozem, ze? 😕 a co vlastne nemozem?

monika3
autor
20. jan 2009

inak baby ak ste pisali o statistike...
tak ked tak rozmyslam teda od zalozenia tejto temy...

tak prva tehula bola.

babulina, sue, lenand, ja-monca, elianka , pinky a lenocka...a dalsie na kt. cakame 🙂 🙂
nechyba este niekto? sa mi zda ze este niekoho som vynechala.... 😨

lenocka cierny a zeleny caj by sa nemal pit a kavu ja nepijem ale ked mas chut a ti pomaha tak si daj 😉

lenocka3
20. jan 2009

moni - este si ich par zabudla, veronika.... a este aj par dalsich 😀 ja som sa tiez stale pozerala na zaciatok temy "Endo..." 😀 bolo to inspirujuce 😀
a nemozem zeleny caj? vcera som si ho dala, ze aku ja sluzbu pre babatko robim, ked taky zdravy caj pijem 😅 😅 a kavu vypijem jednu za den max. A to naozaj len slabu a prestava mi fakt chutit..

lenocka3
20. jan 2009

a idem na sono v pondelok, to mi vychadza 5tt+4 - to uz bude bit srdiecko? 😕

lenand
20. jan 2009

kava nechutila ani mne a to som si davala viac mlieka tak som ju potom vobec nepila a vobec mi nechybala a to bruško ta určite bolelo z tolkeho vzrušenia a čakania na dobru spravičku 😵 a papkaj všetko čo ti chuti nemala by si plesnivé syry a huby a inač o ničom takom neviem ja papkam všetko na čo mam chut